Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
28. dub 2010

kualalik to víš no, jde to rychle... Koli už vážíte a měříte? 😕
Každopádně on se na ty velikost nedá moc spoléhat, výrobci si dělají velké jak chtějí 😀
Já rotaviry určitě ne, není to žádné těžké onemocnění. Osobně jsem jen pro očkování na opravdu těžké nemoci.
Ale luciasek dával očkovat, nedávno jsme se tady o tom bavily...

blondynka400
28. dub 2010

kualaik, jo dorazit vůbec nemusí, my zatím neměli ani jeden (nebo jsem to nezaznamenala 😀 ), a to už jsem měli mít 3 😝 😀

kualalik
28. dub 2010

blondy, my doma nevážíme, by se necháme překvapit příští týden na kontrole u Dr. Ale zkusmo se chystám vlézt na váhu s ní/bez a uvidíme, kolik to hodí 😉
Já jsem si taky říkala, že rotaviry asi nedám, že se mi nechce zbytečně zatěžovat její imun. systém 😒

blondynka400
28. dub 2010

kualaik, jak často chodíš k dr? 😕 Já na začátku chodila na vážení docela často. Prý je to tak lepší.... Ale je pravda, že já měla dětskou doktorku extra blízko 😀
Já spíš uvažuju nad penumokokem, jsem zatím tak 50 na 50. Pořád nějak nevím...

dudunidu
28. dub 2010

ahoj kočky, tak jsem doma, byla jsem odpoledne venku na sluníčku, bylo tak krásně... teda ještě je 😉

Mám dobré zprávy, mimís je dnes 8+2, srdíčko bije, už šly vidět jakési pahýlky jako ručičky a náznaky pahýlků nožiček. No a hematom se lehce změnšil, je široký 2 mm (nevím kolik měl předtím, asi o malinko víc) a navíc je prý v jiné části, než kde bude většina placenty, takže by to prý neměl být problém. 😅 Objednaná jsem za 14 dnů na nějaké krevní testy a nevím co ještě a pak až za měsíc na další ultrazvuk. Tak Vám teda povím, že to bude dlouhý měsíc!

Jinak Kualaličku, gratuluju k účinným homeopatikům... Stejně dostat nějakou nemoc v tak krásném počasí, to je ale naprd, co...

blondynka400
28. dub 2010

dudu, tak vidš, já ti říkala, že to bude ok 😉 . Minule jsi říkala 2-3 mm. 😉
Hele ale víš, že to neznamená, že ti končí klidový režim 😠 😀 😀. Ještě tam je, takže pořád opatrně...
ale uděala jsi mi takhle ve středu navečer vlekou radost 😵

dudunidu
28. dub 2010

Děkuju, já mám taky radost 🙂 🙂 🙂 No představ si, že manža už říkal, že bych mohla vysát, protože je tady bordel, tak jsem mu to rázně vysvětlila! 😀

blondynka400
28. dub 2010

dudu, no to je dobře. Ať si vysaje sám, když se mu to nelíbí 😀 . Jo a můžeš mu říct, že to může vzít i u mne 😀 😀

dudunidu
28. dub 2010

hihi, však už takym vysával jak mourovatý! 😀 I když je pravda, že je mi ho líto, má dost náročnou práci, chodí domů unavený a ještě musí makat ... ale co, já si to zase nadpracuju u porodu, no ne? 😉 😀

dudunidu
28. dub 2010

Holky, mám na Vás ještě jednu velkou prosbičku o pomoc s matematickými výpočty🙂 Pořád řeším datum otěhotnění a taky porodu, Kualaliček už mi to sice dle mé poslední MS dopočítával, ale doktor mi řekl, že je mimi o 2 týdny zpožděné?, že jsem v 8+2. Takže to prostě nemůžu počítat dle MS, ale dle UTZ, že.. proto prosím o kontrolu mých odhadů- porod bývá 40.týden, to mi vychází na 6. prosince? No a početí? Pokud se nepletu, tak pokud jsem 8+2, měla bych odečíst jen 6+2, že? takže to by vycházelo na početí kolem 15.března????? Docela mě to zajímá 🙂 Děkuju za pomoc!

blondynka400
29. dub 2010

dudu, tedy proč tě holka tak zajímá ten datum početí? 😕 😀 . Ono stejně těžko zjistíš přeně den, ty spermijky tak mohly klidně číhat 5 dní 😀
Jojo, je to přesně jak píšeš 😉
S tám termínem si nedělej hlavu, stejně minimální počet žen porodí přesně na termín, to jsou spíš vyjímky. Je to psíš důležité pro přenášení, jinak to není podstatné...

lenerka
29. dub 2010

Ahoj

tak jsme byli včera u tý dětský dr.s holkama
Kristýnka v pohodě
prej Um dávat nemusím stačí moje mlíko
má už 5kg

jen jí včera mordovali ručku
po tom píchnutí TBC v porodnici
udělala se jí boule hodně hnisu a ten musel jít ven
už jí to chuděře dělali 2x
za 3týdny jdeme na kontrolu znova
a měli by jhí píchnout konečně toho rotavira

Kačka s těma očíčkama je to lepší,ale do školky jde až příští týden
zlobí čím dál víc ☹

blondynka400
29. dub 2010

lener, jé to je chudinka s tou ručičkou... 😒
Tak vidíš, pryč s UM 😀 A kolik máte centmetrů? 😕 5kg je slušná váha 😎

dudunidu
29. dub 2010

Blondy no početí mě zajímá hlavně kvůli alkoholu a nezdravému živ.stylu (hektolitry Coly, zakouřené prostředí hospod...) Vím, že by to nemělo ze začátku vadit, ale bylo toho docela dost...Takže pokud doktor říká, že je mimi o 2 týdny starší, neboli počato později, tak bych třeba byla klidnější... Však mě je úplně jedno, kdy byl ten "oplodňující" sex, potažmo jak dlouho spermijky čekaly, to si stejně absolutně nepamatuju, kdy jsme sexovali 😅, ale jde mi o to, od kdy se mimís začal vyvíjet...

Taky jsem byla zvědavá, jestli to třeba nebylo zrovna v období úplňku, kdy mi to mělo dle astrologa jít nejlíp🙂 No a porod, na to se mě ptala šéfová v práci, aby s tím mohla zhruba počítat, jak dlouho tam asi budu a od kdy za mě hledat náhradu.... No a taky mě zajímá, jaké bude to naše bejbátko znamení🙂

blondynka400
29. dub 2010

dudu, s tím už stejně nic neuděláš, tak si tím nelam hlavu... Jinak to mimčo je plus mínus utričtě tak staré, jak říká dr. UTZ nelže a v tvém případě se terménem dle TP opravdu řídit nedá.... 😉
Tedy ty jsi stále stejná 😀 . Nikdo neví, zda se ti narodí o měsíc dřív nebo bude 14 dní přenášet a budou ti budou vyvolávat, takže znamení uvidíš, mylsím že je značně předčasné to řešit... A na mateřskou půjdeš 6 nebo 8 týdnů před TP, tak si to zpočítej. Ale i tam nějaký den myslím nehraje zatím roli 😀

blondynka400
29. dub 2010

dudu, tedy chtěla jsem napsat termínem dle MS 😅

kualalik
29. dub 2010

HOj ženy,
tak jsme se dneska vydali k dětské. Malá v noci docela furt kašlala, jak nemohla dýchat, rýma se jí zhoršila a očičko taky ještě zlobí... tak že jsme dostali do očí gelik a nos máme 5x denně vytírat vatičkou... uvidíme, jak nám to pomůže 😉
Jinak nám jsou dneska 3 týdny, mazec jak to letí.. jsem včera říkala mužovi... "jo táto, párkrát se vyspíš ještě a bude jí 18" 😀 😀 😀 ... on na to: "tak se připrav na to, že bude plot pod proudem a že si rozšířím svoji sbírku zbraní jestli bude krásná po tobě" 😀 😀 😀 ftipálek 😎 😀

Dudu, hele, z těch divokých začátků, kdy si myslíš, že jsi byla těhu, si nic nedělej, já jsem na tom byla stejně 😀 to víš, jak mi pracovaly nervy, že furt nic, tak jsem si naplánovala na každý víkend nějakou akcičku (samo že v tom byl alkohol, zahul podnik, apod.)... no a malá je zdravá jak ryba 😀

Musela jsem si koupit mořskou vodu do nosu, bo bych asi chcípla ...

dudunidu
29. dub 2010

Tak jo, kočky🙂 Tak já už to nebudu řešit, zatím, hihi🙂

Hele Kualali, to je fakt moc hezké, co Ti řekl manža🙂 Je to teda romantik🙂 To potěší, no ne?

Dokonce jsem teď byla velice překvapená, jelikož jsem z několika stran slyšela, že chlapům se dokonce líbí i těhule. Jeden kámoš mi to vyloženě říkal, pak mi říkala známá, jak se chlapi začali otáčet po její kámošce poté, co otěhotněla, a přitom ji dřív zrovna pohledy nepronásledovali atd. Hehe ale otázka je, čím to je. Já kdesi četla, že chlapy přitahuje od pradávna právě žerna, co má určitý poměr mezi prsama, pasem, boky - takový poměr, který vypovídá o tom, že je plodná a současně že není již těhotná... Že prej je víceméně jedno, kolik váží, jestli 50 nebo 100 kilo, pokud má ale tyhle proporce. No a pak se dozvídám, že by chlapi klidně sexovali i s cizíma těhulema (s vlastníma samozřejmě 😉 )? No ale jestli to nebude tím, že jsou to takové potvory, že si řeknou - ta už je zbouchnutá, takže teď už si nemusím na nic dávat pozor 😀 Dobré teorie, no ne?

Jo a ta mořská voda ti pomáhá? Já si ji kdysi koupila ve Španělsku a moc nadšená jsem z ní nebyla... fujtajksl....

dudunidu
29. dub 2010

Jo holky, mám dotaz na téma kojící podprsenky... jak jsem se dívala, tak všechny jsou bez nějaké výtuže, zkrátka jen látka, případně kostice? Ptám se, protože tento typ podprsenek nenosím ráda, preferuju, když jsou jakoby trošku pevnější a líp drží prsa... Nemyslím vyloženě vycpané, to ani nepotřebuju, spíš z hlediska opory toho prsa, prostě jen látka mi jaksi nepřijde dostačující, není mi to zrovna pohodlné... Dají se koupit i trochu vyztužené kojící podprdy, nevíte?

kualalik
29. dub 2010

dudu, jestli myslíš jako ty s kosticema, tak ty jsou taky k dostání 😉 stačí juknout na net pro inspiraci 😉

eliska_v
29. dub 2010

Holčiny, tak mám nové fotečky v albíku jestli chcete mrknout! 😀 😵

blondynka400
29. dub 2010

kualalik, manžel je vtilápek 😀
Tak ať je vám oběma brzy lépe...😉

dudu, s tím poměrem to taky znám, ael co je na tom pravdy nevím... Ono spíš chlapúi přitahují ženské, které mají vysoké hladiny ženských hormonů a ty většinou mají širší boky a větší prsa.....
A že těhulky přitahují, to je taky pravda, když to tedy nejsou rozkdylé mašiny 😀 Spousta chlapů sní po sexu s těhulí. Tak bych řekla, že je to proto, než že by s ní chtěli nějaký vztah a děti 😀
K těm podprdám, já je preferovla stejně jako ty. Ale ony ty nalitá prsa jsou taková jiná, navíc výztuže a ani kostice nejsou úplně vhodné, protože negativně ovlivňují laktaci. Já už jsem si zvykla a když jdu někam, kde mi na tom záleží, tak nosím normální, nemám úniky mléka a doam a v noci nenosím žádnou, je to nejpříjemnější a volná prsa produkují nejvíce mléka. Ale když máš úniky, tak ot jaksi nejde
😝

dudunidu
29. dub 2010

Aha, jojo, asi to vážně bude jiný pocit, už teď mám ty prsa jiné než dřiv.... A na doma bych to taky zvládla jen s normální podprdou

No právě že Kualali mně ty kostice nestačí, mám ráda trochu výztuž, aby to prsa líp drželo... No obávám se že v obyč. látkových podrpdách by se mi během kojení dostaly až ke kolenům 😀 Ale uvidíme, jak to dopadne, jestli je to dobré kvůli laktaci, tak co bych neudělala pro mimi🙂

Jinak holky, ten Alex se nám s manžou stále líbí, dá se mu říkat třeba Aleku, Alečku... Ali, Aluško... Ale nevím co s dívčím jménem... Mně se třeba moc líbí i Elizabeth, Isabel, Anabel.... Ale nevím, jde-li nám to k příjmení.... To Vám kdyžtak písnu do IP 🙂

kualalik
29. dub 2010

dudu, očekávám IP s příjmením 😎

Holky, já teda musím nosit podprsenku 😅 a do toho si ji musím vystlat těma "kolečkama" (ty jo, já si ted nevzpomenu, jsem normálně "vykojená")... no prostě mi to mlíko teče furt 😀 jak malá začne sát, tak z toho druhýho mi to taky leje... 😀 a já nosím spíš takový ten typ sportovních kojících podprsenek.. a když někam jdu, jak píše Blondy, tak si vezmu nějakou "lepší" sednoucí... 😉

Ad sex s těhulí, my jsme sexovali do poslední chvíle, jen jsme si dali teda pohov v tom 8.měsíci, to jsme sušili 😀 a pak jsme měli dokonce výčitky svědomí, že jsme tím sexem před poradnou malé rozhodili křivku 😅

kualalik
29. dub 2010

Eli, koukala jsem na fotky na FB a jsou moc pěkné.. hezky se ti tam to bříško rýsuje 😉 😵

blondynka400
29. dub 2010

dudu, hele nemylsím si, že by se ti prsa dostaly až někam... Tedy nevím co máš za veliksot, ale já mám D a bez problémů... Ono když si vybereš kvalitní těhu poprdi, tak i když je to jen látka, fakt to hezky podrží. Nejkomičzější na tom je, že jak mi je to sáhne a rozplácne, vypdají mnohem mneší a to v nich je mléko. Už jsem slyšela větu typu kam si dala kozy 😀
Isabel je fajn, to se mi taky líbi. Alex taky docela ujde...

kulalik, mně bo na začátku taky teklo, ty kolečka jsem ppřestala nosit, někdy kolem druhého měsíce. tak ti to třeba taky přejde...

kualalik
29. dub 2010

blondy, taky moje prsa zaparkovala na D 😀 a doufám,že nebudu muset chodit vystlaná moc dlouho, páč to je děs 🙄
Chjo, jak já bych si dala Kofolu 😀 mám bublinkovo-sladko absťák 😀

blondynka400
29. dub 2010

kualalik, no já měla předtím D a teď je mám taky. Přijde mi, že se vůbec nezměnili, kdyby mě tak nehřály, ani by mě nenapadlo, že se v nich skrývá tolik mléka 😅 😀
Hm, tak to máš asi smůlu, bublinky jsou to nejhorší na bříško a po kofeinu ti nebude spát 😀

kualalik
29. dub 2010

blondy, jen doufám, že je budu mít furt tak pevný jako ted i před otěhu 😀 jsem zvědavá, jak dlouho budu kojit a co to se mnou udělá 😀
Mno, tak místo bublinek si dám zítra takovou flákotku masíčka, když máme to grilčo 😀

blondynka400
29. dub 2010

kualalik, nad tím už jsem taky přemýšlela. Ale prý má na pevnost největší vliv velké změny velikosti a odsávání odsávačkou. A vzhledem k tomu, že to se u mne nekonalo a odsávačku nepoužívám, tak to snad bude ok...
no já doufám, že to do těch půl roku doklepu a pak se uvidí....
Jen si dej masíško, bilkoviny jsou potřeba 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru