Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

luciasek001
20. črc 2010

Ahoj holky, vidim že rozebíráte zoubky, nám se klubou 2 najednou a je to teda síla. Protivnej děs a běs. Zítra jedeme na chalupu a budu tam s nim sama tak snad to nějak zvládnu. Do toho jsme byli v pondělí na 3. hexavakcíně tak měl ještě dneska trochu teplotu, no prostě paráda. Přitom na dovče byl v pohodě.

lenerka
21. črc 2010

ahoj

tak my byly v pátek v tom vedru na 2očkování
malá docela brečela a večer chudák měla horečku
a tekly jí oči a hodně pšíkala,ale už je v pohodě
už se jí zas vrátila náladička 😉

tak naše kristý má 63cm a 6,660kg
není žádný macík,ale dr,říkala,že je v pohodě
o příkrmech nemluvila

já si přijdu,že v těch vedrech jen kojím kojím,jsem už dosti vycuclá
na vodu mě peče!

lenerka
21. črc 2010

zítra jedme brzy ráno na Bulovku snad už na poslední kontrolus kyčlema

tak my už máme 2hexu za sebou
a za měsíc nás opět čekají 2vakcíny a ještě naušničky

zoubky zatím nic

blondynka400
22. črc 2010

@luciasek001 o zoubkách mi ani nemluc, malou teď trálipi 3 dny, ale fakt to byla síla. Preotivná jak sáňky v létě, brečela i v noci což nikdy nedělá. Teď už je tedy klid, ale pořád nechce tak hezky jíst jako předtím, hlavně lžičkou, tak divně se u toho tváří. A zoubek ještě nevylezl žádný. Takže jsme zvědavá, jak dlouho to bude trvat 😠

kualalik
22. črc 2010

holky,u nás hrůza noc po očku 😢 spala jsem asi 2h. Horečka přes 38 😒 ráno jsme se dostali lehce pod 38 😒

luci.my máme na 3m váhu 6630g a 63cm 😀

kualalik
24. črc 2010

zdárec, jdu se zase na pár dní rozloučit 😉 valím opět na chalupu 😉 tak se všichni opatrujte a taky sem něco napište 😀

lenerka
25. črc 2010

kualaličku Maruška je kus ženský
užijte si chajdu

lenerka
25. črc 2010

tak za 6neděl musíme jít opět na Bulovku na kyčle
ještě nemáme jadýrka

dneska jsem začla s mrkvičkou
pěkně baštila,ale pak všechno vykadila

kdy mám začít s kaší nebo ovocem?nějak jsem to už všechno zapoměla

blondynka400
26. črc 2010

@kualalik jé to mi je líto, že taková reakce po očko. Nás čeká v pátek druhý várka, tak snad bude srejně v poho jako první.. Říkají že když je první v poho že malákody bývá rekace, tak sand to tak bude 🙂
@lenerka ještě nemaáte jadýrka? 😕 No tak snad příště....
jáí jsem zčala s kaší ve sejnou dobu jako se zeleninou, s ovocem asi po měsíci a po pár dnech mi začala zeleninu odmítat. Takže teď jí masíčko s rýži, to jí chutná a občas jí dělám zeleninové mléko, to mi taky vypije... 😉
Jinak si myslí ž je jedno jak a s čím začneš. On stejně každý tvrdí něco jiného... 😉

luciasek001
30. črc 2010

Ahoj holky, hlásím se po týdnu z příjezdu z chalupy. Bylo docela příjemně, ale každý den sprchlo. Jinak malý dělá pokroky, začíná se plazit za hračkou, je živější a musí se hlídat a dole mu rostou 2 jedničky už na nás vykukují, zatim to zvládá docela dobře, bylo hůř. Včera jsem byla ještě na gyndě a nechala jsem si zavést tělísko tak uvidim jaký to bude, zatim mi neni úplně nejlíp. V neděli zase odjíždíme.
A jak tu žijete vy? Mějte se krásně, pozdravuju všechny mimča venku i u mamin v bříšku, opatrujte se, pa

blondynka400
2. srp 2010

@luciasek001 hele můžu se zeptat jak tí malý spí? 😕 Je to stejné nebo lepší? U nás totož nic moc a po druhé dávce hexa už vůbec nic moc. Nevydrží spát v kuse déle než 2 hodky, nevím proč tomu tak je, hlad to ale určitě není... 😖

matava
4. srp 2010

ahoj holky, brisko uspesne roste a zatim zdarne proplouvame vsemi testy, naposledy to byla cukrovka a v pohode, uf 😉 brisko mi tvrdne o trosku min diky horciku, ale unavena jsem furt..zatim jedna z mala veci vcem odborne knizky kecaji 😀 pry, ze v tomhle obdobi ma clovek hrooomadu energie 🙂
na pondeli jsem nas objednala na 3D do gyncare, tak jsem zvedava..no a premyslime o jmenu..mae par favoritu..muzovi se nejvic libi Vojta,Vojtisek..to me sice taky, ale ofiko Vojtech mi nejak nejde pres pusu 😒
tak to jen par novinek ode me..jo a o te divne mode, umela miminka, jste dnes na indesu asi cetli, co?..paaa

luciasek001
7. srp 2010

Ahoj ženy, blondy malej spí v pohodě, v podstatě spí celou noc od cca 20.30 do 7.00 někdy i dýl když je unavený. Ale je to v pohodě, nemůžu si stěžovat. A copak, po očkování nejde Aničce spinkat? To se upraví, taky to Fildovi chvíli trvalo, ale ted už je to fakt v pohodě.
matava, tak to je super, že jste oba či obě zdravé jen tak dál. Určitě bude všechno v pohodě.

lenerka
7. srp 2010

ahoj

tak naše divoška spí od 20-do tý 1h a pak co 2h kojím 😖
až do rána,ale když si jí dám do postele,tak spí líp,ale já se ráno nemůžu hnout,jak jsem rozlámaná
je to roztahovačka
jsem ještě bez zubu
bez naušniček
18.8.jdeme na 3dávku hexy a 2dávku pneumokoku snad bude bez reakce
stále je na bříšku i tak spí na zádech jí to moc nebaví
ještě nesedí neleze,ale máme ještě čas
14dní baští zeleninku kaše jí nejedou
od příštího týdne najedeme na maso
je to naše šikulka
Kačka jí miluje,ale musí se jí hlídat,je moc zbrklá
jsme stále na chatě a máme tu pohodu lepší než v paneláku

14.8.jestli vyjde počasí tak pojedeme na zámek sychrov na princeznovský bál 😉

kualalik
10. srp 2010

Ahoj holky,
jsme doma z chalupy. No asi na 14 dní, pak tam zase utíkáme 😅

Luci, závidím vám to noční spaní, nám ted rostou zuby a teda hrůza 😒

Lenerko, taky u vás píchaj obě dávky hexy a pneumokoku najednou? Mě příjde, že to je dost hrozný pro ty děti.. u nás to někde píchaj zvlášť,ale ta moje najednou to píchá...

Blondy,je zvláštní, že malá mi spí taky hůř od očkování 😕 hlad taky nemá... ona se mi stále budí jakoby lekáním... 😕

luciasek001
10. srp 2010

Ahojky, zuby jsou prevít. Snad budete mít zase pohodový spinkání. Nám doktor taky píchal najednou hexu a pneumokoka a pak měl skoro 38°C teploty, ale to měl pak i po jedný dávce Hexy. Tak si ještě užiju. Ted nás bude čekat očkování v září na menigokoka 😝 😒
My tu jsme taky asi na 2 týdny a pak pofrčim s malym ještě na chalupu, co v Praze.

blondynka400
11. srp 2010

@matava heele k jménu, to ofiko nic moc ale jinak dobrý, zvykneš si. Máme ho v rodině a dobrý 😉
@luciasek001 tak s tím spaním tiše závidím... U nás to nebylo je tím očkováním, prsotě se budí, ale posledních pár nocí je to už lepší, ale aby spala celou noc, to si asi ještě hodně dlouho počkám. Ale nějak mi to nevadí, už jsme si docela zvykla 😀
@lenerka z toho si nic nedělej, to sapní mi velmi dobře něco říká 😀 A bez zubů jsem zatím taky, vypadá to, že bude asi po tatínkovy, ten je měl v 8 měsících.... Každopdáně hlavně už jí i ty dásničky přestaly trápit, už si nepamatuju, kdy je naposledy měla naběhlé, tak uvidím, co z toho bude 😎
@kualalik jojo, to je ono. Hlady se mi taky určitě nebudí, i když lekáním taky ne,m prsotě najednou se začně hemžit v postýlce, pořád se přževrací z jednoho boku na druhý a když nezasáhnu, tak se probudí...Předtím jsem jí musela vždycky vyndat, dát trošku napít, tím, se uklidnila a spala dál. Teď už dost často stačí jen dát dudu a pohladit, takže na dnešek jsem kojila jen jednou...
Každopídně nejsme sami, vím o dost holkách, co jim po opčkování mimi hůř spí, nebo třeba začnou mít problém s vyprazdňovbáním a tak. Je to pro to tělíčko velká změna...

kualalik
11. srp 2010

@blondynka400 blondy, vy máte výhodu, že dáte dudu,.. my dudu nemáme rádi v puse 😀

eliska_v
11. srp 2010

Ahojky holky.
tak jak se tu máte? 🙂 Jak si užíváte letní dny? 🙂

blondynka400
12. srp 2010

@kualalik no on ten dudu má taky své nevýhody a úplně tě nespasí 😀 😀 . hlavně ona ho někdy v noci nechce, prostě ví, že to není koza... 😀
hele a zkoušeli jste všechny znaqčky a typy dudu? Prý není mimi, které by dudu nechtělo, jen musíš najít ten správný tvar a materiál...
Prý takovéty miminka co dudu žádný ani za nic nechtějí, tak vemou na milost takové ty velké hrůzostrašné z kaučuku, zkoušela už jsi to 😕 😀 😀

kualalik
12. srp 2010

@blondynka400 máme kytičku za 14kč - nebere, máme MAM za stovku - nebere, NUKy máme asi tři - silikon a kaučuk - nebere, netuším, to ještě bysme mohly vyzkoušet 😀 😕 😀

kualalik
12. srp 2010

@eliska_v ještě párkrát se vyspíš a máte kulíška doma 😵 uteklo to viď... jen tě lituju v těch vedrech a dusnu... 🙄

eliska_v
13. srp 2010

@kualalik : V těc vedrech to bylo asi nejhorší v červenci... Teď je na mě moc zase dusno!! 😒 Už začínám být ňáká protivná..Nemůžu si pořádně lehnout, no pecka!! 🙄
Ale co by člověk protoho malého neudělal - ono stejnak nic jiného nezbývá!! 😅
Ale uteklo to jako voda to máš pravdu!! 😵 A je to super!! Ještě zvládnout ten porod...a budu spokojená! 😅
A co Ty a Maruška?? 😉

blondynka400
13. srp 2010

@kualalik já být tebou bych ještě vyzkoušela takový ten velký coé byl za komunistů, tady tčeba letí hodně, jíný jsem tu u dětí ani neviděla, vypadá tedy fakt hrozně. ale vím o dost miminkách, co žádný nechtěli a tuhle hrůzu vzali na milost 😉
Mně ho tedy taky nechtěla, já jí ho vyložěně vnutila někdy koncem prvního měsíce,jaj jí trápilo bříško... I teď není takovézo klasické mimi co ho má ořád v puse, veme si ho jenom když chce, jinka ho vyplivne. Ale ono je to jasmé, s dudu v puse se blbě směje a nebo něco vypráví 😀 😀

kualalik
13. srp 2010

blondy, tak to, co máš na mysli je ta kytička.. je to z kaučuku, kulatý dudlo, a to taky nechcá 😀

ted trochu bere na milost od MAM - ten nejdražší co máme,asi pochopila, že taková drahota se musí vychutnat 😀

luciasek001
15. srp 2010

Ahoj holky, Fidla taky nechtěl dudlíky, vyzkoušela jsem všemožný značky a nakonec vzal na milost ty od MAM ty mu jedou, ale musí na něj mít náladu.
Tak jsem dneska Fildovi uvařila masíčko a mrkvičku a docela baštil, tak to nebylo tak hrozný. Blondy už vaříš malý?
Jdu uklízet. Pa

kualalik
18. srp 2010

Ahoj holky, tak my dneska byly dopol na druhém očkování, zase teda chudák sputila řev ☹ ale v čekárně při oblíkání už byl klid. Vážily jsme a míry jsou 7,40kg a 70cm 😅

luciasek001
18. srp 2010

Ahoj kualalik, teeeda to už je kus pořádný slečny 🙂 Tak ať je Marušce dobře a nemá teplotu. Snad se jí to tentokát vyhne.

kualalik
18. srp 2010

Luci, ty bláho, vy máte už 7m. My neříkej, že už fakt pérujete na kolínkách 😕 to je mazec, to bude fičák 😀
Tak doufám, že to dneska bude bez teplot. Zatím je furt víc spací. Navíc jsem koukala,že ona za ten měsíc vyrostla o 7cm, my jsme měli spurt jak blázen. Prý výživnej je ten na 6m, tak se mám na co těšit 😀

luciasek001
19. srp 2010

Ahoj Káťo, no jo 7 měsíců (letí to jak blázen) a už začal pérovat, snažil se o to od minulého týdne ač to šlo blbě tak to nevzdal a dneska už mu to jde 🙂 Źa chvíli mi uteče a já budu stále v předklonu. Bude akce 😀 Stačí, že se plazí a ničí co mu stojí v cestě. Ta ať je Marušce dobře. My jdeme v září na meningokoka tak snad taky nebude mít po tom teplotu. Ještě jsem Fildovi zařídila plavání tak jsem na to zvědavá co na to řekne.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru