Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
16. kvě 2011

@lenerka ono to zdědit bohužel nemusíš, je toho teď hodně, prý stačí i malá alrgie u jednoho z rodičů a je to.... Malá ho má trošku taky, bohužel po mně, ale stejnou relativně mírnou verzi. Ale naštěstí se mi podařilo nad ním vyzrát, takže už je skoro půl roku, bez, linola je usper 🙂
Tedy ty jsi užíváš... Hlavně že jste všichni ok 🙂
A koukám nová fotečka, jsi kočka 😵

lenerka
16. kvě 2011

@blondynka400
blondy to je stará fotka
tak před 10lety 😀
teď už jsme strhaná matka 😝
fakt jsem vyřízená

co používáš na ten ekzém?
dá se to sehnat tady u nás v čechách?

lenerka
16. kvě 2011

@blondynka400 mám v albíčku holky
tak se mrkni 😉

blondynka400
16. kvě 2011

@lenerka aha 😀 😀 😀
Na ten ekzém to mám z čech, od doktorky (mám to na recept, ale moýná se to dá koupit i normálka). Je to linola fett, taková olejová případa do koupele. Dávám to obden, k tomu jsme změnila prášek na bio a během měsíce ekzém zmizel a už neobjevil 😅
Ono záleží, jakou formu ekzému mají, ale jeslti takovou tu suchou, je to fakt super 😉
Tak jsme mrkla, tedy to už máš doma taky velké slečny co? 😀

lenerka
16. kvě 2011

@blondynka400
no my jdem zrovna zítra ke kožařce
tak se jí na to zeptám,jestli by mě to mohla předepsat
nechci,aby mě dávala nějaký blbý mastě s kortikoidama
jako dala kačce
já jí promazávám jen indulonou
kačka to má super fakt málo
kikča to má o fous horší
já zrušila prací prášky úplně a používám jen prací gel Lovelu,ale ta vůbec nepere fleky
ach jo
jo jo už jsou to velký slečny!!!!
ale kikča je ještě na mým mlíku 😀

lenerka
16. kvě 2011

@blondynka400

blondy tohle jsme našla v jedný lékárně na netu
asi je to bez lékařského předpisu
je to ono?

http://www.docsimon.cz/zbozi/linola-fett-olbad-...

blondynka400
17. kvě 2011

@lenerka no já bych kortikoidy nedala vůbec, to až jako fakt poslední stanici... Navíc to není nic trvalého, jen krátkodobé, jakmile přestaneš, tak se to udělá znovu. A když to používáš dlouhodobě, může se stát, že dané místo bude bez kůže, protože na tomhle principu kortikoidy fungují, že ztenčují pokožku 😝
Jojo, je to ono. Já nevěděla jeslti je to s předpisem nebo ne, mě to doktorka napsala, ale každopdáně když jsme šla do eurolékárny, tak to pak bylo zadarmo bez doplatku...
Ty používáš Lovelu? Tu bych nepoužívala, to je hnus. Je v tom normální účinná látka jako v klasickém prášku jen hodně zředěná... Takže tě akorát obýrají o peníze a je to marketingový tah...
Tu indulonu bych osobně taky nedávala, lepší je třeba úplně obyčejné sádlo... Ten parfém v induloně je nic moc. Ona to linola má i krém (ale nikdy jsme nepoužila), a nebo je dobrá lipobase krém. To je čistě masťový základ na promaštštění...
Jinak vím o čem mluvím, nějakou dobu se u sebe s ekzémem potýkám 😝 Ale můžu říct, že docela úspěšně a bez kortikoidů a dalších věcí, které doktoři tak rádi píšou a výsledek je o ničem 😝

lenerka
18. kvě 2011

ahoj

tak včera jsme byly u tý doktorky
naštěstí kristýnce žádný kortikoidový mastě nepředepsala!
uf
dala nám Holtovu mast,pěkně smrdí,ale švagrová jí používá a je s ní spokojená
jen nesmí na sluníčko!
a pak nám ještě dala
Excipial U Lipolotio pěkně voní,pěkně se roztírá,ale myslím si,že kristýnce nevyhovuje,nějak se začla po tom víc osypávat a škrabat
a to jsem jí s tím namazala jen 2x

taky mě doporučila koupit v lékárně pořádný ochranný krém proti slunci
když jedeme v červnu k tomu moři
tak jsme jí koupila 50tku Ladival je to pro ekzematiky
ještě mě doporučovala Biodermu nebo La roche,ale to je dost drahý

jakou máš ty zkušenost s opalovacíma krémama,když jste u toho moře?

lenerka
18. kvě 2011

@blondynka400
jo jo o sádle jsem slyšela
asi to zkusíme
nebo ovesné koupele
ještě mě doporučila Oilatum a to si nemůže moje ségra vynachválit
používá to na malýho co se narodil a kůži má v pohodě a už ho ničím jiným nemusí promazávat
tak uvidíme no
koupele asi pro Kikču dobrý,když nemá zatím ty výtoky,ale u kačky blbý,ta se koupat nesmí
takže jí budu jen mazat a mazat

blondynka400
19. kvě 2011

@lenerka hele ono se to dá použít i do sprchy, tedy laepsoň v návodu to píšou 🙂 Je fakt, že kdyý jí z té vody vyndáš a moc neotřeš, je taková kluzká, prostě něco jiného než z normální vody...
A v létě se Kačka koupat smí?
Sádlo je fakt super, ale musíš si udělat doma vlastní 😉

luciasek001
26. kvě 2011

Ahoj ženy, tak jsme se včera vrátili z krátké dovči po Krkonoších, bylo krásně, užili jsme si to. A jak to vypadá tady? Mějte se pěkně, ahoj všem 🙂

lenicenka17
27. kvě 2011

Ahojík holky jen nahlížíma chci říct že 16.5. v 6.30 e nám narodila Zuzanka :🙂 47cm as rovné 3kg 🙂

luciasek001
27. kvě 2011

@lenicenka17 Moooc gratuluju k Zuzance, to je paráda 🙂 Doufám, že jste obě v pořádku. Opatrujte se. A kdy budou fotečky???

lenicenka17
27. kvě 2011

@luciasek001 něco už mám v albíčku,v pořádku už sme sice jsem musela zpátky do nem.když jsem začla moc krvácet ale injekce to zachránily 🙂

luciasek001
27. kvě 2011

@lenicenka17 tak hlavně, že je to nějak v pořádku. Hned se juknu na fotky 🙂

luciasek001
27. kvě 2011

@lenicenka17 Tak jsem fotky zkoukla a je to pokládek 😵 Moc krásná beruška. Tak at vám dělá radost a je zdravá.

lenerka
21. čer 2011

@lenicenka17
leni tak moc velká gratulace k Zuzance
koukala jsem na fotky je krásná
ty fotky od tý profesionálky fotografky to je fakt super
budete mít moc pěknou památku
a jak to jde mít 2děti?já jsem někdy dost zničená,jak se ty moje roštandy perou 😀

lenerka
21. čer 2011

@luciasek001
a kde jste byli v krkonoších?
my se tam taky chystáme první týden v srpnu
do Horní Malý Úpy do penzionu kateřina už jsme tam byli loni a už se tam zas těšíme 😉
v neděli odjíždíme do Chorvatska
přejeme všem krásný prázdniny

luciasek001
22. čer 2011

@lenerka my jsme byli ve Svatym Petru, hotel Esprit. Nad Špindlem. Samotný hotel nic moc, okolí krásný. Užijte si moře a moc se nespalte:o)

lenicenka17
22. čer 2011

@lenerka Ahojík děkujem za chválu 🙂
Zatím to zvládám myslím dobře,pač Šíma je už dost velkej a dost si udělá sám a navíc už i pomůže 🙂 Zuzanečku si max.užívám ikdyž je to uplakánek a pořád by se chovušila 🙂

lenerka
22. čer 2011

@lenicenka17
tak to je dobře,že si mateřství užíváš 😉
kačka je taky dost veliká přeci jen jí bude v prosinci 5let,ale dost zlobí
jsem ráda,když je ve školce!
moc pomáhat nechce a spíš se chová jako mimino a né,jako velká slečna
nikdy si necucala prsty,teď to dělá -prostě nechápu!
ale snad bude zas líp
občas jsem dost zničená!
už se těším na tu dovču,snad tam bude hodná a nečapneme tam nějakou vyřážku nebo nějaké nemoce

lenerka
22. čer 2011

@luciasek001
neboj nespálíme
budeme mazat a mazat máme plno krémů
a hlavně budeme naložený v moři
žádné slunko všechny trpíme na alergie 😒

kuratkol
28. čer 2011

Ahojky, zdravím všechny, já stále 2v1... V tom vedru bych snad ani rodit nechtěla ...

luciasek001
29. čer 2011

@kuratkol ahoj, koukám, že už to máš za pár. A jak se daří? 🙂

denousek
30. čer 2011

ahojky..holky...
prave jsem založila nove,UZAMČENE tema pro snazilky kterym to stale nejde,počít miminečko.nebo se to podařilo a prostě to nevyslo ( ..
nemám rada otevřené dizkuze v zamčené můžete vsechno a nehrozí nějake..šmírování,, zvu vás tedy ke me do čerstvé diskuze snad se nás tam pár sejde pište mi do ip .-) a já vás vpustím

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mimi-sta......

matava
2. črc 2011

ahoj holky, nadhazuji tema srazik 😉 myslim, ze jsme predbezne mluvily o cervenci.. moc nestiham, zacala jsme k tomu vsemu delat jeste pro mamaslevy.cz a jsem pysna na to, jak se nam to podarilo rozjet. Kdyby nektera pro nas chtela pracovat jako obchodni zastupce, tak mi napiste 🙂 a nebo pokud byste chteli na neco slevu, dejte mi tip a ja je zkusim oslovit, docela casto se s nima domluvim..
do hotelu esprit se taky chystame se znamymi, zatim jsme byli v toskansku, na palave, chystame se do lazni v piestanech a s druhym mimcem jeste chvili pockame. hodne jsem zhubla, tak bych to asi moc nezvladala..tak si uzivame s prdolou cviceni, plavani, spolukocarkovani..tedy kdyz nemam prace az nad hlavu 😉

denousek
2. črc 2011

ahojky kdo chcete do zamcene dizkuze viz odkaz výš tak ten pry nefunguje tak vás navedu jinak musite na hlavni strance do soukromé skupiny a je to uplne prvni tema 🙂

luciasek001
5. črc 2011

@matava Ahojky, koukám, že jsi zaměstnaná mamina 🙂 Ten srazík bychom nějak spáchat mohly snad to nějak vyjde. Moc lidí sem ted nějak nechodí, ani Blondy nebyla dlouho vidět tak nevim co se děje. Užívejte léta, pa

kuratkol
10. črc 2011

@luciasek001 Stále ještě 2v1. Už mě to nebaví to čekání. Nohy oteklé ...

eliska_v
10. črc 2011

@kuratkol : Držím mooc palečky ať je mimi brzy venku a ať máš porod v pohodě

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru