Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

luciasek001
19. bře 2009

blondy, aha no je to možný dobře nebudu počítat 🙂 Zkusim vydržet napnutá do 6.4. a když to nevyjde tak zkusim měřit BT. Děkuju za rady 😉

luciasek001
19. bře 2009

matava, jo jo včera proběhlo další snažilkování a zítra další, bereme to poctivě 🙂

blondynka400
19. bře 2009

luciasek, já bych si s tím tenhle cyklus zbytečně netrápila, zbytečně se budeš stresovat jestli ovu je nebo není... Uvdíš od příštího cyklu. Tedyy jestli nějaký bude 😵

kualalik
19. bře 2009

blondynka, no mě to docela leze krkem.. páč jsem byla v práci a nejsem zrovna dvakrát nadšená z tý návštěvy officu 🙄 😀

luciasek001
19. bře 2009

blondy, ted na to prdim, zkusim to kdyžtak další cyklus s tou teplotou když přijde MS

blondynka400
19. bře 2009

luciasek, když se snažíte obden, tak ani zjišťování ovu nepotřebuješ,, Stejně by se častěji nemělo 😀

matava
19. bře 2009

no blondy, u nas byt o pra milimetru vic, tak uz se do loznice ani nevejdeme...jsme v panelaku...v panelaku jsem vyrustala, ziju, ale doufam, ze umru nekde ve vetsim 😅 ..mam predstavu, ze klidne pujdu na moravu a tenhle bytecek prenechame detem, tedy az jednou budou...tohle je fakt zkouska trpelivosti...si nedokazu predstavit, ze to ted nevyjde a budu muset cekat dalsich 40 dnu..uvidime...

blondynka400
19. bře 2009

kualalik, co ti udělali? Mám na ně jít? 😠

luciasek001
19. bře 2009

kualalik, a copak se dělo v práci? Nějaký problémy?
blondy, aha to jsem nevěděla, že na to má snažení takový vliv. Už jsem zase o něco chytřejší, děkuju

blondynka400
19. bře 2009

matava, no my měli tuhle postel také v paneláku, ale tedy v ložnici už nic jiného. Ale já tam nic jiného nepotřebuju a ani nechci. My jsme tam byli jen dočasně, teď v domečku je to o moc lepší 😔
S tím čekáním, snad nebudeš muset 😵. A kdyby náhodou (nějakým omylem) ano, tak to určo nějak zvládneš 😉

kualalik
19. bře 2009

Kdybych si vyřizovala pracovní poštu průběžně, tak bych na tom byla líp a nehrabala bych se ted ve 324 emailech... navíc,tolik novejch věcí 🙄 a ... je toho víc,ale nebudu se k tomu vracet 😀
Tak jsem si pak zašla na večeři s mamkou a prodebatovaly nějaký věci a tak 😉

blondynka400
19. bře 2009

kualalik, ty jsi naše šikovná holka, tak to určitě všechno rychle zvládneš 😉

luciasek001
19. bře 2009

kualalik, to určitě doženeš. Je jasný, že když jsi tam nebyla tak dlouho tak v tom budeš tápat. A vy se nijak nezastupujete? Aspon, že by za tebe někdo vyřizoval poštu apod.?

kualalik
19. bře 2009

luciasek, no my máme každý svoji poštu,každý má něco jiného na starosti.. já navíc ted měla jezdit po nějakých akvizicích a nějak to jde mimo mě,když nemám páru o tom,co se ted vlastně děje 😀

kuratkol
19. bře 2009

kualalik: Co naše tabulka? Stále to nejde? Jak se u vás v práci projevuje ekon.krize?

kualalik
19. bře 2009

kuratko, ekonomická krize u nás? mno asi tak,že lidi si nechodí půjčovat peníze,ale svoje úspory si k nám rádi uložit dají,páč jim je ted trochu můžeme i solidně zhodnotit 😉 lidi mají docela našetřeno...

jdu zkusit tu tabulku... 😉

kualalik
19. bře 2009

Shit!!!! Nejde to 😠 😠 😠

lenerka
19. bře 2009

ahoj

tak jak je?
chtěla jsem taky mrknout na tabulku a bohužel to nejde

kualalik
19. bře 2009

lenerka, no sejří mě to, fakt to nejde.... nevím proč.. napíše to, že změny byly uloženy a prdlajs.. nic neuloženo 🙄

lenerka
19. bře 2009

a co se třeba obrátit na adminky?

kuratkol
19. bře 2009

kualalik: Napiš nějaké admince, ne?

lenerka
19. bře 2009

kuratkol 😉

blondynka400
19. bře 2009

kualalik,mě jí to v tvé albu ani nenašlo 😒

lenerka, ahoj, co tvá MS? Jak to s ní vypadá?

luciasek001
19. bře 2009

kualalik, nebo je přetížený server, zkus to třeba zítra dopoledne pokud na to budeš mít čas. Ted je tady třeba hodně lidí přihlášených.

blondynka400
19. bře 2009

luciasek, on koník občas blbne... Já bych řekla že hlavní důvod jsou ty rozsáhlá alba s padajicími srdíčky hudbou a spoustou zbytečných fotek. Tyhle stránky to pak nemůžou zvládnout, chtělo by to jinou platformu...

luciasek001
19. bře 2009

blondy, tak nějak. Mě to dost často píše, že se na stránce vyskytla chyba. Třeba to dopoledne půjde líp. Spousta lidí bude v práci apod.

blondynka400
19. bře 2009

luciasek, ale zas na druhou stranu co bychom chtěli.... Jsou to stránky zadarmo a nekomerčního charakteru....
Cože jsi takhle večer na netu? Mně manžel usnul a mně se ještě nechce, je na mne moc brzo.... 😖

kuratkol
19. bře 2009

lenerka: To jsme se dobře trefily a ve stejný čas napsaly to samé 🙂.

luciasek001
19. bře 2009

blondy, koukám na telku a za k tomu lehce serfuju na netu. Jinak nic moc, klasický čtvrteční večer.

kuratkol
19. bře 2009

Holky, máte už třeba v hlavě vybraný kočárek?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru