Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
21. bře 2009

Vždyť ho nebudeš budit, prostě jen dojdeš pro testíky 🙂

luciasek001
21. bře 2009

blondy, tak tak budeš jako myška, šup dovnitř a šup ven 😀 (jako do ložnice) chlapi spějí tvrdě.

blondynka400
21. bře 2009

saji, věřím, ale už ta dnešní nebyla ideální, k tomu ten ůržový výtok... 😖

kuratkol, luciasek, tak ten můj tedy rozhodně ne, navíc na to abych je našla, musela bych rozsvítit a to by ho tedy 100% vzbudilo, vy zvědavky zvědavé 😵

lenicenka, takže vyhřezlá nebo uskřípnutá střeva? Tenhle výraz jsem totiž ještě nikdy neslyšela 😕

lenicenka17
21. bře 2009

blondynka400 já zase znám jen tenhle výrz a tu každý ví o čem je řeč....
Je to ale mazec... mě když to chytne..však už samy víte.Lezu po 4 uf

luciasek001
21. bře 2009

blondy, no dobře tak ti to pro dnešek odpustíme, ale zítra dopoledne chceme znát situaci. Prostě normální ženský to už lepší nebude, vid kuratkol 😀

blondynka400
21. bře 2009

lenicenka, no já tedy pořád nevím o čem přesně mluvíš... 😒 Hlavně že ti je tedy dobře, já tohle naštěstí neznám.... 😉

lenicenka17
21. bře 2009

No nic jdu dospávat... snad zítra už to bude OK měla bych mít 14DC takže čas na snažílkování 😀 tak musím být fit 😵 🙂

kuratkol
21. bře 2009

luciasek: tak tak, zítra ráno jsme tu jako na koni pro výsledky, blondy 🙂

Taky ráno budu testovat, jestli se už vajíčko vydalo na cestu 🙂

lenicenka17
21. bře 2009

blondy,já to též neumím popsat,prostě ta paní mastí kolem pupku až to netluče všude jinde jen v tom pupíku... my to máme dědičné...
Tak dobrou holky

luciasek001
21. bře 2009

dobrou lenicenka, hezky se vyspi a at je ti zírtra už líp 😵

saji3
21. bře 2009

tak žádná telenovela nebude, škoda. Jdu si udělat mléko s medem a snad usnu, tak dobou noc holky. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

blondynka400
21. bře 2009

lenicenka dobrou a hezké snažilkování...

luciasek, je mi jasné že lepší už to nebude... Slibuji, že budu zítra informovat. Teď jsme si měřila tlak a mám ho hodně nízký a na mě nezvykle vysoký tep, a to jsem v klidu... 😖 A zas mě tak divně píchá v podbříšku. Tak ať ta mrcha dorazí a mám klid 😠

kuratkol, dnes už jsi další ovu test nezkoušela?

dudunka
21. bře 2009

ahojky holky, vy teda té naší blondynce nedate chvilku pokoj 😉 a oni mají přitom v Neapoli docela rušno, co, bylo to i v TV 🙂

blondynka400
21. bře 2009

saji, dobrou noc, ať tě belšky štípou celou noc 😵

dudnka, co bylo v telce? 😕 No nedají mi pokoj 😢 😀

dudunka
21. bře 2009

kuřátko: já si myslím, že vás to vyjde hned napoprvé. Já vím, že ta šance obecně není vysoká, ale ty máš úplně ideální podmínky - ovulační cyklus se ti střetává s lunárním dle Jonáše, prostě bomba! To bude mimi jak vyšité!!!

Holky pokud by jste některá chtěly zjistit své plodné dny dle Jonášovy metody, tak ten web funguje už jen do 26.3. http://lunarconception.com/Calculator.aspx

PS: za nic neručím, ale zkusit to můžeme, ne? 😉

dudunka
21. bře 2009

No že tam máte nějaké demonstrace proti mafii....Dávali to dokonce ve zprávách... 😕

kuratkol
21. bře 2009

blondy: zkoušela, čárka byla tmavší, ale ne víc než kontrolní...

dudunko: ahojky... čekáme na další těhulku, tak se nediv, že blondy tak ukecáváme 🙂

luciasek001
21. bře 2009

dudunka, to byla legrace, doufaly jsme, že se nechá ukecat, ale nenechala 😅 . Tak se tu mějte pěkně a zítra se budu těšit na krásný 2 // u blondy 😀 Dobrou všem

dudunka
21. bře 2009

kuřátki hahhaa já vím, ale teď budeš na řadě ty sama!!! 🙂 Věřím tomu!!! A závidím, taky se už chci snažit, musím ještě vydržet...

dudunka
21. bře 2009

já vím, luciasku 🙂 Dobrou noc!!! 😀

kuratkol
21. bře 2009

dudunko: Taky už se budeš brzy snažit. Já myslím, že nám to poprvé nevýjde. Prý je šance jen 20% poprvé, to jsem někde vyčetla.

dudunka
21. bře 2009

Holky už mě teda pěkně bolí záda... Hrbila jsem se skoro celé odpoledne u šicího stroje... Ušila jsem 2 potahy na židle na svatbu (pro mě a miláčka) a taky dvojitý bryndák (2 srdíčka). Hahahha. No jo, neměla jsem nic na práci, přítel je pryč tak nevím roupama co bych🙂

kuratkol
21. bře 2009

dudunko: Ten kalkulátor na té stránce už nefunguje.

blondynka400
21. bře 2009

dudunka, já měla také plodné dny schodné s jonášem, ale nevěřím tomu...

luciasek, dobrou 😉 . to víš já se jen tak nenechám... 😀

kuratkol, uvádí se snad ještě méně. I kdy jsou oba zdravý a styk je ideálně načasovaný, což mi přijde hrozné.... 😝

kuratkol
21. bře 2009

Jsi šikovná 🙂

blondynka400
21. bře 2009

dudunka, kdy budeš mít svatbu. Buť mi to uniklo nebo se nepamatuji. Promiň že se ptám, to víš moje hlava děravá...

kuratkol
21. bře 2009

Já bych teda nic neušila... nebo ušila, ale vypadalo by to teda asi příšerně. 🙂

kuratkol
21. bře 2009

Bude ji mít 30.5.

blondynka400
21. bře 2009

dudunka, fakt demonstrace? Na netu jsem nic nenašla.... To se docela divím, že by tu někdo demonstroval proti mafii, vždyť v tom skoro každý jede.... doufám, že už brzy ten český satelit budeme mít 😉

dudunka
21. bře 2009

Kuřátko, to je sice pravda, ale já tomu věřím. A dokonce věřím i tomu, že i já otěhotněním během dubna nebo května. Prostě to tak musí vyjít🙂) Nepřipouštějme si žádné problémy, na řešení problémů je času vždycky dost. A je to hodně o psychice, takže buďme optimistky🙂) Mně astrolog určil termín 10. dubna a 9. května, tak schválně uvidíme. Když to vyjde, tak vám dám na něj kontakt 😀 😀 😀 (PS: nenechala jsem si dělat žádné horoskopy, jen horoskop na mimi)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru