Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

luciasek001
11. črc 2011

@kuratkol To už máš po termínu koukám a kdepak se chystáš rodit? Tak budu držet všechny palce at je vše v pořádku. Zkus to ještě vydržet 😵

rennik
autor
14. črc 2011

Ahoj holky jdu vás pozdravit po dlouhé době 🙂 koukám že kuratkol je ještě stále 2 v 1, tak hlavně ať je všechno ok ať jste oba v pořádku !!! držím palečky.

U nás jsme se rozhodli pro další mimi, původně jsme tak brzy nechtěli ale nakonec jsme se rozhodli že od září budeme zkoušet štěstí 🙂 žádné stresy, žádné plánování ovulačních dnů atd... prostě až to přijde bude to a oba se moc těšíme. 🙂 Lukášek roste jako z vody,váží 13 kg, lítá jak čertík, mluvit se mu zatím moc nechce , prožíváme i období prvního vzdoru ale to k tomu asi patří takže si užíváme každý den spolu,chodíme na bazén, hrajeme si na pískovišti, tatínek postavil Lukimu domeček takže furt máme co dělat 🙂

Všechny mooooooooc zdravíme 🙂

cincinnati
24. črc 2011

🙂

kuratkol
24. črc 2011

Ahojky, tak jsme doma z porodnice. Porod hrozný zážitek....
Stručně: Po pití maliníku jsem se rychle otevřela ze 4 na 8 za 1,5 hodiny. Lepší než u druhorodiček prý. Jenže porodní cesty nebyly připravené (zvlhčené), takže jsem mimčo nemohla vytlačit a uvnitř mě řádně potrhala a museli mě nastřihnout. Velká ztráta krve, tlak po 100, 1,5 hodiny šití v hrozných bolestech, skákání po břiše s cílem stlačit placentu dolů. Šití mě bolí dodnes. Konečník taky a na velkou jdu jedině s čípkem..

terioza1
24. črc 2011

@kuratkol gratuluju k miminku... Prosim te, kdes rodila?

terioza1
24. črc 2011

@kuratkol krasny miminko 🙂

rennik
autor
25. črc 2011

kuratkol moc gratuluji, je moc krásná!!

eliska_v
25. črc 2011

@kuratkol : Obrovská gratulace... Malá je nádherná 🙂

luciasek001
27. črc 2011

@kuratkol Ahoj holky, moc blahopřeju ke krásné princezně 🙂 Toho zážitku je mi líto. Dej na sebe pozor. A kde jsi nakonec rodila?

matava
27. črc 2011

jee, to je princezna! gratuluji!! porod jsme mela nastesti lepsi, ale ty nasledky mi pripominaji castecne tvoje aneb trhliny v konecniku atd, problem jeste na nekolik mesicu potom..doporucuji leky na cevy atd at se rychleji zhojis a lokalni masti.... a kolikateho se vlastne narodila? kolegynce se dnes presne na termin narodil chlapecek u apolinare 🙂

kuratkol
27. črc 2011

@luciasek001 V Podolí. Nemůžu si tam na nic stěžovat, všichni byli super ...

kuratkol
27. črc 2011

@matava Rodila jsem 15.7.. Do porodnice jsme jeli přes Prahu v pátek v 15 hodin, kdy byla největší špička 🙂

rennik
autor
1. srp 2011

kuratkol tak to ti teda nezávidím, musela sis užít svoje co? bobku je mi líto že byl porod takový hrozný, ale určitě za to malá stojí ne? 😉 je krásňoučká

kuratkol
16. srp 2011

@eliska_v Gratuluju k miminku. Je to docela brzo po tom prvním, bych se bála, jak to zvládnu... Nebojíš se ? Jdu na rodičák na 2 roky a teoreticky bych pak měla mít další mimčo, ale nějak si to neumím představit, jestli bych to zvládla...

eliska_v
17. srp 2011

@kuratkol : Kdybych se bála tak do toho nejde.... Ale to bych neměla druhé asi nikdy, protože to bude záhul se dvěma vždycky.... Jinak děkuju

kuratkol
20. srp 2011

@eliska_v Určitě k sobě budou mít blíž, bude to ale záhul 😉

blondynka400
20. srp 2011

Ahoj holky,
tak jsme se zas po nějaké době přišla podívat 😀 Nějak toho teď bylo hodně, pak jsme tuhle diskuzi nějak nemohla najít,jak tu nikdo moc nepřispívá... 😖 No nejosu to omluvy, ale výmluvy, že? 😀
@rennik takže nakonec jste se rozhodli že se začnete snažit ju? To je super 😵 Ale docela mě to překvpailo, po tom co jsi psala, že je manžel absolutně proti 😀
@kuratkol už jsme ti psala mailík, ale ještě jednou moc gratuluju 😵

@matava
@luciasek001
@lenerka no te srazík určitě zoorganizovat můžem, já jsem pro. Tak kdo se toho má ujmout? To zase zbyde na mně co? 😀

rennik
autor
21. srp 2011

@blondynka400 jj nakonec manžel změnil názor a světe div se vypadá to že jsme těhotní ( ale ještě na 100%) nevíme, MS mám dostat zítra max v úterý, ale BT stále nad 37, čípek tvrdý, bílý hlen, zkrátka myslím že nám to vyšlo. Ale uvidíme.

blondynka400
21. srp 2011

@rennik no neke, fakt? Takže že by zas napoprvé? 😕 😀 Tak dej určitě vědět 😵

kuratkol
21. srp 2011

Tady to vypadá, že se jede další kolo 🙂
@blondynka400 Díky za mejlík. Jsi stále v Itálii nebo v ČR ?

rennik
autor
22. srp 2011

@blondynka400 ahojky takže test jsem si udělala a ikdyž mám dostat až zítra jsou tam // sice hooooodně slaboučká ta druhá ale je tam 😀 ještě to zkusím zítra ale myslím že jsem se opravdu nepletla a i druhý mrňousek je na cestě a opět napoprvé 😀 jak byla hláška v Dědictví anebo kurva hoši ..... : Bohušu já su tak šťastné!!!! 😀

blondynka400
22. srp 2011

@kuratkol už v čechách, pár dní...
@rennik tak super, gratuluju, výborná informace 😵 Tak den před MS nemůžeš očekávát bůhvíjakou dálnici 😀

rennik
autor
22. srp 2011

@blondynka400 děkuju moc já jsem strašně šťastná a ikdyž jsem si moc přála holčičku, je mi teď jedno co to bude, hlavně ať je vše v pořádku nad to není nic.

blondynka400
22. srp 2011

@rennik jo to určitě a třeba to bude/je ta vytoužená holčička 😵 . U mně asi druhé nebude, ikdyž stále si nejsme úplně jistá... Na kdy ti vychází TP, někdy květen ne?

rennik
autor
23. srp 2011

@blondynka400 jj vychází to na 1.5. 😀

blondynka400
23. srp 2011

@rennik hm, to je pěkné datum 😀 Tak co čárku, už je to pořádná dálnice? 😀

rennik
autor
23. srp 2011

@blondynka400 právě že ne, trochu se bojím jestli je všechno ok, pořád je taková slabá, vidět je ale prostě do dálnice to nemá ani zdaleka. Dnes jsem měla dostat MS tak nevím proč nesílí. Možná trochu jo, ale žáden zázrak.

blondynka400
23. srp 2011

@rennik tak ono i v dnes MS čárka vůbec nemusí být vidět a jestli je ta koncentrace nízká, může to i pomalu narůstat, takže žádné obavy, vše bude ok. Dokuď tam čárka je a MS žádná, je to pohoda 🙂

eliska_v
23. srp 2011

@rennik : Držím palečky ať čárečky krásně sílí!!! 🙂

rennik
autor
24. srp 2011

@blondynka400 blondy dneska čárka úplně zmizla ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ zkoušela jsem 2 testy, jeden je sice až od 25mlU/ ml ale jinak ten druhý je od 10 a nic, prostě nic. Ale MS nikde. Já nevím už myslím na nejhorší

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru