Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kramlinka88
18. kvě 2009

dudule: no tak nejak jsem ho postupne spotrebovala do vareni, ale pry priste mu tam nemam psat radeji nic, on by pry sam od sebe ARO nekoupil, ale ze to tam videl napsane tak ho vzal, jelitko moje 😀 😀

blondynka400
18. kvě 2009

kramlinka, já se s fertlility netrápím, jenak mě to docela překvapilo 😀

eli, to je super, že jsi v pořádku 😉

leni, maliník je na hlen a podporu vaječníků 😉. Kontyhel pij opravdu jen do ovu, nevím kde to dudu sebrala, ale v těhotenství se pít v žádném případě nesmí!!! A v druhé fázi cyklu je také nežadoucí.

dudu, k tomu dominantnímu folíku, většinou praská když má 18-20mm, při průměrné době růstu to máš tak za tři dny. K ovu testu, bez zvýšené hladiny LH (pozitivní ovu testík), folikul stejně nepraskne, i kdyby měl třeba 30mm.... Takže jestli to fakt nechceš prošvihnout, doporučovala bych tesgtovat každý den, možná i dvakrát dopo a navečer. A zkusit to ten den kdy bude pozitivní a ještě určitě i ten další. Dneska se taky snažit samozřejmě můžete 😀
Jinak ještě k tomu hleníku, samo se dá otěhotnět i bez něj, ale s ním se spermijkám lépe pohybuje a vydrží v něm ohodně déle S ním i 5 dní, bez sotva 2 (samozřejmě je to individuální) 😎

kuratkol
18. kvě 2009

Ahojky, pondělí za náma..... snažení za náma..... čekání před náma 😉

blondynka400
18. kvě 2009

kuratkol, takže už máš po ovu? 🙂 doufám, že jste si snažení hezky užili 😎

kuratkol
18. kvě 2009

Jojo, předevčírem na testu, včera snad proběhla ovulace.... No užili..... Těhotenské testy tentokrát kupovat nebudu... budu čekat na MS..

blondynka400
18. kvě 2009

kuratkol, to je dobře 😉 . Já taky čekám na MS... Kdyby nepřišla, nezlobila bych se 😎

kuratkol
18. kvě 2009

Jojo, taky čekám, že nepříjde...ne že bych chtěla, aby došla 🙂

blondynka400
18. kvě 2009

kuratkol, tak uvidíme, jak to dopadne 😵
Co vůbec svatba, jak se těšíš? doufám, že už tě ta bečka v šatech přešla 😉

kuratkol
18. kvě 2009

blondy: Šaty prodávám a půjčuji si nové, které jsou 100 x lepší a cítím se v nich úžasně...

blondynka400
18. kvě 2009

kuratkol, takže nakonec si šaty také půjčíš? 😕 To tedy koukám ... Ale hlavně že se v nich cítíš dobře 😉

kuratkol
18. kvě 2009

blondy: Vypadám v nich o dost lépe..... nedovedu si představit, že bych se v těch ušitých postavila před celou svou rodinu..... Takhle to bude mnohem lepší...

blondynka400
18. kvě 2009

kuratkol, to je moc dobře.... Já si myslím, že půjčené šaty jsou fajn. Já toho tedy nelituju, stejně nevím co bych s vlastními pak dělala a na to aby pak ležely ve skříni, to umím ty peníze investovat jinam.... Jaké nakonec máš klasiku bílé nebo jsi zvolila něco jiného

kuratkol
18. kvě 2009

Já ty šaty pak chtěla zas prodat, náklady nula...... budu mít asi bílé, v nejhorším šampaň....celá jsem bílá...blond vlasy, bilá kůže 🙂

blondynka400
18. kvě 2009

kuratkol, ty jsi taky blondýna? 😕 To já nevěděla 😕 Tedy co se dnes ještě nedozvim 😀

kuratkol
18. kvě 2009

Ale jo, určitě víš...někdy na začátku jsme si tu psaly, kolik z nás je blondýnek.....

blondynka400
18. kvě 2009

Jo to jsi pamatuju, že docela dost, ale že i ty, to se mi nějak vykouřilo z hlavy...... 😖
To víš no, to je ta moje hlava děravá 😅

kuratkol
18. kvě 2009

A jak sis mě představovala ? Už jsi viděla, že by kuratko mělo jinou barvu než žlutou ? 🙂

blondynka400
18. kvě 2009

kuratko, já si vás nijak nepředstavuju... Navíc abych pravdu řekla, nějak mě nenapadlo, že ten tvůj nick má něco spoečného s kuřátkem 😀

kuratkol
18. kvě 2009

🙂 🙂 🙂

lenicenka17
18. kvě 2009

Blondy:sem dnes měla už zase ten kontryhel ale ta MS je teda pořád slaboučká nevadí že jej už piji?A ten jeřáb už též mám tak můžu už vše užívat?4aje 1x denně a kapky 3x.Raděj se ujišťuji 🙂 Vůbec by mi nevadilo kdyby MS zůstala taková slabá 🙂 (vím že je to hloupost ale puze teoreticky-kdyby to MS nebyla a bylo to těhu nevadí všechny ty preparáty když užívám????????? 🙂 🙂 🙂 )

lenicenka17
18. kvě 2009

Jo a co ten B6?Nebudu už převitamínovaná 😀 😀

lenerka
18. kvě 2009

čus ženský

snad dám brzy kačku do postele a pokecám tady s váma 😉

dudule
18. kvě 2009

Blondy: děkuju moc za rady! 🙂 Ty jo to tělo je teda mechanismus a dává nám pěkně zabrat, co... Vajíčko zraje, sliznice roste, ale není stále vyhráno, bez LH vajíčko nepraskne? A co by s ním jako bylo, kdyby neprasklo, to by tam to zvětšené vajíčko zůstalo mezi ostatními?? 😕 Nebo si to špatně vysvětluju? A může se stát, že vajíčko nedoroste do správné velikosti? A co by se s ním stalo? No každopádně piju kontryhel, to dělám dobře, že jo... 😅 Jinak ty testíky můžu klidně dělat 2 ks denně, mám jich dost a je to dost důležitá věc, že jo... Už zítra dopoledne taky nebo to je ještě brzo? Promiň, že tě tak zpovídám, pokud bys znala nějaký dobrý odkaz, tak si to můžu nastudovat někde na netu... Ale přece jen rada odborníka je k nezaplacení! 😀

blondynka400
18. kvě 2009

leni, klidně užívej, ten kontryhel to chce jedenkrát až dvakrát denně, jeřáb 3x...
Teoreticky kdyby jsi byla, nic ti to neudělá. ale kdyby fakt náhodou ano, tak okamžitě vše vysadit....
B6 můžeš taky, to je zas něco jiného než bylinky. Jen neber už žádné jiné směsy vitamínu a tak...

dudu, nene, nepraskne.... Ne. nezůstalo, vstřebalo by se a nebo se z něho udělala cysta. Teoreticky je možné žýe praskne i bez LH, ale prakticky skoro nemožné.
To víš no, je to sožitý koloběh, stačí malinkatá chybička nebo odlišnost, a už to nefunguje....

Kontryhe pij, ať je sliznice hezká, kolik jsi měla mm? Testík udělej už zítra, určitě. Kaáždá máme křivku jinak a někdo má preovulační pik a i 2 dny před ovu.... 😉

lenerka
18. kvě 2009

tak jsem tu

dudule
18. kvě 2009

Blondy: Aha 😕 , děkuju. 🙂 Tak kontryhel kvůli sliznici piju a testy si budu dělat klidně dvakrát denně, dnes už jeden kolem oběda byl, tak druhý udělám zítra dopo a pak večer. A nemůžu udělat něco na podporu toho LH? Nebo obecně na podporu toho,aby mi to vajíčko správně dorostlo a prasklo tak, jak má?

blondynka400
18. kvě 2009

lenerka, ahoj 😎

dudu, a byla dneska nějaká čárečka na testu? Udělat nemůžeš nic, to je na tvém mozku..... 😉

lenerka
18. kvě 2009

čus Blondy

tady to dneska večer nějak nežije

blondynka400
18. kvě 2009

lener, no jo, nějak ne....
Co ty, co nového?

Docela by mě zajímalo co je s Tereckou a saji, ani se holky neukázaly.....

lenerka
18. kvě 2009

no jo naše těhulky,ta na nás prdí 😝
ale je to škoda,že sem nezavítají!
aspoň by nám řekly,jak se jim daří,jak jim rostou bříška a tak

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru