Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
18. kvě 2009

Blondy, BT změřím zítra.. když bude dole,tak je to jasná MS 😉
Hleník z čípku bílej (creamy) 😀 😀 😀 ... 😅
Čípek tuhoš 😀 😀 😀

blondynka400
18. kvě 2009

kualalik, hele, že ti mi něco tajíš 😀

kualalik
18. kvě 2009

néééééé... 😎 😀

kualalik
18. kvě 2009

to bych si nikdy nedovolila... 😀 😎

blondynka400
18. kvě 2009

kualalik, nekecej jo. Nebo si pro tebe zajedu 😠 😀
Každopádně to tedy vypadá hooodně nadějně....

kualalik
18. kvě 2009

Přijeď si pro mě bejby... 😀 😀 😀
Každopádně počkám.. když do pátku nic nedojde, zakoupím test 😵

blondynka400
18. kvě 2009

kualalik, tak do Trutnova, no když nahodím ty svoje koníky, tak tam můžu být tak za 13 hodin, tak mě čekej 😀
Jo to je dobrý termín 😉

kualalik
18. kvě 2009

Tak už mě tady muž tahá za nohu... 😀 ať jdu spát...
Tož tedy dobrou noc 😵
Kdyby něco,jako že asi nic,tak jsem na mailu... 😀 😀 😀 ....

blondynka400
18. kvě 2009

kualalik, si piš, že Ti napíšu 😀
Tak ho odemne pozdravuj a dobrou. Já taky pomalu půjdu..... 😎

dudule
18. kvě 2009

Ty kráso, Kualiku, to vypadá dobře, jak vás tady tak čtu🙂
Tak zatím kočeny, dobrou! 🙂

lenicenka17
19. kvě 2009

Krásné dobré ráno,tak tepltota klesá 36,7 čekám že dnes to bude už klasická MS ale i tak je slabší snad díky tomu čajíku 🙂

kualalik :tak to seš jasná,ne??? 😀 😀 GRATULUJI!!!

kramlinka88
19. kvě 2009

Dobre ranko 🙂

No tak na kualalik jsem docela zvedava 😉 😀

lenicenka17
19. kvě 2009

kramlinka:tak manža i bez sos dovezl co měl 🙂 🙂

kramlinka88
19. kvě 2009

leni: no tak to je super, mas sikovneho manzu 😉 Ja jsem se dneska rano musela smat svemu grafu na fertylity, dela mi to tam ted takovou hezkou hezkou pravidelnou krivku.....jukni 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa

lenicenka17
19. kvě 2009

kramli:tak to jo 🙂 Já se asi kvůli tomu fertility začnu učit anglicky chtěla bych si to tam taky zapisovat...

lenicenka17
19. kvě 2009

Blondy:ještě mě napadlo ten jeřáb taky jen do ovulace?A vše se může užívat dlouhodobě??Třeba i rok?

rennik
autor
19. kvě 2009

Ahoj holky

Kualaliku ty ženo naše že by se konečně povedlo? Držím všechny palce co mám a že jich teď mám dost 😀 takže není možné aby se nezadařilo. Dej pak hned vědět. 😉

gab123
19. kvě 2009

ahoj holky jak se vede!
kualík tý jo to vypadá skvělě!jsem napnutá už aby byl pátek!

gab123
19. kvě 2009

reník jak je? už jsi skončila v práci?já jsem ráda že dělám na žl a dělám si málo a 4 dny v týdnu když to jde.
v pondělí jdu na genetiku a do poradny jsem zvědavá jak to dopadne!

rennik
autor
19. kvě 2009

Ahoj Gab, já mám dneska poslední šichtu, sice noční ale hlavně že poslední. Jinak se mám dobře, zatím jsem nic nepřibrala, občas mě píchá v podbřišku ale jinak je vše ok. Já jdu do poradny 28. 5. už se těším až zase prcka uvidím. Škoda že mi ještě nepoví co to bude ale snad se brzo dočkám. Od zítra mám dovolenou takže se můžu plně věnovat posledním přípravám na svatbu, hrozně rychle to utíká, ještě necelé 3 týdny a je ze mě paní. Začínám být z toho nervózní aby všechno dobře dopadlo. 🙂

kramlinka88
19. kvě 2009

gab, rennik: no to je jak snem tehulek 😀 Jak se holky mate? Prcci nezlobi??? 😉

leni: no me to fertility pripadalo nejdrive desne slozite, ale uz jsem se tam trosku zabehla....za chvili mi tam konci VIP zdarma, tak jsem zvedava co za funkce mi tam zustanou... 😒

gab123
19. kvě 2009

já taky nic nepřibrala asi jen 0,5 kg.Takymi nic není ani moc necítím bříško jen občas píchne nebo cítím jak se nafukuje!Já jdu na tu genetiku je tam dost dobrej utz tak trochu by mohli říct co to bude,ale uvidíme!
svatbu si uží je to jen 1den krásný den,který se ti už nevrátí.Já to chtěla mít pořád za sebou byla jsem nervozní a pak mi to uteklo a druhý den jsem říkala já chci ještě jednou ☹

kramlinka88
19. kvě 2009

rennik: jinak ja to mam dnes 39 dnu do svatby 😉 Na jednu stranu uz se hrozne moc tesim a na druhou si rikam ze to strasne rychle utika... 😒

rennik
autor
19. kvě 2009

tak já mám dnes 18 dnů do svatby a mám hrozný strach že budu v šatech vypadat jak bečka, sice jsem nic nepřibrala ale i tak nejsem zrovna hubená a bříško roste a roste. a navíc ty prsa- jsem jak doly buster. teda aspoň si tak připadám. Doufám že aspoň vyjde počasí, nemusí pařit slunko ale hlavně ať neprší. Z jedné strany se hrozně těším a z té druhé jsem už nervźní jak sáňky v létě.

kramlinka88
19. kvě 2009

rennik: neboj vsechno dobre dopadne 😉

blondynka400
19. kvě 2009

Ahoj holky,

nebojte, svatba dobře dopadne 😎

kramlinka, moc pěkný grafík 😀

leni, jeřáb se jí celý cyklus. Ideálně je ho brát 3 cykly a pak jeden vysadit. Samozřejmě jakmile otěhotníš, tak vysadit hned 😵

gab, držím ti pěstičky na tu genetiku, určitě bude vše ok 😉

renník, no konečně že už budeš v práci končit, už je na čase 😎

lenicenka17
19. kvě 2009

blondy:a může se stát že na ten jeřáb může být ze začátku špatná reakce?Já totiž v noci asi hodinu po tom co sem usnula sem málem umřela 😝 vzbudilo mě to že se mi chce zvracet ,na WC sem nevěděla jestli mám sedět či klečet nakonec jsem jen čůrala a u toho se omývasla vodou z umývadla.Pak se došourala do koupelny ,tam sem se sebe lekla v zrcadle a honem utílala dát na pohovce nohy nahoru už poznám kdy asi omdlím tak to bylo tak tak... Pak sem tam chvíli ležela a až to bylo OK šla jsem zase spát a zaspala to...

blondynka400
19. kvě 2009

leni, to je divný.... To se mi moc nezdá.
Jaký vůbec máš? Předpokládám že tinkturu, nic jiného se u nás sehnat nedá. Ale od jaké firmy?

lenicenka17
19. kvě 2009

Blondy:byla unás i šílená bouře mohl se měnit tlak já neříkám že to bylo z jeřábu....Ale náhoda.Mám Herbal vitalis snad si to pamatuji dobře nechce se mi pro to utíkat dolů...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru