Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
21. kvě 2009

pavlisa, tak jsem ráda, že jsi se tu něco přiučila 😀
No můžeš to zkusit. Ale je pravda, že jsem si toho včera taky všimla, v plavkách skoro vypadali jako silikony 😀 . Ale já mám během cylu v tomhle docela velký výkyvy... Ani ne tak úplně ve velikosti, ale spíš v pevnosti, a když jsem byla tu chvílí těhu, tak to bylo ještě vždycky o něco víc...
Každopádně mě včera pobavil 😀

lenicenka17
21. kvě 2009

Blondy:jo ty trhy jsou každej rok a bývá to fajn 🙂
Budu ti mocc držet palečky aby to vyšlo
Jeřáb snad dobré už se mi to neopakovalo jen ta únava... ale to může být i ze včera já totiž kopčila ručně brambory-máme jen kousek tak sem se do toho pustila a jak nejsem zvyklá nic dělat teda myslím tykové těžké polní práce tak mě to asi zmohlo 😀 😀
Pavli:koukám máš taky super fantazii 😀 😀 😀
Ale jak píšeš já též netušila nic o hlenu a td.navíc kdejaký výtok a´t to byl třeba i ten hlen sem považovalal za špatně!!!!Fakt.. jsem max.ráda za tuhle diskuzi 🙂

kramlinka88
21. kvě 2009

blondy: no jo takovych ''detailu'' si chlapi vsimnou, ale toho ze ma zenska treba novy uces nebo barvu to ne e, no jo no vsimaji si jenom toho co je zajima, k cemu potrebuji u zenske hlavu co??? 😀 😀 😀

To mi pripomnelo ten vtip:
Vite proc muzi neumi udrzet s zenou ocni kontakt ???
No protoze kozy nemaji oci 😀

kramlinka88
21. kvě 2009

leni: jo to ja taky jsem si myslela ze je se mnou neco v neporadku 😲 😉

blondynka400
21. kvě 2009

leni, tak to je dobře.... Jen ho hezky papej, určo ti pomůže 😉
Dík, uvidí se.........

pavlisa
21. kvě 2009

no jéje, fantazii to já mám, kdybych měla tolik plodných dnů jako fantazie, tak už jsem v tom 😀 😀

šmankote, taková makačka kopat brambory, já je jen oškrábu a jsem zničená! 🙂

Blondy: ještěže ty chlapy máme, aspoň nás dokážou rozesmát, že?

blondynka400
21. kvě 2009

pavlisa, ale to kopání je značně zdravější 😀
Ten můj dokáže i víc věcí, nemůžu si stěžovat 😎

pavlisa
21. kvě 2009

hihi, asi vím, jaké věci máš na mysli 😉

ne, fakt ta podpora je důležitá. Já se pořád tvářím, jakože vlastně na tom mimču pořádně nemakáme, nemluvím o tom, jen spíš z legrace, ať se necítí nějak zneužitě. To že vlastně stejně je, mu asi ani nedochází 😀
Prostě hlavně - nenápadně!

lenicenka17
21. kvě 2009

potřebuji pohyb mám trauma z toho jak přibýrám,pořád sem si říkala na co dietu budu za chvíli těhu....se to ztratí nějaké to kilo a zato teď mám problém v čm na ty trhy půjdu tak nějak je mi dost věcí maléjch 😠

pavlisa
21. kvě 2009

budeš pít hodně vína a běhat na záchod, to je taky pohyb 😉
zvedání skleničky je na biceps a úprk na záchod na stehna.

lenicenka17
21. kvě 2009

😀 😀 😀 😀 teda Pavlki ty dnes válíš 😀 😀

lenicenka17
21. kvě 2009

my ještě přesně nevíme jak ty trhy pojmeme asi v sobotu večer něco vobčíhnem ale spíš se zaměříme na neděli na kolotoče 🙂 malej bude šťastnej

blondynka400
21. kvě 2009

pavlisa, tak mi o mimču nemluvíme skoro vůbec... Akortá po těch potratech se už docela zajímá, ptá se... dokonce už chtěl kupovat autosedačku, tedy byla krásná, Ferrari, zlěvněná o půlku, ale zatím co s ní 😝 😀

leni, ty máš problémy s váhou? A není to po tom vysazení HA? Jak se ti změnili hormon?

pavlisa, fakt, ty si dneska ráno jedla vtipnou kaší ne? 😀 😀

lenicenka17
21. kvě 2009

Blondy:asi je taky si to myslím,už je to od toho nového roku asi 5kg 😠 už mě to vážně s--e

blondynka400
21. kvě 2009

leni, no já naštěstí tenhle problém neměla, ale říká se.... A jíš víc nebo tak stejně?
Mě vysazení pomohlo, už nemám celulitidu 😵 . Předtím jsem mohla dělat cokoliv, cvičit, mrémy, zdravá strava a stejně jsem jí měla a teď ani památky...

pavlisa
21. kvě 2009

no vtipnou kaši né, ale koláč s tvarohem a pořádný kafe, takže na vzpruhu po ránu a dobrou náladu doporučuju 🙂 já totiž po tom ranním dovádění nestihla své oblíbené muesli s jogurtíkem.

no já se přiznám, že jsem se zařekla, že nebudu kupovat nic na mimčo, než to bude opravdu jisté, že jsem těhu, ale kamarádka mi poslala odkaz na triko a já ho asi drahému objednám.
Nechám ho ve skříni a budu doufat, že mu ho jednou i dám v ten den, co budu mít //

http://www.cesky.bess.sk/?p=productsMore&iProdu...

co říkáte?

jéé a Leni váha se spraví, je léto, bude vedro, taky člověk bude víc venku, chce to ovoce a salátky a bude to ok, no fakt.

blondynka400
21. kvě 2009

pavlisa, kafe, no fůůůj 😝 . Ten koláč bych si dala, tady tvaroch vůbec neznají a já ho mám přitom tak ráda ☹

Triško docela pěkný, ale ten můj by ho stejně nenosil 😀

Jinak k té váze, já vždycky spíš v létě přibírala, tak 2 kila... To je právě to ovoce a tak. Ono když se jí nakila 😝 😀
A v zimě pak hubnu, hlavně přes vánoce. No mám to otočené no 😅

pavlisa
21. kvě 2009

jo a je fakt, že mě vysazení taky pomohlo, čístila jsem se tak rok, ale teď jsem v daleko lepší pohodě a v kondici.
Vůbec nevím, jestli HA budu ještě někdy brát.

blondynka400
21. kvě 2009

pavlisa, já mám jasno. Já už ne 😎

pavlisa
21. kvě 2009

není to nic přirozeného cpát do sebe nějakou chemii.

koláč ti pošlu 😀

pavlisa
21. kvě 2009

tak si představte, že mi tady přistála nějaká práce.
V práci, no chápete to? 😀
jdu na to

lenicenka17
21. kvě 2009

Pavli:to triko je dobrý,ale taky nevím zda by ho manža nosil.Mě se strašně líbí ty pro těhulky s těma nožičkama 🙂
Blondy:jím tak stejně možná jen si už rok b¨vyřím sama jak sme se přestěhovali na své tak možná vařím jen co mi chutná a doma to bylo trochu jinak ale že bych jedla víc to fatk nemyslím ale už mě to štve 😠 😖

blondynka400
21. kvě 2009

pavlisa, nemusíš, příští týden se zas jedu do čech podívat, si ho koupím a nebo nechám upéct od maminky 😵

Myslím že u mne těch 12 let stačilo... I když já bych to neměnila, bylo to pro mne to nejpohodlnější. Já bych šla asi do tělíska, to je vhodné po porodu, tak to bude něco pro nás 😀

lenicenka17
21. kvě 2009

a co budete mít po porodu aby nebylo hnes mimi další,já totiž též antinu už zavrhla jen nteda zatím nevím jak to bude potom 😕 😨

lenicenka17
21. kvě 2009

jen mi na těh těhu tričkách vadí to psaní stačili by tam ty nožky...

blondynka400
21. kvě 2009

leni, podle mě je nejlepší tělísko 😉 To ti můžou dát hned po šestinedělí....
Hm, tak zkus omezit "některé" špatné věci a přidej aerobní pohyb, ono to půjde, neboj
🙂

lenicenka17
21. kvě 2009

Blondy:hlavně bych měla omezit mls ☹ ale to si říkám až to do sebe nacpu... Když si to odpírám vždy si říkám co pak z toho života člověk má když se musí hlídat ale až se do něčeho cpu a nejde to pak mě mrzí každé sousto.Ale jo půjdu do sebe a zkusím omezit aspoň to sladké...

terecka
21. kvě 2009

Ahojky holkyyyyyyy, zdravim po dloooouhe dobe, konecne jsem se v praci na chvilku urvala, tak sem pisu. Teda koukam, ze je tu spousta novych (teda mozna uz ne tak novych, ale me jeste ne dobre znamych 🙂 ) snazilek..
Doufam, ze nekdy budu mit cas si vas docist, jste velice pilne 😉

Jinak ja hlasim vse ok, ted jsme zhruba v desatem tydnu, v utery 26.5. jdu na kontrolu, budou prvni krevni testiky 😎 Posledni kontrola (5.5.) byla ok, 6.teho jsme odjizdeli do Spanelska a tam bylo kraaaasne, teplo, slunicko hralo, more bylo studene, ale otestovali jsme ho 😀 A Formulky taky parada, takovy rachot jsem jeste neslysela 😀

Tak zatim papa, zdravim vsechny tehulky i snazilky a doufam, ze se mi podari aspon castecne vas docist.

pavlisa
21. kvě 2009

mě to triko manža asi taky nebude nosit, jen jsem si říkala, že to bude hezký mu to dát v ten den..místo počůraného testu 🙂
a vezme si to triko maximálně až pojedem k našim, nebo jeho rodičům, aby jako věděli 🙂

no a ještě k tomu tělísku, to si taky myslím, že je dobré, teď to řeší kamarádka, co má druhé mimčo a říká, že prášky nechce, ale něčím se chránit musí, prý - jen se otřu o trenky a jsem těhotná 😀 😀

dudule
21. kvě 2009

kočenky, tak jsem se dívala na naši tabulku a vyvodila jsem následující: Blndy má dle manži "velký kozy" a dle sebe bílý výtok - že by příznaky?? To si pohlídáme v pondělí! 🙂 Pokud jo, tak teda to je super🙂
A Kualik - psala nám něco v posledních dvou dnech? Měla dostat MS předevčírem! 😕 Já jen že by bylo fajn rozšířit řady těhulek, ať doženeme únorovky! 🙂)
Já taky dnes provedla znásilnění, k Mudr jsem nakonec nešla, prdím na to, vystačím si s testama...
Pavliso: to jsme na tom podobně, mám 18DC, cyklus 28 dnů a stále žádná ovu na testíku a hleník no taky nic moc. O půlnoci byl bílek a teď už nic... 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru