Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
26. bře 2009

jinak jsme to furt nikomu neřekli, každý den když potkám svou nastávající tchýni tak si říkám jak asi bude reagovat........ už aby to bylo za náma. 😒

blondynka400
26. bře 2009

lenicenka, renník přehání 😀

renník, s tím pohybem, hlavně žádné skákání a věco s otřesama, jinka můžeš vše, třeba ten rotoped plus to protahování jak jsi psala je naproto ideální. hlavu bych si s tím nedělala, uvidíš jak ti bude...

Hele oni to zkousnou, a když ne, je to jejich problém... prostě je nevnímej. Navíc až se ten "klučík" narodí, určo to bude všechno ok
😉

rennik
autor
26. bře 2009

leni měřím 158 cm a vážím 63kg 😒

lenicenka17
26. bře 2009

tak to není přece žádný horor!!Ne??

blondynka400
26. bře 2009

Renník, tak víc než o 20 cm 😀 . Ale jak píšeš lenicenska, taky si myslím že to není žádná horor. A jak už jsme ti psala kdysi, myslím že je to ok.... 😉

rennik
autor
26. bře 2009

blondy asi máš pravdu, když byli u nás na návštěvě známí- mají 3 děti- a jedno z toho je mimčo tak ho Honzova mamina furt pusinkovala a chovala a prostě si ho užívala co šlo a proto vím že děti má fakt ráda ale jak zareaguje na naše tak nevím. Každopádně kdyby to byl kluk což si fakt na 100% myslím že je tak z toho budou všichni paf, na kluky jsou vysazení, protože mají v okolí samé holky a z naší strany je to taky tak takže kluk je vždycky něco vyjímečného a hýčkaného.

lenicenka17
26. bře 2009

Blondy kolik teda měříš??Seš až donebe či co?? 😀 😀 😀

rennik
autor
26. bře 2009

no snad jo holky díky za útěchu, nechci z toho dělat horor to ne, ale prostě když jsem vážila o hodně míň bylo mi i celkově líp. Ale dost už o tom, jsem taková jaká jsem a teď čekám mimíše a tomu je jedno jak bude maminka vypadat hlavně že ho bude milovat nejvíc na světě jako taťku 😀

rennik
autor
26. bře 2009

blondy bude určitě jako proutek 😀 úplně si tě blondy dokážu představit 😀

rennik
autor
26. bře 2009

leni a ty jsi taky štíhlounká jak koukám na fotku 🙂

lenicenka17
26. bře 2009

No nic jdu bůcat,je hodin jak na kostele.Zítra když bude obstojně-myslím tím když nebude bílo jak dnes)se chci pustit do oken co kdybych za 10dní zjistila že jsem těhhu bylo mi blivno kdo by mi to umyl,ne 🙂 😎 😎

blondynka400
26. bře 2009

Renník, tak snad si myslíš správně... No zase vemu za příklad svojí sestru, ani při jedno těhu nechtěla vědět, co to bude. Při prvních dvou se strefila, při třetím byla 100% připravená, že to bude kluk a ona holčička 😀 . Ale krásná, nejhezčí ze všech jejich dětí... 🙂

Hele já si fakt myslím, že to bude v poho, to je jen takový ten ztrach ze bude babička a že jste na dnešní dobu ještě moc mladý.... ale buď ráda za to, že to tak je. Protože kdyby jste čekali 10 let, lepší rodiče nebudete a mimi by s největší pravděpodobností na poprvé nebylo.... 😉 On ten věk dělá hodně.... jo hold nejlepší léta už mám za sebou 😢 😀

lenicenka17
26. bře 2009

reni já si to moc nemyslím asi jak ty 😀 😀
Smme se před rokem stěhovali na své a to sem měla o 6kg míň asi tu maj lepší vodu či co 😀 Štvě mě to ale jsem líná stím cokoliv dělat 😒

blondynka400
26. bře 2009

Lenicenka, ne to ne 😀 , 180 😉

Renník to by mě zajimalo jak si mě představuješ 😀. Jé koukám už jsi se změnila na těhulku, to je dobře 🙂

lenicenka, dobrou...

rennik
autor
26. bře 2009

😀 jo to je fakt, jsme mladí ale hlavně připravení nést zodpovědnost za ten malý uzlíček.....

jééééé takže když si jsem jistá že to bude Luki tak ona to bude Terezka??????? 😀 😀 😀 dělám si srnadu fakt se možná necháme překvapit ale nějaké to vnitřní něco mi říká že je to kluk, no uvidíme. Hlavně ať je zdravé to je nejvíc ze všeho.

rennik
autor
26. bře 2009

jo změnila napadlo mě to až teď 😅

rennik
autor
26. bře 2009

akorát jsem zvědavá jestli se mi to po půlnoci změní už na 6tt nebo to ještě bude pořád 5tt 🙂 správně by to asi zítra mělo být 6+0 pokud počítám správně

blondynka400
26. bře 2009

Rení a necháš si to říct co ti bude nebo se necháš překvapit?

Víš ono to mládí je ná tohle fakt výhoda, já už jsme si hold nechala tošku ujet vlak. Ale ničeho nelituju, ono si nás nad mimi jednou najde.... I když chudinka kdyby vědělo d očeho jde, tak asi nenajde 😀

rennik
autor
26. bře 2009

jo a jak si tě představuju????? no hezky prostě. Když má někdo takové míry to je radost se s něma pochlubit. prostě jako pohlednou blondýnku. 😀

rennik
autor
26. bře 2009

Proč by nenašlo????? Já myslím že musíte být takový pár v pohodě co?? Víš možná jsem chtěla to mimčo už teď i kvůli toho co vidím u svých sester. Lucka(skoušela od 24) otěhotněla s prvním až za 9 měsíců snažení a Monča(zkouší od 28) po 3 letech snažení a trápení s umělým oplodněním pořád nic.

rennik
autor
26. bře 2009

jo a jestli si to nechám v říct......... nevím fakt nevím, možná jo ale spíš bych se chtěla nechat překvapit. Uvidím co vyvedu až se mě doktor zeptá jestli to chci vědět, možná se mi zbouří hormony a já řeknu že jo 😀 😀 😀

dudunidu
26. bře 2009

já bych to nevydržela nenechat si to říct 😀 A taky budeš renniku nakupovat oblečky a výbavičku v těch správných barvičkách, ne?? Určitě budeš chodit po obchodech a dělat zásobičky 😅

blondynka400
26. bře 2009

Renník, hm, tak to jsem celá já 😀 . jo a ještě jsaem ti zapoměla řídt že mám torjky prsa (fakt to myslím vážně) . Prostě krasavice k nakousnutí 😀 😀 😀 . Ale tedy jedijé co jsem, tak že jsem npřehlédnutelná, zbytek tedy fakt ne 😀

Hm, to hold u mne obě ségry absolutně v pohodě, ale asi jsem jiná.... Vlastně vždycky jsem byla jíná... Jinak jako pár jsme v pohodě, všichno kolem nám zaviddí, že jsme spolu tak dlouho a přitom jsme takový jací jsme... Ale to nic neznamená. Navcí mi ani normánlní dítě mít nemůžeme, nevím jestli to tomu chuďátku mám vůbec udělat, porodit zrůdičku 😀

Uvidím, jak těď ty vyšetření, každopádně jsem úplně v poho, zatím ně to nějak nbere, jen mi je z toho občas smutno ☹

dudunidu
26. bře 2009

Blondy zrůdičku? Jako že bude veliké mimi? 😕 Nebo jak to myslíš?

rennik
autor
26. bře 2009

tak mi to nedalo a změřila jsem se na naši váze s výškoměřem a hádej....... měřím 159,5cm hurááááá mám o 1,5cm víc ani se nepamatuju kdy mě naposled měřili možná ještě u dětské doktorky před výstupem k dospělým. 😀 😀 😀

blondynka400
26. bře 2009

dudunidu, no to možná asi taky. Ale myslela jsem to spíš vzhledově a povahově. Kdy se my dva zkřížíme, fakt z toho nic normálního vzniknout nemůže.... Tak si občas říkám, jestli to tomu chuďatku prostě můžu udělat 😀 😀 😀

blondynka400
26. bře 2009

renník, no tak vidíš, přece jenom nejsi takový zaprclík 😀 Tedy doufám, že jsi se neurazila 😵

rennik
autor
26. bře 2009

já jsem taky zvědává co zkřížením nás dvou může vzniknout jsem hrozně zvědavá já bude vypadat. 🙂

dudunidu- určitě se zásobičky budou dělat ale nejdřív tak od 20tt a i tak to nebudu z kraje nic extra přehánět. Sice pokaždé co vidím dětské oblečky tak se rozplývám blahem ale nechci toho najednou nakoupit moc, pěkně hezky postupně. A určitě to nebudou jen modrá nebo růžová, mě se spíš líbí neutrální barvy- bílá, oranžová, žlutá, hráškově zelená, nic výrazného spíš jemnější barvy. ale už se na to nakupování moc těším, hlavně na postýlku a kočárek. No prostě na všechno!!!! 😀 😀 😀

rennik
autor
26. bře 2009

já a urazit????? NIKDY, a to obzvlášť od tebe 😀

blondynka400
26. bře 2009

renník, neboj, dočkáš se... jinka já také preferuju jiné barby než modrá a růžová.... Je to neutrální a vypadí to lépe.... No a pak se ti také může stát, jé vy máze hezku holčičku a přitom je to kluk 😀

Jsi mila 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru