Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
1. dub 2009

aha no tak vidíš ještě nestrácej naději že by to vyšlo, pokud v pátek nebudeš cítit nic tak to třeba skus otestovat. budu moc držet palce

kuratkol
1. dub 2009

rennik: Já už s tím nepočítám, prostě nemám ten vnitřní pocit.

rennik
autor
1. dub 2009

víš co někdy je to možná lepší s tím už nepočítat a když to vyjde je to ohromné štěstí a nepopsatelná radost, už se moc těším až nám napíšeš že jsi těhulka. Já jsem si to taky nepřipouštěla, však se podívej na naši diskuzi několik týdnů nazpět, byla jsem úplně smutná že to nevyjde přesně jako ty a holky mi pořád říkaly ať se nemojím že to vyjde, já jsem tomu nevěřila a ono to nakonec opravdu vyšlo, možná že na tom budeš úplně stejně. 😉

kuratkol
1. dub 2009

Ty jsi vůbec netestovala do doby, než ti nabrali krev v práci ?

rennik
autor
1. dub 2009

testovala jsem den před tím, to bylo ve středu a ve čtvrtek mi v práci vzali krev.

kuratkol
1. dub 2009

a když jsi testovala, bylo tam něco ?

rennik
autor
1. dub 2009

jo byla tam slabá čárka, objevila se asi do 1-2 minut. Zdálo se to neuvěřitelné tak jsem to k večeru skusila znovu a znovu se objevila až potom jsem tomu začla pomalu věřit.

kuratkol
1. dub 2009

Tobě bylo špatně a tak, měla jsi vnitřjní pocit, že jsi těhu, když to tak čtu ty tvoje příspěvky... To já třeba tak nemám, necítím žádné příznaky. Mám 4 dny před MS a testy negativní.. Takže žádná šance...

dudunidu
1. dub 2009

Ahojky holky, vy zase ponocujete, Rennik na noční, že jo?

Renniku, myslíš, že ty kapky Femigard jsou fakt dobré? Já na to vždycky zapomenu...

A ještě uvádím odkaz na tu prstíčkovou metodu, kdyby jste si chtěly počíst🙂

Kuřákto, když ne teď, tak příště, hlavně žádný stres, nebo jen maličký... Nevím, jak je to možné z fyziologického hlediska, ale opravdu všichni tvrdí, že když se žena na bejbátko příliš soustředí, tak je to problém, však to víš...

dudunidu
1. dub 2009

Jo zapomněla jsem ten odkaz, jde vidět, že už jsem pěkně unavená 😉 Tak tady je: http://www.rodina.cz/scripts/detail.asp?id=3050

kuratkol
1. dub 2009

dudu: ahojky

rennik
autor
1. dub 2009

ahoj dudu nevím jestli to bylo tím femigardem ale pila jsem ho asi 2-3 týdny, snažila jsem se pro to udělat všechno i prstíčkovou metodu jsem skoušela ale jen párkrát, více méně jsem hlavně po snažení ležela a pod zadek si dala polštářek a na chvíli jsem měla zvednuté nohy ale to taky nebylo pravidlo, když to vemu kolem a kolem tak v plodných dnech jsme se snažili asi jen 4x a z toho jsem jednou hned po snažení usla takže žádné prstíky ani polštář, myslím si že hlavní je nevstávat. Jo a spíš jsme to skoušeli v poloze zezadu to prý taky může pomoct. Nevím co bylo tou správnou věcí která pomohla tomu že jsme těhu.

jinak jo jo na noční, už ať je 6 ráno. nebo aspoň 5.

dudunidu
1. dub 2009

Ahojky kuřákto! 🙂 Ještě zkus vydržet, neházej flintu do žita, ještě máš pár dnů čas na testík🙂

dudunidu
1. dub 2009

Chuděrko, to ti nezávidím s tou noční, ale jak jsi sama říkala, máš víc klidu než přes den... A prosím tě, jak jsi poznala ty plodné dny? Dle hlenu? Nebo až s ovu testíkem? Prý je dobré před tím pár dnů abstinovat. Promiň za tuto otázku, ale jak často jste to dělali? Někdo totiž říká obden, jiní říkají klidně i víc dnů...Nevím jak maximalizovat šance...

kuratkol
1. dub 2009

dudu: Nebudu si dělat plané naděje, člověk prostě pozná, když je těhotný... Tak se já vůbec necítím...

dudunidu
1. dub 2009

dobře, chápu, kuřátko, já tě chtěla jen nějak povzbudit... 😅

kuratkol
1. dub 2009

dudu: Na kolik chodíš do práce, že můžeš takhle ponocovat a nejsi ráno unavená? Na 9 ?

dudunidu
1. dub 2009

jojo, tak nějak🙂 Ale teď už alou do hajan! 😀 Dobrou!

rennik
autor
1. dub 2009

dudu jen se ptej mě to nevadí, no dělali jsme to obden, s tím že jsem zkoušela ovu testy ale čárka pořád nebyla stejně silná jako ta druhá a pak nastal víkend a já už jsem neměla ani jeden test, ovulace měla být kolem 6.3. ale podle hlenu bych to typla spíš až 8.3. zkoušela jsem i měřit BT, ale to všechno teprve první měsíc takže jsem v tom nebyla moc zběhlá. pak těsně před MS asi 2 nebo 3 dny mi spadla teplota z 36.9 na 36.7 a pak vystoupala na 37 a tam se držela až do testování. Čípek jsem měla tvrdý, uzavřený a produkoval malinko bílého hlenu. a pořád mě bolelo v podbřišku jako bych to už měla dostat.

S tím abstinováním je to prý pravda, aby stačily spermie dozrát mělo by se to zkoušet asi obden.

rennik
autor
1. dub 2009

dobrou dudu 🙂

lenicenka17
2. dub 2009

Ahoj holky ,dobré ránko všem.
Já mám dnes 24DC a ovu stále na bodu mrazu ale už jsem to přestala řešit....Dřív bych už kupovala testíky a čekala na pondělí teď to řeším s klidnou hlavou... 🙂 Jen teda mi dost rozum nebere jak to teda funguje a s MS když ovu není... Co teda je MS když nebyla ovu!!Asi dost blbá otázka v tomto věku,co?? 😀 Ale fakt nechápu...

gab123
2. dub 2009

ahoj holky jak je u vás u nás je nádherně půjdu asi na vycházku se psíkem před prací 😉

kurotko já taky neměla žádné příznaky když tam byli // tak jsem tomu nevěřila 😉 vydrž....

leni jak máš dlouhý cyklus.Je to možný že neovuluješ a tím musí být i delší cyklus nebo jsi ji propásla!

reník v té práci to je hustý,měla by jsi jít co nedřív na nemoc.

dudu prstíčkovou medotu znám taky jsme ji zkoušeli,ale osvědčilo se nám že manža měl orgasmus dřív a pak já!
dočetla jse se o tom a 2x se nám to povedlo holky snažilky skuste to!

lenicenka17
2. dub 2009

Propásla??měřím teplotu tak jak ji můžu propásnout??Mslela jsem že teplota se drží nahoře od ovulace a já ji mám pořád dole...Tomu fakt nerozumím....

gab123
2. dub 2009

tak třeba jsem měla na mysli,že jsi jeden nebo 2 dny třeba měřila jiný čas.Jaké jsou hodnoty pořád kolem 36,4 nebo stoupla i na 36,7. Může stoupnout jen o 1,2 stupně.Nemusí zůstat až tak na hoře do MS.Muže klesnout protože tam není dostatek hormonů.

lenicenka17
2. dub 2009

Ne je max. 36,5 ale spíš těch 36,4 nebo i 36,2 čas měřím pořád stejně max rozdíl 30minut.

gab123
2. dub 2009

no tak to jo, to vypadá že fakt žádná není.Jak máš dlouhý cyklus?

lenicenka17
2. dub 2009

od vysazení jsem měla po 29 dnech ale zatím jen 2x ...

gab123
2. dub 2009

to je spíš tělo jěště oblblé po HA. to se spravý jinak zaskoč k doktoru.Musím jít do práce tak zatím

gab123
2. dub 2009

leni koukala jsem na ty teploty no je to možný,že proběhla k té střev.chřipce,ale taky nemusela.Spíš si myslím že nebyla pak mi ještě písni jak si HA dlouho brala.Už musím běžet!

jo a mojí švagrový se narodila císařským řezem holčička 4,06kg a 51 cm.Dnes dopoledne bude se slavit no já tak limčou 😀 😀

lenicenka17
2. dub 2009

HA jsem brala po porodu asi od září takže to budou 3 roky v září
Gratulace!!!teda ale veliká 🙂 🙂 Jééééééééééééééé ta se má!!!!!!!!! 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru