Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
22. dub 2009

blondy: Ahojky 😉

blondynka400
22. dub 2009

kuratkol, ahoj 🙂

kuratkol
22. dub 2009

Šatičky už mám v Praze na celnici...... "Clearance Delay"

blondynka400
22. dub 2009

kuratkol, to je dobře, že přišly 😉

Holky, tak mám pro vás další zprávu. Před chvílí jsem šla do koupelny, ráno jsem tam ten test nechala ležet (ráno jsem ho zkoukala po 2 minutách jak psali v návodu a pak už jsme se nekoukala). No a teď jsem ho vzaal že ho vyhodím a koukám, ona tam ta druhá čárka je. Tedy ne tak silná jako kontrolní, ale je tam, není to žádná stínek, ale regulérní čárka. 😅 . Já už teď fakt nevím, co si mám myslet 😅 . Prostě jsem asi divná 😀

kuratkol
22. dub 2009

No super !!!!!! Dej testík do albíčka 🙂

blondynka400
22. dub 2009

kuratkol, ale já bych to pořád neviděla jistě že jsme těhu, je otázka jestli bude vše v pořádku.... Tohle už jsem jednou zažila....

kuratkol
22. dub 2009

Nebuď hned negativní, když je test pozitivní 🙂 😀

kuratkol
22. dub 2009

Testík testík testík

blondynka400
22. dub 2009

kuratkol, ano, ale je otázka zda v limitu.
Nejsem negativní, jen se nechci zbytečně radovat a pak být zklamaná. Takže to beru tak jak to je...

kuratkol
22. dub 2009

To jo.... tak aspoň věř.... a víra tvá tě uzdraví 🙂

blondynka400
22. dub 2009

kuratkol, ale jo, já věřím. Vzhledem k tomu, že jsou u mě jisté příznaky, které prostě těhu naznačují. Navíc to že už jsem to tak dlouho po vysazení duphastonu nedostalo a BT nad čarou... Ale uvidíme, všechno jednou nějak dopadne 😵

kuratkol
22. dub 2009

Vidíš vidíš..... jáááá uuuuuž chciiiiiiiiii takyyyyyyy

blondynka400
22. dub 2009

kuratkol, dočkáš se. Jen aby bylo mimi tam kde má být a udrželo se.... 😖 😵

lenerka
22. dub 2009

ahoj

tak jsme se vrátili ze Zoo
super,málo lidí a počasí ok

blondynka400
22. dub 2009

lenerka, jé tam bych se taky ráda podívala. Už jsme tam hrozně dlouho nebyla. V podstatě od té doby, co začali dělat ty nové pavilony.... No až budu v čechách a bude čas, budu to muset napravit 🙂

petronelas
22. dub 2009

blondynka: ahoj tak ty taky už patříš skoro mezi těhulky,nebo jsem to pochopila blbě?
Holky,nevíte kdy pozná doktor na ultrazvuku dvojčata?
Já byla teď v pondělí na prvním vaginálním ultrazvuku a zapomněla jsem se zeptat.On by mi to ale řekl asi sám,ne? 😝

kuratkol
22. dub 2009

Jo, to by ti řekl....

luciasek001
22. dub 2009

ahoj holky, blondy tiše gratuluju snad je to v limitu a vše O.K. 😉
Byla jsem dnes u doktora, ale nic pozitivního ani negativního na mimčo mi zatim neřekl. Jen kdyby do 10 dnů od MS nepřišla MS tak mám přijít. Ted je prý moc brzo, jinak jsem O.K.

dudunidu
22. dub 2009

Ahojky holky. 🙂
Blondy, fakt? Tak to je nářez! Budeme Ti držet palečky a věřit, že bude vše OK🙂 Nechci příliš jásat, když ty sama se bojíš popustit uzdu své radosti, chápu, ale stejně musíš být z toho úplně hotová, nebo ne? Navíc je k něuvěření, že jste na to vlítli jen jednou a přitom se povedlo? Wow! Ty jo, tomu by člověk ani nevěřil!!!!!! 😀
No já jsem si jen tak ze srandy test udělala taky, ale negativní. Není se čemu divit... Ale furt čekám, už mi z toho kape na maják... Dám aktualizovaný grafík do albíčka...

kuratkol
22. dub 2009

dudu: Ty jsi naházela údaje do fertility 🙂..... nějak ti to nevyznačilo ovulaci .... že by nebyla !?!

matava
22. dub 2009

ahoj holky, tak muzik ma stale apetit 😀 to asi pomaha, jak mi hezky drzite palce, tak neee abyste s tim prestali, zatim ovu necitim, taky jsem teprve 20DC, tak at to vydrzi jeste dalsi tyden 😀
dnes tu jsem s vama az do pondelka uterka naposled, ale budu na vas myslet 😉
rano jsem si koupila nejake super citlive testy, abych to pak mela pripravene 😉
blondy, souhlasim s rozjuchanym kuratkolem, ze tomu proste ver a hotovo, mysli pozitivne a treba zitra se carka objevi v terminu 😀

dudunidu
22. dub 2009

Jojo kuřátko, dala jsem na Tvoje doporučení🙂 No ovu evidentně fakt nebyla, i doktorka mi to říkala, když jsem u ní byla na sono... 😖 Právě proto už se nemůžu dočkat dalšího cyklu, vždyť už mám 34.den, to je na palici!!! 😠

dudunidu
22. dub 2009

Ahojky Matavo, 20DC, ty máš ty dlouhé cykly, že? No teď jsem v tom s tebou... Takže kdy očekáváš ovulku? Možná že je už za dveřmi, ne?? A kampak se chystáš - už do Belgie?

matava
22. dub 2009

teda jak tak ctu zpetne, tak rysujicich se tehuli je tady evidentne vice... 😉 ....
lenicenko, jeste ze jsi v poradku...v tve situaci se neni cemu divit, ze mas takovehle zaseky..to se proste stava.... 😖
lenerka, zoo je super, i v jinych mestech radi navstevujeme 😉 takove brno tehdy jeste s medvidaty bylo uzasne 😀

matava
22. dub 2009

jojo dudu, zitra vecer letime 😀 minuly ctvrtek jsem byla na gynde, ve 14DC a rikala, ze tam jeste nic nevidi, ze tedy az tak za 7 az 10 dni, coz vychazi nejak na vikend, tedy snad 😉 zatim nic..
34 den jeste je pohoda, to neres, rekni si napr. ze pokudd nic ani pristi tyden, tak si zavolas na gyndu, proste ssi dej cil, ale resit to den po dni nema smysl, obzvlaste pri dlouhych cyklech..vim o cem mluvim... 😖

dudunidu
22. dub 2009

Kuřátko, na celnici je nějaké zdržení s těma tvýma sv. šatičkama?? 😕 Už se asi nemůžeš dočkat, že? 😉

dudunidu
22. dub 2009

Matava máš pravdu, máš s těmi dlouhými zkušenosti... Nesmím na to furt myslet. Ty jo, to už se určitě moc těšíš, že? Tak si to tam krásně užijte, je super, že ti to teoreticky vyšlo přímo do plodných dnů 😀

blondynka400
22. dub 2009

petronelas, a co bylo na UTZ vidět? Kolokátý týden přesně jsi? No kdyby to byly dvojčátka, tak by to už viděl a řekl by ti to. Občas se stane, že když najde embyo, další už nehledá, i když tam je, ale je to fakt ojedinělé...
Pochopila jsi to správně 😅

dudu, no dokud neuvidím mimi na UTZ a nebudu to mít potvrzené z krve, tak to beru pořád jen tak napůl.... Hlavně nikdy nevím jestli se udrží a jen tam kde mí být 😖
Hold jestli enbyla ovu, tak ten cyklus bude dlešé, jak jsem ti psala, je vůbec otázka, zdda MS sama dorazí....

matava, no ona možná byla ještě v limitu 10 minut, abych pravdu řekla tak já nevím, já už jsme se pak podívat nešla, protože jsme tomu prostě něvěřila. Navíc jsem si ráno v koupelně ani nerozsvítila, takže i jestli tam nějaký náznáak v těch dvou minutách byl, nemohla jsem ho vidět....
Co jsi koupila za testy? Jestli rapidclear, tak ho rovnou vyhoď... 😀
Hlavně ať se ti snaženíčko vydaří 🙂

dudunidu
22. dub 2009

Blondy, díky za rady - takže já bych to teoreticky nemusela dostat vůbec??? Fakt? A a pokud MS neprijde, tak to se bude asi vyvolávat, že? Nebo jak dlouho mám čekat, než se stavím za Mudr? Jo a ještě prosím tě, co znamená zkratka iui? Děkuju 🙂

matava
22. dub 2009

no s tou belgii a teoretickymi ovu dny je to fakt haluz, ty letenky mame uz vic jak pul rok a vzhledem k tomu jak hodne ruzne dlouhe cykly mam, tak bych to ani pri nejlepsi vuli proste nemohla vypocitat.. 😀
blondy, to ja bych si na ten test svitila o stosest a jeste bych si na to vzala lupu 😀
teda ale ted jsi me dostala, ty mas u nas doma nejakou tajnou kameru nebo jak vis ze to jsou rapidy?... 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru