Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
24. říj 2009

blondy díky za info s tím čípkem, jinak ta sestra byla z gyn. ambulance, ale z porodního sálu byly moc hodné takže doufám že budou i pak když přijdu rodit.

gab teda to jsou hezké míry na to že to je 35tt, já jsem zvědavá jakého macíka vytlačím já 😀

kuratkol
24. říj 2009

Tak co víkend ? 🙂

rennik
autor
25. říj 2009

Ahojky všem přeju krásnou neděli a hlavně nazapomeňte na změnu času 😀

Včera jsem si ze srandy skoušela změřit obvod pasu a nestačila jsem se divit, ze 110 je už 113 takže rosteme pořádně. Jinak už máme konečně složenou postýlku, maminka byla tak šikovná a poskládala si ji sama když byl taťka v práci 😀 😀 už aby v ní mimoušek ležel 🙂 akorát máme problém s místem, náš miniaturní prostor je teď ještě malinkatější, ale co se dá dělat.

Co máte denska v plánu??? My pojedeme zakamarádkou která má taky miminko tak už se těším jaksi ho ponosím a jak ji vyzpovídám co a jak se dělo u porodu. Doufám že mě nebude zbytečně strašit 😀

Tak papa a odpočívejte maminy i netěhulky 🙂

kualalik
25. říj 2009

Ahoj ženy 😵
Tak já včera makala dopoledne 😅 stříhala jsem tůje a tak mě to zmohlo, že jsem to po obědě zalomila na dvě hodiny 😀 A odpol jsme šla na oslavu, pantáta slavil šedesátku, tak nás tam bylo zas jak psů 😀 Ale jsem ráda, že jsem se se všema viděla, kdo ví, kdy je zase uvidím 😀

Šmíruju naše nové pracanty, jak makaj na garáži, tedy vylejvaj základy. Ale jde jim to 😉

Hezkou neděli vám všem 😉 😵

blondynka400
26. říj 2009

gab, a už máš nějaký odhad váhy a délky? 😕

renník, tak jsem is taky měřila obvod pasu. Jsem zatím na 88 😎 . A už jsem si zas dneska po ránu vyslechla, že snad ani nemůžu být těhotná 😀

kualalik, koukám 17tt. V tomhle týdnu jsem začala cítit pohyby 😵 . To je hrozný, jak to letí....

pavlisa
26. říj 2009

ahoj holky,
v pátek jsem byla na měření foliků a dozvěděla jsem se, že mám zvýšenou funkci štítné žlázy..Když mi minule paní doktorka říkala, že všechny moje výsledky jsou v pořádku, myslela jsem, že včetně toho hormonálního vyšetření a ono bohužel ne, to přišlo až teď.
Takže musím vyhledat odborníka a objednat se a pravděpodobně nasadit prášky na upravení a pak se teprve můžeme pustit do snažení, no..
Ne manža, ale vlastně já jsem ta, co za to může.. 😒

Vím, že je to jen otázka pár prášků co budu brát a budu v pohodě, ale stejně..moc mě to teda nepotěšilo.

mějte se

blondynka400
26. říj 2009

pavlisa, vám, že to možná vyzní blbě, ale pořád je lepší zjisit, co je špatně když se to dá řešit. Než když jse vše ok a stejně to nejde.... 😉
Můžu se zeptat co přesně je špatně? Myslím tím které hodnoty....

pavlisa
26. říj 2009

je tam TSH 2,8 myslím a nějaké antiTPO Immulite - nevím, jestli si to pamatuju dobře ,jsou 51iU/ml a mají být maximálně 35, takže diagnóza hyperfunkce. Nezdá se mi to zvýšené o moc, ale nerozumím tomu, tak si počkám, co řekne doktor.
Jinak jdu zítra na další měření na UTZ, i přesto se chtějí v caru mrknout, jestli dozrávají vajíčka a jestli mám ovulaci. Jsou zlatí, že mě hned neodpálkují s tím, ať si napřed zařídím tu štítnou žlázu..

blondynka400
26. říj 2009

pavlisa, to určitě...
Jen jestli máš zvýšené TSH, tak to nic moc, na to bohužel prášky moc nejsou.... S tím druhým se pracovat dá... No uvidíš, co ti řeknou na endokrinologii 😉 . Každopádně to jsou hodní, že i přes tohle uděljí folikulometrii 😉

pavlisa
26. říj 2009

já prostě neházím flintu do žita, jak píšeš, je lepší, že mi něco našli a začnu s tím něco dělat, než nevědět, proč nemůžu otěhu.

blondynka400
26. říj 2009

pavlisa, no to by bylo zbytečné. Řekla bych že je hodně holek s mnohem horší diagnozou a mimi už mají 😉
To bych řekla že je nejhorší, dkyž to pořád všude říkají že je všechno ok a přitom to pořád nejde.... 😒

pavlisa
26. říj 2009

jsem jen moc ráda, že mám zatím štěstí na doktory, tak uvidím jaký bude ten pan doktor na štít. žlázu.
🙂

blondynka400
26. říj 2009

pavilsa, a to jdeš k nějakému speciálnímu od nich nebo ke klasickému endokrinologovy? 😕

pavlisa
26. říj 2009

ke klasickému endokr. doporučila mi ho kamarádka, která se u něj léčí dlouhodobě a momentálně je těhu 🙂
mimochodem, teď mi psala, že je jí strašně zle (je v 8tt) a pořád zvrací, chudinka..zabere ji nějaká babská rada, nebo si to prostě musí odbýt?

blondynka400
26. říj 2009

pavlisa, no bohužel tohle si většinou musí ženské odbýt... Moc se s tím dělat nedá... Tedy samozřejmě vyhývbat se jídlu a pachům, které jí vadí. Pak prý někomu zabírají zázvorová lízátka z lékárny a nebo potom ještě lepší je odvaz s čerstvého zázvoru doplněný medem, pít ještě teplý. A nebo voda s citronem. Ale neviděla bych v tom zázraky.
Kdyby začala hubnout nebo zvracela fakt celé dny, je ptořeba zajít k dr. aby jí dal prášky...

Doktoři na doporučení jsou nejlepší
🙂

pavlisa
26. říj 2009

jo, ja ji napíšu, že nejpozději za devět měsíců ji to přejde 😀 😀 nebo teda za osm, no 😀
díky

blondynka400
26. říj 2009

pavlisa, ne to ne. Ať vydrží ještě tak 5 týdnů, tak už by to mělo být ok. Hormony už se srovnají a bude to v poho 😀

rennik
autor
26. říj 2009

blondy 88??? 😲 si děláš srandu to bych fakt chtěla mít 😀 no hold jsem prostorově výraznější 😀

kualalik
26. říj 2009

čao ženy 😉

Makám jak fretka 😀 Tak že vás lehce nestíhám 😉 Dneska jsem tu měla na návštěvě tetu mého manžela a navrtala mě, ať si vyzkouším se snubákem na niti pohlaví miminka 😅 tak jsem na ni koukala jak debil... 😀 a ona ještě, že mi to když tak udělá, že ji to vždycky vyšlo... tak jsem poděkovala a řekla, že si to když tak vyzkouším sama... no a samozřejmě mi to nedalo 😀 ... servala jsem si snubák, vzala nit, navlíkla a pustila se do toho.... 😎 😀

kualalik
26. říj 2009

mimo jiné zítra jdu na 9:30 do poradny, tak na mě myslete 😵

rennik
autor
26. říj 2009

kualali a co ti vyšlo za pohlaví??????? 😀

neboj myslet určo budeme, pak dej vědět jak jsi dopadla 🙂

kualalik
26. říj 2009

rennik, vyšel mi kluk 😵 😀

rennik
autor
26. říj 2009

jeee další do party 😀 tak schválně co to nakonec bude 😀

blondynka400
26. říj 2009

renník, jojo, před těhu to bylo 69. To je zas na druhou stranu slušný nárůst 😝 😀

kualalik, tak to jsem zvědavá... 😎 Necháš si pohlaví říct? Doufám, že ano 😉 .

To by tedy tady těch holčiček moc nebylo... 😖 😀

dudunidu
26. říj 2009

ahoj holčiny, tak jsem byla na testech průchodnosti a diagnoza: neprůchodne vejcovody. Pumpovali do mě plyn jak diví a nic. A pak naráz jsem ucítila vevnitř jakoby explozi, takové prásknutí, až jsem jim na tom stole nadskočila, jak jsem se lekla. No a oni celí šťastní vykládali, že mi právě zprůchodnili vejcovod. 🙂 No mám z toho samozřejmě radost, i když je tu další věc - není jisté, že mám průchodné oba... U toho levého to slyšeli dobře, že tam ten plyn proudi o sto šestl, u toho pravého si evidentně Mudr. nebyl příliš jistý... Říkal že snad... No a můj problém je, že mi myslím funguje dobře jen jeden vajuch...Bohužel ten pravý, levý ne. Aspoň dle folikulometrie si nepamatuju, že by tam kdy něco uzrálo, vždy jen na pravém.... Takže teď se bojím, že mám-li kombinaci funkčního vaječníku a neprůchodného vejcovodu a pak průchodného vejcovodu ale nefunkčního vaječníku, tak jsem si moc nepomohla ☹

lenerka
26. říj 2009

tak dneska jsem se zas stala teta
švagrová dneska porodila plánovaným císařem holčičku Barunku
3,150kg ale míru nevíme,jak byla císařem,tak měla skroucené nožky,tak jí hned nemohly chuděrku změřit
ale snad je vše ok

Kačka prej a teď musí vylést to naše 😀
tak to má tedy holka smůlu musí si max.3měsíce ještě počkat
i když si myslím,že tohle mimčo prdnu dříve

dudunidu
26. říj 2009

Pavlínko, to je teda boj, co.... Za to naše utrpení se nám ale pak určitě narodí minimálně dvojčata! 😀

lenerka
26. říj 2009

dudu

doktoři jsou borci
určitě si s tebou poradí 😉

lenerka
26. říj 2009

no Blondy ty čekáš holčičku a já taky a kdo ještě?
asi tady bude přesila kluků co? 😀

blondynka400
26. říj 2009

dudu, tedy ty má věci... Hele každopádně tenhle způsob průchodnosti vejcovodů je již docela zastaralý a moc se nepoužívá. Ale jestl tam něco našli a je to tak jak píšeš, nechceš zajít na paparku, řekla bych, že by jsi byla vhodný kandidát. Zvlášť jestli máš PCO, oni přitom umí docela pomoct i vaječníkům...

lener, a Kačka se narodila kdy? 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru