Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
4. lis 2009

dudu, ono když se neotvíráš a nemáš jiné problémy, tak můžeš sexovat.. 😉 jojo, krom šestinedělí... hold se budeme jen muchlíkovat a bude nám to muset stačit... 😀 i když člověk neví, jak to bude potom vypadat... 😉

blondynka400
5. lis 2009

kualalik, tedy ty si žiješ 😎

dudu, hlavní téma je snažiklovské. to jem my těhulky tady zacláníme 😀
Tak to je super, že to takhle vyšlo, to by zž toho nšco mohlo být 😵 . Jinak s tím clostíkem, já bych rozhodně vynechala, jonáš nejináš. Můj názor n to ale už zrčo znáš 😉

K tomu sexu, ono jak ti roste bříško je to pak toršku jiné a frekvence se začně snižovat, má to sand skoro každá... Každopádně když je vše ok, doporučuje se v osmém měsící půst kvůli prostoglandinům ve spermatu a pak už v 9 měsící zas mnůžeš, to je naopak vítané, ale ne vždy to pak jde technicky 😀 . A po porodu šetinedělí ani dodržet nemusíš, záleží jak se cítíš, jaké jsi měla porodní zranění. Ale hlavně se ti hodn změní hormony a díky velkému množstvé prolaktinu ani většina žen nemá chuť...

lenerka
5. lis 2009

koukám,že tu probíráte sex v šestinedělí
tak my na to skočili až po 4měsících
co kačku přešly ty šílený prdy a dala nám trošku vyspat!
chodili jsme spát po 2h
a to fakt pak člověk nemá chuť na nic!!!

teď by chuť byla,ale zas se bojím kvůli těm křečím
takže sex tak 1x za měsíc 😖 😖 😖

dudunidu
5. lis 2009

Blondy: ahaaa... tak to je rozhodně zajímavé, s tou přestávkou v 8. měsíci.
No já vím, že bych měla v lednu CC vynechat... No asi to taky udělám...To bude pauza na čtvrt roku že? 😠

dudunidu
5. lis 2009

no jo lener, to je sice blbý, ale pokud je manža tolerantní a unavený stejně jako ty, tak to bere předpokládám dobře 🙂 No chtělo by to někdy nechat pohlídat Kačku a nachystat mu překvápko ve formě romantického večera 😅 To ještě se současnou velikostí bříška stihneš, ne? 😅

lenerka
5. lis 2009

jo jo teď by to snad i šlo
ale dneska kačka chudák dostala ATB na 10dní
tak to snad brzy přejde a my se konečně v noci zas vyspíme a třeba i zařádíme 😀

pavlisa
5. lis 2009

ahoj holky,
tak se hlásím, dneska jsem nafasovala od paní doktorky na půl roku hormony na štítnou žlázu, jen nějakou malou dávku a uvidíme, jestli to pomůže.
No uvidím to asi až při příštím snažení, teď to nevypadá, že by to vyšlo, necítím žádnou změnu oproti minulým měsícům, takže se v neděli mrcha uráčí přijít v plné polní.
Aspoň ušetřím za těhu testy 🙂

dudunidu
5. lis 2009

Neměla něco podobného i Kualka? Taky dostala léky a zadařilo se, že? Nebo si to pletu?? Šanci určitě máš, Pavlínko, tělo se dá do pořádku a těhu půjde jak po másle! 😀

pavlisa
5. lis 2009

to si piš 😉
no a když ne, tak prý mám přijít do Caru někdy po novém roce a zkusíme tomu trošku pomoct.
Já to ale vidím až tak na jaro, že bych tam zašla, dám tomu ještě trochu šanci 🙂

lenerka
5. lis 2009

pavlisa

jo jo štítná žláza je blbá
ale i s ní můžeš otěhotnět 😉
určitě se vám brzy zadaří

dudunidu
5. lis 2009

Holky, já bych tak ráda něco udělala pro to, aby mršky správně doplavaly tam kam mají... Aby to prostě proběhlo v pořádku.. Nedá se něco udělat? Blbá otázka, já vím, ale co třeba nějaké vitamíny nebo prostě cokoli pro podporu luteální fáze? Kontryhel a maliník piju jen do ovu, a teď už jen čekat? to je vopruuuuuuuz 😀

eliska_v
5. lis 2009

Ahojky holky.
Tak jsem už začala lehce špinit.... huráááá!! už jenom, aby se to pořádně rozjelo!! 😉

A pak hurá snaženíčko!!! 😵 😵

blondynka400
5. lis 2009

dudu, něco s progesteronem ti doktor nedal? Po clostíku a pregnylu se to doceal často dává...
Jinak uděla nemůžeš nic, pokuď možno na to nemyslet. To je zas blbá rda co? 😀

Jo a k tomu sexu v těhu, já na tom tedy nejsem tak "špatně" jako lenerka 😀 , ale taky se nám frekvence značně snížila. Prostě to už nejde vždycky jako předtím a mám takový pocit, že i ten chlap to bere jinak... Vždycky se ptá co mim na to, jestli mu to nevadí, že má zemětřesení 😀

lenerka
5. lis 2009

no je fakt,že s tím pupíkem se mě ani do sexu nechce
a vůbec si nepřipadám přitažlivá
a hlavně mám tak bolavý ty křečový žíly,že to fakt nejde
já je mám totiž na vnitřních stehnech a víte kde ještě.... 😅 a to fakt bolí

no snad to po porodu zmizí
a budu zas kočka 😉

blondynka400
5. lis 2009

lener, no nechci tě strašit, ale ségře nezmizely. Sice jsou menší, ale má je pořád... A taky je měla všude možně, i jak píšeš...
Já si tedy nepřitažlivá zatím nepřipadám, ale dost často bývám večer unavená že jsem ráda že ležím 😝 😀 . A pak je taky divné, když cítím, jak malá přitom kope, prostě to není úplně ono 😅

dudunidu
5. lis 2009

blondy no jo k tomu sexu... taky jsem zvědavá, jaké to bude 😉
No kdysi před několika měsíci, kdy jsem ještě měla tehdejší Mudr, tak jsem dostala utrogestan (obsahuje progesteron, že?), však jsem to pak nemohla vůbec dostat, dokud jsem ho nevysadila na tvou radu, vzpomínáš...
No a teprve pak mi nový Mudr udělal horm. profil a divil se, proč jsem měla předepsaný ten utrogestan, když mám prý vysokou hladinu a že ho nepotřebuju....Ale jestli myslíš, že by mi pomohl, ještě ty tablety doma mám.. co říkáš??

blondynka400
5. lis 2009

dudu, no on se dost často dává, i když ho žena nepotřebuje, hlavně po pregnylu a tak. Laicky řečené čím vyšší hladina progesteronu, tím lépe se embyo uhnízdí. Ale to aby bylo vajíčko oplodněno, to neovlivní...
Ale na druhou stranu mi to přijde zbytečné ho brát, navíc jestli jsem správně pochopila už jsi nějaký den po ovu, takže bych to spíš nebrala, zvlášť bez vědomí doktora...

dudunidu
5. lis 2009

no jsem den nebo dva po ovu, byla buď 15. nebo 16., z BT to tentokrát není úplně evidentní, protože k měření mám horší podmínky. Každopádně mi píchl Pregnyl 14., v minulých cyklech se ovu vždy dostavila 2 dny po, takže teoreticky proběhla až včera... Však ono k tomu uhnizďování stejně dochází až tak 5 dnů od ovu, ne?

A dalo by se tím něco pokazit? Doktora se ptát nemůžu, tam se s dotazem nedovolám, sestřičky mě nepřepojí a jezdit za ním kvůli tomu nechci...

blondynka400
5. lis 2009

dudu, to ano, ale jde o změnu děložní sliznice. Ideální je brát progesteron den po ovu... Nepokazíš tím nic, ale je to fakt zbytčné. Kdyby to považoval za důelžité, určitě by ti ho předepsal. Navíc na tyhle věci je lepší duphaston než utroš. Takže si s tím nelam hlavu a nic neber, ju? 😉
Jo, jinka 5 dní od ovu se uhnizďují jen opravdu ryhclá embry, většinou do trvá déle 😉

dudunidu
5. lis 2009

tak jo, tak já na to kašlu, tělo by mělo fungovat i bez toho 🙂 Achjo, nechce se mi čekat, nejradši bych cykly zkrátila jen na snažilkování🙂))

blondynka400
5. lis 2009

dudu, no jo, to čekání je protivné, ale bez toho to bohžel nejde... Navíc čekat budeš pořád a pak v těhu je to možná ještě horší... 😝 😀

dudunidu
5. lis 2009

no to máš pravdu... obzvlášť u PCO je zvýšené riziko potratů, takže to nebude easy 😕

eliska_v
5. lis 2009

Tak holky porevizní MS je tu ... Hurááá!! 😀 😀 😀
A další by už chodit nemusela!! 😅 😵

kualalik
5. lis 2009

čus ženy 😉

dudu, tak tfuj tfuj tfuj, aby to už klaplo a doufám, že budeš brzy hlásit šťastnou zprávu 😵

eliska, gratuluju k rozjíždějící se MS 😵 hlavně, aby netrvala dlouho a vy na to mohli "vlítnout" 😉

Jináč, já jsem se štítkou problém neměla, bojovala jsem s vyšším prolaktinem 😉 Brala jsem na to bylinky. 😉

eliska_v
5. lis 2009

Jo, blondy dotaz! Chci začít brát zase kontryhel a maliník! Oboje se pije od 1 DC do ovulky? 😅 Ale jeřáb asi už nebudu brát?! Nebo mám co myslíš?
kualalik: Děkuju už aby skončila a my se mohli tulinkat! 😉

kualalik
5. lis 2009

Jo a mám ty výsledky z tripplů a vyšlo tam jen zvýšené riziko na Downa naštěstí 😕 poměr 1:290 😒
furt si říkám, že to bude dobrý.. manža mluví na juniora každý večer, u toho mi maže bříško, je to krásnej pohled 😅

eliska_v
5. lis 2009

kualalik: To bude utčitě v pohodě! 😉
Jé, to je hezký od manžela, že se tak krásně stará!! 😵 😵 😵

Já začala cvičit, abych hezky shodila, než otěhotním a celkem se daří!! Takže spíš už hurá do těhulkování 😀 😀 než do hubnutí 😀 😀

blondynka400
5. lis 2009

kualalik, a kdy budoz ty výsledky z plodovky? Neboj to bude ok 😵

eli, ty a schodit? Vždyť jsi dle fotky kost a kůže... Maliník i kontryhel pouze do ovu. Jrřáb bych možná zkusila, po revizi bývají často hormon lehce rozhozené.... 😉

dudu, jo holka, to obhužel není nikdy... 😒

lenerka
5. lis 2009

Blondy

tak mě to taky přijde divný,když malá je v břichu
vždycky po tom se tam strašně chruje a nedá mě spát 😅
a i manžel si dává víc pozor
prej už tam je za smálo místa 😀
no při kačce byl sex až do konce a spokojenost
při tomhle těhu se fakt nějak bojím,že mimčo vyleze dříve

lenerka
5. lis 2009

Eli

tak to je super,že jsi to dostala
a za šdny budeš mít pokoj a vy na to vlítnete 😉
přeju vám hodně štěstí

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru