Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
10. lis 2009

luci, tak mi ti to reálně zhodnotíme,jak ho máš velké, jo? 😀

Roušku? Ta tě stejně neochrání... S tou chřípkou to není až zas tak žhavá, to tady na jihu toho máme víc. Když nemusíš, vyhábala bych se prosotrů, kde je hodně lidí, kino, divadlo a pod. to MHD bych možná taky omezila, ale jinak bych to tedy osobně neřešila...

To jsi mi připoměla, jak jsme jednou omylen prskla na jednoho pána, mám alergii na pyl a prostě jsem včas nevytáhla kapesník, myslela jsem že mě zabije a přitom to byla jen blbá alegie 😀

Já jinak všechno při starém, stále chodím cvičit, stále různé akce po večer (s manželem jako doprovod) a tak... Nějak mi přijde, že to hrozně ryhcle utíká

luciasek001
10. lis 2009

blondy, to mě to nějak neletí. Někde se to zaseklo klidně bych čas popostrčila víc dopředu. Až bacil úplně zmizí tak to bude taky lepší. Navíc je venku zima, hnus, ale snad o víkendu by mělo být slušně. Já jsem ted asi 4 dny nikde nebyla, takže to cestování jsem docela omezila. Když dlouho chodim tak mě bolí kyčel takže já jsem celá před rozpadem. Už aby to bylo za mnou.

blondynka400
10. lis 2009

luci, tak já jak mám pořád co dělat, tak mi to utíká hrozně rychle...
Jasně, až bude po bacilu, bude líp 😵
Já si zatím na nic stěžovat nemůžu, nic mě nebolí, fzička v podstatě pořád stejná. Kdyby nebylo bříška a malá nekopala, pořád nevím, že jsem těhu 😀

luciasek001
10. lis 2009

Tak ženy, dala jsem aktuální foto mého pupíku do albíčka. Tak se teda jukněte. 😖

rennik
autor
10. lis 2009

luci kráááááásné bříško!!!!!!

luciasek001
10. lis 2009

rennik, dík 😉

dudunidu
10. lis 2009

závidím! 😀

rennik
autor
11. lis 2009

dudu neboj taky se brzy dočkáš 😉

dudunidu
11. lis 2009

hihi to doufám! 🙂

blondynka400
11. lis 2009

dud, jasnačka že se dočkáš 😵

luci, pěkné bříško, já myslím tak akorát. Ani velké ani malé. Tajně závidím 😅

rennik
autor
11. lis 2009

blondy ty jsi takový hubeňourek tajně závidím já tobě 😀

blondynka400
11. lis 2009

renník, jojo, já určitě. Se bojim vlézt na váhu 😀

kualalik
11. lis 2009

ženy čest, jak to jde? 😀

K dnešnímu dni se mi zdá, že mi pupek nějak megalomansky vyrostl... 😅 Netuším proč 😀

Jooo a v pátek jdeme s našima na zvěřinové hody, jako nevím, co si tam dám, asi všechno 😀

dudunidu
11. lis 2009

mňam mňam tak to si dáš minimálně za dva, Kualaličku! 😀

kualalik
12. lis 2009

Zdárec,
Krkonoše hlásí slunečno, krásně, a my odpočíváme 😀

rennik
autor
12. lis 2009

Ahoj holky takse jdu k vám vybrečet na rameno, páč dneska nás doktor ani nevyšetřil a čeká nás další týden čekání 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 akorát jediná pozitivní zpráva je že nemáme streptokoka tak aspoň že tak. Ptala jsem se ohledně toho vyvolání tak říkal že mu změnili službu z 29 na 30 takže když to příští týden nebude připravené na porod tak bych šla až toho 30...... tak nevím jestli se za žalu opít nebo co mám dělat, po nocích nespím jak už mi to bříško zavází, nohy mě bolí jak čert, holky já už to nedávám 😢 😢

pavlisa
12. lis 2009

Renníííku a to teprve počkej, až se malej čertík bertík Lukášek narodí, to budou bezesné noci!!! To ještě na ten pupík budeš ráda vzpomínat 🙂

blondynka400
12. lis 2009

kualalik, to víš no, on ted poroste trošku rychleji 😀 A co ta tvoje váha, jak jsi na tom?

renník, holka moje, proč tolik smutných smajlíků... Hold to budeš muset vydržet, už jen pár dní. A 29 nebo 30 přeci není žádný rozdíl, uvidíš, jakto bude za týden a nebo třeba už do té doby porodíš. U někoho to jde hodně rychle a ikdyž to na porod dopředu nevypadá, porodí 😉

rennik
autor
12. lis 2009

no jo jenže kdybych aspoň věděla jak na tom jsem a ono ani to nevím tak to je potom fakt na naštvání...třeba se už něco změnilo a já o tom nevím,takhle zase musím čekat celý týden,to je pro mě jako věčnost..... se na to asi vyprdnu 😔

blondynka400
12. lis 2009

renník, to ti stejně dopředu nikdo neřekne. Někdo už je otevřený měsíc před porodem a pak stejně 14 dní přenáší, to nic neznamená... Manželka jednoho hodně dobrého kaamráda rodila teď v září, konec 39tt, ještě den před porodem byla v porodnici na kontorle, kde měla CS1 a prý to na porod nevypadá ani náhodou. A pak jak to dopadlo, a porod to byl naprosto rychlý a bezproblemový...

Hele dám ti radu, pověš se na lampičce, to prý zabírá, říkala kualalik 😀

rennik
autor
12. lis 2009

jj to si vzpomínám vidíš hned to jdu skusit ale uvažuju kdeseženu malou lampičku 😀

blondynka400
12. lis 2009

renník, tak co už jsi našla? Hele ale musí být malá, ne nic velkého 😀

rennik
autor
12. lis 2009

ty jo no nenašla, asi to budu muset odložit 😀

blondynka400
12. lis 2009

renník, hm, tak jo no. Ale pamatuj si to, je to výborná rada 😎
no snad se mi tě podařilo alespoň trokšu rozesmát, když už nepíšeš ty smutné smajlíky 😉

rennik
autor
12. lis 2009

jj povedlo ještě že vás mám holky moje 🙂

blondynka400
12. lis 2009

renník, neboj, my tě v tom nenecháme 😵

rennik
autor
12. lis 2009

já vím vy jste moje tety koníkovky bez kterých nedám ani ránu
😉 zítra už začínám 39tt to je mazec toto

blondynka400
12. lis 2009

renník, to mi ani nepřipomínej. Já zítra začínám 30tt 😅

rennik
autor
12. lis 2009

taky dobrý 🙂 panečku nějak se tady začínáme rozrůstat, první asu teda budu já ale vy jste hned v závěsuto je super 😀

blondynka400
12. lis 2009

renník, no nebo ještě gab. Jestli si dobře pamatuju, jste tak nastejno... Ale je pravda, že ta se tu moc neobjevuje...
Je pravda, že tě ani předstihnout nechci 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru