Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
26. lis 2009

Ahoj holky,
renník, to je dobře že jsi se ozvala. 30 už je za chvíli 😎

kualalik,z toho si nic nedělej, já začínám osmý měsíc 😅

Jinak hlásím, že na velkém UTZ vše ok, malá má 1650g (takže je o malinko větší), má hrozně dlouhé nožčky, ale jinak je to ukázkové symetrické miminko, které se prý jen tak nevidí 😀
Všechno ostatní je taky ok, čípek plně uzavřený, nezkrácený 🙂

lenerka
26. lis 2009

ahoj Blondy

tak to je super,že holčička je čiperka
a už je to tedy kus ženský 😀

já jdu na velký ultrazvuk na Bulovku 7.12.
tak snad to bude taky všechno ok

včera mě psala kámoška,že porodila dvojčátka holky ve 26tt a nedopadlo to dobře ☹
jen ať si tam ty prckové jsou co nejdéle nejlépe do toho 38-40tt 😉

blondynka400
26. lis 2009

lener, no to je 😀
Tak to mi je líto s tou kamarádkou, ale 26tt a ještě k tomu dvojčátka, to bylo hodně maličké, na to aby to přežily ☹. Navíc já si skoro myslím, že když se mimi narodí do toho 30tt, že je skoro lepší, když je nechají odejít do nebíčka....
A víš kde byl problém? 😕

lenerka
26. lis 2009

no včera mě to psala přes sms
tak toho moc nevím
jedna nepřežila,měla krvácení do mozku
a druhá žije,ale je úplně slepá ☹
chtělo se mě včera brečet
ale proč mimča vylezli tak brzy to nevím,je mě blbý se jí na to ptát
a mimča měla z umělýho přirozenou cestou jim to prý nejde
ach jo to je život no

lenerka
26. lis 2009

a ještě chudák ta holčička měla x operací,ale je to prý bojovnice
tak jí budeme moc držet palečky

před necelýma 4rokama porodila taky známá od bratrance dvojčátka
holku a kluka
dostala nějaký zánět a tak museli vylést ven
a byly to taky chudinky
860g a 900g ,ale žijou

ale teď teprve zjistili,že holčička je hluchá

prostě jak říkám raději být v klidu
a donosit zdravé dítě aspoň v tom 38tt
docela se toho bojím

blondynka400
26. lis 2009

lener, to je právě to co říkám, že do toho 30tt, třeba pak žijou ale až dokonce života si většinou nesou nějaké následky. A myslím, že jim je líp pak v nebíčku, ale je to každého věc....

Neboj, od nějakého 36tt je to úplně v poho, to už nic nehrozí 😉

kualalik
26. lis 2009

čest ženy 😀

sms od Rennči:
Ahojky, tak 30.jdu na vyvolání. Tak na mě s holkama prosím myslete, at to zvládnu. Až bude prcek na světě, tak dám vědět. Papa Renča

eliska_v
26. lis 2009

Ahojky holky.
rennik: Myslím na Tebe a držím palečky 😵 😵
Jinak holky v pondělí nastupuju do nové práce-jako účetní!! 😵 😵 😉 Držte mi palečky!! 😉

kualalik
26. lis 2009

Eli, ahoj, tak to velká gratulace k nové práci!!!! Hlavně ať máš dobrý kolektiv a nezlobí tě tam 😉

dudunidu
26. lis 2009

júúúú kualaličku, děkujeme za vyřízení! 🙂 Tak budeme všechny tety koníkovky držet 30. Rennikovi palce 😀

Blondy: já mám na to stejný názor. Dnes je tendence lékařů mít co nejnižší kojeneckou úmrtnost, to je sice pochopitelné, ale bohužel to dopadá tak, že se zachraňují za každou cenu i nevyvinutí mimískové, které mají tolik různých poruch a nemocí, že mají pak hodně těžký život a to nejen oni, ale i celá rodina. Maminka s taťkou pak musí tomuto postiženému děťátku věnovat 100% času a pak jim nezbývá energie a čas na své další děti ani sami na sebe. Aspoň já mám takový příklad ve svém okolí. Myslím, že pak není šťastný nikdo. 😖

dudunidu
26. lis 2009

Eli: s tou ovu to je těžko říct... Já mívala podobné testíky taky přitom se jednalo o anovulační cykly... To, že tam ten hormon je patrný, ještě není záruka toho, že je ho tam dostatek... Ale zase není žádný důkaz, že ta ovu neproběhla třeba právě mězi těma 2 měřeními, takže jsi tu silnější čárku jen nezaznamenala na testu....To se neví... Důležité ale je, že jste se snažilkovali, takže jste to každopádně pojistili a pokud ovu byla, mrňousek už může být na cestě 😅

kualalik
26. lis 2009

tak ženy....

ted mi volali z nemocnice ohledně výsledků plodovky......................... VŠE OKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 😵 😵 😵

a čekáme.................................................................................... HOLČIČKU 😀

eliska_v
26. lis 2009

dudu: Já jsem právě silnou čárečku zachytila... 😉 Mrkni do albíka.Takže myslím, že ovu byla!! 😵
kualalik: Gratuluju!!!! 😵 😵 😵

kualalik
26. lis 2009

eliško, díky moc 😵

blondynka400
26. lis 2009

kualalik, ohromná gratulace k výsledkům 😵 . Tak holččika jo? To je super 😀

dudu, jojo, je to přesně tak, jak jsi napsala... 😖

pavlisa
26. lis 2009

kualalik: jéé, holčička, moc gratuluju 🙂

dudu musíme to dohnat a nejlíp počít chlapečky, ať vyrovnáme skóre březnovek v poměru holky:kluci 😀 😀

bereš? 😀

blondynka400
26. lis 2009

pavlisa, já si myslím, že je to teď je to přesně půl na půl 😀
Gab, Renník a Luciasek čekají chlapečka
Já, Lenerka a Kualalik holčičku
😀 😀 😀

pavlisa
26. lis 2009

no tak tím líp, to my se podělíme 😀
já beru holčičku..nééé, já už beru cokoliv, i malého slona, to je fuk, jen ať už jsem těhotná 😀 😀 😀

blondynka400
26. lis 2009

pavlisa, a jak to vypadá s tou tvojí štítnou žlázou? 😕
Tak slona jo? 😀

pavlisa
26. lis 2009

ani nevím, jak to vypadá, vzhledem k tomu, že nemám žádné příznaky (vím to, jen podle krve), tak poctivě zobu prášky a jen čekám na to, jestli otěhotním 🙂
kontrola štítky za půl roku.

blondynka400
26. lis 2009

pavlisa,, tak do půl roku budeš dávno těhulka 😵 😀

pavlisa
26. lis 2009

taky si myslím 😵
rozhodně na tom o víkendu hodlám zamakat 😉

no a v caru mi říkali, že mám přijít klidně v lednu, když se to nepodaří do konce roku. Asi to nebudu zas tak hrotit a přijdu až na jaře. Přeci jen nechám těm práškům na štítku, aby se projevily. Dám jim šanci 🙂

blondynka400
26. lis 2009

pavlisa, to si myslím, že je rozumné rozhodnutí 😎 . Držím palečky a malá říkala, že prý ona taky 😵 😀 😀

pavlisa
26. lis 2009

tak když to říká i malá, tak to je sychr 😀

a vůbec já jsem kámoška a já musím s tím těhu počkat pěkně na dudu, kuratkol a taky matavu 🙂
To bude moje soukromé uklidňování, když to zase dostanu 🙂

dudunidu
26. lis 2009

Jojo - držíme v tom společně - v tom čekání na "malé slony"!!! 😀 No já původně chtěla holčičku a ještě ideálně i nějakého vybraného znamení zvěrokruku - haha, jak naivní jsem byla, v dnešní době! 😅 Takže berem i slony 😉 😀

blondynka400
27. lis 2009

pavlisa, tak matava to má od čarodejnice slíbené do konce roku, ne? 😕 😀

dudu, takže teď už by ani býček, nebo co jsi to tak hrozně nechtěla,nevadil, jo? 😀

dudunidu
27. lis 2009

Blondy: hehe - no - co už, i toho býčka bych musela překousnout 😉 Ale ještě doufám, že bych to otěhotnění mohla stihnout do příštího léta - tak bych se býčkovi vyhnula🙂)) Ale jo, jak říkám, slon nebo býček 😀

blondynka400
27. lis 2009

dudu, tak to jsem zvědavá, co budeš mít nakonec za znamení 😀 . slon je náhodou fajn, mamut už by byl horší 😀
Tak jsem přidala novou fotku bříška 😅

pavlisa
27. lis 2009

ahoj holky,
tak vám teda něco řeknu. Ráno jsem šla s hafinou a cítila jsem pěkně ovu bolest, no úplně takovou jako mám přesně v den ovu, já to hodně cítím, dokonce i pak, když to vajco vystřelí, protože pak se mi uleví a bolest pomine. Taky proto je pro mě dost těžké v ovu nějak snažílkovat, je to spíš o překonávání sebe sama 🙂

Protože mám dnes teprve 18DC a ovu mám až tak 20-21DC, raději jsem na manžu hned ráno skočila 😀 😀
ano, jsem to vypočítavá mrcha, ale co když je ovu dnes, že??
Teplota taky trochu klesla, ale to nemusí nic znamenat. Ovu testík jsem si chtěla udělat až dnes večer.
Takže vím celkem prdlajs, já taková poctivá měřilka a ovutestilka to nemám podchycené, no je to se mnou možné??
asi je to tím, že už se těším na vánoce a myslím na tisíc věcí najednou.

au au, ale teda bolí mě to bolí. Mhm, že by mi na bolest pomohlo něco dobrého?? 😀

blondynka400
27. lis 2009

pavlisa, no já to měla s ovu podobně, vždycky mě taky bolelo hodně břicho, ale hlavně den před....
To že teplota mírně poklesla, je dobré znamení. Protože v ideální křivce by v den ovu měla být teplota nejnižší a pak prudce stopunout 😉
Tak že by z toho byl pořádné klukoslon? 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru