Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
12. led 2010

kualalik, to se ani nedivim 😀
Tak jsem četla ten tvůj plán, máte to hezky napsané a i docela s rozumeme... Jediěn tedy ne že bych ti chtěla radit, ale chybí mi tam, že chceš vypudit placentu přirozenou cestou (aby odešla samovolněú. Oni jí totiž v dnešní době v rámci urychlení zvyklý jí tahat a to není dobře. Může se přetrhnout a nebo tam kousek zůstat ap ak to nedělá dobrotu...

Tak tady tedy slunčko není, je zataženo, ale vypadá to pořád hezky 🙂

kualalik
12. led 2010

blondy, mno přemýšlela jsem nad tou placentou... moje ségra co tam rodila a bavila se s doktorama, tak u nich se prý placenta vypuzuje přirozeně... že tam tomu nijak nepomáhají zásahem... ale dopsat to tam můžu, sichr je sichr že 😀

blondynka400
12. led 2010

kualalik,víš jak to je, něco se říká a reál je pak jiný... Já osobně bych to tam dopsala, když už ho chceš mít. Ale je to tvoje věc 🙂

kualalik
12. led 2010

teď jsem si vzpomněla, že Luciasek má dneska kontrolu, tak snad dá vědět, jak to s nima vypadá 😕

blondynka400
12. led 2010

kualalik, jojo má a ve čtvrtek má případné vyvolání.... Jsem docela zvědavá, jak to s ní nakonec dopadne... No snad nám dá vědět, jak to s ní vypadá 🙂

dudunidu
12. led 2010

kočky já jak to čtu, už se začínám bát! Porodní plán a tolik rozhodování a možností a vůbec..

Blondy být tebou nic neřeším a nechám to osudu. Tak se holt rozhodneš až to na tebe přijde, nebo to se musí hlásit předem? Třeba se ještě situace nějak změní... Zbytečně se tím teď netrap. 🙂

Kualali: dobře žes ji sprdla, pipku🙂

blondynka400
12. led 2010

dudu, neboj, všechno má svoje řešení 😀
Bohužel to takhle nejde, nebo možná by to šlo, ale bylo by to riskantní... Ono to má hodně specifik, které se musí dodržet.
Každopádně já už jsem skoro rozhodlá, jen to potřebuju pořádně probrat ještě s tím specialostou. Mám na něj spoustu otázek a podle toho jak mi odpoví tak udělám konečné rozhodnutí. Zda se pokusit jít do toho přirozeně a nebo naplánovat císaře.... 🙂

matava
12. led 2010

ahoj holky, tak jsem to dnes dostala..tadaaaa..je to muj rekord ve 24DC.. 😀 ale presne, v sobobotu rano jsem mela posledni pilulku, takze to tak i nejak vychazi..no tak ted uz aspon vim, ze na hory to nedostanu a timto jsem si taky definitivne rozhodla, ze na jakekoliv hormony proste ted kaslu..ze uz jsem telo huntovala dlouho..sice to bude dobrodruzny a netesim se na neustale zvidave otazky pritele, jestli jako mam tu ovu nebo ne ve smyslu toho, jestli pouzit kondom..no ale co..nejaky ten mesic to jeste vydrzim a pak uz si jen budu uzivat denodenniho snazilkovani...
kualalik, je litex i termopradlo? bychom potrebovali na hory jak sul 😉

blondynka400
12. led 2010

matava, no vidíš, jak hezky funguješ na vysazení duphastonu 😀
Já si myslim, že dokuď se nesnažíš, je zbytečné hormony do sebe rvát..... 🙂
Akorát by mě zajímalo, jak teď chceš poznat plodné a neplodné dny 😀 Nebo jak to hodláš dělat?
Mně se termoprádlo osvědčilo od moiry 😉

matava
12. led 2010

blondy, duphaston jsem jeste brala za A kvuli tomu, ze jsem doma mela dve krabicky a za B ze jsem aspon plus minus dva dny vedela, kdy to dostanu a podle toho planovat dovci 😉 ale proste kaslu na to, aspon to ted budu mit dobrodruznejsi..pred duphastonem se mi cyklus sam pohyboval od 33 do 48, tak uvidime..no a vypocitat ovu?...no vsak jsi cetla moje otazky..jsem uuplne mimo a moc to na sobe nepoznam a i kdyz si myslim ze asi ted nejak nekdy..jenze to je naprd...si pak nekdy reknu, ze uz je po ovu, bude sexik dovnitr a sup, jsem tehule...takze to beru tak, ze jako ok, dobry, tenhle mesic jsme to nejak vychytali, tak snad vychytame i dalsi mesice..proste at uz mam za sebou aspon ten rozvod a bydlime spolu...coz bude jeste na dlouhe lokte.. 😒
moira je taky dobra, me u litexu zaujala ta sleva..to vis, setrim na vyplaceni manzela 😀

matava
12. led 2010

jo a ten srazik...v podstate je do tveho porodu jedina sance jeste pristi tyden, pak jsem posledni tyden v lednu pryc...pondeli, utery nemuzu..co dalsi dny? 🙂

blondynka400
12. led 2010

matava, tak to jsem fakt zvšdavá, jak to s tebou bude. Mám takový pocit, že budeš těhulka dřív než si myslíš 😀
Ty budeš vyplácet manžela? 😕 Nemělo by to být naopak? 😀
No středa by šla.... Je otázka, jak jsou na tom holky....

Teď mě tak napadá, lenerka se ldouho neukázala, doufám, že ještě neporodila 😅

matava
12. led 2010

ja si nechavam byt, ktery jsem si sehnala, zaridila, obehala vsechny urady...takze mu musim dat "neco" hodne zpet za splatky hypoteky atd...takze shanim penize kde se da..hlavne nechci pujcku od banky...
streda zni dobre...to pritel sice nebude nadseny, ze mam akci v pondeli, utery a ted i stredu, ale kdyz se to tak sejde.. 😉 kam to mas blondy blizko? nejake centrum? dojedu kamkoliv na cervenem nebo yelenm metru a centrum...podle mista bych mohla byt na sraziku mezi 17.30=18h...
CO VY OSTATNI NA SRAZIK PRISTI STREDU? 😉

blondynka400
12. led 2010

matava, aha, hm tak to chápu.... 😉
Já myslím, že to přežije, alepsoň se na tebe bude víc těšit 😀 .

Mně je reltivně jedno kde, ale nesmí tam být moc zakouřeno a musí se tam dát zaparkovat, takže radši něco mimo centrum... Čas by byl ok....
Tak ono jde asi jen o pavlisku a dudu, kualaik a renník jsou mimo, s lener nevím co je.... Tak se s holakam kdyžtak domluv, máš na ně i jiné kontakty, než je koník 🙂

matava
12. led 2010

tak treba centrum Chodov? 😉 je tam parking a nahore velmi prijemna restauracka... 😉 tak s tim pocitej, ja se zeptam holek a potvrdim cas i misto, dobrou noc 😉

blondynka400
12. led 2010

matava, ale jo, to by šlo.... Ok, tak jsme předdomluvené 🙂

dudunidu
12. led 2010

to by šlo 😉 A nebo naše dobrá mexická na Pze 10 🙂

kualalik
13. led 2010

"Na svět vykoukl náš krásný syn Filip Heřmánek dne 12.1. ve 22.59hod. s mírami 3,80kg a 52cm. Je kouzelný. Ahoj Lucka "

A máme další miminkoooooooooooooo 😵

blondynka400
13. led 2010

dudu, a která? Mají webovky? 😕

kualalik, tak super, takže to bylo asi bez vyvolání 😵 A míry naprosto ideální 🙂

rennik
autor
13. led 2010

🙂 jupíííííí další miminko, to je úžasná zprávička, Lucinko moc moc moc gratuluji a přeji vám oběma jen a jen štěstíčko a zdravíčko, plno lásky a krásných společných chvilek!!! Už se strašně moc těším na fotečky. Jej holky já jsem úplně dojatá, to je taková krása 🙂 Lucinko jste šilkulky že jste to zvládli!!!

kualalik
13. led 2010

ahoj renčo,
tak jak to doma jde? nastolili jste už nějaký režim? 😕 😅

matava
13. led 2010

ahoj holky, tedy asi hlavne jen Blondy, spolecne s Pavlisou a Dudu potvrzuji pristi stredu 2O.1. v 17.30, restaurace Sphinx, http://sphinx.cz/index.php?mod=restauracje, je to nahore ve food courtu centra Chodov, takovy orientalni styl 😉
jinak tedy mam radost z dalsiho miminka a tesim se na fotecky 🙂
holky moje, myslete na me zitra rano, meli bychom jit podepsat s manzelem papiry, ale zacina se z toho nejak vykrucovat.. 😒 tak drzte palce prosim..dekuji...hezky vecer!!

blondynka400
13. led 2010

matava, ok, budu tam 🙂 snad to najdu 😀
Tak hlavně ať to dobře dopadne, držím palec 😉

lenerka
14. led 2010

ahoj

dlouho sem tu nebyla a další miminko a zase kluk 😉 super
tak teď je na řadě Blondy

lenerka
14. led 2010

no a co je u nás nového?
příští středu už jdu na Bulovku
tak jsem zvědavá jak to tam dopadne,snad tam neztrávím celý den ☹
a bude vše v pořádku
už mám 11.5kg na hoře
pěkně se valím
v noci už nespím
bez punčoch na křečáky ani ránu
a už by mě nevadilo,kdyby byla malá venku,i když dneska jsem 35+2
a ještě nejsme odstěhovaný v novém ani nemáme kuchyň nábytek
tak ať tam raději do toho 12.2 vydrží-snad to i já vydržím

kualalik
14. led 2010

Ahoj ženy 😵

lenerko, zdravím, myslím si, že 11,5kg je takový standart (normal), to bych neřešila... mě dneska vážila sestřička a mám nahoře 5kg 😅 Se mnou docela zamávaly vánoce 😀 S těma křečákama ti to nezávidím, je to děs běs, tak dávej nožky nahoru když to jen půjde a odpočívej 😉
Už máš vše nachystané? 😕 🙂

blondynka400
14. led 2010

lener, jé ahoj, konečně jsi se ukázala, já už si říkala, jestli nerodíš 😀
To je tedy hezký, že jsme na řadě já 😀 . Já jsem tedy zatím úplně v pohodě a spím jako zabitá, asi jsem fakt divná 😀 . Najednu stranu bych brala, aby už byla malá venku, ale zas na druhou ať tam ještě chvíli je, nějak mi to zatím vůbec nevadí.....

kualalik, tak co ten test na tu cukrovku, jak jsi dnes dopadla? 😕 5kg je zatím pohoda 😀 . Já jsem na nějakých 13, ale krom bříška mi nějak nepřijde, že bych vyloženě ztloustla, tedy spíš cítím,j ak se povolily svaly a že má v sobě víc vodu.....

kualalik
14. led 2010

blondy, ahoj, prosím tě, dneska jsem se tam stavovala a ona že mě objedná na úterý, že mám přijít na šestou ráno 🙄 No tak to chcípnu 🙄 Ještě něco mlela o tom, že mám v moči bílkovinu a jinak jsem zas vypadla. 🙄

blondynka400
14. led 2010

kualalik, na šestou? A nic víc ti neřekla? 😕 Ty bílkoviny tedy nic moc... Ale uvidíš tedy v úterý. Každopádně mi to tedy přijde hrozné chování 😖

kualalik
14. led 2010

blondy,jsem ji to řekla,at se proberou,že neni rok 1989 a at jdou trochu kupředu.. Bilkovina.. No to je ten muj vytok pri tehu,ale dle posl stěru je vše ok. Ale reknu to v poradne az tam pujdu koncem ledna.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru