Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
22. dub 2010

Blondy, já je na bocích fakt neměla.. tam jsem si ještě viděla 😀 😀 😀 jak jsem se pravidelně 3x denně mazala olejem, tak celou dobu nic a teď tohle... zbývá mi ještě 5kg 😕 a mám je i na prsou ☹

blondynka400
22. dub 2010

kualalik, tak slepá asi nejsi 😀 . Ono je normální že se uděalí až těsně ke konci, ale po 😀 . No ty vždycky musíš mít něco zvláštního 😝 😀
Oni ty prsa trošku splaskonu, já to tak tedy alespoň měla, teď uřž je mám úplně normální, ani nějak nechápou, jak se v nich může schovávat tolik mléka. Jen tedy v noci po dleší době vypdám jako sexbomba, ale to malá hned vycucne 😀
Tak 5kg, je docela dobré, já v té době co jsi ty, měla asi 7 a dneska jsem se vážila až mi zbývá jen kilčo. Nějakou dobu to šlo dolů samo, pak se to zaseklo a jak jsem začala cvičit, tak to jde zas dolů krásně a to žeru jak kyselina a hlavně sladké 😝 😀

eliska_v
22. dub 2010

Ahojky kočky!
Byli jsme na 3D UTZ u pana doktora! Krásný okamžik a ten nádherný pocit, když jsme viděli našeho Broučka! :o) No úžasný!!! :o) Celý UTZ trval hodinu a pan doktor nám všechno poctivě vysvětlit a říkal, kde co naše miminko má!! :o) Zezačátku se nám miminko nechtělo ukázat, jestli je holčička nebo chlapeček, ale nakonec si asi řekl nebudu napínat rodiče, tak jim to ukážu 😀
A čekáme CHLAPEČKA!! :o) Zdravého krásného chlapečka!! Máme spoustu krásných fotek našeho chlapečka!!
Po celou dobu se Brouček hýbal jak "ďas" a vydrželo mu to celou půl hodinku 😀 A jak mě kopal!! 😀 Pak ke konci se na nás otočil zádíčky a pan doktor mohl krásně zkontrolovat srdíčko, páteř...No prostě všechno! A jak řekl sám pan doktor, čekáte zdravého chlapečka!! :o) Krásný okamžik na který jen tak nezapomenu! Už teď miluju toho našeho Broučka víc než cokoliv na světě!! :o)

kualalik
22. dub 2010

Eliško, tak to jsem ráda, že je všechno v pořádku a gratulace veliká k chlapečkovi 😵 😵 😵 tak nám ho pak ukaž v albíčku. Tak další chlapák do party 😀

Blondy, mě ta váha jde nějak dolů furt.. nevážím se teda každej den, naposledy jsem se vážila v neděli a to bylo těch 5kg. Zvážím se zase v neděli. Nechci lézt na váhu furt, je to stejně na prd 😝 Já teda doma cvičím pilates po porodu a docela bych vyrazila na kolo, ale netuším, jak by se s tím vyrovnal můj "spodek" po tom šití 😀 😀 😀 tak tomu nechám ještě chvíli ... 😉

Ještě by mě holky zajímalo, kolik plínek jste dávaly na široké balení?

matava
22. dub 2010

ahoj holky, no mamka pracuje na karlovce, takze pro ni jina porodnice nez 'lekarska fakulta' neexistuje....
na bulovce jsem se narodila 😉 ale podle mamky mam na vyber jen podoli nebo apolinare..jako jestli mi tam zaridi servis, tak ok, ale podle me se neda zarucit, ze tam ty lidi zrovna v tu chvili budou a hlave uprimne receno nemam rada tenhle styl jednani..radeji jsem seda myska, ne ta co vycniva..takze blondy, celebrita vazne nejsem 😀
jo a dnes jsem si za necele dve hodky vybrala saty v salonu brigit a mam je s 50procentni slevou, takze za ctyri i se sperky, huraaa a koukala jsem, ze o vikendu ma blazek 25procent slevu, tak tam asi poridime oblek 😉
elisko, gratuluji ke klukovi, uplne jsem mela husi kuzi z toho tvyho nadsenyho popisu
kualalik, ty strie jsou zvlastni..no ja uz si taky asi pomalu neco na to mazani poridim... 😉

kualalik
22. dub 2010

Marti, a fotku šatků bys měla? chjo, jak já bych se znova vdávala 😅 závidím.. když jsem se na to ptala muže, tak on říkal, že by se taky klidně ženil znova,ale že by dal jen tu chlastačku po obřadu 😀 zmetek jeden 😀 Blažek je cajk si myslím,a když mají takovou slevu, je fajn, že tam i oblek dokážou upravit 😉
Jinak co se týče mazání, tak já kupovala hlavně v DM drogerii oleje Babylove. Sama o sobě mám suchou pokožku a v těhu vůbec to byla Sahara... nohy mi pnuly i kvůli otokům 😒 Jo a do DM drogerie můžeš mít i slevový kupony, když se zaregistruješ jako těhulka na jejich stránkách, pošleš tam foto těhuprůkajdy (fotila jsem mobilem a poslala to mailem). A ty kupony se fakt hodí 😉

matava
22. dub 2010

kualalik, nasla jsem na jejich strankach bilou variantu tech satu w.svatebni-saty-studiobrigit.cz/index.php?brigit=zakladni-kolekce-2-1 nazev je kometa 😀 ja je mam champagne a tu nasivku mam stredne oranzovou zkombinovanou s matnou bilou, takze se mi libi, jak jsou neobvykle...no a fotak jsem nechala doma samozrejme..k tomu si vyzehlim vlasky, sezenu celenku, sperky mam jemny a uz se jen do nich za dva mesice vejit s briskem.. 😀
dik za tip na dm, tak za tri tydny se tam hned prihlasim 😀 a kremik budu mit snad od biodermy..
a co se tyce toho znovu se vdavat..ja uz pred 3 lety rikala, ze vim, jak bych priste chtela mit vlasy a ze bych si zas vyzkousela jiny typ satu atd...jen jsem netusila, ze se to fakt nekdy stane a jeste k tomu tak rychle a ze budu tehule a nebudu moct pit.. 🙂 ale tesim se na setkani s lidmi, i minule jsem to brala hlavne jako jednu velkou party 😀 tak dobrou noc, devata pryc a ja uz jsem zas jak mrtvulka...tak pa 😵

eliska_v
22. dub 2010

kualičku: Určitě chlapečka ukážu, ale až zítra...Dneska jsem u našich, takže až dorazíme zítra dom, tak dáme fotečky 😵 😵
matava: Já měla radost hlavně z toho, že je malej zdravej! Což je to nejdůležitější!! 😉
A děkuju za gratulace! 😵 😵

Jinak malej dneska dovádí celej den a kope čím dál tím silněji!! 😀

blondynka400
23. dub 2010

kualalik, nu mne to šlo samo první měsíc, pak se to zastvilo a nechtělo ani o gram 😝
Proč široké balení? Vám to ortoped doporučil? Z preventivních důvodů už se to dnes nedává.... Jedině když se něco nezdá v porodncici a nebo pak na vyšeření v 6 týdnech.Jinak ideálně se dáva jedno jednorázovka, na to látkovka a pak jsou takové ortopedické kalhotky, které dáš přes to, stojí asi 60kč a dopře do drží. Já jsem tedy široké balení nepoužívala, protože malá měla vždycky kyčle ok

matava, aha, ale zrovna apolinář a podolí jsou podle mne (a nejen podle mne) ty nejhorší porodnice.Když vemu ty story, co tam některé zažily... Třeba v podolí je ta předporodní péče ještě horším chovají se tam k tobě jak k nule. Možná ti mamka zajistí dobrého doktora (ale ty jsou skoro všude) u porodu, když budeš mít normální průběh, to ani nepotřebuješ.... Potřebuješ pak normální přístup sester, a ten ani v podolí ani u apolináře mít nebudeš 😝 . Ale je to tvoje věc 🙂 Já soobně bych si tedy do toho kecat nenechala 😀 Apolinář a Poedolí kdysi lepší byli, to je fakt, ale kde ty lˇoňské sněhy jsou 😀 Teď jsou tak možná nejlepší v aroganci vůči rodičkám a hlavně jejich hlavní moto je jak je mít co nejrychleji z krku a aby co nejmébě otravovali 😀 A podolí ještě, chceme zachránit co nejmeší mimi, jako minule ve 25tt a 400g a ještě se tím pyšní jak jsou dobří a nejlepší 😝 Podle mne je to akorát svinstvo. Sorry, jsem se trošku rozohnila a rozepsala 😀

luciasek001
23. dub 2010

Ahoj holky,
eliško. moc blahopřeju ke zdravému miminku 🙂 😵 Určitě jsi si oddychla, tak ted už ho jen opečovávat.
A jsem zvědavá na obrázky 🙂
matava, pěkný výběr šatů. Taky když jsem měla před svatbou jsem se tam zastavila v Brigit, šaty pěkný, ale ani jedny mi nebyly. Byla to škoda, protože bych si opravdu vybrala. Budeš krásná těhu nevěsta 😵
kualalik, vy mátě něco s kyčlema? My jsme taky nedávaly široké balení, malej je měl O.K. už jen příští týden jdeme na preventivní prohlídku kyčlí ve 3 měsících tak snad to zůstalo O.K.

blondynka400
23. dub 2010

luci, kouám, máš novou fotku. Jen si nejsme jistá, zda je to v souladu s pravidly 😝 😀
A jak se jinka máš? co u tebe nového? 🙂
My půjdeme na kyčle až v 4,5 měsíci až budu v čechách, tady se to totiž vůbec nedělá... Tak sand bude taky všechno ok a nic se nezmění 😅

kualalik
23. dub 2010

Luci, Blondy, nám říkali v porodce, ať preventivně dáváme široké balení. Kyčle při odchodu domů jsme měli dle UZ v cajku. Já to teda dávám jen přes den na pár hodin, ale jinak se mi jí v tom nechce nechávat furt 😒 vypadá jak vosa a navíc jak má zadeček výš, tak mi ublinkává mlíko 😒

Marti, šaty máš moc pěkný 😉 taky jsem takové zkoušela 😉 jsou opravdu parádní 😵

dudunidu
23. dub 2010

Čao kočky! 🙂

Blondy, parádně jsem se pobavila nad tvojí story, jak jsi oznámila mamce, že už je Anička na světě 😀 Dokonalé!!!! A přesně tak si to taky představuju, já vždycky mamku vynechávala z takových stresových situací, proč jí budu přidělávat starosti, aby se několik hodin nebo dnů trápila a nespala, ona to všechno děsně prožívá.... Takže hezky postavit před hotovou věc a je to 😀

Matavi, super šatičky, takže vidím, že barva svatby už je taky rozhodnutá - oranžová 😀

Eli: moc gratuluju, je to bezva. Mimochodem, jméno Dalibor je překrásné, já do něj manžu taky přemlouvala, moc se mi líbí, ale on se dá v tomto těžko zlomit, takže to zatím stále vypadá na Alexe, ten se mu kupodivu líbí. A jak říkal Kualalíček, dá se mu říkat i Lexíčku🙂

kualalik
23. dub 2010

Holky, moje dítě má asi spavou nemoc 😀 ted jsme dorazily domů, byly jsme venku od 15h, dala si sváču u mojí ségry a zase usnula... včera taky takhle vyspávala a měla jsem hrůzu z toho, že bude v noci vzhůru,ale ona normálně spala, budila se po 3h, akorát mezi 2-3h ráno teda koukala.. a pak zase usnula 😅

eliska_v
23. dub 2010

Ahoj holky.
tak fotečky našeho Broučka jsou u mě v albíku, tak můžete mrknout pokud chcete! 😵 😵

kualalik
23. dub 2010

Eli, fotky super, ta jak si cucá paleček 😵 taky máme takovou doma a nejlepší je, že ji to zůstalo. A dokonce, když se narodila, tak po tom, co ji umyli a všechno kolem, tak mi říkala sestřička, že furt jede ty svý dva prsty v puse 😀 se chudák narodila už hladová 😀

eliska_v
23. dub 2010

kualičku: Tak třeba to tomu našemu zůstane taky!! 😀 😀 Ale kope jako das furt!! 😀

luciasek001
23. dub 2010

blondy, at si admini trhnou nohou, jiné foto jsem nenašla. 😅 Jinak docela dobrý, Filda se stále pokouší otočit na bříško, ale ta pravá ruka mu tam stále překáží, jinak technika dobrá 🙂 Očíčka se opravdu zlepšila, takže snad už bude jen dobře.
A co ty a Anička jak máte v IT a jak se máte? Ty kyčle budou určitě O.K.
kualalik, tak nám v porodce ani kyčle myslim neprohlíželi. Asi to má jen preventivní charakter.
eli, moc krásný brouček 😵 Co pás už ti dorazil?

eliska_v
24. dub 2010

luci: dorazil, ale je na poště... 😀 Já jsem zrovna nebyla doma, takže si ho vyzvednu v pondělí! 😉

blondynka400
25. dub 2010

kualalik, právě, mně se to široké balení vůbec nelíbí. Navíc to mmičo se pak nemůže pořádně hýbat a o to víc ho trápí bříško. Ono se to doporučovalo kdysi, když se ještě nevyšetřovalo UTZ ale až v pozdější době rentgenem a dávali se látkovky. Papírovky jsou samy o sobě dělané tzak, že ty nožičky jsou dost od sebe. Některé porodnice v menších městech to stále preventivně doporučují, ale fakt je to přežitek a zbytečné trápení mimi. 😉
Jen si to spamní užij, ono jí to brzy přejde 😀

dudu, já si myslím, že je to takhle lepší. Stejně ti nijak nepomůže tak co.... No ono na tom bylo komciké ještě to, že jsme s ní v pnodělí večer mluvila jakoby nic a ještě jsem jí říkaal, že jsme byla na kontrole a že to vypadá, že ještě dlouho nic, proto mi asi nevěřila 😀

luci, jojo, já razial taky tuhle teorii a fotku mi smazali... 😀 Koukám, už máš novou 😀
Tak hlavně že očička jsou lepší.... No mně se zas když jí dám na bříško, tak chvilku pase koníky a pak se sanží přetočit na bok a z toho na bříško, už se jí to i jednou podařilo, ale jak píšeš, večně jí tam vadí ručička a skončí na boku ap ak se rozčiluje, že nemůže ani na jednu stranu 😀 Hele tak mně napadá, spí v noci na zádech nebo na boku? 😕
No my se máme dobře, akorát už skoro týdne nekakala, přes den je to v poho, jak se hýbe, ale v noci je vidět, že jí to tam tlačí a občas tak heká a budí jí to. tak doufám, že už se brzy po... 😀

blondynka400
25. dub 2010

luci, jo kyčle vám v porodncici určitě prohlížreli, je to v rámci sreeningových vyšetření, ale většinou se to dělá jen okem a pohmantem, ne UTZ, u taklhe malého mim je to zbytečné, to jestli jsou stříšky ok se pozná podle toho, mnakolik se skrčená nožička dotkne nebo nedotkne podložky 😉

kuratkol
25. dub 2010

Ahojky, vidím, že vám mimča rostou a prospívají 🙂
Eli ještě půlku a je to venku 🙂

blondynka400
25. dub 2010

kuratkol, a co ty, jak jsi na tom? 😕

kuratkol
25. dub 2010

Blondy: Pořád stejně ☹

blondynka400
25. dub 2010

kuratkol, a to tvoje zdraví už je ok? 😕
A co nějaká další vyšetření? Byla jsi?
Hele já nechci být ošklivá, znáš mě, tak to neber prosím špatně. Ale co ta tovje váha, už se to podařilo s tím něco udělat? Jestli to není způsobené tím...

kuratkol
25. dub 2010

Zdraví už by mělo být ok. Byli jsme na vyšetření, já na hormonální profil, manžel na spermio, vše dopadlo dobře.
Váha jde dolů a zas nahoru. Nekonečný příběh ...

luciasek001
25. dub 2010

blondy, jak kdy občas chrní na boku, ale pak se stejně překulí na záda. A pak se tam vrtí. Snad se to Aničce brzy podaří.

blondynka400
25. dub 2010

kuratkol, to spermio si pamatuju, že jsi psala, že je normě...
Tak budu držet palec, aby to konečně vyšlo 🙂

luci, no mně právě přes den spí na zádech a v noci jedině na boku a radši má pravý a na levým občas zlíb. Ale zas se mi jí nechce dávat jen na jednu stranu...
No snad jo, chtělo by to 😝

kualalik
25. dub 2010

čao ženy,
tak víkend byl nádhernej. Oba dva dny jsme byli vlastně pořád venku. Jen jsem chodila domů kojit, páč ten vítr je protivnej 😒 Ale udělali jsme si s rodinou mojí a mého muže u nás oba dva dny dostaveníčko, tak jsme si to všichni krásně užili. Akorát teda manžel je nějakej marod (rýma, kašlik), tak doufám, že to s malou ustojíme 😕

blondynka400
25. dub 2010

kualalik, tak vidím, si užívaš, to je dobře. A co to bříško, už ho má malá lepší? 😕
Vím, že je to blbý, ale bylo by dobrý, aby jsi to chytila ty, protože když to budeš mít ty první, tak malé dáš protilátky a tak pak nic nechytne. A nebo lepší varianta, že nechytnete nic obě 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru