Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

benjit
20. bře 2009

Lenerka a co třeba tělísko? Po dětech je to asi nejlepší, pokud by ti ho doporučili

lenerka
20. bře 2009

hlavně ten poslední host
super

akzeret1
20. bře 2009

benji:ty si dřív bydlela na Kladně?a kde?

lenerka
20. bře 2009

tělísko?nevím no
já bych spíše možná tu injekci
nebo náplast?
já se v tom moc nevyznám 😒 třeba mě Dr.poradí no

benjit
20. bře 2009

akzeret bydlela jsem 24 let v Kročehlavech u Kauflandu

akzeret1
20. bře 2009

luci: kámoška chodila na ty injekce a po vysazení neměla MS snad třičtvrtě roku,zadržovala v sobě vodu no samej hnus,nechci tě strašit,dr.ti určitě doporučí něco vhodnýho 😉 ale ted to neřeš ted budeš mít antinu na 9měsíců 😀 😉

blondynka400
20. bře 2009

lenerka, ta injekce je ještě horší než HA....
Slyšela jsem že je dobrá Mirena a většina doktorů ji po mimi doporučuje, navíc jde i při kojení a neovlivňuje laktaci...

dudunka
20. bře 2009

kočky vy jste se teda rozepsaly, nestíhám po 2 hodinách dočítat!!! 😉

No HA je pěkné svinstvo, myslím. Brala jsem ji 12 let, měnila jsem různé druhy, přibírala, dělaly se mi fleky na obličeji (nerovnoměrné opalování - pod nosem jsem měla tmavší pigment jakoby knír 😠

Co mě štve, že mi nikdy gynekolog neřekl, před tím, než jsem s HA začala, že je potřeba, aby měla holka srovnaný MS cyklus. Protože pokud je nepravidelný a mladá holka začne s HA jako já třeba už v 16ti, tak je pak velmi pravděpodobné, že se jí to nesrovná už nikdy, po vysazení.... Což jsem se dozvěděla od své nové gynekoložky. No je pravda že já ji mám nepravidelnou. Což prý komplikuje otěhotnění... No uvidíme...

lenerka
20. bře 2009

a nebo proč do sebe cpát nějaký srágory
ať se stará muž né?
a co holky ztloustly jste po antikoncepci?

blondynka400
20. bře 2009

Taky si říkám proč řešíme antikoncepci, když jsme samé sanžilky .... Nejdřív školky, teď anitkoncepce, jde nám to dnes dobře 😀 😀 😀

akzeret1
20. bře 2009

benjit:já na Kladně bydlim od narození a současně bydlíme za Václavákem poblíž Kaufu,to je škoda mohli jsme spolu kočárkovat

benjit
20. bře 2009

dudunka, já MS taky nedostala nikdy v životě přesně na den a hodinu.... jestli to teda tak někdo má a otěhotněla jsem vždy celkem hned a to mám jen jeden vaječník, třeba tě to aspoň trochu uklidní 😉

gab123
20. bře 2009

blondy mám stejný názor s HA,cpou ji každému a pak maj strašný problémy jak já se srovnáním cyklu popř. s otěhotněním.Jdu hajat.Ráno nahlásím BT. Ted jsme přišli z venku u nás v plzni je -4 st,jak tam máš ty blondy?
chcem jet cvičit erobik do itálie třeba se tam potkáme 😀 😀 😀

blondynka400
20. bře 2009

dudunka, tohle jsem tedy nidky neslyšela. Já ji začala brát v 15, le měla jsem tedy 3 roky MS pravidelnou... Proč by nepravidelné cykly komlikovaly otěhotnění? Je přece jedno kdyu ovu probíhá, hlavní je, že probíha....

lenerka, starat se může, ale já tedy kondom fakt nemusim..... 😒 . Já jsem neztloustla, snášela jsem jí úlně bez problémů....

kramlinka88
20. bře 2009

lenerka: no já jsem si s HA užila svoje a už ji nechci nikdy ani vidět.... 😠

benjit
20. bře 2009

akzeret, jezdím tam k našim, nebydlíš náhodou v těch bývalých ubytovnách?

blondynka400
20. bře 2009

gab, jasně, zvu tě na skleničku 😀

U nás je 14, samozřejmě plus 🙂 . Uítra BT také nahlásím, a to zda MS dorazí či nikoliv. Vždycky chodí ráno..... 😉

akzeret1
20. bře 2009

Blondy:já HA brala 5let,mě po ní narostly prsa 😀 a přestala jsem mít chut na sex a trošku přibrala,já kondom taky nee
máš pravdu jdem řešit jiné věci 😉

benjit
20. bře 2009

holky to jsou fakt témata... no co vyměňujem zkušenosti co teď a co potom, bude se to někdy hodit nám všem 😀

dudunka
20. bře 2009

Jo já jsem ztloustla od té doby co jsem brala antinu tak asi 10 kg. Otázka je, je-li to antinou, nebo prostě mojí rozežraností 😀 😀 Myslela jsem, že až ji vysadím, půjde to samo dolů, ale ono nic, musím se snažit a hlídat 😅

Luciasek 001: k tomu alkoholu v době, kdy se člověk snaží o mimi. Já jsem přesně tohle konzultovala přímo se svou gynekoložkou a myslím, že je hodně dobrá. Řekla mi, že je to svým způsobem "neškodné", že vlastně do té doby, než se ti potvrdí, že jsi těhotná. ALE POZOR! Pak pokračovala s vysvětlením. Pokud by ten alkohol, který jsme v této počáteční fázi těhotenství zkonzumovaly, měl tomu embryu ublížit, tak se stane to, že se vlastně neudrží a odejde s příští menses. Takže se vlstně ani nedozvíš, žes byla nebo mohla být těhotná. Pokud je ten alkohol v rozumné míře a budoucímu bejby vlastně nijak neškodí, tak se to mimi vyvíjí dál. Prostě je to taková přirozená ochrana - pokud by ten alkohol měl způsobit vývojové vady, tak si tělo samo poradí a mimi si dál neudrží. Proto já budu rozhodně dávat pozor a v případě, že budu mít za sebou snahu o mimi v době ovulace, tak alkohol jedině střídmě (tím já rozumím max. 2 deci vína denně, nebo třeba malé pivo). A nebudu si pak vyčítat, že jsem třeba mohla být těhotná a kvůli blbému chlastu to nevyšlo...

😅

gab123
20. bře 2009

teda doufám,že už to nestihnu 😀 .... tu sklenku 😀

akzeret1
20. bře 2009

benji:bydlim poblíž ubytoven ve Finský,někdy se stav na kafčo

blondynka400
20. bře 2009

akzeret, to mě naštěstí ne, nevím kam bych je potom dala 😀

dudnka máš pravdu, ale dokuď není mimi napojeno na krevní objeh matky, tak mu alkohol nemá jak uškodit, protože s k embryju nemá jak dostat... A toto se stane na konci 4tt (2 týdny po oplodnění...) 🙂

blondynka400
20. bře 2009

gab, no já už jsem si pro jistotu dnes aky nedala 😉

lenerka
20. bře 2009

tak co budeme řešit???? 😀

blondynka400
20. bře 2009

lenerka, něco navrhni 🙂

kramlinka88
20. bře 2009

blondynka: jj já jsem ji taky snášela bez problémů, až do té doby kdy jsem začala mít problémy se žlučníkem, slinivkou a našli mi nezhoubný nádor na játrech....bylo mi řečeno že všechno tohle svinstvo je způsobeno HA a že ti nikdy gynekolog neřekne co všechno to může způsobovat....no a tak jsem HA přestala brát loni v září a od té doby nádor se zmenšuje, žlučník bohužel musel ven. Takže já žádnou hormonální antikoncepci už nechci nikdy ani vidět, vážně mi to za ty zdravotní problémy nestojí i když je to pohodlné.... 😖

Taky pořád myslím na ty mladé holky pod 20 co měly trombozu atd...no prostě hnus 😒

benjit
20. bře 2009

akzeret díky za pozvání

dudunka, jak jsem psala, fakt trocha alkoholu nezaškodí pokud se neopiješ do němoty, ale na druhou stranu pro děti člověk udělá všechno, takže se i vzdá alkoholu a njen toho.

dudunka
20. bře 2009

ty jo blondy ty máš snad za sebou pár semestrů na mediciíně? Kloubouk dolů, ještě že si máme ke komu zajít pro radu 😅

akzeret1
20. bře 2009

Holčiny já jdu hajan,aktivní Terezka mě bude po šesté vytahovat z postele 😕 😠 tak at něco naspim
blondy:jsem napnutá na ráno ,budu na tebe myslet 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru