Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

eliska_v
9. dub 2009

Blondy: Takže zpráva Ti dorazila? 🙂
To jsem ráda!
😀

blondynka400
9. dub 2009

eliska, jojo, dorazila. Ale zrovna jak na potvoru mi to dneska zlobí a nejde to uložit 😠

kuratkol
9. dub 2009

blondy: Co tvůj manžel? Už je zpět ?

blondynka400
9. dub 2009

kuratkol, jojo, už ano 🙂

kuratkol
9. dub 2009

blondy: A ovu bude ?

kuratkol
9. dub 2009

Za jak dlouho budete moci se zase snažit ?

blondynka400
9. dub 2009

Za necelé 3 týdny 😒

lenerka
9. dub 2009

čus
ještě tu nespíte?
co dneska nového?

blondynka400
9. dub 2009

No já ještě ne. No u mě ani nic. Co ty? Už máš lepší náladu než včera? 😉

lenerka
9. dub 2009

jasně
už včera jste mě tu náladičku tady zlepšily
jsem ráda,že ta diskuse je 😉 díky

lenerka
9. dub 2009

v noci mě bolelo břicho
celou noc jsem kašlala a začli mě bolet prsa
tak uvidíme co to bude
MS se blíží no

blondynka400
9. dub 2009

lener, tak to je dobře 😵 .
Co Kačka, byla dnes hodnější?

Mně je dneska celý den tak divně, ale asi je to z těch léků, no hold to budu muset vydržet 😝

lenerka
9. dub 2009

no s kačkou to docela šlo,když je venku a má zábavu je zlatá
nesmím s ní být doma
to se prostě nudí

dneska celý den se něco dělo
návštěva solný jeskyně,kámoška s malou holčičkou a ještě jí vozila v kočárku
takže nebyl čas zlobit
a ještě si chrupla skoro 1h 😉

blondynka400
9. dub 2009

lenerka, no oni děti nemají nudu rády, se pak nediv, že vymýšlí blbosti 😀
Tak to jste měli dnes pěkný program 😉

lenerka
9. dub 2009

no to jo no
jdu chrupat pa

kuratkol
9. dub 2009

Já už nastudovala kurz na fertility, zřídila graf, zanesla MS a začnu teda měřit nooo 🙂

lenicenka17
10. dub 2009

Dobré ránko všem...
Tak jsem zase z toho jelen... ta příroda je úplně proti mě dělá si co chce..Tak snes teplota ještě vyšší jak včera teda přesně 37 a když jsem chtěla zkusit čipek tak jsem vytáhla prst od krve ☹ tudíž asi jde MS 😠 😠 Takže zase nic ale ty teploty jsou u mě fakt záhada 😨 😨

eliska_v
10. dub 2009

Dobré ranko!
Tak jak se dnes máte holky? Doufám, že dobře... 🙂 Venku je nádherné počasí 😉
Holky já se v tom svém těle vůbec nevyznám! Měla jsem včera už přestat krvácet a tradá jedeme dál...Vůbec tomu nerozumím! ☹ Chvílema je mi pěkně blbě, ale třeba zase teď ne... 😒
Tak uvidíme!

blondy: Tak mě tam vložíš až to půjde, vždyť je času dost... 🙂 😉

eliska_v
10. dub 2009

Holky, musím dnes pádit mám toho dneska moc... 😒
Ozvu se večer...Tak zatím 😉

matava
10. dub 2009

dobre rano holky, tak jsem zase tu, mela jsem ted frmol, stale jsme po vecerech nekde byli, takze jsem pak padla rovnou do postele...dnes jsem si vzala volno, odpo jedeme na vysocinu na chalupu, tak se tesim, bude tam hodne lidi z manzilkovi rodiny a s timhle pocasim to bude pohoda. vcera mi skoncila MS, dnes jsem tedy 8DC, tak pomalu bych mohla zkusit zacit smerovat muzicka na snazeni 😀 vcera jsme mimo jine kecali s kamarady = holka je nejak ve 20. tydnu, cekaji holcicku a tyden uz se hybe, muzik se sam od sebe ptal jak dlouho se snazili atd, tak me tim potesil, ze se zajima 😉 ten kluk mu rikal, ze neni na co cekat, ze taky dlouho nechtel kvuli penezum, ze chtel nejdriv rozjet podnikani atd ale kdyz si uvedomil, ze by se to jednou taky proste nemuselo vubec povest, tak se na penize vykaslal a sli do toho, no a dari se jim skvele, mimco zatim ukazkove prospiva..tak jsem mela radost, ze jsme se s nima potkali a muzika snad trochu uklidnili 😀 holky, preji vam vsem kraaaaaasne Velikonoce, uzivejme si slunicka a takhle na jare nam to snazilkovani pujde uplne krasne, no a tehulkam preji at se usmivaji, jelikoy se slunickem a s mimcem v brisku to snad ani jinak nejde 😀

kuratkol
10. dub 2009

matava: A jak dlouho se teda snažili ? 🙂

terecka
10. dub 2009

Dobre rano, teda vlastne dopoledne, holky 🙂
Jak se dneska mate? Ja skvele, i kdyz jsem v praci, ale moc toho neni pri patku, navic je skoro v cele Evrope dnes svatek, takze klidecek...
A co vy? Jak to jde?

blondynka400
10. dub 2009

Ahoj holky,

lenicenka, hm, no prostě jsi záhada jako já 😀 . A je to fakt krvácení nebo jen špinění? Bylo to jen krátkodobé nebo je to pořád?

eliska, brala si HA? Jestli ano, jak dlouho jsi po vysazení?

matava, ahoj holka, no tak vidíš, ještě tě překvapí 😀

terecka, já se mám taky dobře, je tady úplně nádherně, všechno co jsem si na dnešek naplánovala jsme zvládla, takže pohoda 😎. Jak je tobě, je ti zatím stále dobře? 🙂

lenicenka17
10. dub 2009

blondy tak to nebylo nic.. Jen ráno na tom papíře a to jen proto že jsem fakt chtěla "hrábnout " hlouběji a jinak nic... Tak co na to říkáš?? 😀 😀 Jsem fakt dílo,co?? 😀 😀 😀
Já už to beru fakt jako špatný vtip a snad to příště bude lepší...

blondynka400
10. dub 2009

leni, hm to to jsi 😀
Uvidíš, nevzdávej to a čekej. Kdo si počká ten se dočká 😀 . Třeba žádné příště nebude.... 😎

eliska_v
10. dub 2009

blondy: Teď jsem druhý měsíc po vysazení a brala jsem HA. 😒
Tak jak dneska je? 🙂

eliska_v
10. dub 2009

blondy: Kdy budeš dodělávat tabulku 😉 🙂

kuratkol
10. dub 2009

blondy: Nějaké plány na víkend ?

blondynka400
10. dub 2009

eliska, tak to si tím nelam hlavu, tělo si teprve po vysazení zvyká, hold to občas chvíli trvá... 😉
K tabulce asi bude muset vydržet do úterý, protoře jsme se naštvala a odinstalovaal nejnovější officy, které jsem tu měla, tak musím kreknout jiné a na to musím mít čas 😀 . Ale nezapoměla jsem na tebe, neboj 😉

kuratkol, tak standart, nějaká návštěva, pak na pláž a asi i chytat trošku bronz, potřebuju to 😎 . Ono se tady toho moc dělat nedá....

eliska_v
10. dub 2009

blondy: S tou tabulkou to neřeš... 😉
Kde pak jsi? Někde na dovče? 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru