Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

carculka
25. dub 2009

no najak ta zvedavost a netrpelivost padla dneska-do dnes jsem to vubec nehrotila ☹

kuratkol
25. dub 2009

eli: A ty neměříš teploty že ?

eliska_v
25. dub 2009

kuratkol: nene, zatím to nechávám...

kuratkol
25. dub 2009

Já mám stejně pocit, že to zas nevyšlo.....

carculka
25. dub 2009

eli-ja to taky zatim nechavam...a kdy zkusis tehu testik??

eliska_v
25. dub 2009

Já sice taky, ale snažím se i říkat co kdyby 😵 😎
Ale uvidíme 😉

eliska_v
25. dub 2009

carculka: Ještě nevím.... 😒 Uvidím, jestli se dostaví MS, ale taky je možná že to nevydržím, ale fakt ještě nevím 😉

eliska_v
25. dub 2009

Tak holky... Dneska už mizím!
Budu spinkat jak miminko 😎
Tak dobrou noc a zítra paaaa 😵

kuratkol
25. dub 2009

eli: Já už jeden testík udělala, i když se nedá moc čekat, že by tam něco bylo.... Další testík udělám, až když se mi bude zdát, že mám nějaký příznak.... nebo budu mít touhu testík udělat....

kramlinka88
26. dub 2009

Dobré ranko holky 🙂 Nějak přes ten víkend nemůžu moc spát... 😒 Se mi zase nebude chtít vstávat až se zase zapojím do pracovního procesu 😠

blondy: no dřevo je 100% levnější než třeba plyn, ale jsou s tím trošku starosti, no. Ale zase je nás tady na to dost, takže je to hned 😉 A máme speciální kotel jenom na dřevo...

No jinak těhulku by to určitě chtělo, ale se mnou moc nepočítejte....vážně tomu nedávám moc šancí...ale květen to jistí 🙂

kuratkol
26. dub 2009

Dobré ránko 🙂

eliska_v
26. dub 2009

Dobré ranko holky 😎

kualalik
26. dub 2009

Brý ráno ženy 😉
Jsem úplně na rozpadnutí... včera jsem sekala trávu a hnedle oči jak tenisáky, z nosu mi tekly Niagarský vodopády a k tomu takovej záchvat kašle, že dneska jsem doma a vylezu jen pověsit ven prádlo, nahnat chlapy k obědu a hurá zase domů... ☹ je tu tak brutální vítr, ....
Navíc v tomhle stavu nemám chuť ani na "vyměňování genetických informací" 😖 😀

kuratkol
26. dub 2009

kualalik: Tak to hezky odpočívej tady s námi 🙂 Genetické info vyměníš jindy.... 😉
Já jsem 7.DPO a necítím nic...., takže zase nic, žádná změna...

eliska_v
26. dub 2009

kualalik: Tak to hlavně odpočívej... 😉 Já dnes budu ležet taky.. Celou dobu co jsme byli na chatě, tak jsme pracovali a teď jsem totálně rozlámaná 😀 Takže dneska bude relax 😵
kuratkol: Já zatím taky nic necítím, takže ai taky nic, ale uvidíme, třeba příště 😉

kualalik
26. dub 2009

kuratkol, 7.DPO může být ještě brzy... vyčkej holka... moje kamarádka mi zrovna včera oznámila,že je ve třetím měsíci.... tak nějak to na mě padlo, že jsem si doma pobrečela.... ☹ ale hold se nedá nic dělat.... taková slabá chvilka,... ona mi teda i říkala, že vůbec na sobě nepociťovala žádný příznak těhu, že to poznala až podle toho, že ji nepřišla MS 😉

eliska, já jsem taky jak když mě někdo zkope 🙂 a mám od tý blbý sekačky mozoly.. 😠 ale zase mám důkaz, že jsem se neflákala 😀

Jdu chlapům chystat pomalu polévku.. makají na zahradě, dělají zámkovku do altánu...

kuratkol
26. dub 2009

kualalik: Moje sestřenice mi taky oznámila, že bude chtít mimi hned po státnicích, ty má 1.6..... Tak jsem zvědavá, jak jí to půjde..... Nějak jsem nečekala, že někdo z rodiny bude mít mimi dřív než já. Jsem nejstarší ze 7 sestřenic....

eliska_v
26. dub 2009

kualalik: Taky si říkám... Taky mám od sekačky mozoly, ale jsem ráda, že jsem utahaná jinak 😀 😎

kuratkol
26. dub 2009

Už mě to nebaví se snažit a pak zas nic.... ☹

eliska_v
26. dub 2009

kuratkol: Já vím... Mě popravdě taky ne, ale co s tím naděláš 😒

kuratkol
26. dub 2009

Štve mě to.... někteří můžou mít třeba 10 dětí...... a někdo mám holt smůlu....

eliska_v
26. dub 2009

jj, taky mám takový pocit! Někdo dítě ani nechce a má ho a my se tak snažíme a nic 😠

kuratkol
26. dub 2009

Už nevím, co víc dělat....jím, co se má jíst, dělám, co se má dělat... a stále nic...

eliska_v
26. dub 2009

já dělám úplně to samé....Taky jím co se má, ale zatím nám to nikdo nepřeje ☹
Fakt už jsem zvědavá, kdy se povede???!!!

kuratkol
26. dub 2009

Já jsem spíš zvědavá, jestli se to vůbec povede....

eliska_v
26. dub 2009

kuratkol: Ale uvidíš, že jo.. 😉 člověk, když nad tím moc přemýšlí, tak to nejde..Počkej až se na to vykašleš, tak se to povede 😎 Neboj!

kuratkol
26. dub 2009

No jenže já se to na to nevykašlu právě.....

eliska_v
26. dub 2009

Já vím, ale po psychické stránce musíš trošku vypnout!

kuratkol
26. dub 2009

blondy: Kde jsi dnes ????

eliska_v
26. dub 2009

kuratkol: Uvidíš, že se to povede!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru