Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
29. dub 2009

ahoj holky
tak jsem konečně zase tu
a vy jdete všechny chrupat co?

eliska_v
30. dub 2009

Krásné ranko 😉
Tak jakou jste měli noc? 😉

rennik
autor
30. dub 2009

Ahoj holky

eli já nic moc po včerejší šichtě jsem byla vyřízená že jsem skoro necítila záda a nohy a přitom nešlo usnout. Je tam čím dál horší atmosféra, už se nemůžu dočkat až vypadnu ale to tak brzo nebude. Ale přiznám se že už mě to fakt deptá. Dneska mám zase noční, acho jooooooooo já už tam nechciiiiiiiiiiiiiiiiiiii ☹ Prosila jsem staniční o nějaké úlevy na šichtách a bohužel mi nevyšla vstříc, že to hold budu muset vydržet, že by musela měnit šichty, a navíc ta sestra co za mě měla přijít tak nepřijde dostala lepší místo a momentálně není další náhrada za mě takže nevím jak to do konce května vydržím. Už teď vím že se po mateřské do nemocnice nikdy nevrátím nechci s tím mít už nic společného.

kuratkol
30. dub 2009

Ahojky 🙂

eliska_v
30. dub 2009

Ahoj holky.
Tak jsem si dneska odpo udělala jeden testík a byl negativní ☹ 😢

kuratkol
30. dub 2009

No jo no.... se stává právě když si člověk myslí, že má příznaky....

eliska_v
30. dub 2009

kuratkol: Tak snad příště!! 😉 😎

dudunidu
30. dub 2009

Ahojky kočky!

Renniku tak to mě pěkně štve, když slyším, jak zacházejí s těhotnou! 😠 😠 Ta moje známá co pracuje v nemocnici říkala, že u nich každá sestřička co otěhotní jde rovnou na rizikové. Přece jen je to rizikové pracoviště. Podle mě by ti ho tvůj gynekolog taky předepsal, nechceš o to požádat?

Eliško a ty jsi 11 DPo nebo tak nějak? Ještě pořád je přece šance, teoreticky se má testovat až v den vynechané MS, zatím ten hormon nemusí být rozpoznatelný na testu, ne?

Ahojky kuřákto 🙂

dudunidu
30. dub 2009

Jinak holky na mě vlezla nějaká nemoc, jsem nachcípaná. Takže ráno jsem měřila BT ale asi byla zatraceně hodně ovlivněná tou nemocí, protože mi vylítla na 37,6 stupně! Hodím svoji tabulku do albíčka, ať se můžete kouknout. 😕

eliska_v
30. dub 2009

Dudu: No, uvidíme...Nevím proč, ale vždycky když tam vidím jenom tu jednu čárku, tak mi je tak ouzko ☹

dudunidu
30. dub 2009

Eliško ty se ale snažíš teprve krátce, ne?

eliska_v
30. dub 2009

Druhý měsíc...

dudunidu
30. dub 2009

No vidíš, vždyť to je bezva! Zatím se nic neděje. Dostala jsem radu od sestřičky na gyndě: moc to s tím snažením nepřehánět. A totéž mi řeklo i pár ženských, naposledy včera jedna kámoška, která mi oznámila, že je v tom. Snažili se půl roku. Pak už ji to štvalo, přestala se na to soustředit a pořád řešit, jestli správně jí a jestli je všechno OK, se na Silvestra pěkně opila a v ještě s "opicí" pak počali 🙂

dudunidu
30. dub 2009

Taky si můžeš v klidu začít měřit BT ... Já jsem si dneska koupila v lékárně pořádnou výbavičku - digi teploměr na měření BT s ohebnou špičkou a taky těhu testíky Mamatest. Prý jsou dobré 🙂

lenerka
30. dub 2009

ahoj kočky

tak co budete koukat na Ordinaci?

lenerka
30. dub 2009

kačka spí,takže paráda mám celý večer pro sebe
manžel je na pracovní akci
chlastačka a žranice a já doma u Tv
a ještě mě čeká žehlení no možná,že to odložím zase

rennik
autor
30. dub 2009

Ahoj holkyyyyyyyyy hlásím se z práce

eli ještě to nezvdávej chtěla ses testovat až v pondělí ne??? To je ještě dost dlouho, já jsem si první test skusila taky asi o 3 dny dřív před očekávanou MS a nebylo tam nic a pak den před Ms tam už byly // takže to nevzdávej 🙂

lener ty se máš taková pohodička doma 😀

Ahoj dudu no už jsem nad tím přemýšlela že bych mu řekla ale nejdřív si chci vybrat dovolenou, už jsem říkala v práci že jsem hrozně unavená a že mě to fakt dobíjí ale bohužel je to nezajímá. 😠

dudunidu
30. dub 2009

ahojky Leni! 🙂 jojo koukám na Ordinaci, jako obvykle 🙂 Takže sem chodím jen během reklamy 😀 No původně jsme měli v plánu jít na pálení čarodějnic, ale nakonec poprchá, takže muž šel s kámošama do hospody a já mám doma klid. Jo a s tím žehlením to nepřeháněj! Já třeba spoustu věcí vůbec nežehlím - proč mít vyžehlený kapesník, když se do něho stejně smrká nebo proč žehlit utěrky, když se do nich stejně utře nádobí 😉

lenerka
30. dub 2009

dudu

kapesníky nemáme,jen papírové 😀
utěrky žehlím
ale ručníky spodáry určitě nežehlím
a už i dost věcí na kačku nežehlím,stejnak to je hned druhý den špinavý a na ní se to narovná 😉

a jak to máte vy dudu s miminkem vy?snažíte se snažíte?

eliska_v
30. dub 2009

rennik: Tak ještě uvidíme 😉 Buď teď a nebo jindy 😎

lenerka
30. dub 2009

eli jsme na tom stějně
my se snažíme taky druhý měsíc

eliska_v
30. dub 2009

lenerka: Tak aspoň v tom nejsem sama, ale je nás tady víc 😀
nevím proč, ale když jsem tam dneska viděla tu jednu čárku, tak mi bylo tak zvláštně... Přítel na mě koukal, jak na blázna 😝 Utěšoval mě, že když se to nepovedlo teď, tak příště třeba jo, ale to chlapi, prostě nepochopí... 😠 😠 Jenom ženská zná ten pocit, když tam nejsou ty // čárky 😒

lenerka
30. dub 2009

a kdy máš dostat MS?
no já si taky minule udělala test a byla jsem zklamaná
já si teď počkám
očekávaná Ms je 13.5.takže pak až budu testovat

eliska_v
30. dub 2009

Měla bych jí dostat v pondělí, tak uvidíme... možná dřív
\Fakt mi bylo zvláštně 😒

dudunidu
30. dub 2009

Leni no já jsem teď ve fázi čekání na MS. Měla jsem výjimečně dlouhý cyklus, už jsem 42.den a ještě aspoň 4 dny mám před sebou, no hrůza. Rozhodilo se mi to asi ze stresu. Doufám, že přístě už to bude standart, 29 dnů. Je to docela opruz sledovat, jak některé holky mezitím měly dva cykly snažení a já jen jeden a ještě možná anovulační 😠 No sice jsem si taky udělala těhu testík, ale myslím, že jsme ani nesexovali v plodných dnech.. Takže tak, se mnou je to teď složitější. Těším se na světlejší zítřky, ať můžeme snažilkovat zase o 106! 😀

dudunidu
30. dub 2009

Eli myslím, že jsme si ty testíky udělaly obě předčasně. Schválně se mrknu na statistiky a hodím sem za chvíli, co najdu. Zatím jsu ale zpátky na Ordinaci 😉

eliska_v
30. dub 2009

Dudu: Já vím, že jsem si ho udělala trochu dřív, ale bolí mě tak břicho, že vím že MS dorazí

lenerka
30. dub 2009

eli a dudu nezoufejte
já taky dělala testík při prvním těhu a vyšel,že nejsem
a byla jsem
někdy se to může stát

lenerka
30. dub 2009

eli

mě bolelo břicho pořád,jako kdybych to měla dostat
a ono se tam uhnizďovalo miminko 😀
tak třeba ty to budeš mít taky tak 😉

eliska_v
30. dub 2009

lenerka: Kééééééž byyyy 😀 😀 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru