Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
10. kvě 2009

blondy, asi by byla blbost si cvičně zítra ráno ve 22 DC změřit teplotu... 😒 nevím,co bych z toho vykoukala 😅
Já jsem měřila asi jen dva cykly.. a křivky rozházený...

No vlastně já pařila v pátek i v sobotu 😀

blondynka400
10. kvě 2009

kualalik, tak jestli si měla rozházený křivky, tak fakt nevim.... Asi bych to už teď neřešila....

Jojo, to se někdo má. No já to zas nakonci měsíce doženu 😀

kualalik
10. kvě 2009

blondy, budeš taky pařit? 😎 kam chodíš v Pze?

blondynka400
10. kvě 2009

kualalik, no určitě 😀 . Jak kdy, jak s kým, nedá se paušalizovat 😎

kualalik
10. kvě 2009

blondy, jasně, chápu 😎 😉

blondynka400
10. kvě 2009

kualalik, ach jo, dneska jsem nějaká grogy 😝 . A to jsem včera nepařila 😝 😀

kualalik
10. kvě 2009

Já jsem taky mrtvá z toho sluníčka, sekala jsem tu naši plantáž kolem baráku a to je lán trávy, hrůza 🙄
spařenej ksicht mám...

kramlinka88
10. kvě 2009

blondy: no já jsem vyrazila na solárko úplně poprvé a jenom kvůli svatbě, já se přirozeně opaluju spíš do červena a snadno se spálím, a hlavní důvod je, že nechci mít v žádném případě vypálené žádné ramínka vzhledem k tomu, že mám šaty bez ramínek.....takže jsem zvolila to solárko, ale taky se mi do toho moc nechtělo....pak už chodit nebudu.... 🙂

kramlinka88
11. kvě 2009

Dobré ranko

blondy: já tomu vůbec nerozumím, teplota mi šla dolů místo nahoru....co to má sakra být ☹ ☹ Koukni http://www.fertilityfriend.com/home/272eaa

krida
11. kvě 2009

Ahoj holky, potřenovala bych poradit, dnes jsem si udělala TT a byl pozitivni druha čarka slaba, ale je tam.
Jsem z toho uplne mimo radost, strach a jeste tomu moc neverim.
Chtěla bych poradit kdy se mam objednat k doktorovi?
TT jsem dělal 13DPO a 29DC menstruaci bych mela mit ve ctvrtek i kdyz nevim mam ji nepravidelnou.
Poradite prosim?

Díky

kramlinka88
11. kvě 2009

krida: no Mudr na ultrazvuku uvidi neco tusim nejdrive 6tt, ale asi na krev bych zasla urcite, at to mas 100% potvrzene....jinak gratuluju 😉

krida
11. kvě 2009

Diky za odpoved, jeste asi tenhle tyden pockam, protoze co kdyby se to nahodou neudrzelo a pak se asi objednam.

lenicenka17
11. kvě 2009

Ahojík holky jen vás zdravím,není kdy číst... ☹
MS zatím nikde a celkově nevím na čem jsem...

kramlinka88
11. kvě 2009

leni: ahojky, a co Mudr neplanujes navstevu??? A kolikaty DC vlastne jsi, jen tak pro predstavu 😉

blondynka400
11. kvě 2009

Ahoj holky,
kramli, tak si dáš ramínka dolů, to je přeci twn nejjednodušší způsob 😀
Tak jsme na to koukala a abych pravdu řekla moc moudrá z toho nejsem. Je to divný, jedině jestli nebyla ovu večer, to mívám já a pak ten první den po ovu teplota skoro nestopune....

krida, gratuluji, být tebou bych zopakovala test třeba ve středu a když zesílí, tak se objednej. Doktor ti řekne kdy máš přijít, on to každý bere jinak 😉 . Ale jak psaal kramli, většinou dříve než v 6tt tě vidět nechtějí, protože stejně není nic pořádně vidět. Podle toho co jsi psala, tak teď končíš 4tt 😉

leni, a ovu byla? 😕

kramlinka88
11. kvě 2009

blondy: no podle podbrisku mohla byt klidne vecer, ale zase ne ze skoro nestoupla ta teplota ona klesla, tak jsem z toho takova nejaka presla, myslis ze ovu treba vubec nebyla??? To bych zase nechapal ty ostatni priznaky...no kazdopadne pokud to tento mesic nevyjde tak asi zkusim koupit ovu testy pristi mesic at mam jistotu....jsem si myslela ze mi ta BT rekne co a jak, ale ona si u me dela co chce 😠

krida
11. kvě 2009

Jojo diky za rady holky jsem z toho pekne vyjukana. dnes jeste zajdu koupit par TT testu abych si to potvrdila. Stejne tomu porad neverim 😀
aspon budeme mit na svatbe pro rodinu prekvapko teda jestli jim to nevykecam driv 🙂
a samozrejme jestli to bude vse ok

blondynka400
11. kvě 2009

kramli, no je to divné... Možný je všechno a nebo se ještě chystá a přijde, to je také možné.... Ono je to dost ovlivnitelné psychicky.... Nebo se občas stává, že se tělo na ovu připravuje, dominantní folikul také vyroste, ale už pak nepraskne, možností je spousty a kde je pravda, takhle na dálku fakt nevím, bohužel 😝
Každopádně bych ještě nějaký den počkala, a když to tenhle měsíc nevyjde, tak ybch napříště zakoupila ovu testy.
Jinak u někoho si hold BT dělá co chce, ale jak už jsem napsala, podle mne je zatím předčasné dělat nějaké závěry 😉

kramlinka88
11. kvě 2009

blondy: ja nedelam zavery 😉 Ani si z toho zily netrham, proste to beru jak to je, jen me to trosku zaskocilo, ale je mozne ze je to ovlivneno psychikou, no uvidime jak to bude vypadat dale 😉

blondynka400
11. kvě 2009

kramli, mě se teď ovu také o nějaké 3 dny zpozidla, ale u mě to bylo tím nepovedeným těhotenstvím, tedy myslím.... Přeci jenom ješrtě minulý týden jsme měla v krvi HCG... 😒
No ještě aby 😀
Měř dál a uvidí se 😎

kramlinka88
11. kvě 2009

blondy: jasan 🙂 Jak byl ten vtip....Uvidime, rekl slepy a sel do kina 😀 😀 😀

blondynka400
11. kvě 2009

kramli, ten sice neznám, ale je přesný 😀

lenicenka17
11. kvě 2009

Kramlinka jsem 30DC a u dr.jsem byla po minulé MS tudíž před nedávnem ☹

lenicenka17
11. kvě 2009

Blondy:zda byla ovu netuším pač kvůli nachlazení ty teploty jsou podivné....

pavlisa
11. kvě 2009

ahoj holky,

Eli, nic si z toho nedělej, já jsem taky dostala ms. Já vím, že se to lehce řekne, ale proto jsme tady, abychom se podpořily a řekly si, zase jedem na novej měsíc...Květen je ale krásný měsíc na plození a tak to půjde jako po másle, uvidíš 😉

Já konečně začnu poctivě měřit teplotu a uvidíme 🙂
Taky jsem včera našla čtyřlístek, tak to by bylo, aby to tento měsíc nevyšlo 😀

eliska_v
11. kvě 2009

Pavlisa: jj, uvidíme!!

blondynka400
11. kvě 2009

Ahoj eli,
tak jak to s tebou vypadá? Jak dopadly ty testy na HCG? A rozjela se ti tedy klasická MS nebo ne? 😕 Nikde jsem info od tebe neviděla, jestli jsem přžehlédla příspěvek, tak se omlouvám 😉

eliska_v
11. kvě 2009

Ahoj blondy.

Nene nepřehlídla, ale budu to vědět zítra , protože dnes jsem se tam nedostala!
Jinak MS na den přestala a pak zase začala. Ale je to tentokrát jiné než jindy!

blondynka400
11. kvě 2009

eli, aha, tak to jo. Zkoušela jsi ještě testík od toho negativního a nebo už na to kašleš?

eliska_v
11. kvě 2009

blondy: Nedělala! Už mě to testování přestalo bavit! Prostě tomu nechám volný průběh!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru