Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kramlinka88
25. kvě 2009

ahoj holky 😉

blondy: tak ja se timto od tebe odpojuji a zacinam dnes 1DC 😎 Co uz no, MP mi rekl ze ho to mrzi, ale ja jsem to cekala 😉 Tak jak jsem to rikala s tou spravnou krestankou tak se mi to vyplni 😀 😀 Aspon ze ta MS je jak hodinky, ne jak ta ovu 😠 A uzili jsme si skvely vikend 🙂 Tak jsem ani nemela cas se tu objevit 🙂
A tobe budu drzet pesti 🙂

matava: gratuluju k dobremu rozpolozeni tveho manzilka 😀

dudu: drzim pesti at ta ovu prijde co nejdrive 😉

eliska_v
25. kvě 2009

Ahoj holky.
Tak dnes mi zbývá 11 dnů svobody 😀 😀
A snaženíčko pokračuje!!! 😵 😵

blondynka400
25. kvě 2009

Ahoj holky,
kramlinka, no jo, tak příště, hold jsi správná křesťanka a alespoň se budeš moct trošku napít. Nemyslím si že by se člověk musel nějak opíjet, ale zas na druhou stranu trošku alkoholu na svatbu patří....

eli, jé, to už máš za chvílí... Těšíš se? 😎 Za chvíli tě čeká ovu ne? Jestli se tedy nepletu 😀

Jinak holky test jsem provedla, jak jsem včera skro slíbila, nedalo mi to....

lenicenka17
25. kvě 2009

Ahojík holky:kramlinka to je mi líto... ale bereš to sportovně 😉
Blondy:no a tak jak dopadl??????

kramlinka88
25. kvě 2009

blondy: no a vysledek ??? 😉 Nenapinej....

Jinak ja ted vubec nepiju....alkohol mi po te moji operaci a zanetu slinivky nedela vubec dobre. Takze jedine co si asi dam bude pripitek, jinak alkohol vubec nepotrebuju 😉

lenicenka17
25. kvě 2009

Eli :a co těšíš se?? 🙂
My včera opět snažílkovali ač se to za to správné snažení nedá počítat ale bylo to moc fajn,sem se chtěla zeptat zda ty bylinky nemají i nějaké jiné účinky 😀 😀 😀 😀 Pač už dlouhomi sex takhle nechutnal 🙂 🙂 😵
Při HA téměř vůbec to byly i ty hádky jak sem už psala...

lenicenka17
25. kvě 2009

Blondy:nenapínej určo je tam// jinak by jsi takhle neotálela!!!!!! 😅 😅 😅

terecka
25. kvě 2009

Ahojky holky, budouci maminy a snazilky!
Tak jsem si myslela, ze vas pres vikend doctu, ale houby s voctem... nemam sanci, no jo, dobre mi tak, kdyz jsem tu tak dlouho nebyla, ze 😉
Ty jo, vsimla jsem si, jak jsem neco malo docitala, ze je tu nejaka nova tehulka, ale ani za nic uz nevim, kdo to byl... Poradte.. 😅

tak blondy, jak test? nenapinej nas...

blondynka400
25. kvě 2009

kramli, já ho v poslední době přestala pít úplně.... Takže občas jen trošku vínka. Na svatbě jsem si dala, ale rozhodně jsme se neopila....

No dobrá, nebudu napínat. Je pozitivní, ale úplně nádherně 😅 , testovací je stejně silná jako kontrolní 😵. Nějak nevím proč, ale tentokrát mám pocit, že je vše v pořádku 😅

terecka
25. kvě 2009

eli, tak ta svatba uz je za chvilku, co?! tesis se? 🙂

terecka
25. kvě 2009

tyy jojo, blondy, veeelkaaaaaaa gratulace!!!! 😎 a hlavne ti preju hodne stesti, at se tentokrat podari vse, jak ma. Hlavne na sebe davej bacha!

lenicenka17
25. kvě 2009

Blondy:no supéééééééééééééééééééééér 😅 😅 😅 Moc ti to přeju!!!!!!
Určo to bude OK 😉

blondynka400
25. kvě 2009

Holky děkuju, no doufám že ano 😅

leni, k těm bylinkám, myslím že můžou mít pozitivní vliv na sexuální život. Koukni na mně, co u mne jeřáb způsobuje 😵

lenicenka17
25. kvě 2009

Blondy:určo mít budou fakt tak sem sex ještě nikdy neprožívala,fakt 😵 😵 😵 😵
U tebe udělal mimi,ale ty jsi neměla problém otěhotnět spíš to udržet,ne??Myslíš že když jeřáb tak účinkuje na sexík,že i tu ovulku mám čekat konečně dřív???Mooc doufám že tenhle cyklus bude kratší

eliska_v
25. kvě 2009

Holky na svatbu se těším šíleně mooooooooooooooooc 😵 😵 Pořád nemůžu uvěřit tomu, že za pár dnů se vdávám...Asi mi to dojde až tam!! 😵
Blondy ovu už proběhla teď o víkendu!!! 😎

eliska_v
25. kvě 2009

Blondy: Tak to gratuluju!! 😵 😵

blondynka400
25. kvě 2009

leni, no já měla na začátku trošku problém s ovu, chodila si jak chtěla a spíše pozdě a měla jsme kratší LF. A to mi jeřáb krásně nepravil..... Mně pomohl hned první cyklus užívání.

eli, hele já mám od svatby skoro 5 měsíců a ještě mi to pořád úplně nedošlo, že už jsem paní a ne slečna ana nové jméno si taky na a ne naučit. Věčně se třeba do telefonu představuju starým....

eliska_v
25. kvě 2009

Blondy: Jj, tak to mně to taky zatím ještě nedochází a to mám před svatbou 😀 😀
A co jinak ten testík??!! 😵 😵

lenicenka17
25. kvě 2009

Blondy:to sem tu dost četla že hoky hned první cyklus užívání jeřábu byly těhu,kéž bych nebyla opět vyjímka 😵 😵 😵 Moc v to doufám 🙂

blondynka400
25. kvě 2009

eli, už jsme to psala, je kráááásně pozitivní 😅

leni, tak já jsem nebyla.... Ale užívala jsem ho celkově 3 měsíce, což je taky relativně krátká doba 🙂

lenicenka17
25. kvě 2009

tak aspoň když se mi cykly zkrátí z 36DC na max.30DC i to bych brala jako super 🙂

eliska_v
25. kvě 2009

Holky co že to tu užíváte?? 😕 😅

lenicenka17
25. kvě 2009

eli:kapky jeřábu ptačího

eliska_v
25. kvě 2009

Co to je?? 😕

kramlinka88
25. kvě 2009

blondynka: velika gratulace 😵 Tak nejak jsem si myslela ze ti to vyjde....

akorat to ted na me tak nejak padlo, ze se nam nezadarilo 😒 Ale to bude OK ja se s tim srovnam....ja bych treba taky brala nejake bylinky, akorat teda nevim na co kdyz mam cyklus ukazkovych 28 dni, ovu taky kolem toho 14-15. dne, tak bych tomu chtela nejak pomoct a nic me nejak nenapada....no kazdopadne v cervenci skaknu k mudre, stejne mam jit na prohlidku, tak ji reknu at mi udela poradnou prohlidku, ale byla jsem tam v unoru a nic nerikala ze by melo byt neco v neporadku...tak uvidime, holt asi potrebuju vice casu 😎 😉

blondynka400
25. kvě 2009

leni, já se s jeřábem dostala na 28-29 dní a ovu 14-15 den....

eli, to je taková bylinka. Moc dobrá 🙂

lenicenka17
25. kvě 2009

Měly by to být kapky na upravení cyklu,snad to dobře píši je tu o tom na koníkovi i diskuze jestli najdeš počti si...

lenicenka17
25. kvě 2009

Blondy:a před jeřábem jsi to měla jak?

lenicenka17
25. kvě 2009

dle mě by ovu měla být hned po MS to je sexík po té puze vzácnej oběma tak by mimi bylo hned 😀 😀 😀 😀

pavlisa
25. kvě 2009

Blondy, strašně moc ti gratuluju k testíku!!!
a hlavně, pokud máš pocit, že už je to "ono" tak to je úplně ta nejlepší zpráva
😉
Budeme ti všechny držet palce (dobře ..nejen na rukách, ale i na nohou)
😀 😀

Kéž bych tě brzo dohnala, u mě proběhla (dle teploty i ovu testu) v sobotu ovulka, takže uvidíme.
Trochu se obávám, že na to nestačila kvalita hlenu a tak z toho asi nic nebude, ale nebudu to ještě vzdávat, ne?
To je předčasné, uvidím za 14 dní

jupíí, máme další těhulku, no nádhera, takže nejen sluníčko mi dneska zlepšilo den
🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru