Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
7. čer 2009

lener, a jak jsi na tom vlastně ty? Stále čekáš? 🙂

lenerka
7. čer 2009

blondy

já jsem tě viděla zas v jiný diskusi 😅
unor2010pěkný

lenerka
7. čer 2009

no dneska jsme to měla dostat
a zatím nic
vždycky to mám o 2dny dříve ani špinění se zatím nedostavilo
ale testovat nebudu
určitě to zítra dostanu a těhu jsem si zase namluvila ☹ nevím no

blondynka400
7. čer 2009

lener, no jo to víš, já jsem taková chobotnice. Prostě jsem neumím dělat jen jednu věc 😀 . Já jsem sice lednová, ale ta únorová diskuze mi vyhovuje víc. A jestli konec ledna nebo únor, ono je to vlastně jedno. Třeba se k nám přidáš, ne? 😵
Tak uvidíš, co máš za příznaky?

lenerka
7. čer 2009

no kdybych byla
tak bych měla termín porodu 16.2.2010
já nevím
prsa mě bolí stejně
unavená jsem také,rozežraná taky 😀 mám v sobě jogurt
na noc jinak bych neusla
ale tak nějak mě bolí břicho,že to asi dostanu

blondynka400
7. čer 2009

lener, mne bolí břicho jako "kdybych" to měla v podstatě do teď. I když je to trošku jiné, spíš citím, jak se děloha roztahuje a jak mi tam tlačí, je to takový zvláštní pocit....
Tak to máš jak já, já taky teď musím před spaním něco sníst 😀

lenerka
7. čer 2009

no je fakt,že při prvním těhu
jsme asi 2měsíce chodila s vložkou
nechtěla jsem věřit že jsem vážně těhu 😀
ale já šla na vyšetření fakt pozdě
skoro v 7tt

lenerka
7. čer 2009

ale co
mimčo bylo aspoň vidět
kdybych tam šla tento týden,tak ta naše Dr.uvidí prd
jestli vážně jsme tak na začátku
asi 2tt od ovulace 😅

lenerka
7. čer 2009

kde pak máme zakladatelku této diskuse????

lenerka
7. čer 2009

já musím jíst pořád
jak se nenajím jě mě špatně,ale to mám pořád
takové stavy 😀 žravosti

blondynka400
7. čer 2009

lener, to není až zas tak pozdě. Někteří doktoři tě stejně dřív vidět nechtějí 😀
Tak hlavně že jsi pak uvěřila.... 😉

Jsem tedy zvědavá, jak to s tebou dopadne, budu držet všechny palečky co mám, aby MS nedorazila a na testíku byly krásné dvě čárky
😵

lenerka
7. čer 2009

no jestli budu testovat,tak až ve středu
snad to vydržím 😉

lenerka
7. čer 2009

no nakonec jsem při tom prvním těhu uvěřila,až kačka ze mě vylezla 😀 😀 😀

blondynka400
7. čer 2009

No já taky původně chtěla testovat později, ale jak jsme mežila BT, tak mi to bylo jasné a jen jsem si to chtěla potrdit....
Tak to jsi uvěřila tedy nakonec docela pozdě, na podruhé to snad bude dřív, ne? 😀

blondynka400
7. čer 2009

No já taky původně chtěla testovat později, ale jak jsme mežila BT, tak mi to bylo jasné a jen jsem si to chtěla potrdit....
Tak to jsi uvěřila tedy nakonec docela pozdě, na podruhé to snad bude dřív, ne? 😀
Půjdu spát, měj se hezky a dobrou

lenerka
7. čer 2009

taky půjdu
dobrou díky za pokec 😉

eliska_v
8. čer 2009

Ahoooj holčiny.
Tak včera měla přijít MS zatím nic, takže dorazí nejspíš dnes... Bolí mě bříško, tak si myslím, že v průběhu dne je to tu....

Jinak na ty naše svatební fotečky:
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

😵 😵 😵

terecka
8. čer 2009

Ahojky, Eli, moc kraaasne fotecky, bylas nadherna nevesta a i pocasi vam celkem vyslo, ze?! 🙂 tak ted uz jen to miminko a budete uplna rodinka 😉

blondynka400
8. čer 2009

eli, tak to jste na tom s lenerkou stejně. Třeba nedorazí ani jedné z vás 😵

terecka, ahoj mamino, jak je? 😎

terecka
8. čer 2009

Ahoj Blondy, teda taky muzu psat ahoj mamino, ze?! 😀
U me dobry, akorat furt kycham, tak nevim, jestli nahodou nemam nejakou alergii, snad ne 😠
Jinak zitra jdu na krev a mela bych se dozvedet vysledky minulych testiku a za tyden pak k doktorce, uz se tesim, az zase prcka uvidim 😵
A co ty a tehotenske priznaky? Mas vubec nejake?

kramlinka88
8. čer 2009

Dobre ranicko 😉

blondynka400
8. čer 2009

terecka, no mně se na začátku alergie zhoršila, ale teď už je to doclea v pohodě....
Tak ať vše dobře dopadne 😉
Jojo bohužel mám, říkám tomu veerní nevolnosti, už se mi i jednou podařilo objímat záchodovou mísu. A celkově mi je celý den tak divně, plus mám pořád hlad ale nějak mi nic nechutná a nemůžu toho moc sníst a jsem taková unavenější, ale jinak docela pohoda 😎

kramlinka88
8. čer 2009

blondy: teda ja se takhle citim furt teda krome toho blivna 😀 Akorat ze u me to jaksi tehu byt nemuze 😎

blondynka400
8. čer 2009

kramli, to je nervozita před svatbou, to plyně přejde do těhu a už se toho nezbavíš 😀

terecka
8. čer 2009

blondy, tak snad ty nevolnosti brzy prejdou, me to nastesti netrapilo, teda trochu soufl mi byva i ted, kdyz je venku nizky tlak, ale spis tak jako na omdleni nez na zvraceni.. 😅
No, u me je celkem sranda, ze ja zadnou alergii nemam, teda aspon doted jsem nemela, tak ted nevim, jestli kycham jen tak anebo se mi nejaka alergie 'zjevila'? 🙂

Ahoj Kramli 🙂

blondynka400
8. čer 2009

terecka, tak neřekla bych, že mě to zatím trápí nějak extrémně, ale příjemné to úplně není...
Hm, ono je to možná tím, že tvoje tělo je teď trošku oslabené a tak reaguje na věci, které ti předtím nevadili.... 😉

kramlinka88
8. čer 2009

blondy: 😀 😀 No tak to bych teda brala 😉

terecka: zdravim tehulko 😉

eliska_v
8. čer 2009

Ahojky holčiny.
Tak MS zatím nikde a bříško ráno bolelo víc, ale teď zase nic...Kéž by to nepřišlo!! Ale známe to...nechci nic zakřiknout!!

blondynka400
8. čer 2009

eli, a kdy budeš testovat? 😎

lenicenka17
8. čer 2009

tak dnes mě nějak bolí břicho nic moc ale vím o něm a teď sem dokonce malinko měla špinavý papír při čůrání,sakriš co to zase je 😠 😠 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru