Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

eliska_v
25. srp 2009

Holky já věřím, že budete zachvilinku taky těhulinky.... 😵 😵

kualalik
25. srp 2009

Dobré ráno ženy 😀
Marti, matava, tak tfuj tfuj tfuj ať vejce zrají ostošest 😉 my jsme s mužem byli taky na Harrym a byla to teda pořádná slaďárna, žádný lekačky, tak hold budeš muset na tchýni párkrát bafnout během filmu i ty 😀 😀 😀

snazilka,co se týče mých koz 😀 ... tak jsem si myslela, že mi moc nevyrostou, jelikož tím svým přehnaným cvičením od malička jsem měla prsa děsně pevný.. (jsem si donedávna před těhu mohla chodit bez podprdy)... a tak jsem si říkala, že jak mi vyrostou ted, že mi asi prasknout 😀 😀 😀 ale dobrý, drží 😀

Mamka mi koupila celej meloun,tak se jdu do něho pustit... jsem závislačka na ovoci 😀

pavlisa
25. srp 2009

Tak to je dobrý, plaším tady s nějakou mykózou či co a dneska jen hustý creamy výtok, ale nesvědivý, takže jsem klidnější.
A to jdu za hoďku na gyndu 🙂
aspoň se nechám odborně omrknout. Stejně mě bolí podbříšek, lehce, ale cítím ho.

Ne, fakt nejsem těhu, jednak protože vůbec nevím, kdy byla ovu a jestli proběhla (soudím jen podle bolesti pravého vaječníku, jako vždy při ovu) tak jsem možná tak 4DPO.

Teď jen hlavně, ať jsem v pohodě, zdravá, bez nějakého zánětu.

Jak si tak čtu ty vaše těhu choutky holky, tak to já jsem na sebe teda fakt zvědavá 🙂 jestli mi přestane chutnat zmrzka, je jasný, že jsem v tom 😀

blondynka400
25. srp 2009

Ahoj holky,

matava, no to máš pravdu, neměl ten svůj ztrácet 😀 . Hele kdy jdeš na tu folikumetrii? Příští týden? Že bychom se mohli u dr. sejít 😀

eli, to je dobře že jsi klidná, ono je to nejdůležitější... Hlavně teď celou dobu budeš pořád na něco čekat, a je to spíš horší než lepší....

kualalik, tak si měla méneší mléčnou žlázu, když ti tak vyrostli. Hold mimi bude potřebovat papat 😀

Jinak hlásím holky se už pár dní citím první pohyby, nebyla jsem si úplně jistá, protože to byla fakt hdně jemné. Ale po včerejšku už je to jasné, čutlo mě fakt pořádně 😀

pavlisa
25. srp 2009

a jeje, blondy nám čeká malého fotbalistu 😀
to musí být bezva pocit..

Tak já byla u Dr. nic to není, dal mi Globulus, nějaké tablety. Zase mě utěšoval, že mám být s tím těhotenstvím v klidu, že jeho neteř byla beznadějný případ a když měla jít na umělé, zjistila, že je těhu.

A to jsem tam přišla a říkal mi, když se začetl do moji karty - tak vidíte, minule jsem vám dal žádanku na spermio a teď jdete, že jste těhotná. A já na to - joo, pane doktore, to asi víte něco, co já ještě ne 😉 ale já jdu s mykozou 😀 😀

blondynka400
25. srp 2009

pavlisa, a ty odběry ti udělal? 😕
Vidím, že máš doktora srandistu 😀

pavlisa
25. srp 2009

jo, odběry udělal, pro jistotu. Mám si příští středu zavolat, ale říkal, že to vypadá dobře.

Teď jak se neměřím, tak to je supr, vůbec nemám falešné těhu příznaky, takové ty vsugerované 🙂
ale od příštího měsíce se na to zase vrhnu, ať mám přehled!

blondynka400
25. srp 2009

pavlisa, to by mě zajímalo, jak to pouhým okem poznal 😀
Kdyby jsi měla, mám nějaké ovu testy, já už je nepotřebuju a je mi líto je vyhodit, tak můžu darovat 😉

snazilkadd
25. srp 2009

kočky já už se nemůžu dočkaaaaaaat dnešního odpoledne!!!! Jedeme mrknout na štěňátkooooooooo 😀
Pavliso: taky se tak těšíš???
Jsem si jistá, že to bude dobrá kůra na otěhotnění 😀
Jinak dnes jsem volala na gyndu, jak dopadl ten můj hormonální profil a žádný doktor tam už nebyl, jen 2 sestřičky, říkaly, že nejsou oprávněné k interpretaci výsledků, ale že podle nich je to v pořádku. Tak snad 😅

blondynka400
25. srp 2009

snazilkad, hm, to je škoda že ti ty výsledky neřekli... Tak uvidíš co ti řekne dr....
Kdy jdeš na další odběry?
Hele a co by jsi pak dělala se štěňátkem a s miminkem? 😀

lenerka
25. srp 2009

ahoj Blondy

tak jsem koukala na tu naší tabulku paráda
jak je to tam růžový 🙂
holkám se to taky určitě brzy povede a budeme všechny do konce roku těhu a některý už maminkama 🙂

kuratkol
25. srp 2009

Blondy: My jedem o víkendu taky pro štěňátka a dokonce pro 2 🙂 A taky chci miminko, to se přece nevylučuje 🙂

Lenerka: Kéž by 🙂

gab123
25. srp 2009

Ahoj holky jak se máte? nějak nestíhám jak se máte koukám,že se pěkně rozrůstáme!
eli moc gratuluju k těhu!

gab123
25. srp 2009

reník koukám jaké máš pěkné bříško já mám taky takový,ale zatím nějak nepřibírám mám nahoře necelých 5kg.Mám jen velké břiško a jinak nic do všeho se pořád ještě vejdu pořád čekám kdy to přijde 😀
V albíčku mám kousek pokojíčku jak jsme malovali ,ale ješte to není hotové.

kualalik
26. srp 2009

Dobré ráno ženy 😵
Tak se nějak nemůžu vyhrabat z postele, navíc tu lilo, tak že sluníčko nikde 😒 Dneska mě čeká další uklízecí den, přijde mi truhlář zaměřit nové vstupní dveře a taky kvůli nábytku. Tak doufám, že se dohodneme 😀

pavlisa
26. srp 2009

ahoj holky,
tak jsem svou drahou polovičku objednala do Pronatalu na spermio, jde tam příští týden, to je fičák..sestřička říkala, že můžem i zítra, že se jim tam uvolnilo místo, ale příští týden je to ok, zrovna v ten den mám mít MS..takže když to dostanu, nebudu smutnit, protože se za hoďku po vyšetření určitě dozvíme, že je u něj vše v pořádku a září je naše vítězné 😉

jinak štěnátka byla nádherná, nešlo od nich odejít, myslím, že tohle je nejlepší přípravka na mimino.
Starosti v kombinaci s velkými radostmi 🙂

blondynka400
26. srp 2009

Ahojky,
lenerka, jojo, taky doufám, že dokonce roku už bude celá růžová, i když holyk už vlastně kdy, když budou mít mimi 😀

kuratkol, nevylučuje, ale snazilkad má zatím docela malý byt, proto jsem se ptala... Ale jinak si osobně myslím, že pes a amalé dítě nemá dohormady v bytě co dělat, je to moc velký alergen a nosiš bacilů....

kualalik, ty jsi stále akční co? Co včera žehlení? Zadařilo se? 😀

pavlisa, to měli taskhle brzy místo jo? 😕 Tedy to máš štěstí 😀 . Až tam pojedete tak se nedivi, je to tak divně lese, vůbec to nevypadá jako Praha... Jo a doporučuju cestovat autem 😀

kualalik
26. srp 2009

blondy, akční jsem, ale večer jsem z toho vyřízená 😀 všechno jsem to vyžehlila, v pauzách jsem si dávala jahody se šlehačkou 😀

pavlisa, tak to koukám, jak rychle vás objednali 😉 to je dobře, aspoň budete moudřejší 😉

pavlisa
26. srp 2009

jak pes a mimčo nejde dohromady? Já mám naši hafuši schválně jako chůvu pro prcka 😀 😀 😀
za piškotek udělá cokoliv 😀 tomu se totiž říká levná pracovní síla...však je krize,ne? 😀

no teď ještě udělat to miminko..

Manžu jsem nalákala do Pronatalu hlavně na časáky 🙂 tak se začíná těšit, hihi

kualalik
26. srp 2009

pavlisa, když byl můj manžel na spermiu, tak vylezl ven a říkal paní doktorce, že by si ty časopisy měli aktualizovat 😀 😀 😀

My máme bafunu taky jako potencionální hlídačku kočárku 😉 už když sem chodila ségra s kočárkem,tak seděla u malého, koukala do kočárku a vždycky když vydal nějaký zvuk,tak přiběhla k nám a hlavou do nás 😀

rennik
autor
26. srp 2009

gab to ti teda závidím tu váhu co bych za to dala,ale marné hlavně aby byl prcek v pořádku, po porodu si budu muset dávat pořádně do těla aby to šlo dolů. Pokojíček máte moc hezký, my bohužel další místnost na pokojíček zatím nemáme takže se budeme muset uskromnit v našem malém prostoru. 😒

pavlisa
26. srp 2009

rennik, to půjde dolů samo, ani nebudeš vědět jak, všechny moje kamarádky po porodu neuvěřitelně zkrásněly a zhubly!

kualalik: já si taky myslím, že naše psice bude taková "mamina"
a to o těch časopisech doma říkat nebudu, když se tak těší, hihihihi
Jen aby se mu pak vůbec chtělo domů 😀

blondynka400
26. srp 2009

kualalik, neboj, to přejde 😀 . Myslm ta únava...

pavlisa, je to mi neříkal, že tam měli časáky 😀 . Ale on byl během dvou minut venku, tak si jich asi nestihl ani všimnout 😀

renník, říkala jsi že máš otoky, třeba bude většina vody... Kamarádka přibrala v těhu 22kg, byla z toho nešťastná (měří 160 cm), a kdyý odcházela z porodnice, měla jen 3kila navíc. Měla velké mimi a k tomu zadržovala vodu....

matava
26. srp 2009

ahoj holky, tak harry byl tentokrat fakt slaby, lekly jsme se jen jednou, tesila jsme se na vetsi horor 😀 kazdopadne tchyna mela dobrou naladu, otevreli jsme si pak vsichni jeste vinko, k tomu holand. syry...pokusi se nas objednat na sobotu k nejake lecitelce, tak jsme zvedava jestli to vyjde..
blondy, jdu tam v pondeli v 15.15, teda to by bylo skvely, jestli tam mas taky cestu 😀

eliska_v
26. srp 2009

Ahojky holky, tak na kontrolu jdeme už příští týden ve středu!!! 2.9. ve 14 hod 😵 😵 😵 😵 😵

venyska
26. srp 2009

Ahoj eli psala jsem ti .Máš ve schránce vzkaz těhulko

venyska
26. srp 2009

Eli měla jsi taky bílý krémovitý výtok?

venyska
26. srp 2009

Dnes jsem 12 DPO a zatím nic ☹ Asi zas smůla

eliska_v
26. srp 2009

venyska: Ahoj holka... jj, měla ale ne furt!! třeba teď ho mám zase... 😵

venyska
26. srp 2009

A dřív si ten výtok měla taky???Já ho mám teď prvně

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru