Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
12. zář 2009

Marti, tak joooo, tak vám pašíka přijedeme urožnit 😉 a že seš to ty, tak domluvím nějakou extra super cenu 😀

alzbeta.hod
12. zář 2009

tak to máš dobrý ten můj tam nechce... pořád ho přesvědčuji že na něj nikdo ani nesáhne ale ve mě se doktoři budou pak jen šťourat... možná o tom už uvažuje ale sám od sebe ani náhodou.

kuratkol
12. zář 2009

matava: Nám řekli, že nekuřák už nemají, že mají jen pár míst v kuřáku....

kualalik
12. zář 2009

alžbět, tak mu řekni, že na tom fakt není.. že jestli chce, tak může jít do té místnosti sám nebo s tebou... ten můj tam šel sám a byl raz-dva venku 😵

matava
12. zář 2009

kuratkol, tak snad tentokrat v tech kuracich bude taky vic nekuraku a bude tam v pohode dychatelno 😀
kuallaik, o te super cene to abych si to nekam dala do wordu copy paste a za par let to pouzila pro pripomenuti 😀
alzbet, ten muj taky nechtel..furt at ja se nejdriv dam dohromady a ja nevim co jeste..no a pak jsme jednou prisla se zadankou a rekla mu, ze proste mudr potrebuje i jeho vysledky, aby se mi pak mohla venovat jeste intenzivneji (napr. kdyby zjistila ze manzel je naprosto v poradku, tak by me posilala treba na hormony, genetiku atd) a ze mam k ni jit na kontrolu za tri tydny a pocita s tim, ze jeho vysledky uz budu mit s sebou...na to uz nemohl nijak drzkovat 😀

matava
12. zář 2009

a alzbet, ted to nebude o straseni ale o realite nasi "breznove" diskuze...netehulky jsme zustaly ctyri = jedna jeste vysledky spermia nema, dalsi dve maj manzely se spatnym spermiem a u meho manzela dokonce potvrdili azoospermie, tzn. vuuubec zadne spermie...zjistili jsme to v cervenci, ted uz mame vysledky genetiky a hormonu, vse mame v poradku, tak se zkouma dal cim to je a pak jdu na umele...ale aspon uz vime na cem jsme a muzeme s tim nejak bojovat, teda aspon teoreticky 😉
takze pro klid duse ten spermiogram fakt hodne doporucuji...a drzim palce

alzbeta.hod
12. zář 2009

kualalik: tak to klobouk dolů....

matava: to mě mrzí... ale aspoň opravdu víte čím to je že to nejde... ☹

alzbeta.hod
12. zář 2009

přesně tak... on se jen snaží a já se cpu práškama, přibírám na váze a zjišťuju ovulaci... no prostě hrůza. Tak on by mohl udělat tu jednu drobnost...

kuratkol
12. zář 2009

matava: Mají tam dobrou klimošku, takže to tam není moc cítit...navíc manžel kouří, takže by mi asi nepoděkoval, kdybych objednala nekuřák....

Holky, myslím, že je pořád lepší, když nechce manžel/přítel než když nechce mudr. 😉

alžbet: Ta, co nemá spermio, jsem já......takže kdo ví, co nám zjistí....

matava
12. zář 2009

alzbet, uz se snazite dost dlouho a je to napor na psychiku vas obou i kdyz ti mozna prijde, ze on to vubec neproziva..ale preci jen bydlite spolu a jeho se to vice ci mene taky dotyka, kdyz si meris bazalku, kdy pak ctrnact dni cekas a pak jsi zklamana, ze zase nic...mozna to bude znit zvlastne, ale sice ne hned ale postupem casu jsem si trosku po tech hroznych vysledcich oddechla..ze to co jsem absolvovala od brezna uz nebude..to cekani kdy ovulku mozna mam nebo ne, jestli zrovna v tu dobu bude sex atd...
proste si myslim, ze tahle nejistota dela ve vztahu neplechu
jo a zkus to na nej jeste takhle...at si sam zjisti jak na tom je..ze prece taky chodi na preventivku k zubari, ty jeste k tomu na gyndu a ze by dospely clovek mel vedet jestli je v poradku..ja jsem mu i predhazovala ze jsem si k lonskym narozkam zaplatila sono prsu pro jistotu... 😉 a taky mel ten muj zrovna narozky, tak at si to vysetreni da k tem narozkam..je fakt, ze se to moc nepovedlo a pak mel poznamky typu, ze k dalsim narozkam chce spermie..ehm...ale si predstav, jak se bude chlapacky citit, ze mu reknou, ze je ok 😀
a taky jsem sem tam utrousila pribehy jinych chlapu, trebas manzel od kolegynky sel na spermiogram sam od sebe uz v 19..atd... 😉

alzbeta.hod
13. zář 2009

matava: děkuji za vyčerpávající odpověď... zatím to necháváme jestli se chytí.. moc na to nespěcháme ale kdyby se zadařilo byli bysme rádi... máme ještě hromadu jiných starostí.

blondynka400
13. zář 2009

Ahoj holky,
jdu vás jen na rychlo pozdravit. V rámci mezí je všechno relativně ok 😉
Koukám, že máme nový přírůstek, alzbeta, vítej 😵

kuratkol
13. zář 2009

Ahoj blondy, co to znamení "V rámci mezí je všechno relativně ok" ?

kualalik
13. zář 2009

Ahoj ženy 😉
Dnešek mám takovej rozlítanej, dělala jsem od rána na zahradě, pak k našim na skok s vyuzeným bůčkem, prádlo, žehlení, a fandit mužovi na zápas do haly 😅 no a ted jsem doma 😀

eliska_v
14. zář 2009

Ahojky holky.
Tak jak se tu máte?? Celý víkend jsme oslavovali manželovi narozky a bylo to super!!! 😵 😵

Teď si dávám caro a čajíček a dojídám dortíček 😎 😵 😵

Holky jedno se musí nechat, při těhotenství si fakt ženská musí zvyknout na strach, protože jsem nervózní furt!! Nejradši bych byla furt u Dr. a koukala jsem se na ultrazvuk... 😀 😀 😵 😵

kualalik
14. zář 2009

Brý ráno ženy 😀
Tady je ale hnus jeden zataženej 😒 fouká vítr a mě do toho jde nějaká rýma...

Já přesně za týden budu koukat na našeho bobka, jak zase vyrostl 😀 teda doufám, že vyrostl, protože mi přijde, že buď mi břicho roste do zad nebo nevím... po jídle mám břuch jak blázen,ale jinak teda vůbec 😀 ale ono se to někdy časem vyvalí 😀

eliska_v
14. zář 2009

kualalik: Tady je taky pěkně hnusně 😠 😒 A rýmu mám taky-pěkně mě to štve!!

Jinak já jdu na kontrolu tenhle čtvrtek, tak snad píďala vyroste zase o něco!! 😉 snad bude vše ok!! 😵

S tím břichem, tom mám stejně nebo aspoň podobné ráno bříško normální a po jídle se nafouknu!
Jak se jinak cítíš?? pocituješ, že jsi těhu?? Já vůbec...Sice mě pobolívá podbříšek a trochu mám citlivá prsa, ale jiank nic..

alzbeta.hod
14. zář 2009

ahojík jsem tu zas... konečně máme 14 perných dní snažení za sebou... tak jsem zvědavá jestli to k něčemu bylo... mám takové tušení že ne.

rennik
autor
14. zář 2009

Ahoj holky zdravím při pondělku. U nás je celkem hezky a docela i teplo. Dneska jsem se na chvíli stavila do práce popřát jedné sestřičce, ale díky bohu že jsem domů. Už se nikdyyyyy nechci vrátit, ten frmol jim fakt nezávidím.

Kualaličku se máš že už za týden, já musím počkat týden a 3 dny 😀 a už se docela b 😀 jím co nám tentokrát řekne, jestli jsme nepokročili v otvírání, nebo nedej bože zracování a taky jak je Luki velký, bojím se že mi poví že čekám obra. Ale taky se těším až ho znovu uvidím drobečka mojeho. V práci jsem se přijednom stavila na porodní za kamarádkou, narodil se ji chlapeček 2800g krásnýýýýýýýýýý, taky by mi takový malinký stačil, ale po tom co mi vyprávěla jaký byl porod, no nevím začínám se hodně bát.

alžbět ještě to dopředu nevzdávej třeba to právě vyšlo 😉

kualalik
14. zář 2009

eli, špatně mi vůbec není, cejtím se báječně.. dokonce i stavy únavy odcházejí, ale stejně si jdu po obědě natáhnout na gaučík a kouknu na nějaký film a pak u toho usnu, tak že vidím titulky na začátku a titulky na konci 😀

rennik, hlavně klid a nepřemýšlej moc nad tím nebo si tím stresováním ten svůj stav zhoršíš 😉 kamarádka v pátek před půlnocí porodila klučíka a vážil 3750g 😀 každopádně, až přijde domů, naběhnu tam s blokem a tužkou a budu zjišťovat veškeré info 😀

alžbět, podívej, ten poslední cyklus, který nakonec byl u nás vítězný... jsem fakt nečekala,že z toho něco bude.. hádali jsme se neskutečně, sex kolem ovulky byl jen jednou 😀 v podstatě jsme měli sex minimálně ten měsíc 😅 taky jsem si říkala,když jsem ten test v ruce držela a čekala, že to zase bude o ničem 😅 tadááá a byla tam,... chce to hlavně na to nemyslet... mluvím z vlastní zkušenosti 😉

blondy, doufám, že v rámci možností jsi v pohodě ... myslím na tebe 😔 😵

eliska_v
14. zář 2009

kualalik: Tak to je skvělý, že se cítíš výborně!! 😵 😵

kualalik
14. zář 2009

Eli, jak máš v albíčku ty těhu kalhoty, už ti přišly? 😅

eliska_v
14. zář 2009

Jj, ty kalhoty mám a jsou skvělý!! 😉

My jdeme ve čtvrtek na kontrolu, tak jsem zvědavá jestli mimi bude v pořádku!! je to šílený, jak se člověk furt bojí!! 😅

kualalik
14. zář 2009

Koukala jsem po nich na netu. Jakou výšku máš? Objednala sis L velikost? Jsem to ale zvědavka 😀

eliska_v
14. zář 2009

Mám velikost L a délku 170 cm... 😵 😵

kualalik
14. zář 2009

tak to bych mohla mít asi stejnou velikost jako ty... mám 175cm 😉

eliska_v
14. zář 2009

Jo, to si myslím, že by to mohlo být nastejno 😉

Já se tak těším na další prohlídku!! 😵 😵

kualalik
14. zář 2009

to já taky, až se tam ten červík bude zase hýbat a bude o "kus" větší 😀 a další fotečka do albíčka 😀

Doktor z nás zase bude hotovej, normálně se tam válel na stole smíchy 😀 Manželovi hlášky ho dostaly 😀 😀 😀

eliska_v
14. zář 2009

kualalik: Manžel se mnou půjde tu další kontrolu... jsem fakt zvědavá, jak to tenhle týdne dopadne!! 😉

kualalik
14. zář 2009

se mnou chodí manža na každý ultrazvuk, musí u toho všeho prý být 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru