Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

pavlisa
18. zář 2009

no výborně, napíšu dlouhosáhlý mail a pak se mi kousnul počítač a můžu to psát znovu..🙄

takže ahoj holky moje,
asi už se teda přesně netrefím do těch slov, které jsem původně psala, jen musíte věřit tomu, že všechno dospěje ke zdárnému konci, protože takhle březnovská diskuze byla kouzelná, skoro všechny jste otěhotněly, až na mě, Matavu a Snažilkudd (ta má teď nádherné psí minkovské starosti) a taky Kuratkol, ale ta bude těhu co si dá dokopy ten žlučník, to je sychr.
Buďte pozitivní a myslete na ty hezké věci, jo? slibujete? joooo? na holý pupek? tak dobře, ale budu na vás muset občas asi dohlídnout 🙂

Elinko, ty jsi holka statečná, ty to všechno zvládneš, nebudu se opakovat, holky ti to tady moc pěkně napsaly. Uvidíš, ani se nanaděješ a po dalším snažilkování se opět zadaří. Věřím tomu.

My už jsme objednaní na říjen do Gestu, tam se uvidí, co dál. Ale protože už to budeme nějak řešit, tak mi je líp na duši.
A manžel je absolutně bezvadný, cpe se vitamínama, rozhodl se, že teda i něco tomu pohybu věnuje..bavíme se o tom doma a to je hlavní, jsem za to moc ráda, že nedělá mrtvýho brouka.
Budu vás informovat, co nám tam řekli a co nám radí.

Držte se a nebojte se, já se na vás občas budu mrkat 🙂

pavlisa
18. zář 2009

jeee, tak pardon, ono se to tady vepsalo dvakrat 😀

kuratkol
18. zář 2009

No holky, kde jste ?

kualalik
18. zář 2009

Já jsem tu... 😉

kuratkol
18. zář 2009

A co je nového ?

blondynka400
19. zář 2009

renník, a někde jinde by si rodit nemohla nebo to máš hodně daleko? 😕
On ti primář fakt sežral svačinu, jo? 😀
No já chci rozhodně taky rodit bez epiduralu, k němu by mě nikdo nedonutil. A manžela bych neřešila, když omdlí omdlí, víš jak to chlapi mají... Já ho při samotném porodu ani mít nechci, takže tohle neřeším. Navíc stejně nevím, jestli malá počká tak dlouho, než bude semnou v čechách 😀

pavlisa, no kenčně jsi se ukázala, už jsem si říkaal, co je s tebou.... Jak jsem tedy teď moc nepobývala tak mi něco asi uniklo, ale dle toho co píšeš, tak předpokládám, že spermio nedopadlo moc dobře 😖
hold se budu muset kouknut asi o něco zpět do dizkusze, abych byla v obraze 😀 Každopádně, vše se duá v dnešní době řešit 😉

rennik
autor
19. zář 2009

blondy ahojky jo mám to do jiných nemocnic dost daleko, naše nemocnice je spádová pro veškeré okolní města, nejbližží je ve Frýdku, Jinak až Karviná nebo Ostrava. Nějak tu naši nemocnici přežiju, měli by jsme rodit už v novém porodním sále, tak uvidíme, víš co já si teď říkám že až mě bude bolet bude mi srdečně jedno kdo si co říká, hlavně že v pořádku porodím. Jo a primář- jo sežřal hňup jeden. Byli jsme tenkrát na gyndě na praxi a nechali jsme si svačiny položené v sesterně na stole, no když jsme šli pojíst tak tam ta moje nebyla. Jedna ze sestřiček říkala že to musel být určo primář, že jim tam sežere všechno na co přijde. Tak pak před ním nadhodila že je to trochu trapné žrát jídlo i studentkám no a on mi zašel koupit novou, ale nepřiznal se blbec jeden, jen jsem na stole našla novou sváču. On je celkem takový oplzlý, má trapné narážky...... prostě idiot. Podívej se stránky www.nemtr.cz tam si dej oddělení gynekologie, lékaři oddělení a najdi si primáře a uvidíš že už vzhledem je to hňup namyšlený.

kuratkol
19. zář 2009

Holky, kde jste ?

eliska_v
19. zář 2009

Ahojky holky.
Dneska mi je zle 😔 Vím, že v sobě mám to malé, ale nežije!! Je to šílený pocit!! 😢

kuratkol
19. zář 2009

Eli: To věřím ... to musí být strašné.... kdy jdeš na revizi ?

eliska_v
19. zář 2009

kuratkol: v úterý!!! 😔

lenerka
20. zář 2009

kualalik

tak jak jsi dopadla na tom ultrazvuku?
doufám,že jsi měla jen pocity a že s miminkem je vše v pořádku 😉

lenerka
20. zář 2009

Elinko

jsme s tebou
neboj bude vše ok a za 2měsíce se vám to určitě povede 😉

blondynka400
20. zář 2009

Ahoj holky,
tak mi di IP psala saji, jestli si jí ještě pamatujete. Nemohla naší diskuzi najít, tak sand s brzy ozve 😉

kualalik, jdeš až v pondělí jsetli si dobře pamatuju, ne? 😕

eli, proč jdeš vůbec na tu revizi až takhle pozdě? Takhle tě trápit..... 😔

renník, tak jsem koukakal, vypadá fakt "úžasně" 😀
Jojo, asi máš pravdu, že je to v podstatě jedno. I když já taky mohla jít rodit ke kamarádovi do soukromého luxusního sanatoria, ale nějak si to nedokážu představit, jak ho znám... 😀

kualalik
20. zář 2009

ahoj ženy 😵
Na utz jdeme zítra 😉

rennik
autor
20. zář 2009

Ahoj kualaliku jak je??

blondy: to byl zjev co??? No řekni že nevypadá divně už od pohledu, prostě k němu fakt rodit nejduuuuuuuu 😠

Eli drž se moc na tebe myslím!!! 😔

eliska_v
20. zář 2009

Ahojky holky.
Blondy: Pokud jsem zatím nezačala krvácet a nebyly žádné problémy, tak jsem objednaná až na to úterý!! jinak kdyby byly problémy, tak hned do nemocnice!!
Dnes mi začal hnědý výtok, takže si myslím, že buď dneska večer pojedeme do nemocnice nebo zítra ráno!! To je můj pocit!! 😔

rennik
autor
20. zář 2009

elis: vím že je to těžké ale pokud by se opravdu objevilo krvácení nebo hodně tmavý výtok nečekej na nic a jeď do nemocnice hned ať ještě nedostaneš otravu krve!!

eliska_v
20. zář 2009

rennik: Zatím nekrvácím!! Okolo oběda jsem měla malinkato světlr hnědý výtok, ale od té doby zase nic, takže počkám a uvidím!! Kdyby se to spustilo, tak určitě v mnohem větším množstvím než tohle...Takže uvidíme večer!! Ale říkala jsem manželovi, že pokud bych i tenhle malý výtok měla znovu ráno, tak chci aby mi revizi udělali už v pondělí!! 😔

rennik
autor
20. zář 2009

To je rozumné elis, protože mé známé se stalo že nevěděli že jim miminko nežije a jela do porodnice až při silných bolestech břicha a silným krvácením a to už měla z části otravenou krev, byla pak dlouho v nemocnici než se dala do kupy. Takže kdyby něco tak opravdu nečekej!!

dudunidu
20. zář 2009

ahojky holčinky, dlouho jsem tu nebyla, protože máme doma psího mimíska, takže spousta starostí ale hlavně radostí🙂 Dneska jsme se sešly s Matavou a ta mi pověděla, co se tu mezitím přihodilo...

Eli - moc mě to mrzí! Soucítíme s tebou všechny... Musí to být příšerné, ale život jde dál a bohužel přináší s sebou i tahle zamlklá těhotenství... Ale jak vidíš kolem sebe, prodělalo to mnoho holek a nakonec se jim to podařilo! 🙂 Já vím, řekneš si, že se mi to mluví, když jsem to neprožila, no upřímně řečeno se trošku bojím, že mě to taky možná čeká, protože jsem se dočetla, že u té mojí diagnózy PCO je zvýšená míra potratovosti... Ale já myslím, že některé negativní věci musíš brát jako osud a neutápět se v nich. Prostě to tak mělo být a příště už se povede. Neboj se a netrap se... Nebo alespoň ať se ti brzo podaří to překonat! Moc na tebe myslíme! 😅

dudunidu
20. zář 2009

Jinak všem ostatním těhulkám i snažilkám přeju moc štěstí, ať tento blbý čas nějak všechny zvládnete.

Blondy, ať i ty po těch negat. událostech, o kterých jsi psala, jsi OK a holčička ať často kopá, ať nemáš o i strach🙂 I když v noci by tě mohla nechat vyspat! 🙂 Prosím tě, nevíš náhodou ty názvy léků, jak jsem se tě na ně ptala a psala ti do IP? Já mám dnes 2.DC a 5. den musím začít brát Clostyl, případně jeho alternativu....Jinak tento nick je holky už můj poslední, nebojte🙂

kuratkol
20. zář 2009

Dudu: A není pejsek problém v nájmu ? My štěňátka třeba mít nemůžeme dle nájemní smlouvy.

dudunidu
20. zář 2009

Kuratko, my naštěstí bydlíme ve vlastním, takžetohle řešit nemusím 🙂 Hafinka je dokonalá. Je to naše štěstíčko. Člověk se soustředí i na jiné věci než zdravotní problémy 😉

eliska_v
21. zář 2009

Ahojky holky.
Tak jsem akorát dorazila z nemocnice...předoperační vyšetření za mnou a zítra ráno na revizi!! 😔
Ale už se těším až to bude za mnou!!
A v prosinci se chceme začít snažit znovu!! 😅

rennik
autor
21. zář 2009

Ahoj elisku ani nevíš jak moc ti držím palce aby vám to v tom prosinci vyšlo a byla jsi zase šťastná!!!! Už se moc těším až nám napíšeš že čekáš miminko 😉

eliska_v
21. zář 2009

Rennik: Jo, tak to se těším taky!! 😵

pavlisa
21. zář 2009

Dudunidu teď bude přispívat v noci na koníka pravidelně, když ji hafinka nenechá spát, co? 😀
Jak válčíte s psím mimčem? Těším se na historky..samozřejmě na mail, ať tady holky nenudíme.

Blondy: jo já to psala, spermio nedopadlo vůbec dobře, je tam jen 15% dobrých, jinak zbytek deformovaných,k přirozenému by mělo být 30%. Neházím flintu do žita, jak se říká.. já věřím tomu, že nám pomůžou doktoři, když se nezadaří nějakou náhodou normálně. Už mám o tom načtené všechno možné, do caru jdeme až v říjnu, tak pak dám vědět.

rennik
autor
21. zář 2009

pavlis neboj doktoři někdy dokážou zázraky, určo se vám podaří brzy otěhulkovat 😀

dudunidu
21. zář 2009

Pavlínko, poslala jsem Ti video s hafinkou, to je všeříkající🙂) Ale povím ti, že je čím dál šikovnější, míň se pokakává doma a taky vydrží dýl spát, už s ní nemusíme v noci ven každé 2 hodiny, někdy vydrží i 4 😅

No já začínám pozítří brát zase Clostyl, tak uvidíme, jestli tam nějaká potvora vajíčko vyroste...

Jinak já taky neztrácím naději, dnešní medicína je na takové úrovni, že neotěhotnění jen suchá bříza. Nebo nějak tak jsem to zaslechla 😉 A pokud vás drahé polovičky na jaře políbily pod rozkvetlou třešní, tak rozhodně neuschneme! 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru