Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kualalik
16. led 2010

blondy, blááá blááá blááá 😀

kualalik
16. led 2010

Eli, tak že seš ještě ve zkušebce... 😕 🙂

kualalik
16. led 2010

ženy moment, odskočím si znásilnit manžela, hned jsem tu 😀 😀 😀

eliska_v
16. led 2010

kualalik: Já jsem podepisovala rovnou na neurčito!!

kualalik
16. led 2010

Eli, já jsem taky podepisovala na neurčito, ale měla jsem tam článek o tří měsíční zkušebce 😉 Se v každým případě kryli, že kdybych byla lempl, že mě radši pošlou domů hned na začátku 😀 😀 😀

blondynka400
16. led 2010

eli, zkušebku tam určitě budeš mít. Ještě jsem neviděla firmu, ktrerá by podepisovala smlouvy bez zkušební doby 😀

kualalik, tak už jsi ho znásilnila jo? To byla tedy rychlost 😀

eliska_v
16. led 2010

Kualalik: Já to tam fakt nemám!! Ale stejnak jim to řeknu až po.... 😉

kualalik
16. led 2010

blondy, no jo, přišla na mě chuť, tak jsem si udělala radost 😀 No jo, půlhodinka stačí 😀

Eli, dokouš ti asi napíše rizikové po těch předešlých zkušenostech což? 😕

blondynka400
16. led 2010

kualalik, jasně, radost se dělat musí 🙂

eliska_v
17. led 2010

kualalik: nejspíš jo!! Ale uvidíme, jak to dopadne! 😉
Možná bych byla vác v klidu, ale zase pokud by bylo všechno v pohodě, tak chci normálně fungovat, ale to víš, že mi nejvíc záleží na tom malém a pro něj udělám cokoliv!!

Jinak já mám takovou radost, že mi čárečky sílí!! 😅 😵 Bála jsem se, ale teď se už bojím míň, aspoň teda trošičku 😅 😀 Prsa mě bolí jako blázen a furt mám hlad 😀

kualalik
17. led 2010

Brý ráno 😵

Eliško, čárky jsou dneska moc pěkný... 😉 Co se týče práce, tak to na jednu stranu musíš vědět sama... jak moc to je pro tebe náročný (buď psychicky nebo fyzicky). Mě teda mudra rovnou napsala neschopenku od 8tt. Ne že by mi bylo zle, mě bylo dobře (až na to, že se mi chtělo furt spát), ale čekali jsme na mimi dlouho a za druhé jsem měla "psycho" práci... tak že jsme preferovali klid,ale standartní režim 😉

eliska_v
17. led 2010

kualalik: Já si myslím, že půjdu taky na neschopenku hold si budou muset najít někoho jiného!! Ale mimi je pro mě na prvním místě!! 😉 😵
jsem fakt ráda, že sílí!! 😵

luciasek001
17. led 2010

Ahoj všem, tak jsme od včerejška doma 🙂 Máme kus chlapa doma, je roztomilý a jak to tu zvládáte vy? My už docela dobře, zítra asi pojedeme na kontrolu k pediatrovi a v úterý ještě očkování. Takže máme co dělat.

blondynka400
17. led 2010

luci, jé ahoj, ještě jednou obrovská gratulace 😵
Tak to šlo i bez vyvolání, co? 😉 A co jinak, bylo vše ok?
A máš nějakou fotečku, aby jsme věděly, jak ten tvůj kus chlapa vypadá 😵

rennik
autor
17. led 2010

luciku ahooooooj 🙂 vítej zpátky, moc moc gratuluju a těším se na fotečky 🙂

luciasek001
17. led 2010

Ahoj, děkujeme všem za gratulace, no nakonec to bylo bez vyvolání. Přijeli jsme v úterý po ránu do porodnice s bolestma co 5 min. a furt mě pozorovali jenže jsem se vůbec neotevírala. No a večer se jim nelíbil malého tlak a hrozně se tam vrtěl a já jsem měla děsný bolesti, ale furt se nic nedělo. Takže mě řízli a jsem po císaři. V úterý jedu na vyndání stěhů. Docela to jde, už se i hýbu. Takže tak. V albu mám 2 fotky tak se jukněte.

blondynka400
17. led 2010

luci, je krásný 😵 Tak doufám, že bude i tak hodný 😉
Tak tě pustili po císaři tedy docela brzy.... Můžu se jen zeptat, za jak dlouho jsi byla schopná vstát a o malého se postarat? 😕. A měla jsi epidural nebo celkovou? A kojení jde, nebo byl nějaký problém? (promiň, že se tak vyptávám, ale bohužel musím s císařem jako možnou alternativou počítat, tak sbírám informace)
Hlavní je, že jsem oba v pořádku 😵

eliska_v
17. led 2010

Luci: Velká gratulace!! 😵 😵
Malej je nádhernej!! Hlavní je, že jste oba dva v pořádku!!! 😉 😵

luciasek001
17. led 2010

Dělali to před 23.00 asi za 20 min. byl venku. A asi do hodiny jsem byla vzhůru. Sice zpitomělá ale byla. Dali mi celkovou narkozu. Pak jsem byla ten den na cévce a odpoledne jsem šla se sestrou do sprchy. A někdy k večeru mi odpojili tu cévku. Od druhého dne dopoledne jsem měla malého už pak na furt u sebe. Sice ta rána bolí, ale musíš se začít hýbat. V úterý mi už budou vyndavat stehy. Takže to docela šlo. Kojení nám nejdřív moc nešlo, protože si malý myslel, že se mu prso strčí do pusy a něco samo poteče. Takže jsem se rozkojila někdy 3. den a pak jsme začali postupně tloustnout. Jen mám furt po té narkoze pocit, že se mi blbě mluví, jako chrapot. Prý to někdo zvrací jiný to musí vykašlat. Jinak komplikace nejsou.

luciasek001
17. led 2010

eli, díky 🙂

rennik
autor
17. led 2010

luci malý je naprosto úžasný, krásňoučký, takový bobek malinkatý vypadá, je fakt moc krásný 🙂

luciasek001
17. led 2010

Díky, je to takový bobeček, ikdyž teda když se uspává nebo ho hodinu kojíš tak se docela pronese. No je to kus chlapa 😵 Ty máš doma taky krasavce.
eli, gratuluji ke 2 // at to tentokrát dobře dopadne a nejsou problémy. Budu na tebe myselet.

eliska_v
17. led 2010

luci: Děkuju moc, snad už dopadneme dobře!! 😵

blondynka400
17. led 2010

luci, dík za odpoveď... Tak to si měla docela v pohodě... Tak ať je jizva co nejdřív ok 😉

kualalik
17. led 2010

No nééééééé novopečená mamka mezi nás přišla, tak tě vítám mezi námi opět Luciašku 😵
Filípek je nádhernej 😵
A jak to celé zvládal tvůj mužík? Dobrý? 😉

eliska_v
17. led 2010

Holky, tak teď mi je ňák šoufl.... 😖 😅

kualalik
17. led 2010

eli, já pamatuju, že jak jsme byli na dovolené v létě (což jsem byla nějaký 7tt), tak mi bylo divně dopol a večer (taková nechuť na nic).. ale vyloženě šoufl mi nikdy nebylo 😀 díky bohu 😀

kuratkol
17. led 2010

Ahojky 🙂

kualalik: O čem je ta knížka co máš v albíčku ?

luciasek001
18. led 2010

díky holky 🙂
kaulalik, manžílek se mnou ráno přijel do porodnice s bolestma okolo 7.00, oni mě uložili do postele a že se bude vyčkávat že to k porodu směřuje, ale že můžu rodit i další den. Tak tam byl se mnou někdy do 9.00 a pak jel do práce. Pak jsem se dohodly s doktorkou, že si mám jít lehnout a odpočinout si a k ránu že mi dá vyvolávací tabletku. No a v 22.00 jsem šla ještě na monitor a to už se jim to nelíbilo. Tak mě dali na porodní sál a tam se pak najednou rozhodli, že mi udělají sekci. Tak to bylo někdy okolo 22.30 to jsem pak volala Honzovi, že jestli chce tak at dorazí, že mi budou dělat sekci. Tak se sbalil a okolo 24.00 dorazil. To už byl Filip venku v inkubatoru a já se pomalu probírala. Stejně by to nestihl a ani by ho k té operaci nepustili, on ani nechtěl. Na jednu stranu se mu vůbec nedivim. Pak za mnou přijeli oba na pokoj a chvíli jsme se kochali miminkem. Pak odjel domu a dospával noc. Takže asi tak. Dneska už je to zase o něco lepší, víc se hýbu jen si nemůžu kýchnout, zakašlat a zasmát se. Bez stehů to třeba už půjde 🙂

lenerka
18. led 2010

ahoj Eli

dlouho jsem tu nebyla a koukám,že se vám povedlo mimčo 🙂
moc veliká gratulace
tak snad už to tentokrát vyjde a budeš v tomto roce maminka jako já 😉
hlavně se opatruj

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru