Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
16. únor 2010

kuratkol, jé ty žiješ, to je fajn 😵
Stačí napsat cokoliv. A už se snažítě nebo se stále ještě "léčíš"? 😕

kuratkol
16. únor 2010

Léky jsem měla brát do března, ale nějak jsem to nevydržela, tak jsem je vysadila a minulý měsíc jsme se snažili, ale nic z toho. Ovulaci jsem měla teď někdy během stěhování, ale nesnažili jsme se, protože tak nějak mi to příjde stejně zbytečné. 25.2. jdu k mudr, měla by nám udělat konečně testy....

blondynka400
16. únor 2010

pavlisa, o schánění domu mi nic neříkej, my něco scháníme tak 4 roky. Je pravda, že ne vždy úplně intenzivně, protože nás nic netlačilo... Nevím jestli jsme tak nároční a nebo prostě vhodné nemovitosti nejsou. Každopádně jsme chtěli pouze novostavbu, nevhtěla bych bydlet po někom... No a nakonec to dopadlo tak, že jsme koupili pozemek a v létě začínáme stavět, protože až se vrátíme, do bytu už nechci, s maluo si to tu nedokážu představit....

kurtkol, nic není nikdy zbytečné.... Tak pak dej určitě vědět, jak jsi dopadla, ju? 😵

kualalik
16. únor 2010

Hoj ženy,
právě jsem dorazila z těhu poradny a diab. poradny. Krevní obraz ukázkový, železo se nám stravou upravilo, otoky prý v normě (víc teda na rukou,snubák jsem pro jistotu sundala). Vypsáno lejstro na mateřskou. Pak jsem teda šla do tý diab. poradny, vyfásla jsem další proužky, pročetla jsem si tam svoje výsledky. Doktorku jsem nepustila ke slovu a vyklopila jsem na ni svoji dietu a ona jen zírala,kde jsem to sebrala, tak jsem ji řekla, že mi to dávno sepsala moje ségra, tak jsem během deseti minut byla venku a ona byla ráda,že se se mnou nemusí zdržovat 😀 jen mě štve, že tam 24.3.musím na kontrolu na krev 😖

kuratkol, no čus, tak jak se bydlí v novém? 😵

pavlisa, kam jdeš na to IUI? Tak že zítra budete mít výsledky manžela? Tak nám to hned písni, jak to dopadlo 😉

eli, tak myslím na tebe 😵 večer písni..

lenerko, ty seš ale držák 😀 ty bláho, jestli to takhle zdlouhavé budu mít i já, tak se asi zabiju 😀 😀 😀

pavlisa
16. únor 2010

jéé, néé, až příští středu, teď jsem teprve 6DC. Ale uteče to, pořád mám co dělat, spíš nestíhám, takže my dny hrozně letí.

Kuratkol, jen se snažte, ale netlačte na pilu, akorát je z toho člověk nervní, když to nevyjde..lepší při zařizování hnízda a v klídku.
Já jsem teď po roce už taky víc v klidu, neměřím, netestím, ovu poznám jen podle bolesti a hlenu a jinak na to kašlu. Oni už mi doktoři nějak pomůžou, nechám to na nich 🙂

matava
16. únor 2010

ahoj holky, tak se k vam oficialne opet pridavam jako snazilka 😀
v sobotu jsem to samo od sebe bez jakychkoliv prasku dostala ve 33DC a i ten den jsme se s pritelem dohodli, ze jelikoz je uz rozvod, stehovani manzela atd za rohem, tak si prestanem davat pozor a zacnem se nenapadne snazit o miminko 😀 jupiiiii 😀 takze dnes jsem 4DC a asi bych si mela jit udelat kontryhel nebo malinik nebo neco, uz jsem vlastne i zapomnela kdy co se ma pit 😀
takze pavlisa, kuratkol..jdem do toho spolecne 😀
jo a jak psala pavlisa, jeste jsem nevynechala ani jednu stranku, stale vas prubezne docitam a mam radost, jak se tu vsem dari 🙂

eliska_v
16. únor 2010

Ahojky holky.
Tak jsme dopadli výborně! 😵 Odpovídáme přesně 8tt, takže přesně podle MS...Slyšela jsem krásně srdíčko!!! 😵 😵 Nádhera...
Máme fotečku, manžel jí akorát fotí a pak jí hned vložím... 😉 😵
Jinak mě Dr. nechal do konce února na neschopence, takže leháro... 😉 Zítra musím zavolat do genetu a objendat nás... Máme tam jít v 10tt, takže 2.3. 😉 Snad bude všechno také ok!! 😵
Jo a 12.3. dostaneme těhu průkajdu!! 😉 😵 😵

eliska_v
17. únor 2010

Ahojky holky.
Tak jsem volala do gennetu, takže na krev se mám zastavit potom 10tt takže od 3.3. a na UTZ jdeme do gennetu 18.3. Tak jsem na to zvědavá!! 😉

kualalik
17. únor 2010

Ahoj holky,

eliško, tak to jsem ráda, že je všechno v pořádku a že srdíčko tluče 😵 koukala jsem na mimi do alba 😵 A že budeš doma do konce února je super, aspoň budeš v klidu 😉 já jdu 2.3. taky na kontrolu 😉

matava, ty jo ženo, ty seš snažilka 😵 supéééér... jsem ráda, že se tu zase s holkama (Dudu a Kuratkol) budete ukazovat a že jdete do toho takhle hezky naráz 😉

blondynka400
17. únor 2010

Ahoj holky,
tak jsem se před chvíli vrátila od dr., byla jsem s malou na kyčlích. Naštěstí je vše ok, fyziologický nález, ale vzhledem k tomu, že já měla s kyčlemi jako mimi hodně problémy, tak budeme muset ještě na kontrolu...
Včera jsme byly u dětské, taky naštěstí vše ok, ikdyž předtím jsem byly ohledně přibírání na maximu optimální křivky, teď jsme na minimu. Ale neřeším, přibírá, vypadá spokojeně, pročůraných plen má taky dost a sotlička má tu správnou barvu a konzistenci . Lepší než mít nějakého buřtíka, nějak nemám ty nařvané mimina ráda...

matava, jé snažilka 😵 . Tak doufám, že tu budet častěji 😵

eli, tak hlavně že je vše ok 😵

kualalik, tak ot byla rychlá návštěva 😀 Hele a na tu kontorlu musíš? Já bych se na to asi vyprdla 😀

kualalik
17. únor 2010

blondy, čus, hele, jako já nechápu proč řeší ten můj cukr z moči, když teď to mám absolutně v cajku... já jsem se včera radila se ségrou a ona říkala, že jsem tam neměla vůbec lézt 😀 a ať se na tu příští kotrolu vybodnu.. tak jsem zapřemýšlela a řekla jsem si, že tam prostě jen zavolám a nazdar 😀

dneska mám fakt den debil... blbě jsem spala v noci, ráno brzy vzhůru, spálila jsem oběd (poprvé v životě), pak nějakej kretén po obědě (šla jsem si odpočinout) vedle našeho domu mlátil do nějakých plechů v garáži dvě hodiny, tak jsem se naštvala, otevřela střešní okno a zařvala jsem na něj, jestli je jako normální nebo debil takhle v poledne dělat bordel 😀 dotyčnej skočil do auta a jel pryč, uf 😀 pak jsem se lehce chytla s mamkou po telefonu,páč zase šly po městě nějaký řeči, že jsem v neděli v hale zkolabovala a že mě muž musel odvézt domů (pravda byla taková,že se mi udělalo jen lehce blbě z vydejchanýho vzduchu a šla jsem si sednout dolů k manželovi = takhle vznikaj fámy).. načež jsem dostala přednášku od mamky.... grrrrrrrrrrr.... 🙄 a dodělalo mě to,že jsem dala psovi misku se žrádlem a já kráva do toho stoupla 😀 všechno se mi to vylilo na nohy.. no myslela jsem, že se v tu chvíli zabiju 🙄 😀 toť můj katastrofální den......... a to ještě nekončí 😅 🙄

eliska_v
17. únor 2010

kualalik: Pěkný den... 😀 😅
Tak snad to už bylo všechno 😉

blondynka400
17. únor 2010

kualalik, hlavně na sebe dávej pozor, ju? Ať se nesane ještě něco horšího 😀
Tak vidím, že mám s tvojí ségrou stejný názor 😀

kualalik
17. únor 2010

eli, já jsem na nervy.. já už dneska nic dělat nebudu, jen se teda osprchuju a půjdu asi brzo spát, abych byla ready na hokej ráno 😀

blondy, jojo, jako když jsem koukala na ty hodnoty oGTT tak nevím, co tam jako dělám a že na to prostě kakám 😝

matava
17. únor 2010

cauky, dekuji za znovuprivitani 😀 no budu vas urco informovat, ale zatim neni vubec o cem, stejne tenhle mesic asi i ovulku prosvihnem, takze zadne novinky mit nebudu..kazdopadne aspon je ted olympiada a ta mi aspon trosku odvadi myslenky od toho balzince, ktery ted kolem sebe mam..no, k prvnimu breznu by melo byt lip 😉
tak zitra drzme palce hokejistum a at nemame den blbec jako dnes kualalik, doufam, ze sis to vyzrala za nas vsechny 😀

blondynka400
17. únor 2010

kualalik, já ti řeknu co tam dělá, debilku 😀 😀 😀

matava, ono ti to vlastně krásně vyjde, co? Místo snažilky břeten 09 snažilka březen 10 😀 . Tak snad bude tenhle rok štastnější, ve všem 😵
Hele jen mě tak napadlo, jak by jsi to udělala s případným otcovstvím, když by jsi otěhu ještě předs rozvodem? 😕 Protože 9 měsíců od datumu rozvodu je automatickyy otcem bývalý manžel, i když to tak třeba není... 😒

kualalik
17. únor 2010

blondy, bych tam tu nánu mohla vystřídat.... 😀 ono jí je asi sto let a normálně jsem se jí vytlemila, páč když se mnou mluvila, tak mě zavřený oči a já čekala, že mi tam u toho usne 😀

blondynka400
17. únor 2010

kualalik, fakt? to si snad děláš legraci, ne? 😝 😀

kualalik
17. únor 2010

no fakt, její styl je: brýle na špičce nosu, zavřený oči a děsně šeptá 😀 ségra říkala, že ji pamatuje od tý doby, co nastoupila do špitálu v osmnácti (a ségře je teď 35) 😀 prostě ta mudra je stříbrňák jak vyšitej 😀

matava
17. únor 2010

blondy, proste se 'musime' vzit 😀 vazne, o svatbe pritel mluvil uz kdysi davno a stale o tom mluvi i ted, a to jeste nevedel o tomto problemu, ze bez svatby bychom museli vsichni tri k soudu, jeden by rekl, ze otcem opravdu neni, druhy by se k mimcu prihlasil a ja bych tam stala jak trubka...takze mame o dalsi duvod vic se vzit jeste letos, tedy pravdepodobne 😀 kamaradky se uz na to samozrejme tesi, ze zas bude party 😀

kualalik
17. únor 2010

matava, holka, máte to ale našlápnutej rok 2010 😀 Ale hlavně, aby to všechno klaplo tak, jak si přejete a ex nedělal problémy 😉

matava
17. únor 2010

no snad bude v pohode..my jsme hlavne vzdy byli spis kamaradi nez partneri a podle toho se ted i chova...moc nechape co rozvod asi znamena..napr si mysli, ze si sem stale bude chodit prat, jelikoz na podnajmu nema pracku...atd...no, uz to nejak doklepem a doufam, ze pristi vikend nebude delat problemy s vracenim klicu..hlavne se uz moc potkavat nebudeme, po vecerech je pryc bud on nebo ja, napr. zitra jdem do brasiliera, huraaaa a jako netehu a nekojici se tesim napr. na maracujovou caipirinhu 😀 jsem to ale potvora vam tu takhle delat chute... 😀

blondynka400
17. únor 2010

matva, takže bude jště svatba, jo? Tedy ty to bereš hopem, ale vlastně na co čekat... 😀 Tohle pravidlo mi stejně přijde pěkně blbé, proč někdo jenom proto, že byl tvůj bývalý manžel měl být i automticky otcem 😝 😀
Tak alkohol jo? No jen si ho ještě užij, už se ti to taky krátí 😀

rennik
autor
18. únor 2010

Ahoj maminy i snažilenky 🙂

matav, pavlis, kuratkol moooooc držím palce aby se staly těhulkami co možná nejdříve 🙂

elis gratuluju k srdíčku, to je tak krásné, moc ti to přeju!!!!!

blondy tak to by se ti náš Luki asi už nelíbil, protože s toho blbého nutrilonu tak strašně přibírá že má ve 3 měsících 6140g, ale dr říkala že tlustý není, že je hodně dlouhý po tatínkovi a tak se to tak nějak kompenzuje. No máme už po očkování, dokonce i prevenarem, což je super. Včera měl Luki 38,5 a celý den skoro prospal, ale zvládl to šikula statečně, ani moc neplakal a měl chuť k jídlu takže jsme to přežili v pohodě 🙂 krásně se na nás směje, všechno pozoruje..... no je to krása vidět ty pokroky 🙂

kualaličku takový den- božatko naše, to ti fakt nezávidím 🙂

blondynka400
18. únor 2010

renník, oni jsou Lukáškovy už 3 měsíce? 😕
Hold z toho umělého se přibírá no... Ale určitě by se mi líbil. Nechceš ukázat nějakou fotečku? 😵

kualalik
18. únor 2010

Ahoj holky,
tak dneska mám super den 😵

Ráno v 9h jsem šla ke kamarádce kadeřnici na melíry a trochu upravit vlasy (zítra půjdeme asi na ples)... byla jsem tam do 11h., pak jsem potkala cestou domů tchýni a ta,ať s ní jdu do města, že mi koupí nějaké věci pro malou (v krámu nechala kolem 2tis.) 😀 a ve 12h. už jsem seděla s kamarádkou ve sportcentru na obídku,ze kterého jsem se vrátila právě před chvílí 😀 čekám na muže a pojedeme se podívat za babičkou a pak k našim.. no náročnej super den 😀

blondynka400
18. únor 2010

kualalik, tak každopádně lepší než ten včera, ne? 😝 😀

kualalik
18. únor 2010

blondy, to si piš, že je lepší než ten včerejší.. jsem si to taky zasloužila 😀

Teď jsem se dozvěděla, že kolegyně z práce dneska porodila kluka Matěje s nádhernou váhou 3,08kg 😅 Chci taky malý miminkooooooooooo 😀

blondynka400
18. únor 2010

kualalik, ty máš sand dovůd obávat se toho, že malá bude cvalík? 😀
Já si tedy dnes dopo užila, malá se opět přetáhla a nemohla zabrat, fakt to s ní byla síla. Asi mi to vrátila za to, jak byla v noci zlatá 😀

lenerka
18. únor 2010

ahoj holky

hlásím,že jsem pořád 2v1
ale už dneska to vypadalo,že v porodnici zůstanu,ale nakonec mě pustili domů
zítra opět na kontrolní monitor
už tam chodím každý den je to docela opruz
aspoň,že neotýkám
nožky jsou v pohodě a váhu si držím pořád stejnou 66kg
mimčo je čilé až až
v noci už nechodím čůrat supééééééééér 😀

když neporodím do neděle,tak v pondělí 22.2.2010 pěkný datum co 😅 nástup na vyvolávaný porod
tak na mě holky myslete bojím bojím

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru