Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
24. srp 2011

@rennik ☹ to je ale divné.... A nemohla být ovu později než sis myslela? To je první cyklus od vysazení prášku? Nevím co ti poradit no, možná si nechat nabrat krev, to je největší jistota 😉

rennik
autor
24. srp 2011

já jsem teď tabletky nejedla takže na 100% jsem každý měsíc poznala kdy mám ovu, bolí mě vždycky vaječník. Navíc já mám MS opravdu pravidelnou na 28 dní přesně!!! tak já nevím jsem z toho smutná. Na netu holky psaly že některým mamatest ukázal až o hodně později že jsou těhotné, některé zas že hned tak já fakt nevím co si myslet

eliska_v
24. srp 2011

@rennik : Tak zkus zítra ještě jednou test a uvidíš... Držím palce

rennik
autor
24. srp 2011

děkuju Eli, mám strach že jsem se radovala předčasně, ale z druhé strany víckrát mi to ukázalo že těhotná jsem tak snad to dobře dopadne

eliska_v
24. srp 2011

@rennik : Držím moc palečky! Dej určitě vědět...

rennik
autor
25. srp 2011

Ahoj holky takže bohužel z miminka nic nebude ☹ dostala jsem MS opožděnou o dva dny, ale pořád to nechápu, proč mi několikrát na různých testech ukázalo že těhotná jsem ateď nic z toho ☹ ☹ ☹ jsem smutná ale smířená a musím to brát optimisticky že to původně plánované září už vyjde.

luciasek001
26. srp 2011

Ahoj holky, tak jsme se dnes vrátili z chalupy. Malej byl celý den venku, pak nechtěl ani z bazénu. Užili jsme si to se vším všudy.
@rennik neboj, určitě se od září zadaří a bude další mimčo, nesmíš myslet negativně. Mrzí mě to, že test kecal.
@blondynka400 s tim srazem je mi to jedno jak to bude, ale nemám na vás na všechny kontakty takže se musíme nějak domluvit jinak z toho nic nebude 😠

rennik
autor
27. srp 2011

@luciasek001 děkuju za podporu Luci, snad to vyjde. Mě by ani nevadilo že to tento měsíc nevyšlo , stejně jsme chtěli až od září a tento měsíc jsme to ani moc nezkoušeli ale spíš mě dostalo to že jsem si byla na 100% jistá že jsem těhotná testy mi to potvrzovaly a pak nic, to zklamání víš. Ale jak říkám je to za mnou a ještě 7 dní a snažíme se. 😀 😀 😀 😀

blondynka400
27. srp 2011

@rennik jé tak to mi je líto... Každopádně já si myslím, že test nekecal, ono tam mimi asi fakt bylo, jinak by se ti ta čárka na testu neukázala, ale s nejvtěší pravděpodobností došlo k tzv. minipotratu, je to hodně běžná věc, prý takhle končí až 80% oplodněných vajíček, většinou je tam nějaké genetická chyba a vajíčko se přestane dělit a nebo se mu nepodaří pořádně zanidovat. A přiroda je chytrá, takže se takového embryjka prostě zbaví 😉 Naprosto by tomu odpovídala i lehce zpožděná MS. to je důvod proč se před termínem MS a nebo i třeba 2 dny po nedoporučuje testy dělat, protžoe člověk se těší že ano a přitom ne, navíc pak o tomhle víš, což je lepší nevědět, že to "skoro vyšlo". Ale vaš měsíc je září a tam to ude na 100% 🙂
@luciasek001 tak místo vymyslíme, to nebude problém. Já moc kontakty taky nemám, ale někde bych možná vyšťourala mail an lenerku i matavu.... A možná ještě i dudu, jestli žije. A nebo počkáme až se holky ozvu tady a pak to vymyslíme 😀

rennik
autor
27. srp 2011

@blondynka400 děkuju za vysvětlení mě to taky tak připadalo protože MS jsem opravdu nikdy zpožděnou neměla. Ale nechtěla jsem si to připustit. Pěkně jsem si to obrečela ale už je to ok a těším se na září. Ale myslíš že se tělo dostatečně tou MS vyčistí??? Mám největší strach aby tam nezůstaly nějaké zbytky.

blondynka400
27. srp 2011

@rennik no jo, to je jasný, tohle si člověk nechce připustit.... ☹ . Ale zas na druhou stranu je přeci lepší, když to skončí takhle brzy, než pak někdy třeba v 10tt a nebo mít postižené dítě ne? Člověk na tom musí hledat to pozitivní 😵
Neboj, vyčistí se úplně bez problémů, to by musela být fakt velká smůla, aby tam náhodou něco zbylo, to fakt nebývá... A zdálo se ti že je MS silnější nebo jako obvykle?

rennik
autor
27. srp 2011

@blondynka400 silnější možná trochu ale spíš mě udivily ty velké kusy sraženin, byly jak desetikoruny, nebo já nevím k čemu to přirovnat. Sem tam se mi u MS sraženiny vyskytnou ale malinkaté tohle jsem nikdy nezažila. Takže proto mi to přišlo divné a jiné než obvykle. Pokud tam něco bylo tak je asi lepší že to skončilo hned v tom máš určitě pravdu. Moc příznivý začátek těhotenství to teda nebyl, nejdřív jsem se moc vysílila v Tatrách, to zvracení , další den šílené průjmy.......No je to tak lepší. Já teď piju Femigard a čaj dle Mojžíšové tak to tomu otěhotnění pomůže. Manžel si bude brát v práci volno, chceme zkoušet zase co druhý den jako u Lukáška aby spermie mohly dozrát. Uvidíme, myslím pozitivně s tím že to vyjde 🙂

blondynka400
27. srp 2011

@rennik tak jestli tam byly velké kusy sraženin tak je to skoro 100% že jsi "těhu" fakt byla. Ikdyž oni tohle odktoři ani jako těhu neberou, dokuď není srdíčko, těhotná nejsi a asi je to i správně.
No prostě to asi nebylo ono, to ani nevím, že jsi měla takové problémy...
Určitě otěhu, nedělala bych si s tím starosti, spíš to nechat náhodě, když už jedno máte, tak co. A jestli to bude v září nebo říjnu, není to jedno? 😵 😀
Mojžíšová mla nějaký čaj jo? To jsem nikdy neslyšela, že by byla přes bylinky a to mám knížku o jejím životě 😀
A co vůbec Lukášek? Jak se má? Jak bojujete s nočníkem? A jak mluví? To jsem zvědavka co? 😀

nemo1985
27. srp 2011

Hezký večer holky.
Tak u mě stále stejné příznaky, bolesti v podbříšku,škubání(cukání) okolí pupíku,nalitá prsa, časté lítání na wc, a před chvílí jsem měla asi 2min bolesti do zad. Máte to některá ? Do termínu měsíčků zbývá ještě 14dní,na test brzy.

A bolesti k měsíčkám mívám týden před a ne 14dní před.
😕

rennik
autor
28. srp 2011

@blondynka400 Takže postupně : Mojžíšová asi má svůj čaj, koupila jsem si ho u bylinkářky, je to směs bylinek napomáhající otěhotnění. Tak si ho popíjím.
Lukášek , je to lumpik, řádí, běhá, mluvit se mu moc nechce, spíš takové ty klasické mama, tata, babi, děda, ham, papu.....no pak jak dělá kočička, pes, kráva.........., skvěle mu jde NE, na cokoliv se ho zeptáš řekne NE 🙂 s nočníkem trochu bojujeme, někdy se vyčůrá, pak si tleská, ale nechce volat, nechávám ho doma bez plínek protože mám doma lino, tak když tak povytírám a je to ale mě přijde že mu ani nevadí že je počůraný. Zkouším všechno formou odměny, ale moc se mu nechce ☹ včera jsem zjistila že má ulomený kousek zubu( předního), vůbec nevím kde, jak, prostě najednou je kousek zubu pryč. 😖 takže asi tak. A u vás???????
@nemo1985 Ahojky no na příznaky to vypadá ale že by byly už takhle brzy? Já bych po mojí zkušenosti počkala do MS jestli přijde nebo ne, ať nejsi pak zklamaná jako já. U prvního miminka mi pozitivní test vyšel den před MS a sílila ale teď vím jistě že si budu test dělat až týden po vynechání MS dřív ne.

blondynka400
28. srp 2011

@rennik tak čajík asi neublíží. Ono se dneska s jejím jménem hodně obchoduje, napíše se na to Mojžíšívá a hned se jim to prodává, ale třeba fakt nějaký čaj měla 🙂
No u nás nočník nic moc, tedy už to podle mne chápe, občas si i řekne, ale než sithnu zareagovat, je to v plíně. Nějak to zatím neřeším ani na ní netlačím, má čas a třeba na to přijde sama. Bez plínky jí nenechávám, tady na to není povrch a hlavně jsem večně pryč a to bez plíny nejde, takže asi tak no 😒 S mluvením občas složí i větu tedy třeba ve style tatí není jak to? 😀 Ale jinak spíš ukazuje a s nějakým slovem to spojí a pak mluví tou hatmatilkou, které není moc rozumět. Ale jedotlivým věcem už říká stejně a když hodně chceš, tak slyšíš to oc by to mělo být 😀 Takže mluvvení určo lepší než nočník 😀 Jo a ne a není umí tady velmi dobře 😀 Jo a ještě nechci 😀
Jinak je to taky lumpík, který nevydrží ani minutku v klidu, umí sama chodit po schodech, vylézt si všude možně, no prostě legrace, ale to tobě asi vysvětlovat nemusím 🙂

rennik
autor
28. srp 2011

@blondynka400 takže to máme podobně 😀 ataky máte pištící období? Lukáš píská na celé kolo, když se mu něco nelíbí, 😀 díky bohu přestal kousat 😲

blondynka400
29. srp 2011

@rennik to naštěstí ne, když se jí něco nelíbí, tak se to projevuje jinak. Píská jedině se synovcem když on začne, tak se po něm hned opičí.... 😝 Kousal? Tak to já naštěstí neznám, tedy jen když jí to z legrace řeknu tak jde kousnout, ale jen tak nežně, ještě nikdy opravdu nestiskla a má z toho hroznou legraci 😀
Ale jinak to máme dost podobně, ono je to asi všude stejné....

rennik
autor
29. srp 2011

@blondynka400 jj asi jo, no mě jinak skončila včera MS takže si dnes už můžu užívat s mužíčkem 😀 😀 😀 😀 a ještě týden k ovu a snad to snažení přijde v pozitivní výsledek 😀

blondynka400
29. srp 2011

@rennik to máš ovu tak brzy? Tak se pořádně snažte, ale zas to nepřehánejte 😀 😀

rennik
autor
29. srp 2011

@blondynka400 no mívám ji 14 den, takže ještě 10 dní a to už je skoro týden .-)))))) ale chceme se začít snažit už 4.9. což je za 6 dní 😀 hurá hurá já se těším 😀 😀 😀 😀

blondynka400
29. srp 2011

@rennik tak snažit se můžete vždycky to je fakt, snažit se jenom v den plánované ovu je blbost 😀 A hlavně proč když je snažení příjmené, že? 😀 😀 Jak já ti závidím 😅
Jo taky když 10 dní je skoro týden, to už chápu 😀 Takže stále stejně pravidelné cykly jako před prvínm těhu?

rennik
autor
29. srp 2011

@blondynka400 no jako já jsem myslela ten týden jako k tomu 4.9. ne až k ovu 🙂
jj stejně pravidelné jako u prvního těhu, díky bohu právě proto mě překvapilo to zpoždění. No ale jinak nemám fakt problém takže uvidím jak to bude tento měsíc. 🙂 a závidět fakt nemusíš, vždyť si můžeš užívat taky 🙂)))

blondynka400
29. srp 2011

@rennik v pohodě, to je jedno. Mně to nějak nedávalo smysl, proto jsem se ptala víš 😀 Ale tak jsou i ženské, které mají ovu třeba 7 den cyklu 😀
No užívat si můžu, v tom problém není, ale to sanžení už problém je, takže asi tak no 😔
Já vlasrtně ani nevím, jak je to u mne s cyklem, beru minipilulky a začaal jsme někdy po šestinedělí, takže MS jsem ještě neměla ani jednu 😅

rennik
autor
30. srp 2011

@blondynka400 jasně no v pohodě, já teda naštěstí problém nemám s cyklem ale uvidíme co s otěhotněním 😨
a jak to ty už další mimčo nechceš???

blondynka400
30. srp 2011

@rennik to taky půjde proč ne.. tak já problémy s cyklem taky vyloženš neměla, jen o 28 dnech a ovu 14 den se mi může jen zdát 😀 Tak chci a nechci, to je na delší rozbor a má to hrozně moc faktorů, na jednu stranu bych chtěla, na druhou ne a ted zatím vítězí to spíš ne. A jelikož věkový rozdíl větší než 3 roky neuznávám, to pak už můžu mít jen jedno, moc času už jaksi nemám 😝 😀

rennik
autor
30. srp 2011

@blondynka400 tak šup do toho ať to stihneš 🙂

blondynka400
30. srp 2011

@rennik no když to by se to mselu převalit do té hladiny spíše ani, a na to to zatím nevypadá 😝 😀

rennik
autor
30. srp 2011

@blondynka400 tak možná to přijde co ty víš 🙂 já už fakt skoro odpočítávám dny, zítra už je 31 takže od zítra ještě 4 dny a snažení může začít jupíííííííííííííí. Jsem hrozná co?? Ale já to mimčo tak moc chci a úplně nejvíc se těším na to těhulkování, na obrovské břicho, oteklé nohy, prostě všechno co k tomu patří, jen ať už toho broučka mám v bříšku 🙂))

blondynka400
31. srp 2011

@rennik nejsi hrozná, to je normálni... No těhu se i taky líbilo, ikdyž já jsem tedy oteklé nohy neměla ani trošku 😀 No třeba to přijde, to je fakt, ale zatím ta touha vést "normáln" život a jít alepsoň na půl úvazku do práce je prostě větší no... 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru