Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

gab123
16. dub 2009

Ahoj holky včera jsem přidala fotečky do albíčka.Dneska jsem měla ráno poplach když jsem si zavádělav utrouš ráno tak mi zůstali 3malé krvavé sraženinky na prstu.Volala jsem doktoru prý to nic není když se to zhorší mam volat.Pak jsem si zaváděla další už tam nic nebylo.Mí nervy to je zas strach.Včera jsem se radovala a dneska ach jo,doufám,že to bude dobrý.Koukala jsem že by se blížil 2 cyklus tak muže být taky k tomu uvidíme...

jinak teri já bych měla strach někam jet ale zas jedete na 4 dny docela ti to závidím já nemůžu nikam a ani nic dělat to budu jak sud za chvíli...

jak se jinak máte, blondy co prášky už je máš sezobané?

eliska_v
16. dub 2009

blondy: jasně na teplotu se vykašlu.. 😀
ještě s těma testíkama? Kdy je nejlepší je teda dělat? 😉

gab123
16. dub 2009

eliško nejlepší je ranní teplota,ale každý den ve stejnou dobu do pochvy.Měj teploměr u postele nezvedej se hned si ho tam strča měř.Po vstaní z postele popřípadě jiná činnost může ovlivnit teplotu.

eliska_v
16. dub 2009

gab: Tak já nevím, jestli si tu teplotu mám měřit nebo ne... 😒

gab123
16. dub 2009

eli je to dobrá pomoc, až se to trochu naučíš tak budeš vědět kdy přichází ovu.Já ji měřila 2 roky ted už s toho můžu dělat maturu mám to našláplý.

lenicenka17
16. dub 2009

Holky měříte některá teplotu jinde než v pochvě??A kde?a to se musí též hned ráno??Nebo je to jinak?

eliska_v
16. dub 2009

gab: A jak je to s těma ovu testíkama? Ráno nebo večer??

gab123
16. dub 2009

eli s ovu testama to neumím já to nikdy nedělala.Já jen měřila teplotu a nic mě to nestálo.
Teplotu si leni mužeš měřit v pochvě,konečníku a ústech.Postup u všeho je stejný,ale nejlepší varianta je pocha!
už musím do práce tak pápá

gab123
16. dub 2009

nejlepší je teplotu měřit ráno ve stejný čas před vstaváním z postele!!!!!!!!!!!!to je podstata měření jinak vše muže zkreslovat!!!!!!!!!!!!!teplotu 🙂 pa

blondynka400
16. dub 2009

gab, koukala jsme ti do albíčka, mimnko krásně roste 😵
Jinak prášky jsem ještě nedobraal, je to nadlouho..... 😖

eliska, už jsem ti odpovídaal večer, nejdříve odpoledne, ráno ne 😉 Měla by jsi je dělat každý den vždy ve stejnou dobu. dokonce jsem kvůli tobě koukaal i do návodu a píšou to i tam, takže se stačí kouknout 😉

lenicenka, varianty ti napsala gab, ústa jsou nepřesná. Takže pro mne je nejlepší varianta a to pochva 😉

eliska_v
16. dub 2009

blondy: Já se jen chtěla ujistit! 😉
Díky holky

blondynka400
16. dub 2009

eli, úplně v pohodě 😀

lenerka
16. dub 2009

ahoj

tak jak jsem předpokládala MS už dorazila s denním zpozděním
takže,když by to vyšlo,tak už to nebude prosinčátko jako naše Kačka,ale ledňátko,nevadí,hlavně,aby se zadařilo

okolo mě jsou všechny kámošky zase těhotný a já pořád nic ☹

lenerka
16. dub 2009

terko

pořád na tebe myslím
snad bude s miminkem vše ok
moc Ti to přeju

dudunidu
16. dub 2009

Ahojky holčinky. Dočítám vás už půl hoďky, stačily 2 rušné dny, kdy jsem tu nebyla ! 🙂 Moc Vás všechny zdravím.

Terezko: Jak to dopadlo??? 😕 Moc Ti všechny držíme palečky!!! 😅

Eliško: měření BT je jednoduché, taky jsem s tím neměla zkušenosti, ale jde to. Mám natočené 2 budíky - při prvním zvonění si vezmu teploměr, co mi leží vedle postele, ale hned zas usínám jak zabitá. O 2 minutky později mi zvoní druhý a odečítám teplotu a hned píšu do diáře 🙂

Blondy: Prosím přidej mě taky do tabulky🙂)

Lenerko: netrap se, těhulka budeš určitě brzo i ty! 🙂 Ale hlavně už to štěstíčko doma máš, teď jen se časem zvojnásobí, ale pořád je úžasné, že už jsi maminkou 🙂

dudunidu
16. dub 2009

Matava: ahojky, jak dopadla dnešní gynda? Je vajíčko na cestě? Sliznice v pořádku? Doufám, že hnízdečko pro mimíska je už krásně vystlané 😅

Lenerka: psala jsi o krizi, copak se děje? 😕

lenerka
16. dub 2009

krize ale menší hádla s manžou,ale už asi v pohodě
tak snad to mimčo bude 😉

dudunidu
16. dub 2009

Lener to je dobře, nemá smysl se před snažilkováním něcím trápit... 🙂 Teda vlastně by bylo ideální se netrápit nikdy 😀 Mně taky teď pár věcí štve (naštěstí přítel ne, v něm mám oporu), ale zas si říkám - přichází léto, čas dovolených, výletů, sluníčko, ach booože, venku je tak krásně. Prostě mi to úplně dobíjí baterky, po té dlouhé hnusné zimě...

kramlinka88
16. dub 2009

Ahoj holky;)Tak vas moc zdravím;)Postupně vas docitam,mam net v mobilu,ale holky v sobotu uz jedu domu;)Ja uz se tak tesim...pojedeme sice jeste do ZOO v Lesne,ale vecer uz budu doma ve sve postýlce se svým miláčkem;) Jak to dopadlo teresko?Moc drzim pesti,urcite to dobre dopadne🙂

dudunidu
16. dub 2009

O víkendu čekám MS (jako Blondy), už aby to bylo! Taky se chci zase snažit 😀 Teplotu mám už několik dní nízkou, takže je mi jasné, že těhu bohužel nejsem. No nevadí, máj je přece lásky čas, tak třeba holky snažilky počneme v květnu! 🙂 😅

lenerka
16. dub 2009

no já jsem si to nějak počítala,že by ovu ještě měla vyjít na konec dubna

dudunidu
16. dub 2009

Ahojky Kramlinko! Na Lešné je hezký zámeček...A vůbec je tam moc hezky, obzvlášť, bude-li sluničko 🙂 Tak vidíš, už jsi jednou nohou doma, už se asi nemůžeš dočkat, co? 🙂 A jaký máš z lázní pocit? Pomohlo ti to se zdravotně nějak zrelaxovat?

lenerka
16. dub 2009

utrogestan

tak tohle mě chce dát švagrová
prej na uhnízdění miča
prý jí to pomohlo

mám si to vzít nebo se raději poradit se svojí Dr.?máte s tím nějaká zkušenost?

dudunidu
16. dub 2009

Lenerko no jo, máš pravdu... Já jsem zblblá z toho května, protože tam mi vypočítal pan astrolog početí holčičky na datum tuším 9.5. Já bych ji tak chtěla!!! Ale samozřejmě to budu zkoušet v prvé řadě dle ovulky, pak teprve dle horoskopu. Jenže nevím, kdy ovulka přijde, nemám to úplně pravidelné....

kuratkol
16. dub 2009

ahojky všem 🙂

dudunidu
16. dub 2009

lenerka: jéé tak s tím já zkušenost nemám... Já být tebou neberu nikdy žádné léky kromě vitamínů bez rdy gynekoložky... Víš co, co může být dobré pro jednoho, nemusí být pro druhého... Třeba máš naprosto dostačující sliznici a není třeba to nijak dál "dopovat" lékama... Ale s tím asi spíš poradí Blondy...

Gab123: jak se vlastně podařilo otěhotněrt tobě? Jak dlouho jste se snažilkovali? Mimochodem, krásný ultrazvuk ve tvém albíčku. To musí být nádherný pocit, že? Dívat se na bobánka jak v tobě roste a slyšet jeho srdíčko... 😅

dudunidu
16. dub 2009

Ahojky kuřátko!!!! 😀 Dlouho jsem tu nebyla, měla jsem fofry, musím ti pak písnout do IP 🙂

lenerka
16. dub 2009

kuratko

ahojjjjjjjjjjjj

eliska_v
16. dub 2009

dudunidu: Děkuju za info...Teda ještě dotázek, jak odečítaš tu teplotku...Moc jsem to nepochopila 😅

kuratkol
16. dub 2009

dudu: písni 🙂

lenerka: ahojky, já bych taky nebrala nic, co mi mudr. sama neporadí nebo co s ní neproberu...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru