Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

saji3
5. bře 2009

Luciasek : tak tento týden mám kulaté narozky a o 5 víc než ty. Manža má na konci měsíce taky kulatý o 5 víc než já. Tak snad si dáme dáreček, ale pšt, nesmí se o tom mluvit, aby se to nezakřiklo 🤐 🤐 🤐 😉
Vítám nové snažilky 😀 😀 😀
kuratkol . už jsem myslela že je první mimísek, škoda, ale neboj určitě se to povede 😀

kuratkol
5. bře 2009

saji3: My se ještě nesnažíme 🙂. Budeme mít teprve svatbu.... hezky všechno postupně..

saji3
5. bře 2009

kuratkol :promiň , špatně jsem to pochopila 😉

blondynka400
5. bře 2009

kuratkol, to záleží na doktorovi, některý ti ji napíše hned a někdo když nejsou problémy tak vůbec....

renník, je dobře že jste si to vysvětlili. To já jsem zas v háji, ovu na cestě a manžel nechce spolupracovat, dokonce jsme se i skoro pohádali, příště to vychází že bude pryč, takže já jsem na 2 měsíce vyřešená. Jsem tak hrozně zklamaná, že se to ani nedá popsat 😢

kualalik
5. bře 2009

blondynka, normálně ho musíš znásilnit jako to dělám já 😀 😀 😀

Holky,jukněte do albíčka ke mně.. řekli byste,že OVU je dnes?

blondynka400
5. bře 2009

kualalik, to u nás nefunguje, fakt jsem se snažila. Jsem z toho akorát otrávená, kdybych se na to vykašlala, snad by to bylo lepší....

lenerka
5. bře 2009

kualalik

já tedy nevím
já jsem si Ovu testy nikdy nedělala
ale určitě skoč na manžela 😀
my když jsme dělali Kačenku tak fakt snad každý den,ale prý my taky měli spermáci odpočívat
tak nevím no

blondynka400
5. bře 2009

kualalik, vypadá to slibně, jen se mi zdá pořád lehce světlejší než kontrolní, ale možná je to tou fotkou...

lenerka, no říká se, že je optimální každý druhý den 😉

kualalik
5. bře 2009

blondynka, ted manžel hlásil, že přijede kolem poledne.. tak že nejdřív sex a za odměnu oběd 😀 jako včera mě fest bolely vaječníky a dneska nic... žádné bolesti... tak nevím.. bud a nebo 😉

lenerka, taky mi říkala doktorka, že ob den... 😉

lenerka
5. bře 2009

jo jo každý den by se němělo vím
my to ani každý den nedělali
já slyšela,že má být pauza tak 2-3dny
to bych mohla ale prošvihnout ovulku
tak nevím no

blondynka400
5. bře 2009

kualalik, tak to vypadá, že to máte krásně načasované 😉 . Tak alespoň někdo....

kuratkol
5. bře 2009

blondynka: Zkus ho nějak ukecat... .Copak on mimi nechce?

lenerka
5. bře 2009

kualik

držím palečky,ať vám to vyjde 😉

kualalik
5. bře 2009

blondynka, řekni mu,at nemá obavy,že stejně nemáš plodný dny 😎

blondynka400
5. bře 2009

kuratkol, tvrdí že chce... Já ho už ukecávat nebudu, už jsme se ponížila dost. Stejně spí. Ale je mi to hrozně líto....

lenerka
5. bře 2009

kuratkol

koukala jsem,že jsi založila novou diskuzi 😉
super
já šla taky na rizikáč,sice né dobrovolně,ale pak jsem byla moc ráda
šla jsem po 4měsíci
za ty nervy a stresy v práci to fakt nestojí

z vlastní zkušenosti vím,že pak mimi je v pohodě a míň pláče

blondynka400
5. bře 2009

kualalik, v tom to není. On se v tom stejně nevyzná. Akorát mi řekl, že jsme si změřila ty svoje teploty a něco chci. Třeba i testy si dělám tajně a neví o tom....

lenerka, taky si myslím že stresová práce není dobrá, ale zas nadruhou stranu, když je v práce v pohodě tak nevidím jediný důvod, proč tam nechodit 😉

kuratkol
5. bře 2009

blondynka: Tak ho nějak hezky vzbuď. Na některý to platí 😀 .

lenerka: ano, novou diskuzi jsem založila s tím, že to snažení trochu uspíšíme. Ale možná nakonec zůstanu tady 😀 😀 😀 .

kuratkol
5. bře 2009

A kdyby se někomu tady náhodou nepovedlo, tak se posunem do nové diskuze 🙂))

kualalik
5. bře 2009

blondynka, moc mě to mrzí... ☹

blondynka400
5. bře 2009

kuratkol, tak to není dobrý nápad, to by dopadlo špatně 😠. Hlavně já jsem palice dubová, takže ať si trhne nohou. Třeba nebude ovu dnes, tak jak si myslím, ale zítra a ještě to stihneme. Jen se musim zítra nějak přetvařovat a netvářit se jak kyselý šťovík, to nesnáší...

lenerka
5. bře 2009

blondynko
jo jasně,když máš práci v pohodě
a jsi tam s pohodovýma lidma
tak super,to bych na rizikáč nešla,ale u nás na poště to stálo fakt už za .....
nechtěli mě pouštět pomalu ani na WC musela jsem se v těch vedrech potit v těch šílenejch hadrech
nemohla jsem baštit,když jsem měla chuť
prostě na prd no

lenerka
5. bře 2009

blondýnko

tak to ti moc nezávidím tu situaci ☹
ale kdyby bělo na mě,tak já bych toho mojeho manžela vzbudila
sice by remcal,ale pak by si dal říct

kuratkol
5. bře 2009

lenerka: Práci nemám v pohodě, je tam hrozný stres a bude hůř... už potřebuju změnu, proto bych chtěla být 2-3 měsíce na nemocenské, protože začátek vývoje je nejdůležitější. Můj táta má oční vadu, se kterou nemůže nic udělat a dle doktorů je to z toho, že matka byla v těhotenství ve stresu a měla nervy....

kuratkol
5. bře 2009

lenerka: Tak by to bylo i u nás 🙂 s tím vzbuzením...

gab123
5. bře 2009

bondy 400,proč se manžovi do toho nechce co dělá,že je pořád pryč?

blondynka400
5. bře 2009

lenerka, tak v tom případě je rizikový určitě lepší,,,
Tak to já vím, že by si určo říct nedal a skončilo by to ještě hůř, už ho nějaký ten rok znám....

kuratkol, tak si o tom promluv se svým doktorem-doktorkou a kdyby k tomu nebyl svolný, najdi si jiného, nebo zkus praktického lékaře. Štěstí přeje připraveným 🙂

lenerka
5. bře 2009

no jestli by jsi zůstala doma,pochybuji,že by jsi se pak chtěla do práce vracet
já jsem byla nejdřívě z toho špatná,že budu muset sedět doma a dodržovat vycházky,ale pak to byla pohodička
dlouho jsem si ráno vyspávala
přečetla jsem několik knížek
vše si pro mimi připravila

kačka byla fakt pohodový mimčo,vůbec jsem o ní nevěděla
až na ty prdíky,ale to má každý mimi

blondynka400
5. bře 2009

lenerka, tak ona je práce a práce. Hrozně zíleží na tom, co děláš....

Takže když kačka byla pohodový mimi tak druhé budeš mít raubíře 😀

gab123
5. bře 2009

kuretkol já měla neschopenku vždy hned jak jsem to zjistila dělala jsem v bordelu,ale na podruhý už hned po dnou čárkách na testu a HCG jsem měla 450.Záleží jaký ho máš doktora,ale pokud nemáš rizikové pracoviště nebo problém moc se jim nechce doma nechávat.Známá je doma,ale po dlouhém přemlouvání a že jí vyšli na konec blbé testy tak ji holt nechali doma.
můj manža je skvělej mimčo si moc přeje ale než jsme začali chodit spolu na vyšetření tak se sem nou moc o tom bavit nechtěl,že mě to stresu ☹ je,ale pak když musel 2na SPG tak změnil názor a baví se protože ho to trápí taky,ale chlapy to berou jinak nedávaj to tolik na jevo

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru