Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
22. kvě 2009

leni, jsi kočka 😉 . Hele kde máš těch 5 kilo? Za uchem? 😀
Jinak taky si myslím, že by jsi mohla mít kratší a ukázat hezky nožičky. Ale když si k tomu vemeš nějaké botky na podpatku, bude to fajn 😉
U mě není nadějného nic 😒

kramli, já to taky vů§bec nehrotim. skoro jsem ve stádiu, že mi je to tak toršku jedno.... Samozřejmě že bych byla ráda, kdyby to vyšlo, ale prostě to pro mne není středobod vermíru 😉

pavlisa
22. kvě 2009

v těhu budeme krásné všechny 😉 protože ty těhu oblečky jsou vážně dneska vymakané a krásné a nebudeme se muset schovávat do vytahaných trik, bude nám to slušet i s těma kilama navíc.
těšíte se na to jako já? 😉

lenicenka17
22. kvě 2009

Blondy:kdyby ji kratší měli vemu ji všema 10 ale neměli ☹ a navíc jinam jsem už nestíhala jít už zavírali tak sem byla ráda za cokoli....

lenicenka17
22. kvě 2009

Blondy:jak sem už psala klidně vám udělám foto k kalhotách co mi loni v poase padaly a teď je sotva dopnu....

kramlinka88
22. kvě 2009

blondy: no je mi blbe to priznat, ale ja to beru podobne.....vis rikam si aby mi na svatbe nebylo spatne, abych nebyla nafoukla, abych se vlezla do satu, aby se mi nezhorsila plet pred svatbou, aby mi nebylo spatne z horka....no proste mozna bych byla radsi kdyby se treba zadarilo az v tom cervnu nebo treba az v cervenci.... 😅

Ale pak zase vidim doma synovce (ma 7 mesicu) a tak me to nejak chytne a zase si rikam ze bych to vsechno nejak zvladla, no tak nevim, nejak se to ve me ted bije, tak uvidim co si priroda usmysli....

Jo a taky kdyby to vyslo v cervnu nebo cervenci tak by to bylo jarni ditko, jsem vcera a predevcirem tady malem omdlela jake bylo vedro a v tehu to musi byt asi mnohem horsi....takze jsem zvedava jestli ta MS v pondeli nebo utery dorazi anebo co bude 😉

Jo a kdyz si rikala ze na priznaky je brzy, tak kdy tak zhruba se objevuji???Az se zvysi ta hladina HCG v tele asi ze? Takze to znamena ze priznaky se muzou objevit klidne az v dobe ocekavane MS ???

blondynka400
22. kvě 2009

pavlisa, no nevím jestli se na to břicho zrovna těším.... Každopádně já právě zrovna ty těhu oblečky moc nemusím a co nejdéle bych chtěla vydržet s bežným oblečením....

leni, jo je hezká.... No mě se zdá, že oni v poslení době mají buď úplně mini (což já nosím jen v čechách, tady to nejde) a nebo pak delší, něco mezi se hrozně těžko schání----
Já ti věřím, že jsi ztloustla, fotit se nám nemusíš. Myslela jsem to tak, že vypadáš dobře, neboj 🙂

lenicenka17
22. kvě 2009

No nic holky pádím jedu si pro autko bylo na úpravě -roční pravidelné prohlídce 😀 😀 😀 Tak páá večer

blondynka400
22. kvě 2009

kramli, proč blbé... Podle mě je to tak správně....

Jo je pravda, že když někde vydím malé děti, tak jsem tak naměko. A to já nikdy nebyla. Nikdy jsme nebyla takováta ženská, co na každé dítě šišla, kouká do kočárků a tak. Třeba když nějaká zaměstnankyně přišla ukázat do práce svoje dítě, všechny se kolem hned seběhly, já jsem snad byla jediná, co se nešla podívat... Ale třeba všechny neteře a synovce mám ráda jako vlastní a jsou to zlatíčka (mám celkem 4)....

K těm příznakům, ono je to hrozně individuální, někdo je cítí týden po oplodnění, někdo třeba až za dva měsíce a někdo vůbec... Teoreticky by jsi ale měla něco cítí, jakmile se začně vyplavovat HCG.... 😉

kramlinka88
22. kvě 2009

blondy: no ne ja sem myslela ze je to blby pristup na tehle strankach.... 😔 Vis ze nekdo by me treba mohl chcit ukamenovat, nemyslim ze v tehle diskuzi, ale kdybych to napsala nekam kde holky na to cekaji jak na smilovani (coz mozna i u vetsiny bude ta pricina proc se nedari), tak me asi verjne zlyncuji 😅

No ja jsem taky nebyla takova ta sislajici zenska, ja mam tri mladsi sestry a z toho o dve jsem se od malinka musela starat (bylo mi asi 12....) takze mi to pak zacalo lezt na nervy a rikala jsem si ze svoje deti nikdy.....no a za ten posledni rok, byla ta zadost o ruku a narodil se mi maly bratranec a synovec tak to na me zacalo nejak prichazet a ted uz jsem obcas bohuzel i ta sislajici, ale spis tak kdyz jsem s nima sama 😉 Na verejnosti do kocarku nesislam....to by pak zase byly otazky a co ty kdy si taky poridis??? Grrr to me dostava 😠 😠

No ja ty priznaky nejak zatim neresim, vim ze na to aby v tele byla nejaka rozpoznatelna hladina HCG je jeste docela dost brzy, takze to zacnu resit az pokud pripadne neprijde v pondeli MS 😉

eliska_v
22. kvě 2009

Ahoj holky moje.

Já teď nemám vůbec možnost jít na net a kecat tu s váma... ☹ ☹ Jsme na chalupě a staráme se o babičku a ještě k tomu je tady blbej signál.....
Ale v sobotu si s Vámi už konečně pokecám... 😉

Jinak se poctivě snažílkujeme a začala mi ovulka 😵 😵 ale zas tolik to nepřeháníme... 😀
Tak holky já pádím...Chtěla jsem Vás pozdravit a teď zase musím, ale zítra večer bych se mohla už dostavit a být tu s vámi... 🙂
Jijnak dneska to máme přesně 14 dnů do svatby!!! 😵 😵 😵 😵 Jupííííí 😎

Papa kočky

kramlinka88
22. kvě 2009

eli: tak si uzivej ovulky a hezky se snazilkujte a uzivej chaticky 🙂

blondynka400
22. kvě 2009

kramli, hele já už jsem zvyklá, jako tenkrát s tou nadváhou.... Takže mě už nic nerozhází. Vždycky jsem říkala co si myslím a měnit to nehodlám 😉
Hlavně by jsi to měla poznat podle teploty, jak to vypadá. Je to náhodou super věc 🙂
eli, ahoj, už jsem sí říkala, co je s tebou... Tak si hezky tu ovulu užijte 😉

dudule
22. kvě 2009

Ahojte holky, teď si vás nestihnu přečíst, budu s váma až odpoledne, ale mám dobrou zprávu, na ovu testu mám už jasně viditělnou 2.čárečku, sice je to pořád negativní, ale večer nebo zítra už by to mohlo být stejně silné, jako kontrolní🙂 Aspoň doufám. A taky jsem ráda, že když se zítra večer MP vrátí, tak to bychom měli v klidu ovu stihnout. 🙂 Takže když vše klapne, jak má, tak tohle bude moje první opodstatněné snažilkování od března!!! To je síla, čekala jsem na to 2 měsíce... Tak zatím, papa, musím běžet! 🙂

dudule
22. kvě 2009

Jo zapomněla jsem přidat svou dnešní teplotku: http://www.fertilityfriend.com/home/2720fd

kramlinka88
22. kvě 2009

blondy: jj vim ze ty me za to co tady napisu odsuzovat nebudes 😉
No na tu teplotku jsem zvedava... 🙂

blondynka400
22. kvě 2009

dudu, no vidíš.... to by jste měli stihnout tak akorát a vrátí se ti v plné síle, to by bylo, aby to nevyšlo 😉

kramli, já určitě ne, to už musí být abych někoho za něco odsoudila 😀

lenerka
22. kvě 2009

ahoj holky

tak my tu budeme mít 3nevěsty 🙂
já myslela,že jen 2

tak pak holky nezapoměnte dát fotečky
tešíme se

lenerka
22. kvě 2009

hlásím

kačka je zdravá jak rybička
a na mě to sedlo
mám hroznou rýmu pořád se mě drží ☹

no hlavně,že je kačka fit

sandule
22. kvě 2009

Dudu velká gratulace 😀 😀 😀 😀 šikulka🙂

lenerka
22. kvě 2009

ahoj Sandule

tak tebe tady vidím poprvé
ale já jsem tady spíše v noci 🙂

jak to,že nejsi v naší společné tabulce?

lenerka
22. kvě 2009

kde pak jste všechny?
no jo pátek nákupy práce

dudule
22. kvě 2009

pavlisa: 😀 😀 😀 😀 Takže ty endorfiny přidávají do cheescaku? Bože, ten já zbožňuju!!!!!!! Cheescake a medovník jsou moje nejoblíbenější dorty. Svatební bude taky medovník, 3- patrový, originál. Já se tak těším, jak se přežeru, že mi asi odlítnou ze spodničky obruče! 😀

dudule
22. kvě 2009

Leni: čekám na fotku trička a zatím ticho po pěšině? 😕 😉

dudule
22. kvě 2009

Sandulko: děkujuuuu, snad teda ta mrcha ovulatá už brzo dorazí v lné kráse! 😀 Dělala jsem so teď druhý testík a žádná změna, tak asi otestuju až zítra. Stejně tu nemám svého plemenného hřebečka 😀 😉

dudule
22. kvě 2009

Lener: Sandulka už je totiž těhu 🙂 My se známe z jiné diskuze 😉

dudule
22. kvě 2009

Kramli: měla jsem úplně stejné obavy ohl. svatby, naprosto tě chápu 😉

pavlisa
22. kvě 2009

Dudule: abych ti udělala další chutě, přidala jsem si do alba (kvůli tobě 😉 můj svatební dort, pekla jsem si ho sama, OK, není to žádný cukrářský skvost, ale jen se po něm zaprášilo 🙂

za chvíli jdu počůrat zas ovu test, tak doufám, že i tobě se zítra objeví už pozitivní!!!

gab123
22. kvě 2009

ahoj holky 🙂
včera jsem se už k pc nedostala,ale jak jste se zabili,že se vás každý ptá kdy svatba pak děti u nás to samí.Pořád kdy se ve meme.Vzali jsme se 🙂 pak otázky ohledně mimi.To jsem udělal chybu a řekla,že se snažíme a i v práci třeba nějakým zákaznicím no a udělala jsem si peklo aniž bych si to uvědomila.2,5roku mě terorizovali kord rodiče babičky kámošky a hlavně zákaznice. Hrůza nikomu to nepřeju.Třeba jsem byla po potratu a oni tak co mimi už??????????? 😝 😝 😝 🙄
ted jsem těhu začala 4 měsíc ty co to nejvíc zajímalo tak to neví.Ze zákaznic skoro nikdo jen pár to na mě poznalo,ale proběhlo to v pohodě.Bojím se otázek "A KDO NÁM BUDE DĚLAT NEHTY"na to mám osypky.Mám v úmyslu jim to oznámit po genetice a budu mít peklo....

jinak se máme dobře bříško už se vyvaluje v pondělí nás čeká genetika tak už mám trochu nervy snad to bude o.k 😉
jinak už mám kočárek zamluvený je od zákaznice,který je málo používaný měla 2 do města a na vesnici tak je fakt nový.Je to Jane trojkolka.Až to bude po genetice dobrý dam do albíčka!Příští týden by jsme se jeli na něj podívat.Manžovi se moc líbí.Je to sice brzo,ale ta nabídka je úlpně bomba.Dá nám ho za 10tis.komletně ze vším.

dudule
22. kvě 2009

Pavlisa: pekla sama? Kloubouk dolů teda! Sice péct umím, ale nevím, jak bych to všechno sama před svatbou stihla... Mám pocit, že jen to moje zkrášlení a taky dekorace celého prostoru mi zabere několik dnů, natož ještě dort - uf 😅 Ale to, co mě naprosto dostalo ve tvém albíku, je ten pejsáneček nádherný slaďoučký!!!!! 😅

dudule
22. kvě 2009

ahojky Gab! 🙂 ty kráso, já se v těch cenách dětských věcí zatím moc neorientuju, kolik stojí normálně kočárek, když 10.000 je skvělá cena? 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru