Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
15. čer 2009

luciasek, copak, už jsi přibrala? Já jsem zatím pořád -2kg....

venyska
15. čer 2009

Ahoj holky,můžu???

venyska
15. čer 2009

Včera ráno jsem měla na testu//.testovací zóna byla slabounká,ale fialová,žádný stín.Dnes ráno jen stín čárky,ráno i v poledne.Já už nevím.Dnes sem to měla dostat

luciasek001
15. čer 2009

blondy, no nevim přibrala mám 1 kilo nahoře. Ale spíš mám špíček. Ale jak jsem doma tak mě furt honí mlsná a už nevim co bych snědla.

venyska
15. čer 2009

prosím poradíte?

luciasek001
15. čer 2009

venyska, nikam nespěchej, objednej se k doktorovi a uvidíš co ti řekne. Čárka by měla postupně sílit, ale chce to ČAS!!! Máš na to 9 měsíců!

gab123
15. čer 2009

Ahoj holky vůbec mi nešel od soboty koník nevím proč!Jsem v pohodě celý pátek a víkend jsem jen ležela,ale dnes jsem už vyrazila trochu ven na zahradu!Ještě zítra jsem doma a ve středu už jdu do práce na krátkou.Zítra budu vědět po 15h výsledky!jen nějaké tak snad tobude o.k.Jinak mi začíná pěkně růst břicháček manža mi dneska řikal jak už vykukuje!

elito vypadá na opožděnou ms,myslelajsem,že budeš ☹
venýsku vydrž pár dní.Jestli jsi těhu tak velice málo a čárka zesílí.

terecka
15. čer 2009

ahojky, dneska koník nějak stávkoval..

blondy, já si nepřeju ani holčičku ani chlapečka.. to zní divně, tak jinak - je mi jedno, co to bude, beru obojí 😀 Ale vědět to nechci (doufám, že mi to vydrží 😉 )

eli, tak snad to bude ok ☹ přála bych ti, abys byla těhu, ale raději ať jsi v pohodě, i kdyby to nevyšlo, vyjde to příště 🙂

venyska, to vypadá nadějně, vydrž pár dní a testni znovu 🙂

Jdu pomalu do hajan, zítra jdu na kontrolu k paní doktorce, tak mi držte pěsti, pak se ozvu (jestli koník pojede teda.. 😠 🙂 )

dudule
15. čer 2009

ahojky kočky, já měla taky problémy s přístupem na koníka, tak hlavně že už jede 🙂

Já jsem dnes zase nas.aná, byla jsem na gyndě a ani přes stimulaci Clostylem žádné vajíčko! Nebo teda 3 mm, což je v 10.DC asi úplně zcestné.... Ani sliznice nebyla. 23.června mám začít brát Utrogestan na vyvolání MS. A příští týden zase... Si říkám, že bych měla asi vlést na diskuzi s tematikou Clostík, ať vás tady furt neprudím svýma problémama s hormonama.... Achjuuuuuu. Navíc prý mám 1 vajuchmenší než druhý ( a minulý cyklus bylo větší vajíčko než teď), takže je možné, že mi to půjde i s práškama jen ob cyklus... No kdyby aspoň tak... Grrrrr 😠

dudule
15. čer 2009

Jo Blondy, takže maliník neřeším, ale koupila jsem si jeřáb ptačí a budu ho brát, oki? Akorát na těch kapkách je jen nějaká vágní informace, že to pomáhá při menstruačních problémech a problémech s hormony, ale konkrétně na jaké potíže to je ani jak to působí tam není???

matava
15. čer 2009

ahoj dudule, ten malinik urcite vezmi...ja mela vzdy na kontrolach sliznici kolem 6 az 7mm no a jeden cyklus jsem pila malinik nejakych tech ctrnact dni a mudr byla prekvapena, ze mam 9mm..jako treba to muze byt nahoda samozrejme ale proste dost pochybuji ze by mi sliznice najednou narostla sama od sebe... 😀 takze dnes jsem zas vypila druhy hrnecek a pristi tyden jdu k nove mudr, to budu 12DC tak snad me zas potesi aspon se sliznici kdyz ne s foliklema..v tom jsem s tebou dudule nastejno..nejak to poresime, na jerab se taky chystam 😀
hezkou dobrou noc vsem snazilkam i tehulim

kualalik
15. čer 2009

Ahoj holky, tak vás jdu na skok pozdravit. Balím se.. páč jedeme s holkama ve středu sjíždět Vltavu a tak nevím,kde mi hlava stojí. Navíc jsem se dneska rozhodla, že se objednáme do Gennetu. Po dovolené v sprnu tam zajdeme.. chci všechna svoje komplet vyšetření.. přes imunitu až po hormony.. něco už ted sice vím, ale chci to prostě komplet... a pak se uvidí 😉

kramlinka88
16. čer 2009

Krasny den vsem 😉

eli: tak co dneska jak se citis ??? 😉

terecka
16. čer 2009

Ahojky holky, tak se hlasim po dnesni kontrole, vse je ok, miminko roste i tripple testy jsou v poradku. Manzel se prisel kouknout na UTZ, tak hezky se usmival, kdyz mu dr. ukazovala, kde co miminko ma 😀
dudu, matava, kualalik, kramli atd... vsem drzim pesti, at se brzy zadari a cekate taky mimiska 😵
eli, kdepak te mame?

kramlinka88
16. čer 2009

terecka: ahojky, tak to je moc dobre ze je vse ok, gratuluju 😉
treba eliska nasla // a ted nekde oslavuje 😀 😀

gab123
16. čer 2009

kualík já bych taky jela na vodu ☹ jezdíme moc rádi máme partu ach jo,ale příští rok to už snad třeba na 2 dny půjde babi pohlídá 😀
teri gratuluju jen at roste!

kramlinka88
16. čer 2009

gab: my jedeme na Moravici ted v sobotu, mame to jako rozlucku se svobodou a vecer chatu 😉

blondynka400
16. čer 2009

Ahoj holky,
luciasek, tak to je docela ok. Já už mám taky pšíček, z toho si nic nedělej 😀

terecka, jé tak to já nevěděla, že to nechceš vědět 😅 . Gratulace ke kontrole.

kualalik, užij si to holka a vrať se s lepší náladou ju?

dudu, hele už ti konečně udělala ten hormonální profil? Než do tebe cpát všechny možné hormony... Napdá mě nemůžeš mít PCO? Jinak to že je vaječník menší, neznamená, že nemůže produkovat kvalitní vajíčka....

kramlinka88
16. čer 2009

blondy: ahojky, zdravim te i v teto diskuzi 😀 😀

koukam ze bysme pomalu meli zakladat tema cislo II. co vy na to ? prece jen uz nam moc nechybi 😀

blondynka400
16. čer 2009

kramli, ještě 1000 příspěvků. To s naším tempem v poslední době máme ještě na hodně dlouho 😀

blondynka400
16. čer 2009

holky tak jsem aktualizovala tabulku. Doufám, že je vše ok. Jestli mám něco blbě, písněte mi do IP, ju? 😅

matava
16. čer 2009

ahoj holky, kualalik, tak to koukam, ze po lete bude v gennetu plno 😀 taky to tam nejak smeruji 😀
gab, manzeluv bracha sjizdi vodu i s mimcama, fotky se spicim miminkem a k tomu trilety mrnous ve vesticce a s padlem jsou opravdu moc hezky, ale splavy prenaseji 😀
terecko to je fajn, ze je vse ok, jen tak dal 😉
holky, co ze mam tomu svymu koupit? vitamin E? je ted nejaky hodny (jestli to neni tim, ze vi, ze ted zadne snazilkovani nebude..), tak toho musim vyuzit a naordinovat mu vitaminy 😉

blondynka400
16. čer 2009

matava, proč zrovna gennet? 😕 Myslím, že se v Praze dá najít lepší....
Já jsem tomu mému občas šoupla zinek, ten je důležitější nž vitamín E, hlavně ho bývá ze stravy nedostatek, což u E bývá jen vyjímečně.....

kuratkol
16. čer 2009

selen, zinek, vitamín E

blondynka400
16. čer 2009

kuratkol, ja kse máš holka? Dlouho jsem tě tu neviděla.....

kuratkol
16. čer 2009

Jedna firma nabízí tuto trojkombinaci v jednom: http://www.gsklub.cz/products/6402-gs-vitamin-e...

lenicenka17
16. čer 2009

ahojík holky

matava
16. čer 2009

gennet jsem spis jen tak placla...bylo to spis mysleno tak, ze se snad nejak pristi tyden domluvim s mudr take na ruznych testech 😉
jinak uz si vsechny vitaminky pisu, kdyz ja listovku, tak on taky neco, zitra vyrazim do lekarny, tak zas padnou flexipassy 😉
kolegynka co byla na te laparoskopii atd, tak to vcera dostala ve 24DC, ale ze je to u nich v rodine normalni...
druha kolegynka zacina stresovat, jelikoy je nejak ve 38DC a pristi sobotu ma svatbu..tak je to ted takove at to dostane bud ted nebo at ji to trebas jeden cyklus vynecha ale hlavne at to nedostane na svatbu a nasledne na chalupu, kde jedina hygiena probiha v lavoru.. 😒

matava
16. čer 2009

dik kuratkol za link, to je fajn ze je tam napsano na srdce atd...jelikoz se svym zitrejsim nakupem = listovka, E, intimgel, mozna teplomer na bazalku atd..bych si pripadala uz fakt blbe 😀

kuratkol
16. čer 2009

Jojo, taky je mi to nepříjemné, když jdu koupit např. těhotenské testy.... V USA to mají lepší, léky, které nejsou ne předpis, jsou normálně v regálu v drogérii.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru