Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

luciasek001
11. bře 2009

Ahoj holky, tak jsem se sem na chvilku dostala, za 20 min. jdu na cvíčo. Tak snad to přežiju. Jak je jinak? U mě zatim nic novýho ovu bude 17.3. tak na to zase hupsneme. 🙂

saji3
11. bře 2009

ahoj holky ta jak pokračuje snažilkován?
Kouám diskuse se dost rizjela, co jsem tu nebyla a ak nevím kdo už čeká mimi, tak honem napište noviny.
Nechce se mi ve číst 😉

luciasek001
11. bře 2009

Myslim, že zatim těhu nejsme ani jedna ikdyž renník má dneska žravou takže by mohla být prga 😀

luciasek001
11. bře 2009

Jdu, mějte se, ahoj 🙂

kuratkol
11. bře 2009

Některé ještě na ovu teprve čekají 🙂

saji3
11. bře 2009

tak hlky nevím, dneska mě celý den bolí prsa a připadám si nafouklá.
Dneska jsem 30 DC a mrcha nikde. Vždy jsem jí měla tak 29 - 31 DC a zatím nic. Jinak mi nic není, špatně taky ne. A žravou tak tu mám furt už od mala 😀 😀 😀
Uplně se bojím a furt chodím na záchod jestli není mrcha.
Nechci hlavně nic zakřiknout, hrozně se bojím ☹ ☹

kuratkol
11. bře 2009

saji3: Čeho se bojíš? Udělej si test 🙂

saji3
11. bře 2009

tak jdu na to, držte palce 😀 😀

kuratkol
11. bře 2009

Držím

kuratkol
11. bře 2009

Se ti divím, že jsi to vydržela až do dneška. Já bych určitě nevydržela....

saji3
11. bře 2009

tak se to bojím napsat 😉

kuratkol
11. bře 2009

Jsi ?

saji3
11. bře 2009

tak jsem si udělala ten test, klepala jsem se při tom jako štěně.
No a ukázali se mi dvě //. Jedna je silná a druhá je na půl. Co na to kuratkol říkáš, myslýš že je to to ono?
Nikdy jsem tohle na testu neviděla a nechci se těšit předčasně, pomoc uplně se mi klepou ruce, když píšu

kuratkol
11. bře 2009

Určitě jsi těhotná, jak tam jsou //. Gratuluju !!! Vyfoť ten testík a dej do albíčka 🙂 .

kualalik
11. bře 2009

Hohohooooooooooooo vau 😵 😵 😵 saji, tak to je výborná zpráva, ted aby bylo vše ok 😉

rennik
autor
11. bře 2009

sajo ahoj mooooooooooooooooc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to je super máme prvotěhulku 😀 to musí být úžasný pocit!!!!!!!!!! moc ti to přeju 😀 teď drž palečky i ty nám ať nám to vyjde 🙂

saji3
11. bře 2009

tak je to na albumu, mrkněte na to zda je to pravda, prosím štípnětemě

saji3
11. bře 2009

tak co proč nepíšete, nestrašte mě !!!!

kuratkol
11. bře 2009

Jojo, hezký... Postupně ti bude čárečka sílit.. 😉

rennik
autor
11. bře 2009

neboj saji je krásně vidět je z tebe budoucí maminečka 😀

saji3
11. bře 2009

tak jsem mamina ?

rennik
autor
11. bře 2009

jasně!!!!!!!!

kuratkol
11. bře 2009

Jojojojojo 🙂

saji3
11. bře 2009

tak a teď mi řekněte jak to mám říct manžílkovi. Sedí tady vedle mě a neví proč se chechtám, když píšu.
Já jsem měla minulý týden narozky a manža má za 10 dní, ale to tý doby asi nevydržím, poraďte.
Kdy mám jít k doktorce aby to potvrdila?

rennik
autor
11. bře 2009

Nic holky jdu spát jsem dobitá jak kůň a zítra zase do práce- ale budu zaskakovat na novorozencích tak už se moc těším jak je tam všecky ponosím, pomojinkám, prostě si je užiju. 😀 Přeju dobrou noc a krásné sníky a saji ještě jednou mooooooooc gratuluju!!!!!! Já jsem 20DC, nevím jak to vydržím až do 19.3 kdy má přijít MS. saji měla jsi taky bílý hlen???? já ho mám ode dneška a je ho docela dost a nevím jestli by to mohlo být těhu, je jiný než minulý měsíc. No nechám se překvapit. 😀 papa a užívej si to!!!!!!

kuratkol
11. bře 2009

K doktorce by se mělo jít 6 tt, aby něco bylo vidět. Ale už teď se objednej, jestli tam bývá dost plno.

saji3
11. bře 2009

rennik : tak hlem mám jednou na měsíc, měla jsem 14 DC no teď mám spíš slabý výtok ( nevím jestli to je hlen)
koukej si udělat test, ať se to už pořádně prolomí a všechny holky jsou těhu !!!!! 😀 😀

kuratkol
11. bře 2009

Já teprve budu mít ovu 19-24.3., testovat pak budu až 6.4. asi...

saji3
11. bře 2009

tak rychle rychle 😀 😀
a nevíš kdy mám jít k té doktorce, chci to mít jisté i od ní a potom tomu budu věřit 😉

gab123
11. bře 2009

sáji moc gratuluju!
reník když jsem byla těhu po 2 měla jsem v druhé fázi cyklu taky pěkně hutný bílý výtok a byla jsem těhu 😉 Já budu testovat tak 4 dny po tobě už se taky těšim!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru