Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

gab123
22. bře 2009

no jasný,ale jsem při zemi!

dudunka
22. bře 2009

asi je lepší si nedělat příliš velké naděje a pak být ráda za výsledek, než naopak zklamaná, že jo. Asi je lepší se k tomu neupínat jako k jediné naději... Musíme to brát holky s nadhledem 🙂 Ono to mimčo jednou přijde 🙂

kuratkol
22. bře 2009

Už by mohlo 😀 😀 😀

lenicenka17
22. bře 2009

Blondy a ty jsi zdravotní sestra nebo jakto že tak všemu rozumíš??
Já tu teplotu kvůli těm nevolnostem přestala měřit ale zítra zase budu vadí že jsem vynechala??Podle dní bych měla být dnes 14DC tak asi uprostřed ale jestli je ovu to fakt nevím... dost mě bolí v podbřišku a záda tak nevím zda to může být i známka ovu??? 😒 😒 😒

kuratkol
22. bře 2009

lenicenka: Taky mě bolí před ovu v podbřišku....

lenicenka17
22. bře 2009

kuratkol takže bych teď měla mít před ovu??To je fajn já se bála že už byla.... a my ji kvůli mé nevolnosti propásli 😀 😀 😀 Tak snad to ještě stihnem 🙂 poznáš nějak kdy zrovna je podle té bolesti dokážeš to odhadnout?

gab123
22. bře 2009

Mě při ovu bolí v podbřišku při chůzi na sednutí no des.Vždy mám problém i sexovat!
to bude určo ovu!

luciasek001
22. bře 2009

lenicenka, ja jsem dnes 17 DC a podbříšek mě taky bolí. Ale ovu zřejmě už proběhla minulou neděli. Snad jsme Ovu využili dostatečně. Od příštího cyklu zkusim měřit BT třeba budu o něco chytřejší.

kuratkol
22. bře 2009

lenicenecka: přesne jak píše gab. U mě platí, že když mě to přestane bolet, tak mám na testu vysokou hladinu LH a na testu se mi objeví 2 výrazně čárky tzn. že tak za den nebo dva proběhne ovu. Tyhle bolesti mám zhruba 14 dní od 1.dne MS.

blondynka400
22. bře 2009

gab, vidím, že to bereš také sportovně 😀 Tak doufám, že to utroš není to způsobuje mimi 🙂

dudunks, ty testy by měli nát citlivost 20 (většina běžně prodavaných kazetových testů) a nebo 25 (proužkové testy) větší citlivost je o nočem, protože ovulační pik je do 30 a u většiny žen spíše méně. Takže když máš méně ciltivý test, nikdy ho ani pozitivní vidět nemusíš a přitom je vše ok. Jinak já bych se je nebála použít, když už je máš, ale zas na druhou stanu bych si je tedy nekoupila. Co v´ím tak se utěchto testů stalo, že byli nalepeny obráceně, tj. vyšla pozitivní testovací čárka a kontolní nebyla 😀 . Hold když se ti to stane, tak ho vyhodíš a uděláš jiný... 😀 .Já použávm z lékarny kazetové, je to takový oranžový obal a je jich tam 5 a stálo to asi 160, což mi přijde docela ok a hlavně ty testy jsou fakt super, doporučuju.

matava, no ten je taky hodně na sport, ale tedy až ne tak moc 😀 Já mám ráda vše krom fotbalu, i když jít na fotbal tady v IT je hodně velký rozdíl oproti těch chudákům u nás...

lenicenka a jaký vzhled má hlen? Nevadí, jen měř dál.... 😉 Zdravotní sestra určitě nejsem, ale mám vystudovanou VŠ inseminaci a reprodukci 😉 . K té ovu, já mám takové nafoukljší břicho a pobolívá mě tak dva dny dopředu tenvajčeník, ze kterého se vajíčko uvolní. A pak cítím kdy se vajíčko uvolní, je to taková krátká píchavá bolest vždy večer, ale dá se to krásně přehlédnout. A pak mě většinou ještě tak den bolí břicho, jak se vyleje do břišní dutiny tekutina z folikulu

luciasek, tak jak je dnes?

luciasek001
22. bře 2009

blondy, nic moc furt stejný. Fakt nevim. Podle tý nedělí ovu (jestli to tak můžu nazvat) jsme se snažili 2 dny před ní a pak přímo ten den když se objevil hlen. 😕

akzeret1
22. bře 2009

ahojky jsem tu jenom na skok
blondy:četla jsem,že to nevyšlo,měla si dobrou intuici,je dobře,že si v pohodě,co nevidět to určitě vyjde 😉
tenhle týden trpim nějak na migrény tak to stojí za prd ☹ ale končí mi MS tak za zhruba 14 dnů na to vlítnem 😀 😵

blondynka400
22. bře 2009

luciasek, tak kdyby to teď náhodou nějakým omylem nevyšlo tak začneš měřit tu BT? alespoň by jsi měla jasno.... Stačí měřit jeden měsíc 😉

akzeret, ty máš vlastně ty dlouhé cykly co? No snad máš pravdu a moje tělo nebude stávkovat 😝 . Jsem úplně v pohodě, jen kdyby mi nebylo tak blbě 😔

lenicenka17
22. bře 2009

matava tak jsemkoukala do tabulky zda to bude kluk či holka tak podle tabulky by náš Šimi byl holka 😒 😕

lenicenka17
22. bře 2009

Blondy hlen mám spíš do žluta než bílkový.. zdálo semi že začíná být bílkový asi ve čtvrtek ale to jen jeden den a pak už nic a teď zatím zaky ne,tak uvidím..

luciasek001
22. bře 2009

blondy, asi bych začala měřit. Protože tu ovu jen tak odhaduju, že proběhla. Protože až po tý neděli mě začaly bolet vajíčka. Ale asi z toho třeba už blbnu a nic z toho tento měsíc nebude. Necháme se překvapit. 😅

blondynka400
22. bře 2009

lenicenka, on může být pouze krátkodobě.... Tak uvidíš, hezky měř a ono se to vykristaluizuje

luciasek, to je to, že to jenom myslíš, protože to jeslti tě bolí vaječník nebo nějak střevní klička se dá fakt těžko odlišit 😀 Jak už jsem psala tento měsíc bych to už nekoumala s uvidíš, co z toho bude 😵

lenicenka17
22. bře 2009

blondynka400 dobroš nebudu to pořád řešit budu měřit a uvidím.. jde někde stáhnout tabulka kde bych teploty zaznamenávala???Zatím si je jen píši dle datumu

blondynka400
22. bře 2009

lenicenka, jsou tři možnosti, buď su uděláš graf v ruce normálně na papír, druhá je, že si uděláš grafík v excelu a třetí je že si ho budeš dělat na internetu, to je nejlepší, ale jsou v AJ nebo v NJ.....

luciasek001
22. bře 2009

lenicenka, nasla jsem web kde si to můžeš zaznamenávat a je to www.menstruacni-kalendar.cz zkus to třeba se ti to bude hodit.
blondy, už se nebudu pozorovat zkusim to nějak do dubna vydržet.

blondynka400
22. bře 2009

luciasek, je a to je v češtině, co? Já jsem zvyklá na ten fertlity a je super. Trošku jsme si ta krekla i VIp členství které se normálně platí 😀
To jsou rozumná slova no a třeba to už ani nebudeš potřebovat 😵

lenicenka17
22. bře 2009

luciasek001 jéé díky moc už jsem na to koukala je to fajn hned to tam zapíši 🙂 🙂

luciasek001
22. bře 2009

blondy, jo jo je to v češtině, náhodou jsem na to narazila. No kéž bych to už nepotřebovala, ale nějak tomu moc nevěřim
lenicenka, nemas zac je to docela chytry aspon vim kdy co a jak bylo. Normálně jsem v těhle datech dost lajdák.

rennik
autor
22. bře 2009

Ahoj holky hlásím se po delší době, uuuuuuuuuuuf musím vás jít dočíst, ať vím co je nového 😀 jinak my se máme docela dobře, trochu nás pobolívá v podbřišku snad je všechno v pořádku. 1.dubna jsme objednaní k panu doktorovi tak snad nás uklidní a mimíš půjde vidět 🙂

blondynka400
22. bře 2009

luciasek, tak když to nevyjde na poprvé tak se přece nic neděje ne? Podle mne je hlavcní, aby to jednou vyšlo a tedy nebylo to za deset let 😀

kuratkol
22. bře 2009

blondy: Další ovu testík ukázal testovací čárku slabší než kontrolní, vypadá to, že hladina hormonu se snižuje. Že by vajíčko už bylo na cestě 🙂

rennik
autor
22. bře 2009

kuratkol držím moc palce aby ti to vyšlo, hlavně klídek u snažilkování jen nemyslelt na to jedno aby to vyšlo 😉

blondy ahojky moc mě mrzí že ti to nevyšlo moc jsem ti držela palce myslela jsem natebe.

Vlastně myslím na vás všechny holky a držím všem palce aby jste se staly maminkami co nejdřív.

luciasek001
22. bře 2009

blondy, no jasně, nebude to žádná tragédie jen si řikám, že když už mi je tak divně tak by tam něco mohlo být. Ale třeba taky ne. Zatim z toho neděláme hlavu začali jsme se 1. měsíc snažit, chce to čas.

rennik
autor
22. bře 2009

blondy a nevíš náhodou co by se mohlo brát na podporu děložní sliznice? já jsem sice pila kontryhel před otěhu ale teď když nemůžu tak nevím co bych si mohla vzít aby se miminku nic nestalo. jinak se snažím jíst hodně ovoce a zeleniny ať mám aspoň hodně kyseliny listové. Dneska jsme fotili s Honzou pupek 😀 to byla prča.

luciasek001
22. bře 2009

rennik, ahoj kdepak jsi byla tak dlouho? Už jsme mysleli, že jsi na nás zanevřela ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru