Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

luciasek001
22. bře 2009

rennik, tak sem šoupni nějaký foto at se taky zasmějeme 😉

kuratkol
22. bře 2009

rennik: Nejde na to nemyslet 🙂 Taky bych byla pro to foto, moc rády se podíváme 🙂.

rennik
autor
22. bře 2009

ahoj Luciasku moooooooc se omlouvám, kdepak já a na vás zanevřít????? NIKDY!!!! jen jsem byla pořád v práci a večer jsem byla ráda že jdu spát jsem každým dnem víc unavená, kdyby to šlo spím tak 20 hodin denně 😀 a navíc včera mamča slavila narozeniny tak jsem hned po práci šla k nim i s Honzou a jeho rodiči, a přišli jsme domů zas až večer. tak užívám trochu volna. Zítra už zas do práce 😠 navíc mi řekli že teď už se to tak nebere, že se můžou dělat i noční tak jsem tím byla zaskočená, ale budu dělat max do června. Podle toho co mi poví doktor a jak mi bude. Zatím je mi dobře, prsa bolí, hlavně bradavky, ale jinak ani nemám hlad, kdybych nevěděla že musím jíst tak nejím. Zatím nevím co jsou to ranní nevolnosti a snad je ani nepoznám. 🙂

kuratkol
22. bře 2009

rennik: A rodičům jste to už řekli nebo tajíte ? 🙂

rennik
autor
22. bře 2009

holky ok ale jen na chvíli jo? jde totiž o to že já jsem pod stejnou přezdívkou i na beremese a ta fotka se automaticky hodí i tam no protože nás dost lidí zná nechtěla bych aby to všichni veděli zatím jsme to nikomu neříkali........ ještě si užíváme ten pocit že to víme jen my, nechceme být v palbě otázek, dokud to nebudeme mít na papíru že je všechno ok od pana doktora.

blondynka400
22. bře 2009

Renník, ahojky, no konečně... Pokuď vím tak není nic, když doktor usoudí, že je potřeba, dá ti utroš na udržení mimi. Ale to uvidíš... Hlavně teď neipj žádné bylinky a pod, mohlo by to psíš uškodit

luciasek, určitě mohlo, ale zas na druhou stranu divně ti už je docela dlouho, ne? 😖

luciasek001
22. bře 2009

blondy, no právě, že už je to přes týden.

blondynka400
22. bře 2009

Renník, hele tak to není v žádném případě pravda že se můžou dělat i noční, kdo ti prosímtě řekla takovýhle nesmysl? chodit na noční je pěkná blbost.... Máš právo ze zákona na jednosměrný provoz a max. osmihodinouvou pracovní dobu 😠 Jinak taky si myslím, že je ještě čas někomu něco říkat, tak měsíc bych počkala...

rennik
autor
22. bře 2009

no řekla mi to přímo staaniční a to je pěkná potvora nejde jí moc odporovat jsem fakt ráda že půjdu co nejdřív pryč. A 12 tky budu dělat taky si to dost dobře neumím představit.

blondynka400
22. bře 2009

Renník, tak to pěkně kecá. Fakt na to máš zakonný nárok, jestli ti nehodlá vyhovět, tak jsi na personální oddělení nemocnice a domluv se tam. Ale musíš mít v ruce papír od doktora, že jsi těhu. Tohle si fakt nenech líbít....

kuratkol
22. bře 2009

rennik: Když dáš fotky do alba na konikovi, tak se ti v beremku neobjeví, tak to nefunguje. A můžeš sem klidně dávat fotky bez hlavy 🙂

luciasek001
22. bře 2009

rennik, pěkný fotečky 😉 Dík

rennik
autor
22. bře 2009

no uvidím nějak to určitě budu řešit. Každopádně zítra mám další 12 tak už se docela děsím. Ani nevím od kterého týdne těhu vystavuje doktor průkajdu. Teď jsem nejspíš ve 4.týdnu. podle kalkulačky na netu je 4+2tt.

rennik
autor
22. bře 2009

luciasku není zač, dneska jsme si koupili album pro prcka tak teď budem každý týden fotit břicho 😀

gab123
22. bře 2009

pěkný večer dámy odpoledne jsem spala a ted jsem byla s kámoškama cvičit.MS pořád nic.Prsa jsem si musela upnout do pevné prsenky jinak bych snad umřela,Mam děsně žravou,ale to já před MS vždy.
Reník to je dobře že ti je fain,ale jak říká blondy můžeš dělat jen raní a na 8h,ani přes čas ti nemůžou nařídit!

blondynka400
22. bře 2009

Renník průkazka je jak kde... Dost často ti jí vystaví až na konci třetího měsícem nejdříve ale většinou tehdy, když je vidět srdíčko... Průkazku ale nepotřebuješ, stačí papír s razítkem. Hele fakt neriskuj, zbytečně by si mhola mimi i sobě ublížit....

rennik
autor
22. bře 2009

já nevím když jsem tam měla nastoupit já tak předemnou tam byla jedna sestřička co otěhotněla a prý taky dělala normálně tak nevím, navíc mi řekli že když dělám na dětském tak mi nehrozí žádné riziko, že nic těžkého nezvedám ( chacha furt se taháme s postelemi jak jezdíme na operační sál) a prý mi nehrozí žádná infekce.

Jo jinak jak to je holky s tím potvrzením co mi doktor vůbec napíše??????? to mi vystaví nějaký formulář pro práci nebo co????

blondynka400
22. bře 2009

Renník, to je jedno kde pracuješ, i kdyxby jsi seděla v kanceláři, prostě na to máš máš nárok dle zákonníku práce. to že to někdo dělala dobrovolně a nebo prostě nevěděl na co má nárok, to je jiná...

Pokuď vím, tak se automaticky nevystavuje žádán papír, tedy alespoň mi ho nikdy žádán nastávající maminka nepřinesla, průkazka jak jsem už psala. Ale já jsem nikdy žádné potvzení od holke nechtěla, prostě přišly a řekly že jsou těhotné a neřešila jsem to... Stejně to bylo vždycky za chvíli vidět 😉

blondynka400
22. bře 2009

Hele Renník, co jsi to říkala o té nadváze? Kiuzkala jsme na fotky, a jsi tak akorát 😉

Gab, a kdy má MS přijít, zítra ráno? A když ne, bude testík? 😵

rennik
autor
22. bře 2009

No mám 63 kilo,teď když se fakt snažím jíst hodně zdravě tak cítím že mi to svědčí ale ki tak byla jsem o moc hubenější.Ale k těhu patří i přibírání a s tím jsem smířená, jen musím ovládat nějaké budoucí chutě.

gab123
22. bře 2009

jojo zítra,budu testovat ráno když bude teplota nahoře.Už jsem chtěla dneska,ale zítra ráno 🙂

kuratkol
22. bře 2009

gab: Tak nám hned napiš jo? Budeme čekat 🙂

rennik
autor
22. bře 2009

gab držím palce 😀

kualalik
22. bře 2009

Ahoj holky,zdravím vás.. máme doma kongo,zítra jdu do práce a tak nebudu mít moc času sem chodit 😒 hledám proto náhradnici,dobrovolnici na tabulku.. hlaste se u mě 😉 té vyvolené ji když tak pošlu na mail..

Těhulky, opatrujte se moc moc moc 😵

Ostatním přeji hodně sil a klidnou mysl.... 😉 😵

blondynka400
22. bře 2009

Renník, myslím že člověk se pak cítí o dósdt lépe, i kdyý´ž já jsem vždycky jedla poměrně hodně zdravě... A tím přibíráním v těhu ano,ale nemyslím si že je potřeba přibrat 20 klio, člověk se musí hlídat i v těhu a tím spíš, že velké přibírání v těhu nesvědčí ani dítěti...

Gab, držím všechny palečky co mám 😵 . A co sy myslíš ty, přece jenom jsi už také zkušená...

rennik
autor
22. bře 2009

no právě proto já jsem to myslela jako tak že s přibíráním v těhu sice počítám ale že se chci snažit aby to nebyl žádný extrém, 20 kilo si fakt neumím představit...

blondynka400
22. bře 2009

Kualalik, ahoj, no tak já se toho asi ujmu, co mám s vámi dělat....

Renník, ono je to sice hodně inidviduální, ale moje ségra přibrala 12, 9 a 10 kg, břicho jako balon a čtyřkilová mimi /máme to v rodině/. A že by se nějak šidila, to si nemyslím...

Naopak mám kamarádku, která přibrala 25, a měla ani ne tříkilové miminko. Prostě pořád říkala že jí za dva a že nic nenůže dělat, takže se akoát válela a žrala. Je to rok co porodila a pořád má nějakých 20 kilo navíc.... Takže asi tak ...

rennik
autor
22. bře 2009

no tak to mě docela děsí, moje sestra u Domči přibrala 14 kilo, kamarádka byla hubená jak proutek a v těhu přibrala 18 kilo takže je to fakt individuální ale budu dělat co půjde abych nepřibrala víc než 12 kilo.

rennik
autor
22. bře 2009

jo blondy kdybys aktualizovala tabulku prosím tě dala bys mi tam na objevení // datum 18.3? moc prosím.

blondynka400
22. bře 2009

No až si to s kualalíkkem přředáme, tak určitě. Kdyby náhodou ne, tak mi to připomeň, ju? 😉
Uvidíš, zatím bych se s tím netrápila....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru