Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kramlinka88
24. bře 2009

lenicenka: no to ono poslední dny vždy přes den 😉 Rozjíždí se to tady až kolem osmé večer.... 😎

blondynka400
24. bře 2009

kramlinka, já bych řekla že je to proměnlivé...

lenicenka, jo a jak jsi natom s cervikálním hlenem? Nějaká změna?

gab123
24. bře 2009

Ahoj holky má teplota je pořád na 37,1 už se cejtim jak když na mě něco leze!Dnes jsem byla u zubáka ulomil se mi zub už je jako nový.Další zpráva je že mi kámoška nabrala ve fakultce hcg a je 506 říkala,že to odpovídá 5 týdnu,ale jsem ve 4tt tak doufám,že poroste mam radost!
luciasku kolikátý den jsi cyklu?ta teplota ti před ovu mírně klesne a pak skočí ne

kramlinka88
24. bře 2009

blondynka: no jo tak máš pravdu 😀 Ale nejvíce se toho vždy nakecá večer, to musíš uznat 😉 😀

kramlinka88
24. bře 2009

gab: ahojky, a jak se cítíš těhulko ??? 😉 Máš nějaké nevolnosti? A už si se vzpamatovala z toho včerejšího raního šoku?? A co manža ? 🙂

gab123
24. bře 2009

jé nějak mi to ujelo 😀
nebo pozvolna jde nahoru!Ty nízké teplotyjsou nejvhodnější pro sexování!
holky tady u plzně je apríl pře chvílí šílená vánice sněhu a ted slunko krásně!

blondynka400
24. bře 2009

gab, tak to je pěkná hodnota 😉 . Tak vzhldeme k tomu že už Ms měla přijít tak asi na začátku 5tt,ne? Myslím že ta hodnota je plně odpovídající a je moc pěkná. Tak jen ať rostě a vše je ok 😉

kramlinka, to většinou ano, jelikož přijdou i naše maminky, když je dětičky propustí 😀. Ale byly už dny, kdy jsme toho přes den nakecaly víc 😉

kramlinka88
24. bře 2009

blondynka: hmm tak to je docela možné...já sem nakukuju teprve asi týden, takže nemůžu objektivně posoudit 😉 Já jsem teď na nemocenské proto mám tolik času, jinak bych tu taky nevysedávala denodenně, ale doma už se nudím tak prolízám diskuze a alba 😉

gab123
24. bře 2009

jojo tak mi to řekla,že odpovídá 5tt,ale u mě za pár dnůmůže být jinak jdu se podívat do tabulek hcg.Za týdenmi budou brát v natalartu krev tak aspon to porovnám jak šlape na HORUUUUUUUUU,UF DOUFÁM 😀
KRAMLINKA zatím je mi fain cítím se unavenějš íale to příjde za pár dní.

blondynka400
24. bře 2009

kramlinka, a copak ti je?

gab, tak to je super že budeš mít porovnání. Na nějaké tabulky se vykašli, to je jen orientašní a kždá jsme jiná... Vem to tak, že každý den by se měla hodnota zdvojnásobit, takže jestli ti to tak přibližně vyjde, vše je ok. A to jestli odpovídáš nebo neodpovídáš nějakým tabulkám není podstatné. A nebo třeba čekáš dvojčátka 😉

gab123
24. bře 2009

jo tak 4tt je rozmezí od 3-426, já mám 4ttplus 2 dny za 506 tak to jde no uvidíme za týden 😝

blondynka400
24. bře 2009

gab, dobře to dopadne, neboj. Hlavně o tom moc nepřemýšlej 🙂

lenicenka17
24. bře 2009

Dnes jsem 16DC mám 29denní cyklus to není zase tak dlouhý,ne??Hlen zatím nic moc spíš nic...co by odpovídalo ovu.

gab123
24. bře 2009

Já mám taky 29 dni a ovulka je 14den.To už musí pomalu být.
blondy jsem celkem v hoho vidím jak mi dělá bříško škrundy tak jsem v klidu.Dvojčátka bych si moc přála mě se to líbí navím jak bych je zvládla jsem nerv.Mami jde do důchodu tak mi bude pomáhat!chudák si semnou užije!! 😀
holky mažu do ráce juknu večer papa

blondynka400
24. bře 2009

lenicenka, no měla by příjít tak max do 19 DC....

gab, hezky si to v práci užij a dávej na sebe pozor. Tak uvidíme, co budeš mít na ultrazvuku 😉

lenicenka17
24. bře 2009

a když ne? 😕

blondynka400
24. bře 2009

lenicenka, nestresuj se, z toho se taky může ovu oddálit.... Dál měř, manžela připusť každý druhý den a uvidíš. Nemá cenu teď řešit jestli ano nebo ne. Tím, že jsi ve stresu se může ovu posunout, pak se ti posune i MS. A nebo můžeš mít anovulační cyklus. I jinak zdravá žena ho občas mívá.... Takže si hezky měř, užívej života je to, ju? 😉

lenicenka17
24. bře 2009

Dobroš... budu se snažit 🙂 Manža by byl rád připuštěn i častěji 😀 😀 Ale už kvůli tomu aby šikulky byly plné síle ho musím krotit 🙂 Vím že když jsem ještě teplotu neměřila že hlen jsem spozorovala ale fakt už netuším kolikátý to byl DC.. Měl jsem tyhle stránky najít dřív a měřila bych určo už dávno

judies
24. bře 2009

Ahoj holky když to tak čtu tak mi příjde polovina z vás pomalu jako doktorky 😉 já akorát vím kdy to mám dostat a to je vše 🙂 teplotu si nějak tak měřit nemůžu, protože manžílek by měl asi pak pocit že na mimi až moc lpím a pak by se asi neuvolnil a potaji to neumím a doktor je taky ten typ že je dobrej a vše okolo, ale že by mi nějak radil nebo tak to ne...je to flegmoš ....takže asi budu čekat až to příjde 😀

kacabacka
24. bře 2009

Nazdááárek děvčata 🙂 Ehm, jdu k vám na rady....jelikož se tu skoro už měsíc pokoušíte 🙂 Tak máte určitě víc informací než já. S manželem jsme si řekli, že bysme se pomalu mohli začít o "něco" 😀 pokoušet. Moje představa je asi až tak někdy v červnu...mám totiž ještě dobrat poslední plato anťáků, což je někdy do začátku dubna a pak jsem si řikala, že by asi taky bylo dobrý počkat aspoň na první MS, anťáky beru už 8 let, tak taky nevim, co to se mnou udělá to vysazení, bojim se, abych to pak vůbec dostala.... Jetla jsem i, že když někdo otěhotní rychle po dobrání anťáků - je zvýšená pravděpodobnost dvojčat - tomu bych se taky ráda vyhnula 😅
Jaký s tim máte zkušenosti vy? Ptali jste se na to doktorů?
Jinak jsem si včera koupila listovku, je asi zbytečný kupovat si nějaký další vitamíny....

akzeret1
24. bře 2009

Ahojky hlásim se po odmlce 😉 nějak nestíham,malá vstává hodně brzy tak chodim dřív spát
Gab123:gratuluju moc 😵
musim Vám napsat,že naše snaženíčko musime z určitých důvodů odložit 😔 bohužel to tady nemůžu ventilovat
všem těhulkám držim palečky at je vše v pořádku a ostatnim at jsou co nejdřív těhotné 😉 .nějak jsem nestudovala pravidla,jestli můžu v téhle diskuzi dále setrvávat,tak občas juknu snad se nic nestane 😉

lenerka
24. bře 2009

ahoj holky
jsem tu jen na skok
kačka mě spí
musím si vás zase dočíst 😉

lenerka
24. bře 2009

blondy prý máš na starosti naší tabulku jo?super 😉

blondynka400
24. bře 2009

lenicenka, tak vidíš ona ovu určo přijde 😉

akzeret, to víš že tady můžeš zůstat. A určitě přijď co nejčastěji to půjde, že snaženíčko na chváli odkádáte přece vůbec nevadí 😉 . Jsi naše a paříš mezi nás 😵

lenerka, jé ty tady v tuto hodinu? no mám, ale ještě jsem jí od kualalika nedostala, takže musíte chvilinku vydržet 😉

lenerka
24. bře 2009

kualalik mě to dneska písla do IP,že to máš na starost 😉

lenerka
24. bře 2009

no já jsem tu
v tuto hodinu,protože mě dítě uslo
takže jestli se večer objevím tak po tý 22h
a to nevím nevím,jestli neznásilním muže 😀 😝

blondynka400
24. bře 2009

Jojo to jo, už jsme se na tom dohodly, ale ještě si to nepředaly, no 😒

Jsi jí chudinku malou tak utahala? Tak můžeš zvládnout obojí, ne? Jsi přeci šikovná holka 😵

luciasek001
24. bře 2009

Ahoj holky, tak jak se máte? Tady v Praze je hnusně, sněží a prší a to má být už 4 dny jaro 😠

blondynka400
24. bře 2009

Luciasek, ahoj. no já tady mám docela hezky 😎 . Akorát se začíná zvedat vítr, to zas bude noc.... ☹

lenerka
24. bře 2009

jo jo hlásím Praha 9
je pod sněhem 😖 hnus počasí no

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru