Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
4. bře 2009

K čemu ten utroš je?

kualalik
4. bře 2009

blond, já mám vypozorované, že když ho spolknu kolem sedmý ráno (pak ještě zalehnu a spím),že to je v poho.. ale když jsem chodila do práce, na lačno mi fakt ráno nedělá dobře.. a večer si ho beru těstě před spaním.. a dneska ráno jsem se vzbudila v osm,vzala utroš a vstávala.. peklo peklo peklo... 😖 ale říkala jsem si,že ho budu polykat do tý doby než mi bude na zvracení 😉

kualalik
4. bře 2009

kuratko, utrogestan (progesteron myslím) beru na upravení cyklu... se mnou to bylo jak na houpačce... a taky na podporu udržení případného těhu,abych o to nepřišla... jen že zatím není o co přicházet,když se furt nedaří
😠 😀

lenerka
4. bře 2009

ahoj holky

tak já svíčku tedy dělala
polštářky jsem nepoužívala-možná,že teď budu
vždycky jsem u toho měla záchvaty smíchu
to s kačkou moc nepůjde,tak snad až přijde další ovu.tak dědeček s babičkou budou hlídat 😉

lenerka
4. bře 2009

marti

kačka spí ,jak kdy
když jí nebylo dobře a měla tu chřipku tak vydržela třeba i do 9 někdy do 10h
ale to chodila po 22h spát
teď chodí spát okolo 20h a vstává po tý 7h
spí naštěstí celou noc,takže pohoda

přes den nespí,jen když jí je fakt špatně

no s těma školkama držím palce
my máme zápisy až v dubnu,ale asi na to letos prdím
pak určitě napiš,jak jste dopadli

lenerka
4. bře 2009

mě asi pěkně skolila ta chřipka
furt se cítím unavená,přes den bych pořád spala
už aby vylezlo to sluníčko a bylo jaro
tohle mě úplně ubíjí ☹

lenerka
4. bře 2009

dablikolik

držím palce
at vám to schválí
švagrový to schválilia povedlo se na první pokus
už je ve 4týdnu těhu 😉

lenerka
4. bře 2009

gab

vítám tě tu 🙂
tak budeme držet palečky ať už to na potřetí vyjde

lenerka
4. bře 2009

holky nás už tady,ale je
super,že tahle diskuze je
díky 🙂

lenerka
4. bře 2009

holky koukám,že tady už to všechno spí
tak já jdu napytlíkovat a zamrazit maso a jdu taky chrupat
dobrou
snad zítra vás tu stihnu 😉

gab123
4. bře 2009

na poprvé to byl sok,ale na po druhé jsem si myslela že se nám to nemůže už stát,že je to náhoda,ale bohužel....už jsem to čekala ☹ člověk si zvykne na všechno když stím nemůže nic dělat...uvidíme jsem plná energie jít do nového pokusu 😉

rennca
5. bře 2009

Dobré ránko 🙂
gab123: vítám tě 😀

Dneska jsem se probudila celý tělo mě bolí a v krku to taky nevypadá nejlíp.ach jo...doufám že to vyležím..
ať už je jaro co?

já si taky myslím že mětody jako svíčka nezabírají ale ja blondynka400 říká: nic to nestojí takže proč to nezkusit 😀

rennik
autor
5. bře 2009

Gab123: Ahojky vítám tě u nás!!!!!! jsem ráda že má naše diskuze smysl a že se se někdo těší 😀 moc mě mrzí že ti ty 2 těhotenství nevyšly, ale snad napotřetí už bude všechno OK!!! Budu moc držet palce

lenerka: možná jsou to první příznaky těhu 😀

kualalik: já taky dávám polštářek, ale včera jsem zapoměla a usnula jsem na boku ale světe div se ani kapka nazmar venku 😀 😀 😀 svíčku jsem dělala naposled asi na základce tak by jsme se asi dost nasmáli 😀

Blondynka: jo super jsem ráda že se objevila, sice ne moc silná ale byla tam a to je hlavní ale s tou teplotou to pořád nesedí, dneska ráno 36,4, furt to nechce stoupat nahoru, mám takový pocit jestli víš jak jsem tenkrát měla u MS pořád teplotu nad 37, asi 5 dní v kuse jestli to nebyla ovu. Což by mě asi...... 😠 protože nevím jak by jsme to dělali. No uvidím podle výpočtů by měla ovu přijít zítra tak prostě budeme zkoušet dneska i zítra no a uvidíme jak se to vyvrbí. 🙂

rennik
autor
5. bře 2009

Luciasku málem bych na tebe zapoměla snažilenko naše 🙂 Jak je??? Už tě břicho nezlobí?

blondynka400
5. bře 2009

kualalik, co vím tak při zavádění je většinou méně špatně. Ale když to máš vypozorované jak ti to vyhovuje, je to fajn 🙂

lenerka, tak to máš fajn, když ti malá takhle spí...

gab123, hlavně že se nevzdáváš, já jsem taky po jednom "potratě", ale bylo to ve 4TT a obešlo se to bez revize, naštěstí. Hold po HA byla ještě nedostatečná sliznice, tak doufám, že se to nebude opakovat... Řekli ti nějakou příčiny? Nebo nevědí? Na potřetí už to určitě bude ok 😵

rennca, dík že semnou soulhasíš 😉 . Pořádně to vylež ať ti je dobře a můžete snažilkovat... 😎

luciasek001
5. bře 2009

Ahoj holky, zlobí mi doma počítač tak nemám šanci se k vám dostat:o((
Saji: budu mít 25. narozky. A kolik je tobě?
Rennik: břicho mírně povolilo, včera to vypadalo, že dorazila MS, ale dneska se zatim nic moc neděje.
V pátek by mi měli nějaký testíky dorazit tak když se MS nerozjedejak by měla tak zkusim testnout.
Je možný, že by byla MS přibržděná kontryhelem?
Objednala jsem si vitamínky tak se na to po MS vrhneme na 100%:o)
Držte se a já se snad brzo za váma dostanu.
Mějte se krásně, ahojky

kualalik
5. bře 2009

Ahoj holky, já jsem dneska nějak bez nálady nevím proč.. asi už mě to doma leze na hlavu ☹
Včera navíc prudil po telefonu i manža... ale pak se mi omluvil a ráno ještě posílala omluvnou sms... no co to zase máme za stavy ☹ snad to bude zítra lepší...

Luci, kontryhel je na zlepšení sliznice v děloze.. tak ti nevím.. třeba to může mít něco společného s MS,ale ruku do ohně za to nedám 😀

Gabi, tak to je super, že máš tolik chutě a optimismu do nového snažení (ono to asi ani nijak nejde že) 😀 odkud pak jsi? 😎

rennca, uvaři si silnou česnečku, hooooodně česneku (přírodní antibiotikum), mě to hrozně pomáhá na počátky chřipky či angíny.. a taky dost céčka (kiwi), at jsi brzy fit!!! 😵

rennik, já kdybych měla doma dělat svíčku, tak si určitě něco zlomím 😀 proto si dávám jen tel polštářek pod zadek 😎 mno nevím,ale mám pocit, že jsme se tento cyklus minuli s ovu... at už je ten chlap konečně doma,doprčic 😠 😀

rennik
autor
5. bře 2009

kualalik: tak to jsme dvě, polštářky jsou lepší. Ale co chci říct že můj ,,skoro,,manža je takypodrážděný,je celý nervózní a nějak nám to snažilkování nejde, podle nej to asi oba moc chceme a proto je to nějaké divné, když jdeme večer do postele oba víme že to chceme ale nějak se nejde a nejde k tomu donutit.Takhle jsme to nechtěli, čím víc víme že bychom se měli snažit tím víc je to horší a sex si neužije ani jeden z nás. Mám z toho takový špatný pocit. ASi bude lepší když si oba řeknem že vlastně o nic nejde že když to nevyjde teď tak snad jindy ale takový vztah by nám asi dlouho nevydržel.

gab123
5. bře 2009

Ahoj holky vy tady píšete o sto šest 🙂 to nevím jak budu stíhat!
blon.4OOjá jsem potratila v 9tt a kolem 6tt.příčiny neznámé.Doktor mě poslal na genetiku tam mě našli mutaci v heterozygotním stavu,ale jen 7 % to by neměl být důvod potratu.Z genetiky mě vyplašily,že přiroz .nemůžu tehotnět jen přes IVF a ještě si zaplatit PDG to je vyšetření vajíček cena 35 tis.Já byla zoufalá co budem dělat.Vzala jsem tel.A zavolala přes známého at mě ve mou do asistované poradny jak to vidí oni!Udělali všechny vyšetření mě i manžovi krev,ovulace,hematomku,spermiogram vše v pořádku ted už jen imunol.to bude v pondělí.Myslím že to bude taky o.k,ale ještě počkáme.Vše se zdá být ted v pořádku je pravda,že mě léčili hormony glostibegit a utrogestan protože jsem neměla pravid.MS tak 50-60 dní.Po 7 měsíční kůře jsem otěh.to už bylo po druhé a po revizise mi MS úplně srovnala na 29dní.Začala jsem pít bylinky pravidelně a začalo to fungovat.
Glostík je na ovulku a utrogestan na uložení opl.vajíčka,ale holky já brala taky jen 2 a v poradně na IVF mi řekli,že nejlepší je zavádět do pochvy a tak 4ks.Strašně se divili,že je jím a jen 2!

blondynka400
5. bře 2009

gab123, ono je občas hrozné jak člověka doktoři vystraší... Jestli jsem dobře pochopila, budete se snažit normánlí cestou ?... to je super že se to urovnalo a určitě to vyjde, uvidíš.... 😉

renník, tak to tak nehroť, to nemůže prospět ain jednomu z vás. Jestli to bude teď nebo za půl roku je přece jedno, vždyť nemáte kam spěchat. Já to nějak nehrotím a manžel ani neví, že mám plodné dny, i když minule nějakou poznámku utrousil, že jestli nemám ještě nějaké postranní úmysly 😀 . Jak to vypadá s ovulkou? Už je v dohledu?

luciasek, kontryhle má vliv na MS a u někoho i na délku cyklu. záleží jestli si ho pila celý měsíc nebo jen do ovulky...

kualalik, co tam ty smutný smajlíky? Bude lépe, neboj
😉

berranek
5. bře 2009

Ahoj holky, tak se zase za váma hlásím - tady se to pěkně rozkecalo. 😀 Já se sem tak často nedostanu - u počítače teda jsem každej den, ale v práci, a to si koníkovat nemůžu. No a doma se o počítač pereme s manželem a dcerou, tak to taky moc často nejde. Jinak já už mám tenhle měsíc po ovulaci (proběhla zřejmě o víkendu - fertilityfrend mně ji napřed vypočetl na čtvrtek, pak to přesunul až na víkend) - bylo velké snažení a teď už jen čekám, až budu dost dní po ovu, abych to mohla otestovat. 🙂 Zatím sleduju, co dělá bazální teplota.

akzeret1
5. bře 2009

Ahoj holky 🙂
já lítala skoro celej den po zápisech do školky a jsem ko tak MM vzal malou ke tchyni tak pracovně odpočívam 😀

Luciasek ja si myslim,že kontryhel ovlivní dost cyklus mam to vyzkoušeno 😉

Gab123:vítám tě,já přišla o svoje první mimco tak trochu vim jak se cítíš,do dneška je mi z toho smutno a to už to bude 6let,naštěstí mam Terezku,nepřestávej věřit určitě se povede 😉

Luci:to ti malá pěkně spí,ta naše tady včera strašila do půlnoci než usnula,nesmim jí dávat spát odpo ☹ takhle by neměla brášku ani omylem.K těm školkám,tady je to taky žalostný jako u Vás podle mě jsem bez šance a to jsem oběhla s malou 4školky 😝 .Dej se do pořádku at na to můžeš za pár týdnů vlítnout 😵

judies
5. bře 2009

Ahoj holky no já prodělala v říjnu potrat a čekala jsem jak se radí 3 menstr. no a teď je čas.......ale bojím bojím, že projdu zase tou hrůzou jako před tím no uvidíme snad to výjde 🙂 snaha bude 😎 snad bude březen a jaro tím pravím obdobím na mimi

rennik
autor
5. bře 2009

ahoj judies nebojkej určitě se to povede, koukám že už je vás víc kdo se takhle trápil, je mo to moc líto ale hlavu vzhůrz příště to určitě vyjde. 😉

blondynka: však jo,dospěli jsme ke stejnému názoru že to tak hrotit nebudem a že bude určitě líp. Ovu zatím nic, pořád stejná čárka

kuratkol
5. bře 2009

Všem to jednou výjde... Věřte !!!

matava
5. bře 2009

ahoj holky, moc dekuji za mile privitani, aspon mam ted lepsi pocit, ze ve svem snazeni a pocitach nejsme sama...doplnuji info ´manzelovi bude 30 v cervenci, drive mi bylo slibeno, ze mimco tedy oukej az mu bude tricet, ale zatim se k tomu tedy opravdu nema, ale pres ruzne snahy se na miminko proste neda nemyslet, kdyby se to dalo nejak naprogramovat, ale vic jak rok to mam uz v sobe a ten pocit uz proste asi neodparu...on doufa, ze to jen tak nebude, coz je trosku projev jeho sobectvi..preci jen je benjaminek, tchyna na nem taky slusne zapracovala..klasika..ale v rodine uz jeho bratranec/sestrenice i jeho strasi bracha mimco/mimca maji a vidi, ze je to vse bezproblemove, jakou z toho maji vsichni radost, ze se vse da zaridit, jeho bracha ma jiz dve krasne deti, je mu 31, skvela manzelka, stale nekde cestuji,..mozna se ten muj boji, ze ho prestanu tak opecovavat (syndrom starsiho sourozence 😅 )...ze uz nebude ten nejdulezitejsi a nebude tou hvezdou, kterou je tak rad ve spolecnosti, rad na sebe strhava pozornost, coz je jasne, ze v tomhle jeho misto zaujme mimco... 😀
fotku urcite dodam, to je dobry napad, jmenuji se Martina, delam v outsourcingu jiz 3,5 roku na stejnem miste, takze je uz toho taky tak akorat..
ozvu se asi zase az v nedeli, jedeme zitra do brna a tam na comp nebude cas..jo a doprucuji femigrad, podle referenci je to uplny zazrak na vsechny mozne potize, chystam se ho taky objednat..
jo a holky s delsim cyklem= kdz aspon priblizne se mam zacit snazit? je mi jasne ze kolem 13 je pro me uplne pase...tak hezky vecer a tesim se na dalsi zpravicky od vas...jo a snad to slunko uz zacne svitit o neco dele nez jen tech dvacet minut dnes dopoledne... 😎

kuratkol
5. bře 2009

Holky, nevíte náhodou za jak dlouho po otěhotnění se má jít ke gynekologovi ?

kualalik
5. bře 2009

U nás na "to" asi fakt hodně myslím já.. jenže,jak má ženská na to nemyslet...?! 😔 Manžel je v tomto ohledu ten,co stojí nohama na zemi 😉 a díky bohu za to.. když plácám tu svoji řeč o tom,že zase nic a že jsem prostě na nic,že to nemá cenu... tak zvýší hlas a zeptá se mě: "mám ti jednu fláknout?" 😀 😀 😀 Dokonce chce jít se mnou na gyndu ... 😅 jako přímo k Mudře... ona totiž mi v prosinci řekla,že když do konce března nebudem těhotný, že jdeme na vyšetření... Manžel chtěl jít už dávno,docela mě překvapil,jak se v našem snažení angažuje..

Hlavně mám fantastickou doktorku... když jsem tam byla v červenci,že už nechci HA a chci dítě,tak zatleskala a řekla: hurááá, jdeme do toho.. 😀 poradila co a jak... v srpnu,když jsem se tam šla ukázat (protože mě pustili z nemocnice po akutním zánětu vaječníků,vejcovodů a dělohy) na mě ve dveřích volala: tak co, už už už???.. no jistě že ne.. a tak jsem ji vše osvětlila,... navrhla léčbu.. v prosinci jsme přibrali Utrogestan... a až tam ted půjdu a uslyším to její: tak uuuuuuuuuž?.. tak se tam asi rozbrečím... a ten můj mi ji hned pleskne 😀 😀 😀 už si z toho musím asi dělat srandu 😀 😀 😀

akzeret1
5. bře 2009

tak malá spí tak mam chvilku
Kuratkol:podle mě po pozitivním testu se objednat,tak 5-6týdnu po otěhotnění,aby bylo něco vidět.Proč se ptáš si těhu? 🙂
Ahoj Marti vítej 😉 s chlapama je trápení co?nějak ho přesvědčit,aby si myslel,že ten návrh dal on co 😉
jinak já mám taky dlouhej cyklus 32-38 i delší.Zkus začít s ovu testy tak od 16dne cyklu nebo holky si tady měří bazální teplotu

kuratkol
5. bře 2009

akzeret1: Nejsem těhotná, ale po otěhotnění chci jít na 3 měsíce na nemocenskou. Nechci 3 zásadní měsíce být v tom hrozném pracovním stresu, tak jsem chtěla vědět, od kterého týdne mi to doktorka napíše. Nevíš?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru