Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
6. kvě 2009

leni, no občas se hlen a ovulace shodovat nemusí.... Neboj ona zas přijde. Dudu přišla až nějak kolem 30 DC, ale přišla 😉

eliska_v
6. kvě 2009

Holky, hlavně to nezakřikněte... 😀 😀 😵

pavlisa
6. kvě 2009

Lenicenko, občas je to fakt dřina 😀
ty už máš prcka, to musí být náročné, uf, já jen chodím do práce a večer sotva udržím oči, div si je nepodepírám párátkama..

no a blondy, je vždycky v těhu ten hleník, jak se popisuje - jako mlíko?

jestli bych ho měla mít, tak ani netestuju, páč nemám žádný.

blondynka400
6. kvě 2009

eli, no já ti zatím gratulovala k dvěma čárkám, a ty už nezakřiknem 😀 . Jak to budeš vůbec řešit s prací? 😕

eliska_v
6. kvě 2009

blondy: Zatím vůbec nevím, ale přítel mi řekl, že to zvládneme... 😉

kulinka29
6. kvě 2009

ahojky holky,mohla bych se k vám vecpat?

Snažíme se o mimčo od března...zatím nic.
Právě dnes čekám MS,jsem 14 dní po Ovulaci a dělala jsem si dnes testík,ale nic......
Měřím si teplotu,ale moc to nevypadá...
http://www.fertilityfriend.com/home/24a241

PS: tak mě je zase trošku smutno 😔 😔 😔

eliska_v
6. kvě 2009

Tak teď jsem volala na gyndu a tam mi doktor řekl, že mám počkat do neděle a udělat další test...Prý by zatím stejnak nic neviděl! 🙂

eliska_v
6. kvě 2009

kulinka: Určitě pojď mezi nás.... 🙂 😉

pavlisa
6. kvě 2009

do neděle, jo?
fíha, tak to bych asi nevydržela.
Budeš i přesto testíkovat v pátek?

Kulinka, od března se snažíte a už měříš teplotku? tak to já jsem úplná snažilka nesnažilka, já se furt spolíhám jen na svoje tělo, že si ty spermouše prostě znásilní a nechá v sobě!

sandule
6. kvě 2009

Eli určitě jsi těhulka já to měla přesně takhle slabě a každým dnesm mi sílila a sílila 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Mocinky gratuluju a koukej mazat do lékarny pro kyselinu listovou at se ti mimísek hezky zavrtá a opatruj se 🙂
Jéééééééééééééé jáá mááám radost další těhulka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eliska_v
6. kvě 2009

sandule: Hlavně, aby to bylo všechno v pohodě! 😎
pavlisa: jj, až do neděle, ale budu testovat v pátek... Akorát přes den když jsem si dělala testík, tak ta čárka tam pomalu nebyla jenom slaboulinkatá to je i silnější ráno a to si říkám, že je slabá... 😉
Snad mi čárka nezmizí!!! 😠

kulinka29
6. kvě 2009

jéé holky tak děkuju.
Já si přečtu kousek diskuze,abych byla v obraze.

No když já mám ráda,když mám všechno pod kontrolou.Ale zjistila jsem,že mě to měření stresuje,tak se budu asi měřit jen do Ovulace a pak přestanu......
Taky moc přeju Eli,aby čárka jen sílila..

Holky a vy si měříte teplotu?

eliska_v
6. kvě 2009

kulinka: Děkuju, taky doufám, že čárka bude jenom sílit!!! 😵 😵

kulinka29
6. kvě 2009

eliško a jak dlouho jste se snažili?

janinapec
6. kvě 2009

Ahojky holky 🙂 , můžu se k Vám taky vecpat?
Jdu Vás tak trošku povzbudit, taky jsem byla snažilkou od letošního března a .......v lednu budeme mít miminko!
HCG 837 🙂

kulinka29
6. kvě 2009

od letošního března?takže hned na poprvý?
Tak nám napiš nějaké finty a pošly taky těhu bacily...prosím

lenicenka17
6. kvě 2009

eli určo sílit bude 😉
Pavli-minulý cyklus sme asi 14dní nic nemohli pač sem špinila atp. ☹ tak to doháníme 😀
Občas to fakt dělám i z povinnosti ale víceméně ne 😉
Blondy:jen mě trápí to že když bude ovu zase pozdě nestihne se mimi udržet ☹ nebo může??Co myslíš?Já pořád tajně doufám že to teď vyjde ale víš jk to je
Jinak holky moje kamarádka porodila v neděli Amálku 🙂 byla vymodlená 2 roky se snažili..

eliska_v
6. kvě 2009

kulinka: Teď to byl druhý měsíc... 😉

jani: Určitě můžeš... 😉
Můžu se zeptat, kdy si měla znatelné // čárky??!! 😉

janinapec
6. kvě 2009

eli: dvě čárky jsem měla na testíku už den před očekávanou ms, ale podstatně víc věřim krevnímu testu, myslím, že by ti ho měl doktor taky udělat - hradí ho pojišťovna a mně ho doktorka udělala pro jistotu třikrát 😉

eliska_v
6. kvě 2009

jani: Můžu se zeptat odkud jsi??

janinapec
6. kvě 2009

eli: můžeš, z Kostelce n./Č.l a ty?

eliska_v
6. kvě 2009

Jani: Já teď v Praze!! 😉 Ale gynekologa mám na Kladně, jak jsem bydlela ještě s našima a zatím jsem nesehnala v Praze!! 😒 Docela mě to mrzí!!

janinapec
6. kvě 2009

Jak to, že nemůžeš sehnat v tak velkym městě doktora? No to je horší, jak se zubařem 😒

eliska_v
6. kvě 2009

jani? Poslední dobou jo... 😒 Je to fakt na prd!! ☹

janinapec
6. kvě 2009

Zkusim se poptat mezi kamarádkama, jestli o někom nevědí 😉 , třeba něco vymyslíme. Vim, že jedna jezdí na Prahu 10, jestli by to pro Tebe nebylo z ruky?

pavlisa
6. kvě 2009

Eli, já taky nejsem z Prahy a kamarádka mi poradila Gynfem, není to teda blízko centra, ale jsou tam moc příjemní..a vzali mě hned. stránky www.gynfem.cz - teda, není to doufám reklama..jen malá rada 🙂

kramlinka88
6. kvě 2009

blondy: no teprve.....ja bych rekla uz 10 DC. Minule pondeli prisla MS... 😉

kulinka, janinapec: vitejte mezi nas 😉

vkrechlerova
6. kvě 2009

Ahojky holky,

tak se k vám přidávám. Asi hodinku jsem si četla vaše články a myslím si že to někteří přeháníte. Měřit si pořád jenom teploty. Nejlepší je na to nemyslet a pořád se jenom snažit. Já si teploty neměřím a s manželem se snažíme ob den a myslím si že tímto tempem se určitě trefím do ovulace.

četla jsem hodně článků ohledně těhotenství a nejlepší je opravdu nic nepřehánět a nemyslet na to pořád. Také samozdřejmě záleží na věku.

Doufám že brzy budeme všechny těhulky.....

eliska_v
6. kvě 2009

pavlisa: A jsi spokojená?? 🙂

eliska_v
6. kvě 2009

Pavli: Dívala jsem se na stránky a vypadá to velice dobře... Myslíš, že berou?? 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru