Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
26. kvě 2009

eli

tak jsme na tom stějně
myslíme podobně 😉

lenerka
26. kvě 2009

holky já se na chvilku loučím
jdu vykoupat Kačku
snad vás tu večer najdu 🙂

eliska_v
26. kvě 2009

lenerka: Ono to jinak ani nejde, protože jinak člověk zešílí!!

kuratkol
26. kvě 2009

terecka: Já na to zas tak moc nemyslím, teploty neměřím, ovu vím, kdy mám, mám ji vždy stejně...

lenerka: Mimi se nezadaří o svatební noci, to akorát dostanu MS v den svatby...

lenerka
26. kvě 2009

to jo
a kačka potřebuje normální maminku
a né žádnou nervozu 😀 😝

kuratkol
26. kvě 2009

Jinak jsem při studiu stránek o neplodnosti narazila na zajímavou věc..... Vymysleli domácí testovací sadu pro muže, aby nemuseli na spermiogram k doktorovi......

matava
26. kvě 2009

ahooj holky, tedy saaakris, to me mrzi, ze jsem nestihla blondy moc a moc pogratulovat... 😒
kdyz jsem to ted vse zpetne docitala, tak vas tedy pekne napinala.. 😀
ale jsem fakt moc rada, ze se to nasi nejvetsi radilce povedlo 😀
u me malinik zpusobuje asi opravdu ty hleny, uz je mam tak tyden a do ovu teoreticky daleko, jsem teprve 16DC, na gyndu na meren ijdu ve ctvrtek tak jsem zvedava co tam nameri...rovnou ji pozadam o tu spermio zadanku..no a pristi mesic pokud to zas nevyjde nasadim i kontryhel, jerab a juknu na mojzisku, muzik skoci na spermio a zacne s vitaminkama..

kuratkol
26. kvě 2009

Matava: mrkni výše na tu domácí testovací sadu..-.

eliska_v
26. kvě 2009

Achoooj matava!! 😵 😵

eliska_v
26. kvě 2009

matava: Jak se jinak vede??

eliska_v
26. kvě 2009

Tak dnes je přítel po týdnu zase dlouho do noci v práci, tak jsem si teď sama otevřela vínko a relaxuju 😵 😵

matava
26. kvě 2009

kuratkol = ja uz jsem to tady na strankach bezne zahledla, ale nevim, zda se tomu da verit... 😒 no uvidime, ten muj se tomu zatim extra nebrani, ale je fakt, ze si taky mysli, ze to vlastne nebude potreba...ehm...
eli, vede se tak nejak neutralne, mirne me poboliva hlava, asi ta zacinajici bourka nebo ponocovani, furt po vecerech nekde litame, proto jsem tu ani nebyla vcera, ted muzik odesel sportovat, tak jdu zehlit a zitra zas prijdem buhvikdy, mame rezervacku do sportbaru na finale ligy mistru, to uz se tesim, jdu tam s fajn klukama, takze atmosfera bude dobra 🙂

gab123
26. kvě 2009

ahoj holky 🙂
teri gratuluji k velkému živému mimísku! 😀
mi byli včera a taky se mrskal,že měl doktor problém ho chytit 😀
kuratkol já když jsem se vdávala tak jsem ms dostala hned druhý den po svatbě,byla jsem nafouklá jak balon. 😀

gab123
26. kvě 2009

nezoufej třeba už to nedostaneš 😉

kuratkol
26. kvě 2009

gab: Dostanu, mám ji jako hodinky.... a těhotná teď nejsem... svatba je za měsíc....

eliska_v
26. kvě 2009

gab: Kéž bych to nedostala taky... 😵 😵

kualalik
26. kvě 2009

zdárec ženy... 😉

Mám doma toho nejbáječnějšího manžela pod sluncem 😵 dneska jsme byli na tom spermiogramu.. vedl si moc dobře, přičemž já byla nervózní jak blázen (a to jsem neměla důvod)... chytl mě v ordinaci u Mudry za ruku a mluvil jen on... a to ještě stíhal s Mudrou vtipkovat,zda se do Petriho misky strefí 😀 já ani nemohla mluvit 😅
Nejdříve mě překvapil, když za mnou sám přišel, že chce jít na spermiogram... aniž bych se o tom zmínila... a ted tohle.. já ho prostě MILUJU 😅 😵 😵 😵
Výsledky budou ve čtvrtek.... 😉

eliska_v
26. kvě 2009

kualalik: A jak dlouho se snažíte??
Tak to je úžasný!! 😵 😵

matava
26. kvě 2009

svatba bez mimiska by prece nevadila..vzdyt stejne je to zatim jen o vas dvou, o vasem slibu atd..takze se eventuelne budete moc soustredit jen na sebe, na hosty, ktere jste si pozvali a tesite se na ne..osobne jsem rada, ze jsem tehu nebyla, dokonce jsem si v poho diky antikoncepci mohla upravbit cyklus abych byla v poho na svatbu i svatebni cestu, proste jsem tyhle starosti mohla dat stranou..kdybych v tom blazinci jeste mela resit napr ranni nevolnosti.. 😒

matava
26. kvě 2009

ale jinak se me pocity stridahji, mam hromadu akci, na kterych bych uz rada byla tehu a pysnila se briskem, na druhou stranu bych si to vse neuzila jako tehu a az do cervna mam plny i temer vsechny vecdry o vikendech nemluve...no proste je asi dulezite si hledat to pro i proti v kazde situaci 😀

terecka
26. kvě 2009

gab, díky 🙂
kuratkol, nikdy nevíš.. 😉
kualalik, teda manža super, to je strašně hezké 😵

Já si teď udělala radost a vyhrála v aukci těhu riflíky 😵 😵 😵

kualalik
26. kvě 2009

eli, snažíme se od července 2008, teď na přelomu březen/duben tam trochu bylo něco komplikované... no což.. jedeme dál 😉

terecka,já myslela, že ho po východu z nemocnice samou radostí a štěstím opusinkuju... 😵 furt, jsem mu říkala,jak jsem na něho pyšná a jak ho miluju... furt se jen usmíval cestou domů... hodně to náš vztah posílilo 😵

terecka
26. kvě 2009

kualalik, tomu věřím, že to váš vztah posílilo 🙂
matava, ahoj 🙂

kuratkol
26. kvě 2009

kualalik: A kdy budou výsledky ?

rennik
autor
26. kvě 2009

Ahoj holky člověk se tu chvíli neukáže a tady se dějou věci 😀

blondy holka naše gratuluju!!!!!!!!! Moc moc moc fakt ti to moc přeju opatruj se!!!!

terec ahojky jak se daří???

Kualalik zdarec ženo 😀 😀 😀

kramlinka88
26. kvě 2009

rennik: ahojky, jak je konečně doma ??? 😀

kualalik
26. kvě 2009

kuratkol, ve čtvrtek... 😉 byli jsme totiž v nemocnici normálně na gyn.ambulanci (moc fajn personál),jináč kdybychom byli někde v CARu,tak máš výsledky hned 😉

rennik, zdarec matko, jak je? 😀 😀 😀

matava
26. kvě 2009

teda kualaliku, klobouk dolu pred tvym chlapem..s dovolenim (tedy vlastne bez nej 😉 ) jsem si tvuj popisek dnesniho prubehu okopcila do wordu a v pripade nouze to dam tomu svemu precist 😉
tak fajn ve ctvrtek budes hlasat spermio a ja rozmery folikul 😀 to bude hlaasaci den 😀
cau renniku, jak se dari?
terecko, na tuhle fazi se moc tesim= uz ted bych nejradeji taky na bazarku nakupovala, ale co bych pak delala tech devet mesicu, ze? 😀

kualalik
26. kvě 2009

;matava, jojojo klidně kopíruj, snad to když tak bude mít dobrý vliv 😉 😵
Já jdu na "vejce" (folíky) 8.6. 😉
Tak ti přeju, ať ti dobře zrají 😉
Ve čtvrtek jsem celý den pracovně v Praze a na cestách, tak to budu hlásit až asi večer 😒 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru