Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
23. dub 2009

Tak to, musí to být na hlavu.... Nějak nevěřím už, že otěhotním.... Nějak jsem myslela, že to půjde hned....

kualalik
23. dub 2009

já jsem byla na nervy první tři měsíce,furt jsem se sledovala... manžela uháněla jak stroj na oplodnění (chudák můj)... 😀 ale jak říkám,ted jsem fakt fklidu... furt něco tvořím a tak...

kramlinka88
23. dub 2009

blondy: tak už jsem se zaregistrovala na fertility, tak ted uz jenom cekat na MS a začít měřit, ale kldyby nepřišla tak se zlobit nebudu 😉

kualalik: ahojky 🙂 teda no ty jsi ted tak v klidu, že je to nejlepší doba na otehotneni, to přijde ani nebudeš vědět jak 😉

blondynka400
23. dub 2009

kualalik, ahoooj ženo 😀

blondynka400
23. dub 2009

kramlinka, tak to je jasné že se zlobit nebudeš 😀

kualalik, uvidíš, však ono to nějak dopadne..... 🙂

kualalik
23. dub 2009

blondy, čůůůůůůůůůůůůůs bejby 😀 tak to tady zase rozdejem? 😀 😀

kramli, no já to nechám náchodě 😀

blondynka400
23. dub 2009

kualalik, no určo 😀 😀
Akorát jsem začala trošku špinit, mám pocit, že z toho zas nic nebude..... ☹

kualalik
23. dub 2009

Blondy, doprdele, hele, to bude v cajku.. vydrž... 😉

blondynka400
23. dub 2009

kualalik, prostě mám asi smůlu no. Někdo mi to nepřeje. Začalo mě i docela dost bolet břicho. No co se dá dělat no..... 😠

kuratkol
23. dub 2009

blondy: To bude v poho... víš jak to říkáš.... to je jen uhnizďování...

kualalik: Pobudeš delší čas ? 🙂 Závidím tu pohodu 🙂

blondynka400
23. dub 2009

kuratkol, to asi ne, na nidaci už je v mém případě pozdě.....

kualalik
23. dub 2009

blondy, sakra holka, hele takový řeči neměj.. ne že ti to někdo nepřeje.. ale vem si,že třeba kvůli těm ATB to tak hold je... podívej na mě .. od července 08 jsme ve snažení... tak že vydržaj!!!!!!!!!

kurakol, mno mohla bych se tu zdržet nějakou chvíli 😀

kuratkol
23. dub 2009

kualalik: To by bylo moooc fajn. Jsi na nemocenské ?

blondy: Nezbývá ti, než věřit, že to bude v poho.

Jinak máme jorkšírka tak 3 roky, ale žije s moji rodinou v rodném městě a moooc mi chybí. Tak jsme se rozhodli, že zkusíme štěnátka. První pokus nevyšel hafík jen vršel, i když ženich měl zájem..... Dnes byl druhý pokus, kdy se spojení podařilo.... Teď už zbývá jen čekat, jestli to výjde.... Kéž by.... Mohli bysme zkusit pak těhotenský test 🙂 😀

blondynka400
23. dub 2009

kualalik, jo to jo.... Tak uvidíme co z toho bude, zkoumala jsem čípek, je zatím tvrdý, při MS mi vždycky změkne, tak uvidím jak zítra... Já z toho nedělám tragedii, ale jestli to bude i podruhý, tak mě z toho asi klepne pepka 😀 😀 😀

kualalik
23. dub 2009

kuratkol,nene,normálka,makám.. žiju 😀
My chceme zkusit štěňata tak za dva roky... tak jsem na to sama zvědavá.. naše bafuše (rasy Tosa Inu) má ted 60kg 😀 to budeme mít doma školku pak 😀

ženy,jdu spát, vstávám v šest a budu po ránu na roztrhání 😀 máme poradu 🙄 😀
Dobrou noc všem... 😉

kualalik
23. dub 2009

blondy, žádný tragický závěry tipu, že tě šlehne... 😀 zítra to prodiskutujeme opět 😀 😉

blondynka400
23. dub 2009

kualalik, dobrou... Já jsem v pohodě, to jsou takové moje řeči 😀

kuratkol
23. dub 2009

kualalik: Taky vstávám v šest.... Jdu spát. ... Dobrou

lenerka
23. dub 2009

kualalik ahooooooooooooj
ty jsi se nám vrátila super

lenerka
23. dub 2009

holky dobrou
já se sem konečně dostanu a tady to spí škoda

lenerka
23. dub 2009

vítám nové snažilky

pavlisu a levander
doufám,že brzy udete v naší tabulce a těhotné 😉

dudunidu
23. dub 2009

Ahojky holky, vítám nové snažilky i těhulky! 🙂

A současně prosím "starousedlice" 😉 o radu. Můžete mrknout na můj grafík a pomoct mi s interpretací? http://www.fertilityfriend.com/ttc/calendar_mod.... Znamená snad, že jsem ovulovala až teď???? Nebo co jsou tam ty čáry a barvičky, co mi do toho fertilityfriend vyznačil?? Já tomu zatím moc nerozumím 😅 děkujuuuuu 🙂

kuratkol
24. dub 2009

dudu: Musíš poslat správný odkaz na graf, takhle se tam nedostaneme.... Musíš jít do Sharing a tam Home page setup..... v okýnku se ti tam objeví odkaz na tvůj graf... Jestli ti tam udělal čáry (jednu vodorovnou a jednu svislou), tak jsi ovulovala až teď pravděpodobně...

Jinak všem dobré ránko 🙂

lenerka: Musíš za náma chodit dříve....

kramlinka88
24. dub 2009

dobré ranko 😉

blondynka400
24. dub 2009

Ahoj holky, dobré ráno,

tedy pro mne spíše špatné 😢

Včera než jsme šla spát, tak mi to nedalo a udělala jsme si ještě test, asi během půl minutky byl krásně pozitivní. Tak jsme měla radsot že čárka tak krásně zesílila a všechno bude v pořádku a že nějaké špinění přeci nemusí nic znamenat. Ale to jsem se spletla, v podstatě scénář jako minule, v noci mě zbudily křece, tak jsme šla do koupelny a začala jsme pořádně krvácet, teď mám něco jak silnější MS. Ráno jsem si ještě zajela koupit test a před chvíli si ho udělala, čárka tam sice je, ale už skoro neviditelná, takže je to jasné...
Já už nevím co dělám špatně, tohle je fakt hrozný.... Kdyby to bylo ještě před termínem MS, brala bych to jako normální ale tohle.... Asi se objednám do CARU, přece jenom tam o těhle věcech vědí víc

kuratkol
24. dub 2009

blondy: To je fakt divné.... je mi to líto ☹

blondynka400
24. dub 2009

kuratkol, já si fakt nebyla jistá, ale tohle jsem opravdu nečekala... Poprvý jsem to brala, ale podruhý..... 😔

kramlinka88
24. dub 2009

blondynka: to mě hrozně moc mrzí ☹ To přece není samo sebou....Zkus ten CAR, třeba ti poradí co dělat aby se to už neopakovalo....Ale vážně je to zvláštní... ☹

blondynka400
24. dub 2009

kramli, prostě jsme asi celá zvláštní a divná. Doufám, že ty dopadneš lépe 😉

kuratkol
24. dub 2009

blondy: Je to divné.... Určitě s tím něco dělej.....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru