Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
14. kvě 2009

eli, tak uvidíš, jak to dopadne 😉
Každopádně si pamatuju, jak tenkrát na ségru všichni koukali, docela jsem se bavila. Tenkrát mohla být tak v 10 nebo 11 tt....

eliska_v
14. kvě 2009

blondy: jj, uvidíme... 😉

kramlinka88
14. kvě 2009

leni: ta adresa je www.wunschkinder.net a přehledně jak na to je tady: http://www.merenibt.xf.cz/index2.html

blondynka400
14. kvě 2009

kramlinka, už jsem to leničence poslala 😀

eli, jojo, přesně tak.... 😉

eliska_v
14. kvě 2009

Holky co se děje, že sem nikdo nepíše!! 😠 😕

gab123
14. kvě 2009

Ahoj holky jak se daří mám je fain!zítra mám volno jdu na kosmetiku ostříhat psa a o očkovat a ke kámošce do kouta!koupila jsem jí fešácký věci na čendu!

je tady něco nového? asi vás dnes nedočtu jdu na růžovku 🙂

matava
14. kvě 2009

cau holky, no ja jsem sice taky zavislacka na ruzovce ale od te doby, co jsem zjistila, ze na nova.cz to maj vzdy o den pozdeji, tak na to cucim na netu, nekdy si dam o vikendu po ranu oba dily za sebou, muzik spi, ja si tu neco delam na compu a v pozadi bez reklam mi bezi ordinace, idealni 😀
dnes jsem mluvila se svou sefovou= konecne prijde v pondeli, po trech tydnech ji praci rada predam, no ale byla stastna jak blecha = mela prvni ovulaci v zivote pote co ji vycistili pruchody a odstranili cysty, muzika ma zkontrolovanyho, tak jeste chvilku pockaji a snad se jim to podari, by byla sranda, kdyby se nam to podarilo spolecne, spolecne jsme nastupovaly do firmy a zpetne jsme zjistily ze jsme spolu i statnicovaly 😀

kualalik
14. kvě 2009

čau ženy, jdu vás na skok pozdravit... 😵

Trochu předčasně jsem dneska dostala dárek k výročí svatby od manžela,když jsem přišla před chvílí domů 😀
Nový crossový kolo!!!!!!! Sakryš.. to jsem si vždycky přála, ted jsem měla kolo asi 10 let 😀 😀 😀
Úplně mi to zvedlo moji nahnutou náladu 😵
Plus ta masáž ještě, kterou jsem absolvovala po práci 😵

matava
14. kvě 2009

teeeda, to je den, po praci masaz, nove kolo a vedomi, ze zitra uz je patek.. 😀 teda mit takovyhle kazdy ctvrtek vecer by bylo idealni...tak ti preji kraaasne pocasi at to kolo muzes o vikendu hned poradne projet 😀

kualalik
14. kvě 2009

Jááá jsem sama v úžasu, jak ten den je kráásně zakončen.. 😀
A že začátek byl fááákt psycho,.. viď BLONDY 😀 😀 😀

Byla jsem na lymfatické ruční masáži a byl to luxus, ted mě to čeká ještě každý týden 😵 juchůůů, je mi úplně bááájově 😀

blondynka400
14. kvě 2009

gab, holky maminko 😉

matava, tedy t jsi na t přišla brzy 😀 . Já t taklhe nějaku dobu praktikvala, dkuď jsme tu ještě neměli telku. Akrát se na t nedalo moc koukat třeba večer, protože se to sekalo. Ale měli to nějak navyšovat 😉

kualalik, jaká byla masáž? 😵 No vidíš, jaké máš doma zlatíčko 😎
No hlavně že jsi na to lépe, já moc ne 😖

kualalik
14. kvě 2009

blondy, musela jsem jít po hodině čůůůrat 😀 a pak mě čekala ještě půl hodina masáže a výbornej čajík a pokec s kamarádkou masérkou 😎 😝 😀
Hele, ještě žádná odpověď? Tak zkus zahrát trochu na city 😎

blondynka400
14. kvě 2009

kualalik, tak po hodince, to jsi vydržela ještě docela dost 😀
No, kašlu na to, ať si trhne ploutví 😀

eliska_v
14. kvě 2009

Tak co tak čtu, tak se bavíte o masážích..Já jdu v sobotu na 2 hodinovou čokoládovou masáž...Už se strašně mooooc těším!! 😎 😎

blondynka400
14. kvě 2009

eli, čokoládvou? 😕 Na té jsme tedy ještě nebyla, ale může to být fajn 😵

eliska_v
14. kvě 2009

Dostala jsem to od našich k narozeninám!! 😵 😵
Už se těším.... 😎

kualalik
14. kvě 2009

blondy, no jak jsem se otáčela na břicho,tak jsem lehla a za chvíli to na mě padlo 😀 ale jak o půl tuny lehčí 😵
No jistěěěěěěěě kakej na něj 😎 😝

eliska_v
14. kvě 2009

Taky přesně nevím jaké to bude, ale všichni co na tom byli, tak jsou naprosto spokojený..Prý se tim hlavně zlepšuje pleť! Tak jsem na to zvědavá!! 😵 😵

blondynka400
14. kvě 2009

eli, ty jsi měla teď někdy narozeniny? Zpětně tedy vše nejlepší....

kualalik, tak hlavně že jsi to udržela 😀.
No až zas tak na, ale nějak mi to začíná být volný, přeci si nebudu kazit náladu, ne? 😀 😀

eliska_v
14. kvě 2009

blondy: Měla jsem je už v březnu, ale volno měli až na květen víš?? 😀 😀
Ale děkuju 😵

eliska_v
14. kvě 2009

Tak dobrou holky 😵

kualalik
14. kvě 2009

blondy, tssss si piš bejby.... si nenecháme od těch chlapů kejvat naší dobrou náladou 😎

ŽENY, co založit Snažilkování od března 2009 II. ? 😀

eliska_v
14. kvě 2009

Jsem pro!!! 😀 😵 😵

blondynka400
14. kvě 2009

eli, aha... Dobrou 😉

kualalik, to už jsme tu řešily.... Ještě mámemálo příspěvků, budeme muset chvilku vydržet 😎

kualalik
14. kvě 2009

dobrá dobrá, jsem moc aktivní 😎 😝

ženy, mějte se, jdu do pelechu 😎 😀

blondynka400
14. kvě 2009

kualalik, dobrou, hezké sny 😎

lenerka
14. kvě 2009

ahoj

tak co nového ženy? 😉

lenerka
14. kvě 2009

mě pomalu končí MS
tak se budeme snažit znovu
snad už konečně s úspěchem 😉

vadí při těhu neštovice????

blondynka400
14. kvě 2009

lenerka, myslím že nic.... 😉
No pokuď vím, tak neštovice jsou hodně špatné a můžou způsobovat geneticé chyby, různé deformace a tak....
Ty jsi je neměla jako malá? 😕

lenerka
14. kvě 2009

no měla
ale prej se docela stává,že jsou i 2x za život
já myslela,že jsou blbý zarděnky????

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru