Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

luciasek001
27. kvě 2009

kuratkol, jako, že jste připustili psíky? Co máte za rasu? 😉

kuratkol
27. kvě 2009

Jojo, když to nešlo nám, tak jsme si pořídili štěnátka..... V rodném domově máme jorkšírka..... teď čekáme 3 štěnátka... byli jsme na ultrazvuku...

luciasek001
27. kvě 2009

Tak to je paráda 😀 To bude krásný. Ukážeš pak fotku až se narodí?

kuratkol
27. kvě 2009

jojojo, už se moc těším.... bude to ještě před svatbou....asi tak 17.6. nebo 18.6.

luciasek001
27. kvě 2009

Tak to se budu těšit 🙂 Měj se krásně a všem dobrou noc.

matava
28. kvě 2009

cau holky, tak jsem zklamana..byla jsem tedy dnes v 18DC na gynde "hlenikuji" uy pres tyden, prsa mam citliva od vcera, tak jsem se tesila co tam uvidi...a NIC, proste vuuubec NIC...nalevo napravo hledala a NIC..to me fakt dostalo...vubec jsem takovou zpravu necekala, sla jsem tam s tim, ze mi rekne, ze jsou mensi al dorostou...minule jsem tam byla 14DC a videla aspon jedno male, ale tenhle cyklus nic...jen mi gratulovala k sliznici, ze 9mm, predtim jsem mela vzdy jen 6 az 7..myslim, ze to bude malinikem 😉 jenze na co mi to je kdyz neni ovu?...pak teda dodala, ze tam vzadu kdesi vidi volnou tekutinu, ze bych tedy teoreticky uz mohla byt po ovu..jenze s myma cyklama kolem 40DC tomu fakt neverim....ani priznaky nic...no a stejne sex nebyl takze to je na houbeles...nezbyva mi ted tedy nic jineho nez dalsi tri tydny cekat az dostanu zas nekdy nejak MS a zacnu i s kontryhelem a jerabem...
jo a spermio mi nevypsala zadanku...ze by to musela hradit a ze je na to brzo ale ze chape, ze to chcem vedet, tak mi dala vizitku do gynetu....

kuratkol
28. kvě 2009

matava: tak to je mi líto...... kolik bys musela hradit za spermio ?

terecka
28. kvě 2009

matava: to mě mrzí ☹ snad to nebude tak zlé..

matava
28. kvě 2009

ahoj holky, to jeste netusim, ale zaplatim cokoliv, lepsi vysetreni tam nez ty domaci testy

matava
28. kvě 2009

ty mi nedoporucila..
ale stve me, ze mi to neumela vysvetlit...a je mi uz ted jasne, ze ji jednou budu muset lhat aby nas nekdy jednou nekam poslala, kde by se na me jukli...jelikoz u nas sex 2X 3X txdne stale proste nebude i kdybych se postavila na hlavu...
hm..mam prijit v lete na hormony a pak po vanocich pro zadanku...
mozna jsem to dnes o te ovu ani nechtela slyset, ze jsem tam nemela chodit a proste to zkouset..stejne jsem si rikala, ze kdyz to vyjde napr az po lete, tak to bude lepsi, jelikoz na te hromade naplanovanych akci se aspon nebudu muset hlidat 😉

kualalik
28. kvě 2009

Ahoj ženy 😵

Matava, moc mě mrzí, že jsme se nestihly dneska sejít. Já před chvilkou přijela 😒
Moc si mě nepotěšila s tím výsledkem z gyndy. ☹ Já jsem si řekla o žádanku na spermio a v pohodě,nic jsme neplatili, jinak se platí myslím 500kč.

eliska_v
28. kvě 2009

Ahoj holky.
Tak koukám, že tady dneska nikdo nic moc nebyl!!My jsme dneska byli na výletě a bylo nádherně..teda dokud nezačalo pršet!!!

matava
28. kvě 2009

ahoj kualalik, to se neda nic delat, skoleni je skoleni 😉 petset kc zni v pohode, mu to dam treba k narozkam, ten bude nadseny 😉 jdu si balit a brzo do postele, jedem na firemni vylet do sobotniho vecera a pocasi nam teda fakt preje... 😒 mejte se tu krasne, pa

lenicenka17
28. kvě 2009

ahojík holky
matava:to je mi líto... ty těla nás vůbec nechcou poslouchat,že 😠

lenerka
28. kvě 2009

neposlouchají no 😅 ale nesmíme to holky vzdávat

kde,že je Blondy?

lenicenka17
28. kvě 2009

lenerka:blondy jela do čech

terecka
29. kvě 2009

Dobre ranko, holky! Je tu vubec nekdo?

terecka
29. kvě 2009

No, i kdyz nevim, jestli je dobre.. nez jsem dosla z domu na zastavku, tak jsem mela kalhoty az po kolena mokre.. a ted je mi zima 😠 Normalne uvazuju nad tim, ze si z prace odskocim nekam na burzu, koupim si teplaky a prevliknu se, akorat nevim, jak by se na to tady vseci divali 😀
Doufam, ze z toho nechytnu nejakou rymu nebo neco horsiho...

terecka
29. kvě 2009

Toz holky, vy jeste spite nebo co? 🙂

kuratkol
29. kvě 2009

Já pracuju..... Si radši pro sychr nech v práci oblečení na převlečení...

lenerka
29. kvě 2009

ahoj holky
no počasí fakt na prd
spíše podzim
za chvíli se chystáme ven s pláštěnkama

pavlisa
29. kvě 2009

ahoj holky, tak teda lituju, že mám pár dnů po ovulce, protože v tomhle počasí by se skvěle leželo v posteli ... no teda, nejen leželo 😀 😀 😀

Teď jen čekám na příští víkend,kdy jakmile počůrám ráno těhu test,odpoledne přijde ms, to je prostě klasika 😠

Ale nebudu pesimista, za to může jen tohle počasí, za ty moje nálady.

Co chystáte na víkend?
Já zvolím kombinaci knížky a něčeho dobrého 😉

eliska_v
30. kvě 2009

Ahoj holky.
Já jsem měla včera výtok jak blázen... Vůbec nechápu a do toho všeho mě bolelo břicho jako na MS, tak vůbec nevím co čekat..

terecka
30. kvě 2009

Ahoj Eli, no třeba to bude dobré znamení 🙂 Kdy máš dostat MS?

eliska_v
30. kvě 2009

terecka: Měla by přijít příští neděli, ale pořád mám pocit jako by měla dorazit každou chvilinkou...

terecka
30. kvě 2009

A to břicho tě bolí stejně jako před MS? Normálně míváš cyklus pravidelný nebo máš výkyvy?

eliska_v
30. kvě 2009

Od té doby co jsem vysadila HA, tak jsem měla první cyklus normálně 28 a pak další dva 32 DC... Tak snad to u toho zůstane!! Nerada bych na svojí svatbu měla MS..

eliska_v
30. kvě 2009

terecka: Občas bolí stejně jako před MS

terecka
30. kvě 2009

Tak snad to tak nebude... a třeba se zadaří a bude mimi, co?! 😵 To by byl krásný svatební dar!

eliska_v
30. kvě 2009

terecka: Jo, tak to by byl ten nejkrásnější, ale ten pocit nemám..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru