Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
31. kvě 2009

Když vypadáš v šatech jak bečka a opravdu se necítíš na to, v tom ještě vylézt ven před celou rodinu....tak pak se nemůžeš divit, že se na tento den opravdu netěším....

eliska_v
31. kvě 2009

Kuratkol: Tohle neříkej....Šaty nejsou jen na tintítka!!! Dělají v různých velikostech a krásný!!!

kuratkol
31. kvě 2009

Asi jsi nikdy nebyla tlustá 🙂

kualalik
31. kvě 2009

Zdárec ženy 😉

Něco nového,co bych měla vědět? 😅

kuratkol
31. kvě 2009

kualalik: Ani neeeee..... a u tebe 🙂

lenerka
31. kvě 2009

ahoj holky
tak jsem tu

lenerka
31. kvě 2009

eli

no mě je hrozně
prsa bolí
břicho jak balon
buď je to Ms nebo těhu
už chci vědět jak na tom jsem

lenerka
31. kvě 2009

kuratkol

neboj nějak ten den hrůzy pro tebe přežiješ
a pak už to bude jen a jen pohoda
ale jako mladá paní na to se těšíš né????

kuratkol
31. kvě 2009

lenerka: Já si nechávám i své příjmení i jeho... a nevím, jestli se něco změní..... co se změnilo u vás ?

lenerka
31. kvě 2009

kuratkol

tak to já si nechala příjmení po manželovi
protože kdybych měla mít ještě svoje,tak by to bylo moc dlouhý
a podepisovat se všude,takhle dlouhým jménem to by mě nebavilo

lenerka
31. kvě 2009

a co se změnilo?
já myslím,že nic
jen mám na ruce prstýnek a oddací list
a plno změn se muselo dělat

jinak jsme spolu žili dlouho a svatbou se nic nezměnilo
už jsme si zvykla,že mě říkají mladá paní

kuratkol
31. kvě 2009

lenerka: My jsme spolu téměř 11 let, takže si myslím, že se nic nezmění....

lenerka
31. kvě 2009

aha
tak to jo no
my budeme v prosinci spolu 9let
a v úterý 3roky od svatby

lenerka
31. kvě 2009

kuratkol

a proč se tedy berete?když se ti do toho tak nechce???,

kuratkol
31. kvě 2009

lenerka: Neříkám, že se mi do toho nechce, jen ty věci kolem jako šaty a být středem pozornosti není nic pro mě.... Nejsem prostě typ na tyhle akce.... Jsou i další důvody, proč se vzít...chceme koupit byt na hypotéku, nechci být svobodná matka a další věci.... Prostě tak je to se vším.... jdeš na vysokou, abys měla vzdělání a přitom víš, že učení přímo nemiluješ....tak to mám já se svatbou...vdaná chci být, ale to kolem moc nemusím..... už by mohlo být po všem..... je jasné, že když je nevěsta krásná a hubená, tak se takhle bez problémů ukazuje před svojí rodinou....proč ne, když jí to sluší.... ale tlusté nevěsty prostě tak hezké nejsou a rozhodně se v tom oblečení nějak extra necítím... ani ve společnosti více lidí.... a tak.... není to o tom, že bych byla proti svatbě nějak zaujatá, jen se na to nedívám jako na nějakou slast....prostě jen to nějak přežít...

lenerka
31. kvě 2009

já taky moc netoužila po svatbě
ale souhlasím s tebou,že jsem nechtěla být svobodná matka
ale hypotéku nám dali i když jsme nebyli manželé
byli jsme prostě druh a družka
v dnešní době prý není moc moderní se brát,ale žít na psí knížku
to já nechtěla!!!!

no já nesnáším být středem pozornosti
naštěstí,jak jsme byla těhu,tak mě moc neproháněli v tanci a dali mě pokoj 🙂

lenerka
31. kvě 2009

i silnější nevěsty jsou krásné neboj

lenicenka17
1. čer 2009

Ahojík holky přeji všem pěkný den ač zamračený 😒
Lenerka:tak jak je??Kdy budeš testíkovat??jsem napnuutá víc jak ty 😀 😀 😀
Já pořád čekám na ovu piji čajíky,baštím kapičky dnes jsem 15DC tak snad bude brzy.... 😖
kuratkol:tak proč nejdete sami dva na radnici a neveme te se jen se svědky když kvůli tomu tak trpíš?? 😕
Ten nevím jistě ale Dudule je už paní,ne??? 😎

kuratkol
1. čer 2009

lenerka: My si chce vzít část peněz na byt přes SFRB, kde je manželství jedna z podmínek. Taky nesnáším být středem pozoronosti.... My máme jen obřad a oběd. Večer pak máme grilovačku a to už budu převlečená. Takžw žádná klasická svatba u nás.
-----------------------------------------------------------------
Aktualizace od admina (únor 2012):
Státní fond rozvoje bydlení nás informoval, že v roce 2012 na otevření programu "Úvěr 300" nemá finance.
V budoucnu se samozřejmě bude snažit zajistit finance na podporu mladých, ale tento rok nemůže pro tyto účely čerpat ze státního rozpočtu žádné finanční prostředky.

kuratkol
1. čer 2009

lenicenka: Jít jen na radnici to bych nemohla rodičům udělat, to si rozhodně nezaslouží. Jojo, Dudu už je paní...

pavlisa
1. čer 2009

ahoj mladé paní, budoucí paní, no prostě všechny snažilky 🙂

hlásím, že mě tak šíleně bolí břicho, že mám pocit, že mi praskne...ne, fakt to nejsou větry 😀 😀
jsem 9DPO a vypadá to, že se mi od soboty rozjel předmenstr. syndrom, jen tentokráte mě vůbec nebolí prsa, za což jsem strašně vděčná, ale to břicho je strašný.
Bolí mě to v noci, nemůžu na něm spát, no a já se prostě jinak než na břichu nevyspím 😒
Je mi taky dost nevolno a slabo, ale to mám každý měsíc..

Necítím se těhu, jen mě fascinuje, jak mě to tělo dokáže týden před MS potrápit.
Hleník creamy a teplotka 37,3.

Toť ode mě vše, přepínám 🙂

matava
1. čer 2009

Ahoj pavliso, potvrzuji prijem a hlasim 😀 jsem dnes 22dc ale podle vseho ovu neprobehla a uz vubec neprobehne, takze me ceka dlouhe min dvoutydenni cekani na dalsi bolestivou MS a jen si tak premyslim, kdy me to chytne..jestli v praci, tak jsem domluvena se sefkou ze pojedu domu no a pokud na vikendu s kamosema, tak to teda nevim...takze ja nemam vlastne hlasit co..jenom to, ze pokud me mudr max hned po prazdninach konecne neposle aspon na hormon profil, tak jdu k jine howgh 😀 prepinam 😀

kualalik
1. čer 2009

Helou ženy 😵

Dneska jsem si netrpělivě a nervózně volala o výsledky ze spermia...... NORMÁLNÍ HODNOTY ........... 😵
Jsem šťastná, že víme, že manžel je v pořádku 😵
Já jsem si říkala, že u mě to bude horší.. tak nějak jsem to tušila.... trpím na vše možné odjakživa 😅

lenerka
1. čer 2009

ahoj kuratkol

obřad oběd grilovačka
to je paráda
já jsem se taky hned šla převlíknout
už mě ty šaty mačkali a kalhoty a tričko pohoda

lenerka
1. čer 2009

kualalik

tak to je dobře,že manžílkovy ty testy vyšli v pohodě 😉
tak snad tebe také dají do kupy
a brzy budete mít to vytoužené miminko 😉

lenerka
1. čer 2009

kde pak jste všechny?

lenerka
1. čer 2009

eli a jak je tobě?
mě je furt divně
prsa bolí
břicho citlivé

pavlisa
2. čer 2009

ahoj holky,
matava: taky vzdycky tak trpis pri MS? ja teda div ze bolesti neomdlim, fujtajksl, kdyz si zas predstavim, jak mi o vikendu bude.. ☹

trochu me ta dobra nalada opousti, ale to je pred MS asi normalni, navic to pocasi..
jen doufam, ze holkam v sobotu na svatbu bude svitit slunicko 😉
no jasne, proto sem nikdo nepise, vsechny zijou uz jen svatbou!!!
tak to jooooo 🙂 🙂

zatim se mejte, ja sem pak jeste nakouknu, jestli se tady preci jen nekdo dnes neobjevi na pokec.

sandule
2. čer 2009

Ahojky holky přišla jsem se na Vás podívat..jak se máte?četla jsem že kuratkol to nevyšlo ☹ale příště výjde🙂
Jinak já se na svatbu už moc těším koukala jsem že jste tu psali o pocitech ze svateb no já se těším moc i když mám nějaké to kilčo navíc a navíc jako těhulka jsem dvojtá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 takže kuratkol hlavu vzhůru a bud trošičku pozitivní 😀 každá nevěsta je krásná at je taková nebo maková a navíc ti to v šatičkách slušelo🙂 😉

blondynka400
2. čer 2009

Ahoj holky,
tak jsem zpět a pokusím se vád dočíst, tedy zda se mi to povede 😀

Co je zde nového?

Jinak u mne vše ok, těhu potvrzeno, máme gestační váček 9mm, odpovídáme o den více a vše je ok. Akorát jsem o víkendu lehce zašpinila, tak jsem vyfasovala utroš 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru