Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
6. bře 2009

jo s tou hospodou to znám
sice ležím v posteli a převaluju se
neusnu do tý doby než uslyším dveře v zámku 😉
manžel byl taky dneska v hospodě
naštěstí je už doma
pa

kuratkol
6. bře 2009

Paaa

akzeret1
7. bře 2009

Ahoj holčiny kde jste?
dneska mame malou u babičky a odpo jdem se známejma na brzkou véču, už se těšim 🙂
koukam,že jste tady ponocovaly co?
MM byl taky včera na cvičení a pak na pivku prej do 23.jsem doma a vzbudil mě o půlnoci,pak mě ve 3 ráno vzbudila malá
takže noc naprd 😠
Jak jste tady mluvily o té hospodě,tak taky na něj čekam neusnu pořádně než přijde domu,ale včera měl nárok

kuratkol
7. bře 2009

akzeret1: Trošku 😅 😅 .. MP byl taky na pivku a přišel kolem půl páté ráno, tak taky nic moc spánek... Můj taky měl nárok... Slavil 35 a zárověň rozlučku se svobodou...

akzeret1
7. bře 2009

Tak to měl nárok a dost velkej 😉
Kdy máš rozlučku ty?
Koukam,že si založila téma Prosinec 2009

kuratkol
7. bře 2009

akzeret1: Nevím, jestli něco takového budu dělat. Já na to moc nejsem, nejradši trávím čas s ním... Tak možná ani žádnou rozlučku dělat nebudu.
Téma prosinec jsem založila, abychom se měli kam přesunout, až v březnu otěhotníme 😀 😀 .

kualalik
7. bře 2009

Ahoj holky,
manža přitáhnul po florbalové výročce v pět ráno. V deset vstával a šel mi pomáhat s obědem 😀
Ted vyrazil na první projížďku na motorce,dala jsem asi půlhodinovou přednášku o tom,že by měl jezdit opatrně 😅

akzeret1
7. bře 2009

Já taky rozlučku neměla,ale z jinejch důvodů,takovou nějakou decentní bych snesla
kualalik:zdravim,koukam,že je to všude stejný,ale je hodnej,že šel pomáhat ten můj taky.Manža má motorku jakej typ?jsem na ně ujetá

kuratkol
7. bře 2009

kualalik: Nenapadlo tě někdy, že když dorazí třeba až ráno, že třeba nebyl někde jinde, než říkal ?

kualalik
7. bře 2009

kuratko, všechno je to jenom o důvěře a on sám nikam nikdy totiž nechodí,tak že má vždycky za sebou minimálně deset kamarádů v podobě alibi. On vlastně ani moc do hospody nechodí. Když se domluví s klukama,tak jde na dvě pivka v pátek nebo v sobotu a to je tak za dvě hodiny doma... a nedokážu si ho představit,že by byl někde "jinde" než v hospodě, se totiž stydí před jinýma ženskejma (je teda fakt,že mi holky říkají, že jsem si vzala posledního čestnýho,hodnýho a postivýho chlapa ve městě.. mi ho prostě závidí) 😀 😀 😀

Já jsem rozlučku měla a manžel taky.. a bylo to bujaré 😎 😀

kualalik
7. bře 2009

akzeret, má KTMku, čtyřtakt... není to silniční,ale terénní... furt jezdí někde na trati v lese, zadělanej od bláta 😀

akzeret1
7. bře 2009

Kualalik:nejsem znalec,napadl mě třeba čopr a u silniček miluju ten zvuk,stejně musíš mít strach i když jezdí v lese

saji3
7. bře 2009

Ahoj holky tak jsem tady 😀
kuratkol : děkuji za graf, ale je to jenom graf, do které si zapisuješ, ale nic víc neukazuje ☹
A nebo jsem ten graf špatně pochopila.
blondynka : je taky jsem koukala na ten graf, ale je právě v té aj a u já neovládám, škoda ☹
kualalik : utroš beru jako ty.

Jinak mi to začíná taky na mozek a začíná depka. V okolí se začíná rodit a většina mojich kamarádek bude letos maminkou, už vím o osmi.

akzeret1
7. bře 2009

ahoj saji,taky budeš maminka neboj 😉

saji3
7. bře 2009

akzeret : dík za útěchu 🙂

kuratkol
7. bře 2009

Zrovna jsem si říkala, že něco upeču, mám nový mixér. A po jednom použití normálně asi odešel, začalo se z něj kouřit. A to jsem ho používala jen na rychlost 1, asi 2x přepnula na 2, rychlost 3 jsem vůbec nepoužila. Fakt mě to naštvalo. Dostala jsem to jako dárek k vánocům. ☹ ☹ ☹

saji3
7. bře 2009

kuratkol : tak hned ať ježíšek dá paragon a hned bež mixer reklamovat

kuratkol
7. bře 2009

No právě že ho asi nemá..... Tak nevím, co se s tím pak dá dělat, kdyby se nenašel...

saji3
7. bře 2009

tak bych zkusila se zeptat ježíška kdy a kde to koupil a připližně čas a šla bych potom v tom obchodu do reklamací a poprosila bych je zda by mi nenašli ten paragon v archivaci.
Záleží kdo tam bude za dobrou osobu a zda ti bude chtít pomoct. Jesli to je malý obchod, tak se to najde hned, ale jestli to je supermarket, tak nevím zda ti budou chtít pomoct. Ať ti taky ježíšek řekne co ještě s mixerem kupoval, aby se něčeho chytly.
Dneska už musím končit, jdu se dát do kupy a jdu oslavovat mé narozky 😀 😀 😀 😀
pa a ještě mě napadlo, dopekla jsi to, nebo to letělo z okna 😀 😀

kuratkol
7. bře 2009

saji3: Dopekla jsem to a je to docela dobrý. Akorát jsem tam chtěla ještě něco domíchat, aby to nebylo moc sladké, ale jde to. Na první pokus je to výborný 🙂. Mám i foto 🙂.

luciasek001
7. bře 2009

Ahoj holky, tak mám už zase fungující počítač. Snad mu to zase nějaký čas vydrží.
V pátek přišla MS, takže z mimča zatim nic nebude. Koupila jsem si Calibrum baby plan tak to začínám zobat. A jak se jinak máte? 😉

kuratkol
7. bře 2009

Jde to nějak... Co ty?

luciasek001
7. bře 2009

No MS nic moc, jsem nějaká vyřízená. Jsem ráda, že je víkend.

kuratkol
7. bře 2009

Přišla včera? Tak to budeme mít asi nějak podobně. Já ji dostanu snad zítra....Ovu tak 21 - 26.3. 🙂 🙂

l26
7. bře 2009

holky,nemáte některá zkušenosti s ovu testama?u mě proběhla ovu 14 DC,ale teď jsem schválně udělala další,což je už skoro týden a vyšla mi na testu druhá slaboulilinká čárka,je to normální?jak vlastně vycházejí ovu testy?vždy se na nich ukáže slabá druhá čárka a při ovu zesílí nebo pak po ovu už by měl být test čistý?jako při negativním těhu testu?děkuji

kuratkol
7. bře 2009

I26: Čárka musí být stejná nebo silnější než kontrolní, jinak to neplatí. Ovu není, když se neobjeví žádná čárka nebo slabá.

l26
7. bře 2009

to vím,ale jde mi o to,jestli se ta slabá čárka může objevit i po ovulaci,jestli se jako objevuje na testu pořád,ale jen při ovulaci zesílí,já měla ovulaci v neděli a teď,když jsem schválně zkusila další ovu test,je tam slabá čárka?je to tedy normální?já myslela,že po ovulaci je test čistý,bez náznaku druhé čárky

luciasek001
7. bře 2009

Jo jo MS přišla včera. S antikoncepcí to byla zívačka.

kuratkol
7. bře 2009

Takže se v březnu zase budete snažit ?

luciasek001
7. bře 2009

No už jsme to jednou zkoušeli, ve čtvrtek, ale nevim. Každopádně po MS na to vlítneme:o)) Jsme vyzbrojeni vitamínama tak se snad zadaří. Uvidíme. A ty jsi posunula měsíc snažení?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru