Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

pavlisa
10. črc 2009

ahoj holky,
Matava: to co ti napsali z toho Gestu je pozitivní, to je bezva, že prostě exituje něco, co se s tím dá dělat. A hlavně, skvělé je, jestli se k tomu manžel staví takhle, že to i řekne rodině..Máte spolu teď něco, co vás určitě hodně spojí.
Ty jsi bojovnice, ty to prostě dotáhneš do konce 😉

Věřím tomu stejně, jakože i já snad po sedmi měsíci snažení, uspěju!!
🙂

blondynka400
10. črc 2009

Ahoj holky,

tak jsem na chvíli tu. Ale jen dnes a pak až za týden, odjíždím na týden na "dovolenou" směrem k jihu.

matava, no co to čtu, jak úplně žádné, žádné živé nebo vůbec žádné, tzn i mrtvé. Jestli tam není vůbec nic, chtělo by to i na andrologii a pak je otázka co se s tím dá dělat, třeba má jen přerušené chámovody nebo něco podobného a to se dá operativně řešit. Jestli jsou jen mrtvé, tak je naděje trošku větši...
Jsem ráda, že jsi s gyndou spokojená 😵

gab, tak to je dobře, že je všechno ok 😉

Co jinak nového, prišvihla jsem nějakou těhulku za tu dobu co jsem tu nebyla? 😎

blondynka400
10. črc 2009

holky daal jsem do albíčka fotečku, jen se nekoukejte na tu velikost, ona to nějak blbě změřila, protože den přetím mělo 3,9 a den potom na NT rovné 4 cm, tak nevím co měřila 😀

lenicenka17
10. črc 2009

ahojík Blondy:taky odjíždíme na dovču .Tak tu ovu asi budu mít až tam stále nic 😠 a nebo ani nebude to je taky možné....

blondynka400
11. črc 2009

leni, uzžij si to a uvidíš co z toho bude 😀

eliska_v
11. črc 2009

Ahojky holčiny.
My jedeme na víkend po dlouhé době na chaloupku, tak se mooooc těším!!
Dneska mi ráno nebylo nejlíp, ale už je to v pohodě asi to bylo z hladu!! 😵 😵
20.7. v pondělí budu testovat těhu testem, tak jsem zvědavá jestli dřív dorazí mrcha nebo že by už nepřišla!! 😉

maxiiim
12. črc 2009

Ahojdá holky,
snad se k vám můžu přidat 😖 😎
V březnu jsem vysadila antikoncepci,když pominu negativum v podobě akné,tak jsem žádné jiné "těžkosti" nezaznamenala. Hned od začátku jsme se s mužíkem začali snažit o mimi,následně jsem 2x dostala menstruaci,vše ok. Teď už je to ale 5 týdnů od poslední menstruace. Těhu test jsem dělala dvakrát (s dvoudenním odstupem) a byl vždy negativní. Takže příští týden se asi vydám k dr.,aby zjistil co a jak.
Vím, že po vysazení prášků se může tělo delší dobu vzpamatovávat a menstruace se nemusí dostavit, ale neslyšela jsem, že by se 2x dostavila a pak se to zarazilo 😖 Máte s tím některá nějaké zkušenosti?

kualalik
12. črc 2009

Čest ženy 😵

Maxi, vítej, já jsem s MS měla problém minulý cyklus. Měla jsem týden zpoždění, udělala jsem si test dvakrát a nic,.. když jsem byla 40 DC,tak jsem šla k doktorce, píchla mi dvojitou dávku Agolutinu a MS přišla během 5 dní. 😉

maxiiim
12. črc 2009

kualalik: no já se chystám k tomu dr. příští týden. sice jsem si chvilku říkala, že se třeba ten test plete, ale..... spíš to vidím na nějaký problémek 😲

matava
12. črc 2009

ahoj holky, blondy, to je krasny jak uz se v tobe rysuje maly broucek, fakt nadhera 😉 to NIC znamena bohuzel uplne doslovne, nejsou zadny...ani po te centrifuce nenasli jednu jedinou...ted jsme byli o vikendu v brne, mame tam hromadu kamaradu a dohodli jsme se, ze proste budem rikat, ze si miminko moc prejeme, ale jsou tam urcite zdravotni komplikace...jeden par to vzal na vedomi, ze budou drzet palce a myslim, ze je dobre, ze to reknem takhle, jelikoz se proste kazdy mesic nebudou ptat jestli uz jako uz...a hlavne nemusim uz mlzit jestli mam jeste antikoncepci ano nebo ne.. proste jsme se k tomu postavili celem a zatim to fakt zvladame...sem tam mam sice samozrejme slzicky, ale on me pak pohladi a je lip..dodava mi spis silu on...stale vtipkujem..treba jsme si udelali dobrou veceri tak is tak povzdechnem ze aspon si umime dobre uvarit kdyz uz teda neumime delat miminka...dnes jsme se videli s tchynou a rekli ji to...chtel vedet, jestli nevi nejakou pricinu..treba nejaky uraz kdyz byl hodne malinkaty ..ale nic....byla z toho v soku..pak to napsal i svymu tatkovi i brachovi...takze jeho rodina uz to vi..svoji to reknu az po vsech moznych vysledcich..az proste budu vedet, ze trebas budu muset jit ja nebo on na nejaky zakrok....jsem se zas rozepsala...tech poznatku a pocitu je proste hodne..je to moc cerstvy..a holky..fakt vam moc dekuji..sakris..uz zase mam slzy...a moje jmeno = Martina, pry znamena bojovnice.. 😉

pavlisa
13. črc 2009

no jasně, že bojovnice 😉
V životě to tak prostě bohužel je - jednou jsi dole, jednou nahoře..
Marti, nesmíte se vzdávat, i když se to lehce říká, co? Třeba budu za chvíli řešit stejný problém..
Což mi připomíná, že se musím objednat na gyndu na vyšetření, abych to s Dr. probrala a nečekala ještě zbytečně třeba dalšího půl roku.
A poslala manžu na spermio..

uf, jak říkám, není to jednoduché u žádné z nás.

kuratkol
14. črc 2009

Ahojky, hlásím se z dovolené v USA, která nám za chvíli skončí. Matava je mi to moc líto..... Bojím se, že u nás to bude taky tak....už je to nějaký čas, co se snažíme a stále nic..... Taky se už chystám k MUDr. a fakt se bojím ortelu....

kramlinka88
14. črc 2009

Ahoj holky....

matava: Vám s manželem budu držet moc pěsti ať je vaše cesta k miminku co možná nejmíň komplikovaná. Věřím, že to spolu zvládnete. Vždyť dneska už doktoři dokáží zázraky. Takže já věřím že jednou si toho Vašeho drobečka pochováte a nebudete se ho moct nabažit 😉
Přeju Vám oběma hodně sil do dalšího boje a pevné nervy. A nezapomínejte že máte jeden druhého 😉

kuratkol: no teda to je parádní svatební cesta 😉 Co nejvíc si to tam s manžou užijte 🙂

eliska_v
14. črc 2009

Ahojky holčiny.
Tak já čekám kdy dorazí mrcha!! Žádné příznaky na těhu nemám, takže MS nejspíš dorazí!!! 😒
kuratkol: My jdeme na spermio v srpnu a taky mám z toho strach!! 😒

pavlisa
14. črc 2009

dobré ranko,
tak já jdu v pondělí na gyndu, poradíme se tam s panem dr. co se mnou provede, jestli mě jen uchlácholí, že sedm měsíců nic není anebo jestli budeme zkoumat, kde je zakopaný pes ..teda, neberte mě doslova 🙂
Ale co, musíme to brát optimisticky,ne?
tak holky, hezký den

maxiiim
14. črc 2009

tak jsem dnes byla u dr., řekla mu, že se už delší dobu nedostavila MS, těhu test, že je negativní a on mi řekl, že těhotná tedy nejsem, ukázal i na monitoru (byla jsem fakt zklamaná, pořád jsem si říkala, co kdyby), a že tomu prostě musím nechat volný průběh. tak jsem si akorát koupila nějaké vitaminy a uvidíme tedy.
a odpo mi volala kamarádka, která v březnu taky vysadila HA, do června si dávali pozor,no a teď mi volala, že je těhotná, že už byla i u dr., a tam že jí to potvrdili. úplně na 100 % to bude vědět příští týden, teď je to ještě brzičko. ale je šílené, jak se někdo s vysazením HA vypořádává tak dlouho a někomu se to podaří hned. 🙂)

eliska_v
14. črc 2009

maxiim: Jj, hold někomu stačí málo... Nám bohužel to málo nestačí!!!

kuratkol
15. črc 2009

ahojky, tak jsem zpět ze svatební cesty, zítra poprvé dp práce....ale jedeme někam ven naštěstí .... Taky si už říkám, jestli se nám to vůbec někdy podaří....jestli v tom něco není.... já jdu k mudr. v září a řeknu si taky o vyšetření na spermio..... ☹

eliska_v
16. črc 2009

Ahojky holky.
Tak dneska jsem 30 DC, ale příznaky na těhu nemám! Takže spíš jako teď každý měsíc očekávám mrchu! Ale pokud v neděli nedorazí, tak v pondělí testnu!! 😉
Jinak mě lehce pobolívá podbříško, ale to je tak vše... Možná teď druhý den ještě se mi každé ráno zvedne žaludek,ale asi spíš z hladu!! Mám pořád hlad! Ale musím se mírnit, protože jinak bych byla koule už takhle jsem přibrala!!! 😀 😀 😎

eliska_v
16. črc 2009

Jinak holky jsem objednaná na 18.7. na vnitřní ultrazvuk, jestli je opět vše OK, tak snad bude!! 😵 😵

eliska_v
16. črc 2009

Ne, 18.7. 🤐 , ale 18.8. 😀 😀 😅

pavlisa
16. črc 2009

Eli: ultrazvuk ti akorát za měsíc odhalí, že už jsi těhu 😀
to by bylo, co?
😉

už nám ta diskuze nějak vázne, když jsou skoro všechny holky těhulky.

jinak u mě dnes 12DC, takže na víkend to vidím jednoznačně na snažení 🙂

eliska_v
16. črc 2009

pavlisa: Jo, tak to by bylo supér, ale nevím...
Jo, holky co jsou těhu, tak sem pomalu vůbec nechodí...
Já teda už taky moc ne, protože čím víc tady jsem tím víc nad vším přemýšlím, takže se snažím sem moc nechodit!!

pavlisa
16. črc 2009

Eli, já sem taky mrkám spíš abych se dozvěděla, která z nás je zase těhu 😀
a taky protože mám internet v práci u nosu a v létě je docela klídek.

Jinak hledáme nějaké bydlení, něco většího než máme, takže o zábavu mám postaráno.
měj se hezky!

eliska_v
17. črc 2009

Ahojky holky.
Dnes ve 3 hodiny jsem se probudila s šílenýma křečema v břiše a za chvilinku přišla-mrcha jedna!!! Myslela jsem se , že snad umřu, takhle zle mi ještě nebylo.... Seděla jsem 1 hodinu na záchodě a teď jsem ještě k tomu zvracela, ale naštěstí už je líp!! Jediné co mě těší, je to,že se mi cyklus zase hezky krátí..Takže dnes jsem 1DC a vypadá to, že ovulka by měla být 2.8., tak snad... A pak zase hurá do snažení!!

matava
17. črc 2009

Ahoj Eli, tak tohle presne znam..ale k tomu zvraceni nikdy nedoslo i kdyz dost tesne a na zachode jsem nevedela jak se natocit 😠
dnes jsem 36DC a stale nic...vcera uz me pobolivala brisko, tak jsem myslela ze uz...ale ted jsem zas v klidu, tak nevim...ale chtela bych to ted z nekolika duvodu...mam pred sebou relativne klidny vikend, takze pokud ma byt mrcha bolestiva, tak at si to odbydu doma..taky by mi na pondeli krasne vyslo si dojit na hormonalni testy, na ktere se ma chodit druhy nebo treti den cyklu..taky nam v pondeli minimalne na tyden vypnou teplou vodu a ve ctvrtek jedem s kamosema do hotelu do pece pod snezkou, kde je zadara bazen atd, mame naplanovany velke vylety..coz se zacatkem mrchy proste nejde dohromady..grr..a taky bych prosvihla ty hormonalni testy a musela bych zas cekat dalsi skoro dva mesice coz nechci..chci mit uz komplet vysledky nas obou...muzik byl na hormonech predevcirem a v utery jdem spolecne na genetiku, pak se uvidi dal..hezky vikend holky...

kuratkol
17. črc 2009

Ahojky, tak já mám týden po ovu a taky necítím žádné příznaky, takže zas nic......

matava
17. črc 2009

cau kuratkol, priznaky neres, to je nanic..ja jsem tolikrat uz myslela ze by se snad mohlo zadarit, vse mi pripadalo jak priznaky a vezmi si jak jsem celou tu dobu byla uplne mimo....nojono...tady je siiilena bourka, uz hodinu se to honi sematam a blesk se mi nedari vyfotit sakris... 😀

kuratkol
17. črc 2009

My jsme dnes už na Moravě a tady je příšerné dusno.....po dešti ani bouřce žádná stopa.... Už mě to fakt štve, že to nejde ..... to jsem byla bez stresu atd... Jsem zvedavá v čem je zakopaný pes....

eliska_v
18. črc 2009

Ahojky holky.
Matava: tak držím palečky ať všechny výsledky dopadnou dobře!! 😉
kuratkol: Jj, taky by mne zajímalo v čem je zakopaný pes, ale v pondělí už konečeně budu objednávat manžela na spermio... Já sama jsem objednaná na ultrazvuk, ale budu muset změnit datum protože to zrovna mám mít!! 😝 A nebo že by mrcha už nepřišla!! 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru