Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

dudunidu
16. říj 2009

Ahojky kočky!
Pavlísko: jen bych tě chtěla připravit na to vyšetření průchodnosti vejcovodů. Já na něj jdu v listopadu po MS a moje sestra na něm byla minulý měsíc. Říkala, že to samotné vyšetření sice vůbec nebolelo, spíš jen trochu nepříjemné, ale v pohodě, ale potom se jí tak za půl hodinky udělalo děsně zle a trpěla prý až do večera, že to prý bylo jako mít bolení břicha ze zaražených plynů, ale znásobeno dvaceti. Myslím, že si na to brala nějaký brufen a taky si musela nahlásit na odpoledne dovču, i když s tím původně nepočítala. Nemohla prý bolestí vůbec dojít ani na metro a šla si sednout svíjet se do parku. Nechci Tě strašit, ale stát se to evidentně může, moje segra rozhodně není žádná srágora a hypochondr...Takže pokud si můžeš vzít volno a požádat polovičku, ať tě hodí domů autem, bylo by to lepší 🙂 A s trochou stěstí se ti tyhle potíže vyhnou a budeš za 2 týdny uklidňovat ty mě 😅

lenerka
17. říj 2009

ahoj

tak ve čtvrtek na kontrole dobrý
tlak v pořádku
a nic naštěstí nenašla
na ultrazvuku řekla,že je to pěkný a dál to nekomentovala

jen mě připoměla,že musím zajít na tu kultivaci
jo a všimla jsme si,že dává těhulkám takový pidi balíčky
uvítací pro miminka
tak jsme zvědavá jestli to taky dostanu
s kačkou jsme to dostala a málem 2x ,ale to nebyla krize 😀

za 3neděle mě čeká ten cukr
už se těším na tu dobrotu 😀

lenerka
17. říj 2009

já jsem jen trošku špatná z kámošky
opustil jí muž,že si našel babu
a přitom v lednu čeká syna
a má rok a půl starou holčičku
takže je teď na všechno sama a docela mám o ní strach
úplně sama né,odjela k rodičům do brodu,ale to je přeci jen ode mě daleko,takže jí nemůžu pomoct

neumím si představit,že by se to měla stát i mě
fůůůůůůůůůůj
některý mužský jsou fakt hovada!!!!

kuratkol
17. říj 2009

Tak to je dost smutný, fakt tohle nechápu, jak to někdo může udělat.

lenerka
17. říj 2009

no já taky né
ale to víš,chtěl prý poznat něco jinýho
chtěl si užívat
a pak si našel tu novou babu a už jí má 2měsíce
mě to za kámošku trašně štve!!!a děsně mrzí
neumím si představit,že bych zůstala sama s dvouma dětma

a hlavně těhulka má mít klid,aby bylo mimčo taky v pohodě
a co má ona?jen samý stres

rennik
autor
17. říj 2009

Ahoj holky tak se hlásím po delší době.

lener u nás je totální kalamita, už 4 dny jsme bez elektřiny, sněhu je až moc,stromy máme polámané,večer svítím svíčkama prostě kolaps!!!!!!! a energetika to ne a ne přijít zpravit, MM aspoň nouzově zprovozněl net tak vás jdu honem pozdravit ať víte že žiju 😀

blondy tak už je to tady jsem 35tt 😀 pamatuješ jak jsem ti psala,, už aby to bylo,, hurááá teď už jen pár týdnů a je to. Všichni mě straší že mi kleslo břicho, no já nevím mě to nepřijde, každopádně poslíčci dávají o sobě vědět a to dost fest tak uvidíme co nám ve čtvrtek poví doktor.

jo a lener souhlasím s tvrzením že někteří chlapi by se radši měli vykastrovat za to jaké jsou to hovada, já to říkám furt buď jim ty kulky úplně uřezat a nebo je za ně pověsit do větru. 😠

dudunidu
17. říj 2009

Lener: tal to je teda hajzl na entou!!!! 😠 😠 😠 😠 Grrr! Kdybych mohla, vlastnoručně bych ho nakoupala do kulí!!!!! A pořádně, aby mu už k ničemu nebyly!!!!! No pokud existuje v životě nějaká karma, tak se mu to vrátí!

rennik
autor
18. říj 2009

Ahoj všichni 😀

Jak se máte při neděli???? Já zrovna vařím oběd a hezky v teploučku odpočívám, akorát ta elektřina- furt nám ji nepřišel nikdo opravit jsem zvědavá jak dlouho to bude ještě trvat ☹ ale natáhli jsme prodlužováky od sousedů tak aspoň večer nesvítíme svíčkou 🙂 ale chodit po tmě na záchod je docela sranda 😀

lenerka
18. říj 2009

dudu

já mu taky přeju jen to nejhorší
a hlavně žádnej krasavec není
tak nechápu,co na něm ta nová holka vidí
asi holt sex no

lenerka
18. říj 2009

renčo

hlavně,aby vám tu elektriku opravili ńež porodíš 😉
takže už tam maj u vás děti sněhuláky? 😀

rennik
autor
18. říj 2009

sněhuláky ne, zatím nikdo nestavěl, navíc my tady v okolí moc dětí nemáme, jen u sousedů mají 3 kluky a ti sedí celý den u počítače, nějaký sněhulák je vůbec netankuje, a jinak je všude kolem spíš samý důchodce. 😖 Takže i tak s tady nemám s kým moc povídat, nebo zajít na kafe, je to taková samota, ale zas je tu klid, krásná příroda a do města to není daleko, lidí bydlí i hůř 😀

panečku taky se koukám že už máš 23tt to je fakt mazec že to tak letí 😨

kualalik
18. říj 2009

čao ženy 😵

Tak jsem měla takovej hektisch víkend. Dneska jsme přijeli ze svatby kamarádovců, bylo to super 😉 Tolik jíííídla, to bylo něco na mě a hádě... 😀 přes čuníka, bramboráčky, dortík, zákusky, blá blá blá... bylo nám lehce těžko v noci 😀
Před chvílí jsem navíc dorazila z haly, manžel měl přátelák ve florbale a tak jsem si po dlouhý době zase zaskandovala 😀 Až na mě manžel hodil takový zvláštní pohled z lavičky 😀

lenerka
18. říj 2009

jo jo renčo letí to letí
však i tobě
ty už to máš za pár
😉

to je dobře,že máte u vís klídek
ty kluky bych hned vyhnala od počítače ven!!! 😀

lenerka
18. říj 2009

kualalik

dobře,že jsi dala mimču pořádně nabaštit 😀
ale čuníka bych si asi nedala,ale ty dortíky jooooooooo
mňam

kualalik
18. říj 2009

lener, já teď můžu vše, od masa až po sladké.... trochu se bojím, že toho sladkého jím až moc ☹

lenerka
18. říj 2009

sladké 😀
tak,že by to byla holčička? 😉

kualalik
19. říj 2009

dobré ráno ženy🙂

Lener,nevím nevím. Já fakt plácám všechno. Sladké,slané,kyselé,masové🙂

blondynka400
19. říj 2009

luciasek, jojo, je to možný 😉

dudu, no ono to není vždy takhle tragické. Každá reagujeme jinak a také záleží, v jakéém stavu ty vejcovody máš. Většinou to bývá bez takovýhle problémů 😉

renník, no jo, utíká to hrozně rychle.... Uvidíš, co ti řekne, třeba budeš mít lukyho usebe dřív 😎

kualalik, a co váhap o takovém to obžérství? 😀

lener, no jo, chlapi jsou chlapi.... S tím nikdo nic neudělá...

rennik
autor
19. říj 2009

lener to já bych je taky vyhnala ven ale hold rodičům to nevadí takže kdoví co z nich bude 😀

blondy to je fakt možná že mi to řekne a ani bych se nezlobila 😀 😀 😀 ani v nejmenším

kualaličku teda tolik jídla ty se máš a mimčo se určitě taky dobře nadláblo 😀

matava
19. říj 2009

ahoj holky, teda lener, dudu to s tou karmou vystihla presne...driv nebo pozdeji se mu to pekne vymsti, clovek se takhle proste nesmi chovat...jasne ze se lidi rozchazi, ale myslim, ze kazdy dospely clovek by mel mit v sobe aspon trosku slusnosti...preci jen je to taky jeho dite v tom brisku a timhle mu strasne ublizuje...no nic...
venku sviti krasne slunicko, teplotu mam sice stale, ale kdyz nepomohlo byt tri dny doma, tak se budu proste tvarit jako ze ji nemam a hotovo 😉 kualalik, ty mi tady delas chute s bramborackama atd, bych si hned dala 🙂
preji vsem krasny start do noveho tydne

blondynka400
19. říj 2009

renník, to je mi celkem jasné 😀
A jak ti jde přidnešku? 🙂

rennik
autor
19. říj 2009

blondy mě je skvěle!!!! fakt cítím se moc dobře, žádné tvrdnutí břicha, občas sice poslíčci ale jinak ok, v noci spím jak královna, žádné dušení prostě super super super!!!! ale nesmím to zakřiknout!!! 😀 schválně kukni mi do albíčka- mě nepřijde že by mi kleslo břicho jak všichni říkají, ale je obrovské když to porovnám s 32tt 😀 😀 😀 fakt nechápu že mě to ještě nepřevážilo 😀 dokonce mě ani záda nebolí, no prostě ideální stav 😀

kualalik
19. říj 2009

blondy, váha mi stoupla o půl kilča nahoru a tak jsem ráda, jelikož jdu příští týden do poradny a už mě nebude tak peskovat, že jsem nepřibrala 😀 ale bříško mi teď vylezlo dost... 😅

rennik
autor
19. říj 2009

kualali a máš novou fotku bříška??? 🙂

blondynka400
19. říj 2009

renník, tak jsem koukala, dle fotky mi přijde stejné jako v 33tt (tedy o malinko větší), ale nepřijde mi, že by jsi ho měla víc dole...
To je super, že ti je fajn 😵
Jak jsem koukala do toho tvého albíčka, všimla jsme si fotky ve 27tt a pa kse koukal na sebe, to je fakt šílený rozdíl 😅

kualalik, taky se hlásím, máš fotku? 😀 . Ty se vážíš sama a nebo tě váží oni? Půl kila je o ničem, to může být i voda nebo méně vyprázdněná střeva 😀

rennik
autor
19. říj 2009

blondy že ne?? mě to taky nepřijde, nevím proč si to všichni myslí. No jo když ty jsi takový hubeňourek tak je jasné že bříško nebudeš mít tak obrovské jako já 🙂 a navíc jsi o hodně vyšší to asi taky dělá svoje, mě se s mojí výškou nemá kam schovat. 😅

blondynka400
19. říj 2009

renník, hele podle té fotyk fakt ne. Ale ona skutečnost a fotka může být odlišná....
Já ti dám hubeňourka 😀
Ale ta výška myslím dělá hodně. Když si vemeš tvoje bříško a moje, přeci jenom já tam toho prostoru mám jaksi víc 😀

pavlisa
19. říj 2009

Tak teď lituju, že nemám doma internet, protože kdybych si přecetla, co mi psala Dudu, asi bych ji poslechla.
Bolest neskutečná a s tím, že já opravdu odpadám při každé MS (je mi na omdlení, strašné křeče, zvracení) tak když jsem odcházela, šla jsem šouravým krůčkem na bus a když jsem tam za půl hoďky došla, dala jsem si hlavu mezi kolena ať neomdlím a bylo mi všechno kolem jedno.
Pak jsem si koupila colu na zvýšení tlaku (už vím, co na mě funguje), studené a kofein a sladké do žil mi udělalo líp, ale břicho bolí pořád a to jsem 4 hoďky po vyšetření.

Ale!
I přes tu bolest musím říct, že je mám průchodné, jupiiii, i když prý tekunina tekla pomaleji než u ostatních holčin. Všechna vyšetření mám v pořádku. Dokonce našla už v 12DC vajíčka (12mm tuším říkala)
A manžel podle jejich vyšetření spermia už je skoro na normospermiu..takže usoudila, že se máme snažit do vánoc přirozeně a kdyby něco, v lednu můžeme domluvit co a jak 😉

Paní doktorka mě i přesto objednala na pátek na ultrazvuk, jak to vypadá s ovulkou a potom, když ještě nic, tak znovu ultrazvuk na pondělí, ať prý to mám potvrzené, kdy se máme pořádně snažit.
To je hodná, ne? Že mě hned neodpálkovala po tom výsledku.

Já tady teď v práci budu tiše sedět a moc se nehýbat, protože ačkoliv si tím procházím každý měsíc, nic příjemného to není a brufen žadný nemám.
Vydjeržaj pianjér 😀

omlouvám se za tak dlouhý mail, ale mám docela radost, že to dopadlo všechno v "normě". Teď už jen otěhotnět, no 🙂

blondynka400
19. říj 2009

pavlisa, no super. Skoro normospermie + vajíčka + průchodné vejcovody, to jsou samé dobré zprávy. Takže teď se hlavně pořádně snažit a neflákat to 😀

Jinak ono to přejde neboj, hold jsi citlivější na spodek no 😅 . Dej si míšu as hned bude líp 😉

rennik
autor
19. říj 2009

pavlis to je super že jsou vejcovody průchodnééé 😀 moc gratuluju k takovému výsledku!!! ale z druhé strany je mi moc líto že tak trpíš, ono někdy ta cesta za miminkem není fakt jednoduchá ☹ ale myslím že výsledek pak stojí za to!! 🙂

blondy já nekecám ty jsi fakt takový hubeňourek hubený a kualalik jak by smet 😀 😀 😀 ale aspoň tam máte fakt moc místa a bříško vám leze jen hezky dopředu, kdežto mě leze všude 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru