Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
3. lis 2009

no já si taky myslím,že v prosinci na začátku se ozvou
bylo divný před těma 3rokama
kačka byla miminko a mě už přišel dopis z práce,že k 26.12.2009 mě končí mateřská 😖
ale to jsem si říkala to je fůra času
a jak to uteklo

rennik
autor
3. lis 2009

blondy to je fakt, ale já to odhaduju přesně na termín, myslím si že toho 23 to nebude, že ještě nebudou cesty připravené a pak bych šla na vyvolání až 29, ale podle toho jak furt přesně prcek odpovídal týdnům těhu tak simyslím že budu jedna z těch rodí v termínu 🙂 ale můžu se mýlit že jo ( kéž by 😀 😀 😀 )

blondynka400
3. lis 2009

lener, tak mateřská je jenom krátká doba...
A to víš no, čas letí horzně.
Uvidíš jestli se ozvou, když ne, zvaloej a je to vyřešené. Každá forma má svoje postupy...

renník, ty s klučíkem jsi vždycky přesně odpovídala? 😕
já jsem právě docela zvědavá, vždycky jsem odpovdíala úplně přesně na den a naposledy v tom 26tt už byla malinko větší...
Jojo, člověk si něco myslí a pak je to úplně jinak... Já bych nejradši taky rodila na termín a nebo tak týden před, tak sjem zvědavá 😀

rennik
autor
3. lis 2009

jo podle doktorajo, i v tom 30tt mi říkal že přesně odpovídá tak nevím no.... nechám se překvapit... 😀 holky já se tak nudím, manžílek šel řezat dřevo na zimu tak asi půjduk němu mu pomoct to aspoň dávat na točky 🙂

blondynka400
3. lis 2009

renník, tedy takovouhle práci by jsi zrovna dělat nemusela... Měla by jsi se přeci jenom trošku šetřit...
Buď ráda, alespoň nebudeš mí obříka 😀

rennik
autor
3. lis 2009

no kdo ví třeba ještě vyroste 😀 já se šetřím asi až moc, nikdo mi nic nechce dovolit tak akorát uklízím, občas něco upeču 😀 le to je tak všechno, přijdu si taková zhnilá, tak se chci aspoň trochu provětrat 🙂 neboj nic těžkého tahat nebudu slibuju 😀 😀 😀 😀

blondynka400
3. lis 2009

renník, no je to tvoje zodpovědnost 😀
cvičíš ještě alespoń nějaké protahování a pod nebo už ne?

rennik
autor
3. lis 2009

blondy jsem zpět živá a zdravá a plná elánu 😀 jojo cvičím protahování poctivě každý den 🙂

blondynka400
3. lis 2009

renník, no to je dobře 😀 . Já bych zas měla jít udělat něco na zahradu, ale nechce se mi 😝

rennik
autor
3. lis 2009

ty bydlíš taky v domku? 🙂

blondynka400
3. lis 2009

renník, jojo, máme tady poměrně hodně velký baráček. V Praze máme být, ale už několik posledních let scháníme baráček, ale v Praze to není žádné legrace. Navíc jestli jsem my tak náročný a nebo je chyba někde jinde 😀. A když už jsme něco našli co bylo super, podepsali smlouvu, tak projekr krachnul 😝. Naštěstí alespoň peníze jsme dostali zpět. Každopádně to už ale vypadá, že jsme možná našli nšco co by vyhovovalo...

Jinak už mám hotovo, zasazeno, jsem šikovná 😎

rennik
autor
3. lis 2009

šikulka 😵 tak snad něco vhodného najdete, já pocházím z bytu a teď bydlím v domku s celou manželovou famílií ale už jsem si zvykla, s tchánama vycházím dobře a babi s dědou jsem už přestala řešit, jedním uchem dovnitř a hned ven 🙂 a popravdě jsem i ráda že bydlím teď na baráku protože si kdykoliv můžu vyjít ven a jen tak posedět, nebo můžem grilovat atp...je kolem sice práce to jo, ale není to tak hrozné jak jsem čekala... myslím že jsem se docela rychle přizpůsobila, akorát ta samota ta mě tu trochu mrzí ale naštěstí do města je to 5 km tak se to dá 🙂

blondynka400
3. lis 2009

renník, no já vždycky žila v domečku, ale v Praze, což je něco jiného... V bytě jsem dost trpěla, ale zas když jsme neměli děti, zas tolik času jsem tam netrávila, tak jsem to až zas tak neřešila...
Horší je to že jsi bez auta, to si osobně neumím představit... A to že bydlíš s celou manželovou familíí, to tě docela obdivuju 😀

rennik
autor
3. lis 2009

no ani nic jiného nezbývalo, na byt by bydlet nešel a já jsem nakonec ustoupila, ale taky nebylo zpočátku ideální, ale teď už je to v pohodě 🙂 s tím autem to je fakt protože když někam potřebuju zajet tak jsem furt na někom závislá, to mě štve ale řidičák si chci časemurčitě udělat, jen co se konečně udělá obchvat a nebudou u nás jezdit kamiony, těch se fakt bojím...

blondynka400
3. lis 2009

renník, no ono s prckem se ti pak bude hodit...
Kamionů se bát nemusíš, ty ty nic neudělají. Jde jen o to odhodlat se začít jezdit, nění to nic těžkého 😉

rennik
autor
3. lis 2009

možná máš pravdu, uvidím na jaře možná se do toho dám 🙂 tak koukám že nás je tu zase poskromnu 😀

dudunidu
3. lis 2009

No já vás průběžně čtu, hihi, jsem zvědavec🙂 Akorát nepíšu, protože bříškám zatím moc nerozumím 😅 No ale dneska jsme měli Jonáše, takže jsme snažilkovali včera večer a ještě na to musíme vlítnout dle pana doktora dnes a zítra 🙂 Chudáček manža, furt ho znásilňuju. I když myslím, že na to bude ještě jednou rád vzpomínat 😀

lenerka
3. lis 2009

dudu to je pěkný 😀

lenerka
3. lis 2009

koukám,že jste tu řešily řízení
tak já mám řidičák od 2oti ale neřídím bojím se
a asi už to ani nepřekonám
ale neumím si představit být pořád na někom závislá
a hlavně manžel nechce moc jezdit do krámu ☹to já bych tam byla furt

no třeba mě to donutí až budu mít 2děti
chtělo by to udělat si kondiční jízdy
ale já jsem asi beznadějný případ ☹

dudunidu
3. lis 2009

No já mít auto, tak ho občas provětrám... Taky nejsem zrovna nejsilnější v kramflecích co se řízení týče... 😒 Ale až bude mimčo, auto si pořídíme, kdo by se pak tahal s kočárem a nákupama 🙂

rennik
autor
4. lis 2009

dudu myslím že manžel bude jen rád, který chlap by nebyl rád znásilňovaný svojí ženou 😀

lener neboj určitě jak jednou sedneš s někým za volant tak se ti to tychle osvojí, ale pak už to chce asi jen jezdit a jezdit 🙂

blondynka400
4. lis 2009

dudu, i ikdyž bříškám moc nerozumíš, můžeš psát něco jiného ne. třeba jak znásilňuješ manžela, to je dobré téma 😀 . Taky si myslím, že pak jednou bude rád vzpomínat 😀

K tomu řidičáku, holky fakt se není čeho bát. Tedy já řídím od 18 každý den a najezdila jsem toho už hodně a všichni mi říkaj že jezdim jak chlap a ne ženská 😀
Ale prostě se musíte na okolí vyprdnout a hlavně na začátku to chce někoho, kdo vám v klidu všechno vysvětlí, nebude na vás zvářt za každou pitomost. Boužel tohle a chlapi moc neumí, protože oni vidí řízené ze svého pohledu, ale přeci jenom ženská řídí trošku jinak. Už se mi podařilo naučit řídít jednu kaamrádku, o které každý říka, že je beznadějený příapd a nikdy jezdit nebude. A teď? sice z ní žádný závodník nikdy nebude, ale dojede si kam potřebuje, nebojí se a jezdí bezpečně. Takže fakt se nebojte a do toho. Jo a tím, že pojede jednou měsíčně se ni nenaučíte, chce to pravidelnost 😎

rennik
autor
4. lis 2009

ok blondy dám na tvoje rady a v budoucnu huráá do toho 😀

jak je dneska u vás??? my máme šílený vítr a kosu jako prase 😠

kualalik
4. lis 2009

čao holky,

zdravím vás po výborném obědě, byla jsem s kolegy z práce na kus řeči.. Jinak tady je hnus počasí, furt kydá, je zima, mráz... 😒

Ted asi ulehnu k mužíkovi na gaučík, je se mnou dneska doma 😵

blondynka400
4. lis 2009

renník, tak počasí zde špatné. Ochladilo se a lije jak z konce, fůj 😝

kualalik, tak alespoň že jsi ěmla výborný oběd. Copak to bylo dobrého? 😅
Jé, pohou ve dvouch bych si taky nevhala líbit, místo toho jsem zas od zítřeka slaměná vdova 😝 😀

dudunidu
4. lis 2009

Ahoj kočky! Tak teda jo, Blondy, já sem budu psát své neřtěhu příspěvky. Sice to bude vždycky zcela mimo mísu - mimo hlavní těhu téma🙂, ale budiž 😉 Táááikže:

Dnes jsem měřila BT a stoupla, vypadá to, že ovu proběhla už včera nebo nad ránem. Takže Pregnyl zafungoval docela rychle - do 2. dne. No včera při usínání mě pobolíval vajuch, sice to nebylo píchnutí, ale to jsem možná zaspala. Takže ovu proběhla ve stejný den, kdy jsem měla Jonáše! 😅 No bezva! Podle astrologa jsem včera měla velkou šanci na početí zdravé holčičky. 😅 A to těch doporučených dnů mi vytipoval na rok 2009 asi jen 6! Takže je to náhoda jak blázen, že se mi to shodlo s ovu 🙂 No a příští měsíc dle mých výpočtů, pokud se MS přece jen dostaví, tak mi ovu opět vychází na Jonáše! 🙂) Tak holky, když už mi to posvětily nejen hvězdy, ale i doktor, tak to přece musí vyjít 😀

No a pokud to nevyjde tento ani příští měsíc tak mám dilema. Beru CC,a doktor by už v lednu chtěl dát od něj pauzu. (měla jsem 3 měsíce, měsíc pauzu kdy folík žádný a teď to budou opět 3 měsíce včetně prosince). No a vzhledem k tomu že je to pěkný dryják, tak by se už mělo v lednu vynechat. Jenže já mám ještě v lednu doporučený termín Jonáše, moc bych to proto chtěla brát o ten 1 měsíc dýl... Navíc prý když se ty vejcovody zprůchodní, tak je nějvětší šance několik cyklů bezprostředně poté... Co když se mi pak zase nějak zneprůchodní, vůbec bych se tomu nedivila, při těch mých všech diagnózách...

Jinak vidím, že se bavíte o papání - já měla na oběd výýýýborné a zdravé ovesné vločky! 😎 Jako dítě jsem je nesnášela, ale teď si do nich dávám různé semínka, hrozinky, sušené švestky, jabka, hrušky atd, takže výsledek je úúžasný 🙂 Tak dobrou chuť s křížkem po funuse i vám 😀

kualalik
4. lis 2009

Dudu, tak jste na to včera teda vlítli a pokryli to? 🙂

Blondy, měla jsem krémovou rajskou polévku s noky a k tomu bramborovou kaši s filetem lososa a salátek 😉

Jsem dneska fest vyřízená, unavená z toho počasí 😖

dudunidu
4. lis 2009

No my to pro jistotu "pokrýváme" denně už týden 🙂 No dneska ale naposledy, musím si dát trochu pohov, čeho je moc... 😅 😀

kualalik
4. lis 2009

dudu, tak to dobře děláte, hezky si užívejte 🙂 dokud můžete, my ted po tom odběru plodovky musíme dát týden pauzu a tak to je doma jak u nějakých "nadrženců" 😀

dudunidu
4. lis 2009

a kdy se dozvíš výsledky, Kualaličku? A kdy na to budete moct opět vlítnout? A ještě mě napadá, jak dlouho před porodem už se doporučuje nesexovat - tam asi žádné omezení není, ne, kromě šestinedělí? No protože jestli je to u vás teď jak u "nadrženců", tak jak to bude vypadat potom, že jo 🙂 II když na 2. stranu mimi se postará o zábavu, aby žádná energie nepřebývala ani taťkovi 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru